Vyžínače vousů Babiliss: přezkum značky

Vousy jsou opět v trendu, takže většina mužů pěstuje vlasy na tváři a dává jim určitý tvar a vzhled.Aby zvolený styl zůstal co nejdéle dokonalý, bude člověk potřebovat arzenál nástrojů a pracovat na sobě.Nezbytným nástrojem pro stříhání, modelování, lemování a ořezávání vousů bude zastřihovač, který je považován za multifunkční zařízení pro muže.

Odborníci doporučují věnovat pozornost zastřihovači Babiliss, protože značka od roku 1961 do současnosti nabízí vysoce kvalitní, trvanlivé a cenově dostupné zařízení pro stříhání vlasů a holení.Při výrobě se využívají inovativní moderní technologie, díky nimž si značka vybudovala své postavení na trhu s těmito výrobky.Vyžínače Babiliss lze použít pro domácí použití a profesionální zařízení pro kadeřníky s označením BaByliss PRO.

Vlastnosti a výhody zastřihovačů Babiliss

Vyžínače a další zařízení značky Babiliss využívají největšív poptávce mezi profesionály, jmenovitě kadeřníky a holičství.Zařízení předpokládají určité typy přídavných zařízení s různými úrovněmi a délkami pro uspořádání délky a tloušťky vousů, knírek, chrámů a obočí.A abychom pochopili, jak rozumný výběr zastřihovače Babiliss je, stačíseznamte se s jejich vlastnostmi a výhodami.

Konkrétně:

 • přesný a nepřetržitý provoz zařízení ze sítě;
 • autonomní provoz baterií po dobu 40 až 180 minut;
 • vysoká produktivita zařízení v důsledku přítomnosti dvojité čepele;
 • aplikace při výrobě inovativních přesných technologií;
 • přítomnost přídavných trysek v zařízeních s nejpřesnějším řezem;
 • řadu různých poloh pro úpravu délky vlasů, které budou stříhány.

Lze tedy učinit závěr, že vyžínače Babiliss mají kombinovaný typ napájení, předpokládají dlouhou autonomní činnost, existuje vibrační motor a různé trysky s pomocným příslušenstvím.Vyžínače Babiliss jsou perfektní kombinací kvality, ceny a stylového designu.

Řezací bloky na nástrojích jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitní nerezové oceli, což zaručuje dlouhou životnost.Nevýhody lze přičíst snad nedostatečné možnosti mokrého čištění, přepravního krytu, stejně jako vakuového systému pro nasávání vlasů do nádoby.

Znalecký posudek
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na pánské srážky
Společnost vyrábí samostatnou řadu zastřihovačů pro práci s tělem, to znamená, že můžete zastřihnout, ovládat tloušťku a délku vlasů pro muže, kteří trpí zvýšenou chlupatostí.

Vlastnosti

Technické a výrobnívlastnosti takového produktu jsou hlavní výhodou vyžínačů Babiliss.Všechna zařízení jsou vyrobena z odolných a odolných materiálů, zejména nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Kromě toho lze výrazným vlastnostem zastřihovačů této značky přiřadit následující parametry:

 • Technologie Wtech poskytuje geometrii lopatky ve tvaru W, díky níž jsou chloupky okamžitě odstraněny pouhým dotykem;
 • plovoucí hlava s úchopným poloměrem 33 stupňů pro maximální přilnavost k pokožce obličeje a řezání vlasů na nulu;
 • přítomnost LCD displeje pro zobrazení stavu baterie a úpravu úrovně délky vlasů (je jich okolo 24);
 • teleskopické trysky a hřeben, jejichž délka je 0,4–5 mm;
 • minimální krok mezi úrovněmi je pouze 0,2 mm;
 • funkce rychlého nabíjení baterie (lithium-iontová baterie) za pouhých 5 minut;
 • ochrana před případy vlhkosti proti vniknutí vlhkosti.
 • Lze tedy dojít k závěru, že všechny modely zastřihovačů od tohoto výrobce mají nejnutnější arzenál funkcí.Může pracovat autonomně po dlouhou dobu a nabít za pouhých 5 minut, přichází s velkým počtem úrovní s minimálním krokem a plovoucí hlava a speciální tvar čepelí zaručují nejpřesnější a okamžité řezání přebytečných vlasů.

  Způsob použití

  Multifunkční kadeřník Babiliss vousy lze použít pro několik úkolů najednou - srážky, holení aokraje, ořezávání délky vlasů, ztenčení tloušťky, modelování tvaru vousů, vousů, chrámů a obočí, odstranění nadbytečných vlasů z nosu a uší. V závislosti na typu trysek a jejich délkách mohou být vyžínače použity na různých částech těla.

