Zvýraznění pánských vlasů: o postupu, který by vyhovoval, fotogalerii

Nejen ženy se starají o svůj vzhled a snaží se experimentovat s obrazy, muži jsou dnes vystaveni této tendenci. Chcete-li změnit obrázek, odborníci doporučují práci s vlasy a barvu vlasů, protože v současné sezóně jsou populární různé techniky barvení mužských vlasů. To dá vzhled jasných barev, čerstvosti a mládí.

Například zvýraznění mužských vlasů je populární již několik let za sebou, díky čemuž můžete nechat barvu vlasů a lehce ji zředit novou barvou. Zvýraznění je tónování některé z pramenů ve účesu, díky kterým budou vlasy pestré, ale blíže k přirozenému odstínu, který je ideální pro ty, kteří se chtějí změnit, ale nemohou být drastickými kroky.

Barva vlasů a účes

Nejčastěji je populární mužské zvýraznění krátkých vlasů, protože krátké vlasy jsou standardní účes většiny mužů. Celkově však kadeřníci a koloristé poznamenávají, že absolutně všechny varianty účesů s krátkou, střední a maximální délkou vlasů jsou vhodné pro barvení vlasů podle techniky zvýraznění. Ale upozornit na low-key a ne vzdorný, optimální délkavlasy by měly být mezi 2 cm.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Nejideálnějším účesem, který lze kombinovat se zvýrazněním, je ježek, jakož i různé další modely stříhání vlasů s roztrženými prameny a strukturou struktury.

Pokud má být srst delší než průměrná, vybere specialista nejbližší odstíny barvy na nativní barvu vlasů. Ale pro krátké účesy často dávají přednost jasným a různým barvám barvy, aby se vytvořil stylový obraz, spíše než čistě přírodní odstíny. Je nutné zvolit paletu barev, s přihlédnutím k nativní barvě vlasů a její predispozici k barvení.

Zvýraznění světle hnědými vlasy přijímá následující barevnou paletu:

 • mléčná čokoláda;
 • kaštan;
 • med;
 • káva s mlékem;
 • pšenice;
 • karamel;
 • hnědá barva.

Díky použití barev z této palety se mužské světlé a hnědé vlasy mohou hrát s novými barvami, bohatou a mnohotvárnou. Pro zvýraznění tmavých vlasů je však lepší dát přednost brandy nebo mědi, karamelu nebo kávě, kaštanu nebo čokoládové barvě. Doplní další odstíny, dodají nativní barevnou hloubku a přetečení.

Jak jsou muži vhodní ke zvýraznění

Nejčastěji je zvýraznění preferováno těmi muži, kteří si přejí změnit odstín vlasů ne dramatickým způsobem tak, aby nový účes nebyl nápadný a způsobilrezonance od ostatních.A pokud ženy dávají přednost přidání dalšího kardinálu k nativnímu odstínu vlasů, aby vytvořily výrazný kontrast, muži oceňují zvýraznění, které se třpytí nativními vlasy.

Odborníci dnes nabízejí několik typů zvýraznění:

 1. Tónování- tato technika pomáhá zaměřit se na jakoukoli část účesu a nejlépe vyhovuje krátkým účesům s účesem.rány.
 2. Zvýraznění barev- v průběhu barvení se používá několik barev nátěru, ale odstíny se sbírají co nejblíže nativní barvě.Takové zbarvení je vhodné pro účesy střední délky a více.
 3. Threshje americká technika barvení rukou, když jsou špičky nití namalovány chaotickým způsobem.Vhodné pro středně dlouhé účesy s rány.
 4. Balajazh- malování špiček pramenů s několika odpovídajícími barvami, můžete použít kontrastní odstíny.Tato technika je vhodná pro mladé kluky s krátkými účesy.
 5. Standardní zvýraznění- zbarvení střídavých pramenů, díky kterému se mění odstín vlasů, ale ne všechny vlasy trpí.Nejlepší ze všech těchto barev je vhodný pro muže s šedými vlasy.

Zvýraznění je vhodné pro všechny muže se světlými nebo tmavými vlasy a pánské účesy se světly mohou mít různé tvary a délky.Muži pokročilého věku s kamufláží mohou maskovat šedé vlasy, stejně jako osvěžit a omladit obličej.správně zvolená barva barvy.S pomocí zvýraznění, mladí muži budou saturovat jejich nativní barvu vlasů s hloubkou a jasem.

Pro informaci! Jediným kontraindikací zvýraznění mohou být muži, kteří mají více než polovinu vlasů pokrytých šedivými vlasy.V tomto případě může být zbarvení nerovnoměrné a bude velmi obtížné dosáhnout nejpřirozenějšího přetékání odstínu.

Fotogalerie různých typů se zvýrazněním

Aby se zajistilo, že zvýraznění může změnit obraz člověka, skrýt nedostatky a zdůraznit hloubku nativní barvy vlasů, stačí se podívat na fotografie mužů se zvýrazněnými barvami.prameny.Obtížnosti postupu

Obecně se postup zvýraznění provádí dvěma způsoby - buď kartáčem a fólií, nebo díky speciální čepičce s otvory pro prameny.První případ je široce používán mistry a koloristy, když jsou prameny vlasů položeny na fólii, jsou natřeny štětcem a pak je fólie zapečetěna.Jakmile uplyne potřebné množství času, fólie se odstraní a barva se vymyje pod tekoucí vodou.

Čepice s kusy je častěji používána pro barvení vlasů doma.K tomu, aby klobouk na čisté a suché vlasy, a pak pomocí háčku háčkem odstranit prameny, které jsou použitysložení barvy. Podle instrukcí se barva udržuje na vlasech, víčko se odstraní, barva se vymyje a provede se průvodní postup.

Výhody a nevýhody v péči

Obecně platí, že pánské melirovanny vlasy nepotřebují zvláštní péči, s výjimkou standardních postupů čištění a zvlhčování kondicionéru nebo balzámů. Muži nejčastěji barví vlasy na špičkách, aby nevytvářeli viditelný kontrast mezi odstíny vlasů a také proto, že vlasy mužů nejsou v kořenové části obarveny.

Výhody technik barvení vlasů pro zvýraznění mužských vlasů zahrnují:

 • možnost měkké a nenápadné změny obrazu;
 • jemný způsob barvení vlasů;
 • stylový a módní účes;
 • bělené konce vlasů omlazují a zlepšují tón obličeje;
 • účes pomůže skrýt šedé vlasy a omladit vzhled muže.

V péči o vlasy budou potřebovat nějaký čas, aby použily nesulfátové šampony, které nevymývají barvivo z vlasů. Zpravidla budou takové pečovatelské výrobky stát o něco více než obvyklé šampony. Paralelně s tím by měl být na vlasy aplikován balzám a kondicionér, aby se vlasy snadno rozčesaly a zvlhčily prameny, které utrpěly kontaktem s barvou.

Závěr

Jakýkoli standardní a novodobý pánský účes se zvýrazněním bude vypadat stylově a jasně, ale zároveň neohrožuje mužské okolí svou originalitou. Specialistévěří, že zvýraznění je barvící technika, která je ideální jak pro ženy, tak pro muže.To vám umožní udržet zdraví a stav vlasů po kontaktu s barvou, ale změnit obraz a omladit každého muže.Kromě toho, toto zbarvení dokonale se všemi typy mužských účesů.