Značkové pánské zimní bundy s názvy a fotografiemi

Zima je to období roku, kdy není tak důležité, aby se muž stylově a moderně oblékal, jak je to teplé a pohodlné.Při výběru svrchních oděvů by proto měly být upřednostňovány pouze možnosti kvality od důvěryhodných dodavatelů.Nejprodávanější pánské zimní bundy dnes mohou stát hodně peněz, ale zároveň člověk bude sloužit více než jeden rok, spolehlivě chrání před větrem a mrazem až do -40 stupňů.

Při tvorbě zimní bundy, slavní návrháři a módní návrháři vzali v úvahu sezónní vlastnosti, potřeby mužů, s využitím nejnovější technologie, odolné tkaniny, vysoce kvalitní výplň.Proč jsou jen bundy z globální značky Canada Goose, bundy takové výroby jsou preferovány polárními průzkumníky.Moderní člověk si vybrat dobrou bundu, je důležité znát jména slavných značek, stejně jako hlavní kritéria pro kvalitu a spolehlivost zboží.

Jaká by měla být kvalitní zimní bunda?

Vzhledem k závažnosti ruských zim jsou muži především při výběru saka věnováni pozornosti teplotním podmínkám, kterým jsou schopni odolat.Proto musí být kvalitní bundaodolná proti mrazu až do 40 stupňů mrazu .Takové modely nabízejíznámých zahraničních značek, stejně jako několik ruských značek testovaných časem a zkušenostmi.

Druhým ukazatelem kvalitní bundy je její praktičnost a vysoký komfort. V takových šatech by měl být člověk nejen teplý a útulný, ale také pohodlný. Bunda by neměla bránit pohybu, odpuzovat vlhkost a srážky, ale zároveň dýchat, aniž by způsobovala zamlžování kůže. Stylisté doporučují vybrat si stručnou a jednoduchou konstrukci bundy, která je praktická a všestranná, pokud jde o vypracování obecného obrazu a stylu.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista - tvůrce obrazu
Hlavními ukazateli značkové bundy jsou membránová high-tech tkanina, která není foukaná větrem s vodoodpudivou impregnací, jakož i výplň z přírodních hus, labutí atd. Tato bunda bude chránit před nízkými teplotami, větrem, průvanem a jinými povětrnostními vlivy.

Slavné značky

K odlišení bund pro muže v kvalitě, modelech a stupních spolehlivosti, stylisté nazývají několik značek, které si získaly důvěru milionů mužů a profesionálů. Takoví výrobci v procesu vytváření bund využívají high-tech materiály a vybavení, pokaždé uvolňují vylepšené a vysoce kvalitní modely. V žebříčku nejlepších značek pánských sak pro zimu dostal 7 titulů.

HUGO BOSS

Zakladatelem této značky byl Hugo Ferdinand Boss v roce 1923, poté vyrobil uniformu pro vládní úředníky.Dnes je to módní dům, vyrobené oblečení, parfémy, doplňky a dokonce i šperky. Pánské zimní bundy Hugo Boss jsou prezentovány v mnoha modelech, ať už se jedná o prošívané bundy, bundy, piloty, parky, semišové a kožené bundy a mnoho dalšího.

Zimní modely jsou zpravidla vybaveny kapucí a límcem ohřátého tvaru, s kravatou na krku a pásu, chránící před větrem. Izolace může být přirozená a syntetická pro různé chutě a potřeby mužů.

ARMANI

Itálie je zemí, která se stala trendem v pánské módě, a to i pokud jde o vysoce kvalitní zimní bundy. Značka ARMANI zaujímá vedoucí pozici, která vydala celou řadu špičkových bund z kolekce EA7.

Díky použití vysoce pevných, větruodolných, vysoce kvalitních tkanin, stejně jako přírodních typů výplní, kombinují bundy Armani eleganci, spolehlivost a pohodlí. Hlavními charakteristikami této značky jsou ergonomie, perfektní střih a šití, vysoké termoregulační vlastnosti, zabraňující přehřívání a přehřívání.

