Vybereme pánský svatební oblek: co je v módě v letech 2018-2019

Dlouho před svatbou, ženich, stejně jako nevěsta, psychicky představuje svůj obraz. Koneckonců, jeho vzhled není o nic méně důležitý, takže byste měli přemýšlet o tom, co stylový pánský svatební oblek z roku 2018? Pouze tímto způsobem můžete provést optimální volbu.

Ženich musí prokázat individualitu, správně kombinovat a kombinovat všechny detaily, aby podpořil trend svatby v této sezóně. Módní návrháři nepřestávají ohromovat své spotřebitele. Pokud z velké části nevěsta oblečení závisí na mnoha drobností: kytice, boty, účes, pak správně vybraný obraz hraje důležitou roli pro ženicha.

Stylové svatební obleky pro muže 2018 (foto)

Výběr svatebního souboru pro ženicha není snadný, ale pro pár, aby vypadali harmonicky, je nutné provést výběr opatrně.

Frak

Jedná se o model s elegantním anglickým límcem. Bunda ukazovala na dně vpředu a protáhla se vzadu. Tento styl vypadá skvěle na vysokém štíhlém muži, takže jeho obraz je sofistikovanější, romantičtější a elegantní. Pod kabátem musíte vyzvednout bílou košili amotýlek. Ale pokud chcete, můžete použít krásný šátek.

Obleky s dvojitou manžetou

Pokud člověk není vysoký, je vhodnou variantou dvoutlačítkový model. Ale oblek s dvojitým prsy - to není dobré řešení. Charakteristickým rysem tohoto stylu je přítomnost dvou řádků s tlačítky. V zadní části je štěrbina - malý řez, který usnadňuje pohyb.

Co lze dosáhnout prostřednictvím dvouřadového saka pro ženicha:

  • moderní a mládežnický styl;
  • řez zdůrazní oříznutý trup;
  • pocit svobody, nikoli omezení.

Vícevrstvé obrazy

Je zřejmé, že vícevrstvé kostýmy letos obsadily svá místa.

Přirozeně, protože dnes se hodně děje ve 3D. Krejčovství pro svatby se nezměnilo, ale na oblečení může být velká buňka.

Důležité!Vícevrstvý třídílný oblek je na svém vrcholu popularity, pouze vesta by neměla být pod pásem.

Tištěné saka

Na svatbě může obraz ženichů vyniknout ve střihu produktu, stejně jako v neformálním vzhledu. Mohou to být modely, které obsahují oříznutou bundu nebo hubené kalhoty, a můžete také vidět kostkované bundy nebo použití tkaniny s potiskem nebo ornamentem.

Souhlasím, že svatební šaty by neměly být bezvýznamné ani bezvýrazné. Potištěná bunda na svatbě je vrcholem letošního roku, musíte ji vyzvednoutjednoduché kalhoty a vypadají stylově. V módě nyní abstraktní vzory, novinové kresby a svislé pruhy.

Oblek s pruhy

Souhlasím, že obraz ženicha na svatebním obřadu musí být odlišen elegancí, elegancí a musí být v souladu se svatebním oblečením a krásně zapadat do postavy.

Není nutné kupovat, může být šito. V roce 2018 jsou nedílnou součástí saténové pruhy na kalhotách.

Tip!Chcete-li dokončit módní luk s pruhy, měli byste vyzvednout boty, ne lak, ale matný, aby nedošlo ke snížení ceny vytvořeného obrazu.

Vojenský styl

Vojenství je moderním trendem v módě, který zahrnuje nošení věcí ve vojenském stylu. Podobné prvky dnes můžeme pozorovat u mnoha módních návrhářů. Tento styl je relevantní i v tomto roce, proto není nutné, aby v tomto stylu vypadali všeobecní pohani. Pánské svatební oblečení navrhuje přítomnost těsných bavlněných kalhot, bot, jako jsou "barety", stejně jako bunda s kovovými knoflíky.

Ročník

Kostýmy ve stylu vintage mohou být jakéhokoliv stylu, barvy i materiálu pro výrobu. Ale, svatební obleky pro muže opravdu musí být vinobraní. Bude obsahovat hedvábnou podšívku, výšivku na límcích a manžety. Aby nedošlo k trávení spoustu času hledáním přírodního vintage obleku, můžete nosit šaty kabát nebo klasické sako.

Pokud se koná svatbavintage stylu, pak byste se měli zaměřit na konkrétní čas a dobu, 20s nebo 50s.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Třídílný oblek z hedvábí, černé, šedé nebo bílé pro svatební akci.

Může být monofonní nebo pruhovaný.Je také módní nosit sametový oblek jakékoli barvy.

Vybaveno

Existuje mnoho stylů pánských obleků, ale ne všechny jsou vhodné pro svatbu.Než si vyberete styl, měli byste zvážit, jak to bude vhodné na gala akci.Je také důležité, zda na obrázku bude krásně sedět.

Nejběžnější pánské obleky pro svatbu jsou tenký styl.To bude vyhovovat mnoha mužům, dokonale zdůraznit postavu, zejména pokud je tenký a štíhlý chlap.Na namontovaný výrobek je nasazena košile s ohledem na rozsah barev, kravatu, klasické boty, manžetové knoflíky.

Velvet a velor

Stylové svatební obleky pro muže, kteří mají rádi texturovaný materiál, jsou sametové nebo velurové výrobky.Trend tohoto roku, vínové, zelené a modré odstíny.Semišové doplňky jsou považovány za vhodné pro svatební obřad.Výrobky s náplastí, zipy budou vypadat velmi stylově.Elegantní vzhled sametového smokingu, který splňuje všechny požadavky milovníků vynikající chuti.

Výběr svatebních šatů

To není těžké,pokud předem určujete rozsah možností a přistupujete k problému zodpovědně. Máte-li na mysli několik možností a tvar má své vlastní vlastnosti, měli byste zjistit, který z nich tvar pozitivně upraví. Není-li možné tento problém vyřešit sami, svěřte ho profesionálům, kteří se rychle a efektivně vypořádají s jejich úkolem.