Wahl Beard Trimers: Recenze značky

Zastřihovač bude nepostradatelným nástrojem pro každou vousatou osobu, protože díky svému jedinečnému designu a funkčnosti je možné odstranit nadbytečnou vegetaci, odříznout zbytečnou délku a tloušťku, vytvořit vousy a kníry. Zastřihovač může pracovat na síti a autonomně, rovnoměrně stříhat vlasy ve stejné délce a také holit bez podráždění pokožky na obličeji. Proto celosvětová značka Wahl nabízí pro muže celou řadu vyžínačů.

Chcete-li si vybrat zastřihovač pro vousy Wahl, stačí posoudit vaše potřeby, individuální vlastnosti vlasů štětin a pak je porovnat s funkčností a schopnostmi konkrétního modelu. Společnost Wahl sídlí v Americe a dodává trimry a další zařízení pro muže po celém světě. Řada zahrnuje řadu různých modelů vyžínačů za různé ceny.

Vlastnosti a přínosy vyžínačů Wahl

Jedna věc je jistá: značka Wahl je celosvětově známou značkou. Hlavní výhodou tohoto výrobce je využití moderních technologií při tvorbě zboží, resp. Jakékoliv zařízení od firmy Wahl má vysokou kvalitu a velký potenciál. A abychom pochopili, jak rozumný nákup zastřihovače od tohoto výrobce, stačí se seznámit s jeho funkcemi.

Propomoc! Zakladatel společnosti Wahl v roce 1919 poprvé vynalezl zastřihovač vlasů a patentoval jeho vynález.

Převažujícími znaky značky jsou tato kritéria:

 1. Důvěra odborníků .Výrobci vyrábějí takové vyžínače, které používají kadeřníci a holiči v salonech.Samostatně řada nástrojů pro péči o domácí zvířata.
 2. Technologie výhradní výroby .Všechny nástroje, od nůžek, přes elektrické spotřebiče, jsou vytvořeny výhradně ve firmách a továrnách společnosti Wahl.Poskytuje 100% dohled nad kvalitou výrobků, vítá inovace a experimentování od mistrů.
 3. Pověst .Společnost Wahl zaměstnává po celém světě přibližně 3000 zaměstnanců, kteří odpovídají za kvalitu vyžínačů a dalších výrobků.Dnes je společnost založena na 100 let zkušeností a dokonalé reputaci.
 4. Výjimečná kvalita .Vytváření produktů využívá pokročilých technologií a inovací, každý stroj Wahl vousů prochází řadou testů, než se prodá.
 5. Wahl je předchůdcem mnoha inovací a technologií .Společnost je založena na výrobě nůžek a všechny nové inovace a inovace, jako je bezdrátový vyžínač nebo lithium-iontová baterie, jsou díky značce Wahl.

V souvislosti s tímto seznamem výhod značky a jejích výrobků můžetetvrdit, že Wahl je předchůdce zastřihovačů vlasů a jakékoli inovace v této oblasti. Zatímco ostatní výrobci se učí novým nápadům a technologiím, Wahl je vynalézá a propaguje.

Charakteristika

Nelze jednoznačně popsat vlastnosti všech vyžínačů značky Wahl, protože každý model je individuální a jedinečný. Pokud je jedna sada funkcí v jednom trimru, může být jiný model zcela odlišný. Všechny modifikace však odpovídají následujícím charakteristikám:

 • kombinovaný typ napájení, jak ze sítě, tak autonomně z lithium-iontové baterie;
 • funkce rychlého nabíjení;
 • konstantní výkon zařízení, bez ohledu na úroveň nabití baterie;
 • nastavitelný a rychle odnímatelný nůž z oceli o šířce 28-30 mm;
 • tryska s několika úrovněmi délky;
 • krok mezi hladinami přibližně 0,2 až 0,4 mm;
 • dlouhá práce sekačky bez sítě (asi 80-100 minut v závislosti na modelu);
 • ergonomický tvar a kompaktní velikost;
 • nízká hmotnost, tichý provoz a minimální stoupání mezi hladinami trysek;
 • samoostřicí čepele během provozu;
 • kovové pouzdro;
 • Dlouhodobý nepřerušovaný provoz zařízení.