  Tip!Některé modely zastřihovačů Babiliss se používají k odstraňování chloupků v oblasti bikin, proto výrobce nabízí speciální design nožů a samotného zařízení.

  Pro práci s vyžínačem je důležité se nejprve seznámit s jeho pokyny. Poté se na tvářích začne holit nebo stříhat vlasy, čímž se nastaví požadovaná délka trysky. Postupně se přesuňte do oblasti brady, odstraňte přebytečnou vegetaci na krku a poté simulujte tvar vousů a chrámů. Po ukončení střihu jsou vousy a kníry lemovány bez přídavků, holicí chloupky se zastřihovacími noži.

  Populární modely

  K oholení a zastřihování knírek, vousů, vlasů na hlavě, těle, dokonce i v oblasti bikin lze použít jakýkoli zastřihovač vousů od výrobce Babiliss. Ale pro přesnější a pohodlnější práci nabízí společnost různé modely s úzkou specializací nebo univerzálními úpravami. Následující zastřihovací modely této značky jsou nejoblíbenější a doporučené odborníky:

  1. E835Eje nový model roku 2017 s mnoha funkcemi pro čištění vlasů na hlavě, vousech a těle. Zařízení má vodotěsné pouzdro, kombinovaný typ napájení a 8 úkolů. Vyžínač offline bude fungovat přibližně 40 minut.
  2. E875E- ideální stroj promilovníky experimentů.Zvláštní výhoda tohoto modelu spočívá v geometrii ostří WTech, čímž zajišťuje co nejrovnoměrnější zachycení vlasů.Pomocí této možnosti zastřihování může muž získat profesionální účes doma.
  3. Е780Е- model lze použít pro stříhání nebo holení vlasů na vousech a knírcích i na hlavě.Součástí modelu je přítomnost špičkových nožů WTech, pohyblivých nožů širokých 39 mm, pevných nožů a jejich velkého elektrochemického ostření.Kompletní sada je vybavena dvěma tryskami o velikosti 3-18 mm a 21-36 mm, 32 režimů seřízení, možností samomazání hran a možností vyjmutí trysky.Autonomní práce trvá 45 minut, krok mezi režimy je 0,5-4,5 mm.Inteligentní řídicí systém umožňuje nastavení úhlu lopatek.
  4. E825PEje vynikající stroj pro péči o vaše kníry, vousy, nos a ušní chloupky.Několik kombinovaných funkcí v jednom trimru vám umožní ušetřit dodatečné náklady na další zařízení.
  5. E956Eje univerzální typ zařízení pro rychlé a nejpřesnější stříhání vlasů.Kombinovaný typ výkonu, kompaktní velikost a dostupnost nezbytných funkcí činí zařízení ergonomickým a modelem.
  6. Е886Е- ideální kompletní sada a funkčnost zastřihovače pro fanoušky experimentů a neustále se měnících obrázků.Uvnitř zastřihovače funguje 48 režimů.
  7. Е650Е- vyžínač z lehkého plastu vyrobený z plastu, který jim usnadňujepoužití, a stojí mnohem méně než jiné modely.K dispozici je tryska pro práci s chlupy v nose a uších.Tento model je ideální pro cestování a cestování.

  Kromě těchto strojů je třeba věnovat zvláštní pozornost modelům, jako je E826E, E696E, E962E, protože mají standardní sadu funkcí, ale jsou poměrně levné.Model E652E je však vhodný pouze pro odstraňování vlasů z těžko přístupných míst.Výrobce E950E vytvořil pro stříhání vlasů výhradně na hlavu, funkčnost předpokládá 45 instalací od 3-25 mm.Dobré recenze mají trimry E779E, E828RE a E791E.

  Cena

  Zastřihovače od takového výrobce jsou tak rozmanité, že si téměř každý člověk může vybrat pro sebe nejlepší možnost z hlediska kvality a ceny.Špičkové modely jsou E846E, který stojí 3500 rublů, E824 v hodnotě 4 700 rublů a také E826 pro 2 300 rublů.Společnost se neustále vyvíjí a vydává vylepšené modely.Díky tomu ceny za staré modely neustále klesají a poskytují stabilní nárůst poptávky.

  Můžete se dozvědět více o jiných značkách zastřihovačů a jejich cenách z různých materiálů:

  Závěr

  Odborníci dnes nazývají vyžínače Babyliss nejlepší z konkurenčních výrobců, pokud jde o technické vlastnosti, funkčnost a ceny.Řada modelů může být přičítána segmentu s nízkou cenou (rozpočtová položka), ale takémít všechny potřebné možnosti a možnosti.Výroba využívá nejnovější technologické inovace, výrobce neustále uvolňuje nové pokročilé možnosti výbavy.