Zvolte velikost mužského šálu, vzhledem k délce a šířce

Šátky jsou často považovány za dámské módní doplňky, ale muži také nosí šály, jak udržet módu a jít do práce.Můžete je nosit různými způsoby, vše záleží na velikosti pánského šálu.Doplňky dávají mužům příležitost prokázat svůj jedinečný charakter.

On může přidat k obleku zájem a upřesnění, a také to může být nošeno s více formální oblečení, šátek není o nic méně relevantní v každodenním šatníku.Většina mužů vidí šátek jako něco, co je třeba doplnit, aby se dokončil celek vzhledu.

Odrůdy a velikosti

Existuje mnoho stylů šátků v různých tvarech, vzorech a barvách, vyrobených z různých materiálů.

Typ šálu Materiál a tvar Rozměry (cm)
Příležitostná zimní Vlna, kašmír, alpaka, polyester.Často jsou jednoduše pletené a husté na dotek.80-200 /15-40
Sport Směs materiálů, která zajišťuje vysokou odolnost proti větru.Mnoho modelů má kulatý tvar.80-140 /15-17
Podnikání Bavlna, kašmír,úplet, satén, hedvábí, prádlo, pashmina.Tvar šálu je často dlouhý a obdélníkový 170 /18-22
Večer Kašmír, alpaka, merino vlna 120-135 /15-20
Formální Obdélníkový hedvábný satén s ručním třásněm.80-140 /15-17
Léto Len, bavlněné, hedvábí 80-150 /20-25
Elegantní reverzibilní Hedvábí a vlna.Tubulární, se dvěma různými vzory.80-140 /15-20

Ideální délka a šířka pro krásu a pohodlí ]

Nejkratší dlouhá šála se zvažuje z brady člověka na podlahu ve stoje.Tato délka vám umožní rovnoměrně pověsit šátek kolem krku.

Šířka pánského šálu je obvykle 15 cm, úzká - 12,5 cm a široká - 25 cm, délka se pohybuje od 125 cm do 225 cm, i když průměrná výška osoby vyžaduješátek ne menší než 150 cm a velký muž by měl hledat výrobek v rozsahu 175 cm.

Důležité! Délka a šířka šálu, stejně jako jeho tloušťka, mohou omezovat parametry stylu uzlu.

Opce pro pletené šály

Tento oděv nejenže chrání počasí, ale také zdobí obraz a skrývá drobné nedostatky vzhledu.Šátky mohou být hrubé nebo malé, pletené, ručně vyráběné.Existují čtvercové nebo trojúhelníkové šály, ale většina šátek je dlouhá a obdélníková.

Ve tvaru obdélníku

Klasická pánská šála obdélníkového tvaru se pohybuje v délce od 125 cm do 225 cm a délka15 cm až 35 cm široký. Krátký šátek je asi 138 cm a je skvělý pro zavěšení na ramena a otáčení konců „na“ nebo „nad“ pasem.

Pozornost by měla být věnována délce obdélníkového pánského šálu. Výrobek průměrné délky je 175 cm na délku a je přesně velikostí, která je nezbytná pro realizaci fantazie designérů. Konečně, když je délka pánského šálu větší než 200 cm, vytvoří to útulný nebo dramatický vzhled.

Důležité!Je třeba mít na paměti, že šátek není kravata a měl by být volný.

Ve formě rovnoběžníku

S touto formou pletené šály v každé přední řadě se na začátek řádku přidá 1 smyčka a na konci řádku se zmenší 1 smyčka. Tento princip se opakuje, dokud šátek nedosáhne požadované délky. Jaká šířka by měla být pánská šála, je určena na samém počátku práce, kdy se pro další páření shromáždí určitý počet smyček. Když je šátek pleten takovým způsobem, vzory na něm budou umístěny úhlopříčně.

Rohová šála

V této době získává na popularitě původní norský trojúhelníkový šátek Bactus. Standardní délka takové pletené šály je 40 - 50 cm, pokud je však žádoucí, může být delší nebo kratší. Šířka v nejširším mýtině (uprostřed) je 20 - 28 cm, nejkrásnější modely jsou bakterus z melanžové příze, prosté nebo pruhované.

Nejoblíbenější je loňská sezónazískaná baktus s objemovou viskózou, která posouvá fokus na horní část těla. Tam je také druh baktus breakwater kde párování se podobá vlnám.

Může být nošeno jinak, standardem je uvázat ho v rohu vpřed, překonat konce za sebou a vrátit se pod krk. Nosí se na vrchu oděvu a pod dnem vše závisí na modelu vybraného výrobku a na tkanině, ze které byl vyroben.

Standardní pánská šála, co to je?

Standardní šátky jsou dlouhé obdélníkové výrobky, které si lidé pamatují, když si vzpomenou na šátek. Jsou k dispozici v různých materiálech, stylech a barvách. Zimní šátky jsou obvykle delší a širší než jiné. Krátké šály možnosti jsou větší na šířku a vyrobené z tlusté pletené příze. Vzhledem k tomu, že nejsou celkově, mohou být ovinuty kolem krku a ramen. Pomohou udržet osobu v teple.

Pro výrobu pánských šátků se často používá vlna. Výrobky z takového materiálu činí z kůže přímý kontakt. Nejlepší materiál je kašmír. Je schopen chránit jako šátek z vlněné směsi, ale tento materiál zůstává měkký a hladký. Takový šátek nelze prát v psacím stroji, čistí se pouze suchým čištěním.

Pánské šály z polyesteru a akrylu jsou považovány za nejdražší, protože jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Takové věci lze umýt i v pračce. Bavlněné šály by se měly nosit spíše jako módní doplněk než jako funkční oděv. LehkáTenké a měkké na dotek, mohou být použity v teplejších měsících.

Barvy pánských šátků jsou často tmavé nebo neutrální a design není různorodý. Mohou to být pruhy jiné barvy nebo zcela monochromatický výrobek.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Nejlepším pravidlem je, aby byl přibližně roven výšce osoby, která ji bude nosit.

Závěr

Šátky jsou již dlouho základním a důležitým doplňkem pro muže a ženy. Dnes, stejně jako v minulých letech, je šátek populárním způsobem pro muže, aby do šatníku přidali osobní přízvuk. Kromě poskytování tepla, šátky jsou také další způsob, jak zlepšit vzhled a přidat osobnost k vašemu kostýmu.