Výběr sladké pánské vůně: seznam slavných vůní

Člověk se bude cítit pohodlně, pokud má dobrý vzhled a odpovídající vůni. Není žádným tajemstvím, že pro každou událost musíte vyzvednout různé příchutě. Například, nemůžete používat sladké pánské vůně během práce nebo obchodního jednání.

Dnes budeme hovořit o tom, kdo má sladké vůně a jaký princip si musí vybrat. Budeme také zvážit některé varianty populárních vůní, které dívky mají rádi.

Pro koho jsou sladké příchutě vhodné?

Sladký parfém mužů bude vyhovovat jakémukoli zástupci silnějšího pohlaví. Musíte však vědět, jaké události si můžete dovolit mít takový zápach. Sladká vůně je zpravidla určena pro večerní večery, takže pokud ji člověk používá při práci, přitáhne vhodnou pozornost žen.

Sladká lihovina se používá k řízení bláznivé ženy a dobrého večera. Samozřejmě, každý člověk si vůni vyzvedne individuálně, protože i nejoblíbenější parfém může být špatně kombinován s mastnýmžláz mužů.

Sladká vůně

Vzhledem k tomu, že sladké příchutě jsou velmi oblíbené, výrobci páchnou pro každého člověka. Pojďme se podívat na nejoblíbenější vůně, ze kterých jsou dívky nadšeny.

212 VIP muži z Carolina Herrera

Tato toaletní voda je vhodná pro mladé lidi, kteří mají rádi pozornost. Jen málo mužů středního věku si tento druh parfému koupí pro sebe, protože je určeno pro energické a působivé kluky. Tento zápach je ideální pro bouřlivou párty.

Obsahuje pepř, limetku a mučenku - tyto ingredience dodávají svěžest a vitalitu. Mnohé dívky jsou blázny z vůně citrusů. Když se vůně otevře, má tóny máty, jingy, vodky a různých koření. Pokud ten chlap má takový zápach, dívka bude chtít s ním strávit večer, protože slibuje, že bude nezapomenutelný.

L'Homme Ideal by Guerlain

Tato vůně kombinuje kyselinu, sladkost a svíravost. On není dotěrný než hodně oceňovaný moderními muži. Vůně koření činí člověka záhadným a dává mu kouzlo.

Tento parfém je vhodný pro romantické a konzervativní muže, kteří rádi zdůrazňují svůj obraz. Díky svému nenápadnému zápachu lze parfém používat jak ve všední dny, tak i ve volném čase.

Pro informaci!Po celý den otevřou parfémy nové vůně.

Guerlain´s L'Homme Ideal obsahuje různé vůně. Skládá se z cedru, kůže a vetiveru. Hornípoznámka připomíná rozmarýn, pomeranč a oranžový květ. Po chvíli se mohou otevřít vůně mandlí a tonky.

Givenchy Play Intense by Givenchy

Bohatá vůně toaletní vody vzbuzuje vášeň. Tato vůně říká, že člověk velmi oceňuje a miluje svobodu. Parfém byl vyroben zkušenými parfémy. Tato možnost je ideální pro mladého a ambiciózního člověka, který hledá nové zkušenosti. Givenchy Play Intenzivní z Givenchy koupili charizmatičtí muži, kteří s jistotou procházejí životem.

Aróma je tvořena tóny zralého mandarinky a bergamotu kalabria. Tento parfém je trochu jako orientální vůně, která je vlastní aktivním lidem s horkou krví. Tato vůně ocení každá žena a nezůstane lhostejná.

Bois de Copaiba Pierre Guillaume

Složení zahrnuje tyto složky:

 1. Vrchol je zázvor a pomeranč.
 2. Středem je amaretto, santalové dřevo a mahagon.
 3. Základní poznámky - Balsam Kopaha a Miro.

Tato východní kořeněná směs je vhodná pro mnoho mužů, protože nemá silný zápach. Pomáhá mužům cítit se sebevědomě a má ženy. Tato volba je vhodná pro muže, kteří milují měkké a vyvážené pachy.

Allure Homme Edition Blanche by Chanel

Ideální muži používají tuto vůni. Toaletní voda obsahuje dva pachy, které se postupně navzájem nahrazují.

Zpočátku můžete cítit vitalitu a vitalitu díky citronu a mandarinky. Pak náladustřídavě koření, santalového dřeva a cedrového dřeva, zázvoru a růžového pepře.

Pro informaci!Díky různorodosti chutí se člověk může po celý den cítit jinak.

Sladká vůně s feromony

Existují i ​​další vůně s feromony. Jsou určeny pouze pro randění, protože mohou rozrušit ženu. Tento parfém by měl být použit, pokud se předpokládají intimní vztahy. Některé ženy mohou slyšet jen vůni a úplně se od ní roztavit. Slabší pohlaví je možné dobýt nejen charismatem, ale i dobrou vůní. Podívejme se na parfém z této série.

Fetish Pour Homme od Roja Dove

Jedná se o orientální příchuť, která se skládá z následujících složek:

 • Citron,
 • Mincovna,
 • Palina,
 • Cedr,
 • Juniper,
 • Ambergris,
 • Musk.
 • Konvalinka,
 • Apple,
 • Jasmín,
 • Rosa Grass.

To jsou jen některé složky. Díky této rozmanitosti se vůně postupně otevírá a nabírá různé odstíny. Takové složení dělá člověka tajemným a zajímavým. Ženy rádi rozpoznávají nové příchutě.

Musc Ravageur z Frederic Malle

Tato orientální vůně je vhodná pro muže různého věku. Uživatelé si všimli, že parfém se udržuje asi tři hodiny a nemá silně štiplavý zápach.

Duro by Nasomatto

Tato vůně má výrazný zápach, který není těžké cítit. Mluví o odvážnosti a ambici člověka. Duro z Nasomatta pomůže mužirychle vyhrát ženu a udělat její vášeň.Ačkoli se skládá z malého počtu komponent, jmenovitě koření, kůže a dřevěných akordů, působí bezchybně.

Jak si vybrat parfém?

K tomu, aby silnější sex zůstal na vhodné úrovni, musí pomalu volit parfém.Protože každý člověk voní jinak, je třeba dát čas, abyste plně otevřeli vůni.Je důležité aplikovat toaletní vodu na čisté tělo.Pokud si vyberete správný parfém, žena vás neprojde.