Vypadá to jako hollywoodský vous (Bretta): foto a péče

Muž, který nosí vousy, vždy vypadá pevně a odvážně. Hollywood vousy je obzvláště populární, protože je nosí mnoho hvězd.

Podívejme se, jak pěstovat a stříhat takové vousy a jak se o ně starat. Chcete-li vás bradku ozdobit, musíte vědět, jestli vám to vyhovuje.

Jak to vypadá?

Hollywoodský vous je umístěn kolem rtů a podél dolní čelisti, které jsou vzájemně propojeny.


Pokud si na tvářích pěstujete vlasy nebo uděláte kotlety, pak bude účinek zcela odlišný. Toto vousy by neměly být dlouhé, jinak ztratí svůj vzhled. Fotografie ukazuje, jak vypadá hollywoodský vous.

Historie vousu

Hollywoodský vous je módní trend ozdobit vzhled člověka. Nicméně, tento typ vousů existoval po dlouhou dobu, a to bylo velmi populární s mnoha hvězdami.

Takové vousy nosili herci ve 30. letech. Vousy učinily muže odvážnějším a přitažlivějším. Brett pomohl vytvořit nový obraz herce.

Po chvíli - tato vousa již nebyla populární jako módní oceldalší srážky. Všechno se změnilo v roce 2016. V této době, mnoho hvězd znovu začalo řezat vousy Hollywoodu. V důsledku toho se vous vrátil na vrchol popularity.

Popularita mezi hvězdami

Ačkoliv hollywoodské vousy odřízly herce pro natáčení, hvězdy chtěly, aby tento obraz šel do jejich každodenního života, protože vousy dávají sexualitu a mužnost.


Brett je vhodný pro mnoho herců, jako je Robert Downey the Younger, George Clooney a Hugh Jackman. Mezi mnoha, Jake Gyllenhaal takový vous je dokonalý. Podlouhlý tvar lebky je ideální pro tento vous, opticky zvětšuje bradu a rozšiřuje obličej.

Také - vousy vypadají dobře na blond Ryan Gosling. Ryan Reynolds Hollywood vousy pomáhá skrýt špičaté bradě a zvýraznit oči. Jak vidíme, pro mnohé se tento typ vousů stal ozdobou, pomáhá skrýt vady a vytvořit jedinečný obraz.

Komu?

Mínusem tohoto účesu je, že není vhodný pro všechny muže. Pozornost by měla být věnována typu obličeje, tvaru lebky, tloušťce vlasů a hustotě štětin. Brett vypadá krásně na trojúhelníkové nebo obdélníkové tváři.

Někdy se vejde mužům s oválnou tváří. Nicméně, pokud máte kulatý typ obličeje, pak je lepší zvolit jiný typ vousů. Je to proto, že Hollywood vousy oblékají vousy,ale pro baculaté muže je to k ničemu.

Hollywoodské vousy se nosí nejen k ozdobě jejich obrazu, ale také k:

 1. Skrýt dlouhou bradu,
 2. Prodloužit úzkou bradu,
 3. Skrýt vady vousů,
 4. Dej Manliness,
 5. Vytvoření pevného obrazu.

Nejen forma Brett mění svůj vzhled, ale také délku. Ne vysoké muže nemohou nosit dlouhé Brett, jinak budou vypadat jako trpaslíci. Štíhlé a vysoké muže si mohou vybrat různé délky vousů.

Vousy z Hollywoodu mohou změnit rysy obličeje člověka díky variacím s knírkem. Tenký knír se zaměřuje na rty. Masivní vousy, zvýrazňují horní část obličeje, zejména oči - stávají se vizuálně většími. Tato verze vousu je vhodná pro muže, kteří nosí brýle.

Nějaké další opotřebení sideburns s Hollywood bradkou. Tento obraz je však zřídka vhodný. Pokud chcete skrýt bradu, pak je třeba oholit kotlety, jinak vousy opticky neroztáhnou obličej.

Tip!Pokud chcete, aby se hollywoodský vous na vlastní pěst, předtím, než se poraďte se stylistou, řekne vám, jak skrýt vady vousů a ozdobit obličej.

Jak růst?

K pěstování vousů potřebujete trpělivost. Nemůžete holit vlasy na obličej několik týdnů. To je nutnost, jinak bude vaše vousy různých délek.

Pokud vaše vlasy rostou pomalu, pak si můžete koupit vitamíny nebo doplňky stravy. Správná výživaurychlí růst vlasů. Pokud si všimnete, že máte řídké vlasy, oholte je a zkuste znovu vousy.

Střih vousatý Hollywood

Chcete-li udělat krásné vousy sami, musíte sledovat video, jak udělat Brett. Je důležité, aby byly tyto nástroje na skladě:

 1. Zrcadlo,
 2. Ořezávač,
 3. Stroj,
 4. Pěna na holení,
 5. Šampon vousů,
 6. Speciální hřeben,
 7. Ostré nůžky.

Umyjte si obličej a vousy, pak si vlasy rozčesejte. Pokud máte tvrdé vlasy, umyjte je teplou vodou. Pomocí stroje označte okraj vousu a odstraňte nežádoucí chlupy. Pro lepší oholení vlasů použijte pěnu na holení. Pokud pochybujete o své síle, zakupte si šablonu pro vousy.

Nakonec musíte Brettovi dát tvar, pomocí nůžek nebo vyžínače. Odstraňte přebytečné nebo lepící vlasy a vytvořte knír, pokud je máte.

Vlastnosti péče

V blonďatých mužích se měkčí, takže je pro ně snazší se o ně starat. Taková vousy si dobře drží tvar. Blond vlasy se nesmějí s obličejem, takže blondýnky mohou pěstovat široké a husté vousy.

Brunetky jsou těžší udržet si vousy. Je důležité pravidelně upravovat vousy, protože pokud se neprovádí včas, bude to vypadat neopatrně. Odborníci nedoporučují mytí vousů šamponem každý den, je lepší je opláchnout čistou vodou, aby se umyli mazové žlázy. Musíte si umýt vousy speciálním šamponem a kondicionérem,Je důležité to udělat několikrát týdně.

Není možné sušit vousy fénem, ​​aby nedošlo k poškození pokožky a vlasů. Nezapomeňte si vousy čistit každý den tak často, jak je to jen možné, aby se zajistil růst vlasů.

Pro informaci!Pokud vaše vlasy nejsou příliš tlusté, ale chcete jim dát objem, rozčesávejte si vousy v opačném směru než vlasy.

Je obtížné sledovat vousy?

Někteří nechtějí mít vousy, jak se o to musíte starat. Ano, je to pravda. Nicméně, vousy velmi mění vzhled muže k lepšímu, a pokud si na to zvyknete, pak to není tak těžké se o ni starat. Hollywoodský vous nejen zdobí muže, ale také ho činí odvážným.