Výběr zastřihovače vousů: které z nich jsou lepší a proč?

Obraz každého člověka by měl být vytvořen i z maličkostí. Pro mnoho mužů, dobře-upravený vous se stal ideálním doplňkem k němu. Chcete-li pěstovat vousy, budete se muset vzdát holení po dobu 4-6 týdnů, po které vegetace na tváři bude muset být modelována v určité formě. K tomu použijte arzenál nástrojů - hřeben a nůžky, holicí strojek a zastřihovač.

Zastřihovač je elektronické zařízení ve formě zastřihovače vlasů, které lze použít k odstranění chlupů i na nejpřístupnějších místech. Můžete jej použít k oholení zbytečných chlupů a odříznutí další délky a tloušťky. Jen málokdo však ví, jak si vybrat zastřihovač vousů, protože trh s takovými výrobky se hemží širokým spektrem modelů.

Jaké jsou typy?

Pokud je termín „vyžínač“ přeložen z angličtiny, bude doslovně „řezán“ nebo „vložen do pořádku“. První takové zařízení bylo vyvinuto v roce 1972 a dnes všichni známí výrobci pánského holicího příslušenství nabízejí široký výběr vyžínačů s různými funkcemi a schopnostmi. Vlastnosti takovýchPřístroj spočívá v kompaktnosti a nízké hmotnosti, stejně jako v práci s těžko přístupnými místy.

Pro informaci! Zpočátku byl vyřezávač vyvinut jedním podnikatelem s cílem pečlivě řezat a modelovat trávníky tak, aby nedošlo k poškození samotné elektrárny.

V současné době výrobci nabízejí dva typy vyžínačů - profesionální a domácnosti, a muž by si měl vybrat, který trimr si vybere.Profesionální přístroje se používají hlavně v salonech, holičstvích a kadeřnických salonech, tyto vyšívací lišty vydrží déle a vyžadují spoustu tipů a dalších funkcí.Vyžínače pro domácnost jsou vhodné pro domácí použití, jsou vybaveny malým nožem a zuby.

Jaké funkce by měl mít dobrý trimr?

Obecně by výběr vyžínače pro vousy měl být založen na preferencích a potřebách člověka, jakož i na funkčnosti a schopnostech zařízení.Dobrý zastřihovač musí mít takové funkce, které zajistí člověku snadné a rovnoměrné stříhání knírek, boků a vousů.Přístroj by měl být také schopen oholit přebytečné chloupky na obličeji bez podráždění a řezů na pokožce obličeje.


Zastřihovač je jediné zařízení, které lze použít k odstranění chlupů v obtížně přístupných rozích, například v nose nebo uších, v jamkách brady a na dalších vyvýšených místech.Takový nástroj může odříznout přebytečnou délku vlasů a ztenčit husté vlasy, upravit tvar vousů a knírek, stejně jako dlouhé vousy.promění v třídenní strniště.

Kvalitní zařízení takového plánu by mělo mít trysky s různou délkou, aby člověk mohl pravidelně odřezávat pěstované vlasy, vracet správnou formu a velikost vousů a knírek.Rozteč trysek by měla být v průměru 1-2 mm a hladiny trysek by měly být od 1 do 12 mm.Moderní modely vyžínačů mohou obsahovat mnohem více úrovní, od 1 do 18 mm v krocích po 1 mm.

Kritéria pro výběr

Je možné vybrat knír a strojek na bradku podle technických vlastností, jako je funkční účel zařízení, síťové napájení nebo samostatný, počet úrovní v tryskách, přídavné zařízení.příležitostiNejmodernější vyžínače zahrnují sílu, oba od sítě, a autonomně na úkor baterie.Mohou být standardní a za přítomnosti dalších funkcí.

Výkon

Zpočátku první úpravy vyžínačů znamenaly práci výhradně ze sítě.Dnes výrobci zdokonalili zařízení, což je činí kompaktními a mobilními.Uvnitř přístroje je baterie, která umožňuje pracovat bez připojení k elektřině od 30 do 100 minut, v závislosti na značce a modelu vyžínače.Tento parametr se často stává klíčem při výběru správného zařízení.

Výrobci doporučují zvolit trimry s kombinovaným typem napájení, protože ne všechny modely mohou pracovat dlouho bez dobíjení.Například Braun Hair Perfect HC 50 bude schopen vydržet bez sítěpůl hodiny, že ne všichni muži budou stačit na práci. Existují modely značky Philips, z nichž mnohé budou trvat přibližně 50–60 minut, ale budou stát o řád vyšší.

Autonomie

Dalším důležitým parametrem je autonomie zařízení, tj. Schopnost řezání a holení bez připojení k síti. Většina standardních vyžínačů může trvat 30–40 minut z baterie a nabíjení vydrží několik hodin. Existují pokročilejší modely, například Philips, které budou pracovat nezávisle po dobu 50-60 minut.