ANTONY MORATO

Názvy slavných sak jsou vedeny značkou Antony Morato. Při tvorbě saka, odborníci vzali v úvahu všechny rysy zimní sezóny, představující muže s pohodlnými, teplými, stylovými a vysoce kvalitními modely bund pro každý vkus.

Italská kvalita byla touto značkou skutečně odůvodněna a mnoho stylistů považuje bundy Antony Morato za pravé klasiky mužů. Bundy všechny obsahují přírodníizolace z chmýří, která nedovolí tělu ohřát a odpuzuje vlhkost.

MOORER

Značka působí již více než 20 let, během nichž výrobci vyvinuli mnoho technologií pro šití zimních bund pro mužskou polovinu společnosti.Dnes je značka Moorer preferována politiky, hvězdami showbizů, sportovci, podnikateli.

Hlavní přednosti bund Moorer jsou přítomnost izolace z přírodního husího prachu, nepropustnost membránových tkanin, použití nejdražších tkanin a doplňků, módní designová řešení a barvy.Bundy italské módní návrhářky Moreno Fachchinkani se staly hodnou alternativou klasického kabátu.

CORNELIANI

Další časově prověřená italská značka pánského oblečení, vyrobená ze slušných zimních bund.Zpočátku společnost vyráběla pánské pláštěnky, pak se sortiment výrobků výrazně rozšířil.

Bundy CORNELIANI jsou nabízeny inteligentním, silným, mírně konzervativním a omezeným mužům.V sortimentu této značky modelů bund je vlastně trochu, je to spíše demi-season modely pro chladný podzim nebo teplou zimu.Firma se zaměřuje na šití kostýmů.

HERNO

Italská výroba v nejlepších tradicích je pozorována značkou Herno, která vyrábí pouze oděvy nejvyšší kvality.Díky zkušenostem s výrobou oblečení, které je více než 60 let staré, získala společnost dlouhodobě loajální zákazníky po celém světě.

Vlastnosti srsti,Herno bundy a parky jsou speciální design a střih, který je nesrovnatelný s jinými značkami, 100% univerzálnost, neutrální tóny.Tepelně izolační vlastnosti díky izolaci 100% labutě dolů, navíc je bunda snadno navinuta do malého svazku.

ISAIA

Nejznámější výrobce italských oděvů neapolského stylu a charakteru.Bundy z Isaia personifikují vysokou zručnost výrobce, inovativní chuť a respekt k původním tradicím mužského stylu.Za pár let bude společnost 100 let, značka Isaia je považována za jednu z nejznámějších značek po celém světě.

Jak si vybrat?

Jak si vybrat zimní bundu ?Při výběru kvalitní bundy, odborníci radí především, aby zvážila jména a značky, které jsou známé pro muže.Navíc design a styl bundy se musí nutně shodovat s obecným stylem člověka, jeho světonázorem, věkem, životním stylem a koníčkem.Mladí muži se mohou starat o světlé a originální modely značek ARMANI a HUGO BOSS a CORNELIANI, ISAIA, HERNO a další italské bundy jsou vhodné pro pevné dospělé muže.

Zvláštní pozornost by měla být věnována materiálům pro šicí a plášťové výplně.To by mělo být vysoce kvalitní membránové tkaniny s vodoodpudivou impregnací, pružné a elastické, prodyšné a trvanlivé, čímž se zvýší odolnost pláště proti opotřebení.Přírodní výplň by měla být používána jako výplň, zejména pokud je důležité, aby se člověk chránil před nízkýmteplotních podmínek. Kvalitní bunda je několikrát snadno zkroucená a stejně tak snadno nabývá své původní podoby.

Závěr

Zimní bundy známých značek pro muže všech věkových kategorií a preferencí, které byly již dříve plně v souladu se všemi kritérii a parametry kvality, spolehlivosti, pohodlí a praktičnosti. Nejoblíbenějšími značkami jsou dnes HUGO BOSS, HERNO, ARMANI a ANTONY MORATO, značky ISAIA, CORNELIANI a MOORER preferují muži s pevným věkem a konzervativním výhledem na styl.