Všechny modely vyžínačů se prodávají ve zvláštních případech pro jejich skladování, u mnoha modelů se předpokládá, že mají stojan pro nabíjení a další příslušenství. Vzhledem ke své vysoké kvalitě a dlouhodobému servisu jsou vyžínače Wahl přednostně používány jako holiče a holiči.

Návod k použití

Použití vyžínače Wahl se výrazně neliší od způsobu provozu takových zařízení jiných značek. Nejdříve je třeba vyjmout vyžínač z krabice, nastavit požadovanou trysku a délku, pak připojit zařízení k síti nebo použít režim offline. Trimry mají vysokou kvalitu práce, takže mohou být použity pro řezání nebo holení i dlouhých tlustých vousů.

Vlasy na vousech a vousech by měly být čisté, suché a česané. Po určení optimální úrovně trysky začněte odřezávat přebytečnou vegetaci z oblasti lícní plochy. Dále jděte do oblasti chrámů, brady, pohybujte přístrojem proti růstu vlasů. Vousy a oblast krku jsou poslední oholené, po kterém je tryska odstraněna a knírek a vousy jsou lemovány řezným nožem. Oholte si navíc strniště nejdřív na tvářích, pak se přesuňte na krk a bradu.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, expert na účesy mužů
„Po každém postupu holení nebo řezání vousů se zastřihovačem Wahl je důležité přístroj očistit od chlupů a kožního mazu. Mnoho modelů zahrnuje čisticí kartáče a mazací oleje v jejich vybavení. Vylepšené nejnovější modely lze dokonce umýt pod tekoucí vodou.

Populární modely

Nejoblíbenějším modelem jeWahl 3010-0473 , díky kterému můžete odříznout další chlupy na vousech, knírech, těžko přístupných místech a dokonce i v oblasti bikin. Čepele mají funkcisamočinné ostření přímo během provozu a zařízení pracuje jak ze sítě, tak autonomně od výkonné baterie. Přes kovové pouzdro, poskytující dlouhodobý servis, je vyžínač lehký a snadno se používá.

Dalším hodným modelem jeWahl 3019-0471 , který je vhodný pro cestující a neustále cestující muže. Vyžínač se liší v ještě kompaktnějších velikostech, je balen do krytu pro další skladování. S tímto přístrojem můžete upravovat vousy, vousy, obočí, whisky, tanky. Součástí balení je jedna tryska se 6 úrovněmi délky, díky které můžete simulovat různé typy a formy vousů.

TrimrWahl Super Microje profesionální model pro kadeřníky a holiče, což znamená, že je odnímatelný chromovaný nůž o šířce 28 mm. Multifunkční zařízení poskytuje velmi přesné hrany vousů a vousů, stejně jako stříhání vlasů různých délek a tlouštěk. Výrobce nabízí 4 trysky s hladinou 3-6-10-13 mm, kartáč na čištění a olej pro mazání.

Cena

Náklady na vyžínače od americké značky Wahl se mohou zásadně lišit, vše závisí na typu vyžínače, materiálu jeho výroby, seznamu funkcí a doplňkových vlastností, účelu a kvality. Z nejpopulárnějších modelů, které byly zmíněny výše, cena Wahl 3010-0473 je 750-850 rublů, cena Wahl 3019-0471 je 2700 rublů. Pro profesionální model Wahl Super Micro bude muset zaplatit 3000 rublů.

Můžete se dozvědět více o jiných značkách vyžínačů od jednotlivcůmateriály:

Závěr

Wahl je světově známá značka pánských holicích nástrojů za nízké ceny, ale s vynikající kvalitou a vyspělou technologií.Charakteristickými rysy těchto zařízení jsou lithium-iontová baterie, dlouhá životnost baterie, kovové pouzdro, přítomnost různých úrovní trysek, samoostřicí nože a mnoho dalších vlastností.Cenové odstupňovače jsou v rozsahu 700-3000 rublů.