Moderní modely vyžínačů stále více doplňují funkci - rychlé dobíjení. A pokud dřívější vyžínače obnoví stav baterie během několika hodin, dnes jsou nové úpravy nabíjeny přibližně půl hodiny. Taková funkce pomůže člověku, který má mrtvou baterii v nejnepříznivějším okamžiku. Kromě rychlého nabíjení jsou modely vybaveny indikátorem nabíjení, který zobrazuje vybití nebo plné nabití přístroje.

Čepele

Vzhledem k tomu, že zastřihovač je určen pro vousy a kníry, tj. Pro vlasy, které jsou tvrdé a rychle rostoucí, stojí za to vybrat si zařízení jak z hlediska kvality, tak i schopnosti řezání čepelí. Kvalita čepelí bude určujícím faktorem pro jeho trvanlivý provoz. Mezi nejvyhledávanější modely patří ty, které jsou vyrobeny z nerezové oceli, keramické čepele jsou běžnější u profesionálních nůžek a holicích strojů.

Čepele takového zařízení neznamenají ostření, pro mnoho výrobců budou značkové výměnné čepele poměrně drahé. Proto odborníci doporučují zvolit ty modely, které mají funkci samoostřících nožů. Pozoruhodným příkladem těchto vyžínačů je značka Philips, ve které jsou čepele při práci naostřeny nezávisle.

Seřízení délky

Zastřihovač je zařízení pro štětiny a dlouhý vous, takže je důležité věnovat pozornost takovým parametrům, jako je počet trysek, rozsah stoupání a nastavení délky. Je lepší dát přednost těm modelům, které mají jednu trysku s nastavitelnými úrovněmi a délkami. Proto je obtížné zvolit správnou délku, stejně jako možnost dokonalého stříhání vlasů.

Nejlepší vyžínače jsou ty, jejichž délka je nastavena pomocí lopatek s dostatečnou šířkou kroku. Například modely značky Philips na rukojeti mají speciální kolo, díky kterému se nastavuje požadovaná délka budoucích vlasů, krok pohybu s kolem může být od 0,5 do 10 mm. Specialisté preferují takové úpravy strojů, které mají minimální rozteč a pevné délky.

Volitelné vybavení

Mnozí výrobci neustále vylepšují stávající modely obložení, včetně všech nových funkcí a doplňkových funkcí. Odborníci doporučují dát přednost pouze těm dalším funkcím, které budou skutečně užitečné ahledané. Mohou to být následující funkce přístroje:

  • integrovaný podtlakový systém pro sběr vyřezaných vlasů do nádoby;
  • možnost mokrého čištění zařízení přímo pod tekoucí vodou;
  • schopnost nabíjet z zapalovače cigaret a vyžínač pracovat z něj;
  • laserové ukazatele, jmenovitě naváděcí systém pro získání ideálně hladkých kontur a linií vousů a knírek nejsložitějších tvarů a forem;
  • samoostřicí nože pro dlouhou a bezproblémovou obsluhu;
  • přídavný spínač napětí 100–240 voltů, který je vhodný pro muže, kteří cestují;
  • světla pro detailní viditelnost.

Některé z výše uvedených rysů mohou být pro některé muže nadbytečné a nevyžádané, stejně jako ideální pro ostatní. Proto je v tomto případě volba zastřihovače čistě osobní a individuální záležitostí.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
„Nové modely vyžínačů s funkcí vakuového a mokrého čištění jsou dnes největší poptávkou. To značně usnadňuje údržbu zařízení a zachovává si jeho funkčnost. “

Nejlepší výrobci a modely

\ t

S cílem usnadnit člověku, aby se rozhodl, pro který model se má vybrat pro modelování, holení a holení vousů a vousů, se odborníci zařadili mezi nejlepší výrobce těchto zařízení. Seznam obsahuje následující globální značky:

  1. AEG- ochranná známka známá světu,která je součástí společnosti Electrolux. Trimry od takového výrobce se liší ve spolehlivosti a vysoké kvalitě, což dokazuje ideální poměr ceny a kvality.
  2. Společnost Philips je populární značkou, která je lídrem v oblasti poptávky a popularity po celém světě. Trimry jsou vybaveny nejmodernějšími funkcemi a schopnostmi, takže mohou být použity doma i v salonech. Mnoho modelů bude pracovat autonomně po dobu 50-60 minut.
  3. Moser je německá značka, která vyrábí vysoce kvalitní holicí potřeby a spotřebiče. Odborníci přisuzují tyto vyžínače kategorii vysokých cen a profesionálnímu vybavení.

Dnešní tři světové značky se aktivně podílejí na vývoji a vydávání nových modelů a zdokonalení modifikací strojů a vyžínačů pro holení, stříhání a modelování vlasů na obličejích mužů. Výrobci nabízejí levné modely pro začátečníky, stejně jako profesionální zařízení pro použití v salonech a kadeřnických salonech.

Závěr

Trimmer je ideální přístroj pro muže, kteří dávají přednost nošení vlasů a experimentování s obrázky a obrazem s ním. Přístroj můžete používat minimálně každý den, bezbolestně a bez podráždění, odstranění přebytečného strniště, stejně jako odříznutí zbytečné tloušťky a délky vousů a knírek. Mnoho holičů preferuje použití vyžínačů jako hlavního nástroje pro práci s klienty.