Zimní čepice pro muže: čepice, čepice, čepice

S pomocí pokrývek hlavy je snazší snášet ruské kruté zimy a díky práci talentovaných designérů a stylistů se může běžná zimní čepice stát originálním a módním doplňkem. Moderní pánské zimní čepice se výrazně liší vzhledem, designem a barvou. Odborníci navíc nabízejí různé modely pro muže všech věkových kategorií a sfér života.

Sbírky dnešních pánských klobouků jsou tak rozmanité, že mohou uspokojit potřeby mladých mužů, příznivců neformálních trendů, městského a klasického stylu, mužů solidního věku a kreativních osobností. Díky této rozmanitosti je pro mnoho mužů zima další příležitostí, jak ukázat svůj zvláštní styl a osobnost.

Odrůdy klobouků

Zpočátku se čelenka pro ženy chovala jako ozdoba a ukázka rodinného stavu, a pro muže působila jako ukazatel zvláštního postavení a postavení. Čím vyšší byl klobouk takového muže, tím vyšší byl status ve společnosti. Dnešní zimní pokrývky hlavy pro muže jsou prezentovány v několika desítkách typů a typů, v závislosti na stylu oblečení muže a účelu čepice.

Klobouk

VětšinaBěžný typ pánských pokrývek hlavy je teplá zimní čepice, které dnes používají téměř všichni.Tyto produkty se liší tvarem, velikostí, metodou pletení, barevnou paletou, designem a hustotou.Poprvé, klobouky na mužech byly líčeny na princích 11. století, pak klobouky připomínaly kulové kožešinové šňůry.Dnes mohou být klobouky klasické, existují také klobouky pro mládež a stručné omezené modely pro muže v pevném věku.

Yermolka

Yermolka pro muže se také nazývá Muromka, je to jedna z odrůd židovské pokrývky hlavy.Zevně, lebka vypadá jako lehká čepice bez pásky, která zakrývá horní část hlavy.Moderní muži jen zřídka nosí podobnou verzi čelenky, jen v úzkých kruzích nebo na molu při demonstraci sbírek návrhářů.Tam je moderní výklad Yarmulka, malá tenká čepice bez hranic a manžety.

bere

Mezi rafinovanými a elegantními čelenkami moderní designéři odlišují evropskou verzi - trvá.Dnes jsou pro různé povětrnostní podmínky nabízeny tenké a kompaktní modely, pro muže jsou barety vyrobeny z měkkých monochromatických tkanin.Takový výrobek je možné kombinovat s klasickým stylem, například s kabátem nebo koženou srstí.Barety dokonale přizpůsobí tvar obličeje, pokud se nosí trochu asymetricky.

Víčko

Pokud muži potřebují teplé zimní čepice, ale klasické možnosti nejsou kombinoványpohyblivý a sportovní životní styl, návrháři nabízejí různé modely čepic. Takovou pokrývku hlavy lze nosit v létě, a modely vyrobené z tlustých tkanin s dodatečným oteplením jsou vynikající pro chladné období. Čepici můžete kombinovat nejen se sportovním stylem oblečení, ale také s ležérním městským stylem, a to s mikiny, svetry, kalhotami a džíny.

Tafia

Pokud potřebujete rafinovaný a mimořádný zimní klobouk, tafia v orientálních motivech je ideálním řešením. Mluvíme o různých skullcaps, které ve starověku nosili pouze bohatí a úctyhodní muži, pokrývající hlavu hlavy. Tafy z brokátu, hedvábí, sametu, maroka a dnes jsou moderní modely vyrobeny ze skromnějších a zdrženlivějších materiálů.

Uzávěrka

Toto je jeden z nejstarších modelů pánských klobouků, první obrazy mužů v čepici sahají do 11.-12. Století. Vrchol popularity čepice mezi mužskou populací spadá do období 13. - 17. století, zatímco bohatí lidé nosili saténové výrobky s zdobením drahými kameny.

Zimní verze čepice byla doplněna ořezáváním kožešin, aby se opět zdůraznila životaschopnost majitele.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Při výběru čelenky je důležité vzít v úvahu životní styl a oblast činnosti, jakož i jednotlivé rysy vzhledu, tvaru obličeje a tvaru těla.Barva a textura výrobku musí odpovídat ostatním oděvům.

Obrázky


Závěr

Pánské klobouky jsou dnes tak rozmanité a extravagantní, že mohou uspokojit potřeby mladých, kreativních, přísných, kreativních a obchodních mužů všech věkových kategorií. Někteří muži preferují standardní a známé modely, vhodné pro jakýkoliv styl oblečení. Jiní zástupci silnějšího pohlaví chtějí vyčnívat z davu s pomocí klobouku, projevujícího individualitu a vynikající chuť. Je jen důležité, aby čelenka byla plně v souladu s charakterem člověka a jeho celkovým stylem.