Výběr fotografií mužů s plnovousem a knírkem

Před několika desetiletími, v očích společnosti, vousatý muž byl spojován s zanedbáváním, špatnou formou a působivostí.Dnes, vegetace na bradě je téměř nejnovější módní trend, mnoho hollywoodských a ruských hvězd show businessu dávají přednost tlusté a barevné vousy do čistě oholený obličej.A někteří z nich se dokonce stali zakladateli nové vousy.

Podle většiny žen je vousy pro muže skvělým způsobem, jak zdůraznit identitu, mužnost a brutalitu.Stylisté a holiči poukazují na to, že správně zvolený vous opravuje vady obličeje a vzhledu, opravuje symetrii a skrývá všechny vady.Proto žádný blížící se muž s vousem nezpůsobí rozruch a rozhořčení, ale naopak přitahuje pohledy žen.

Fotografie vousatých mužů

Abychom porozuměli tomu, jak jsou mužské vousy schopny změnit vzhled nad rámec poznání, stačí zobrazit následující výběr fotografiíy:Stojí za povšimnutí, že navzdory absenci knírků vypadá vous méně přitažlivý a brutální, s důrazem na prospěšnou mužnost a sílu. Barva vlasů, tloušťka a délka nejsou důležité, protože móda diktuje obrovské množství odrůd vousů.

Fotografie mužů s plnovousem a knírkem

Obrátil se pohled na fotografickou sbírku mužů, kteří kromě vousů zdobí své kníry. Díky kníru můžete hrát na kontrastu a ještě více zdůrazňovat mužnost.Barva vlasů a délka vousů a vousů mohou být opět odlišné, vše záleží na preferencích člověka, na typech vousů, které vyhovují tvaru obličeje.

Slavní lidé s plnovousem a knírkem

Hollywood a domácí herci, zpěváci a další tvůrčí osobnosti, mediální tváře, sportovci a politici se stávají zákonodárci moderních módních vlasů. Příklady cizích a ruských vousů s knírkem na výběr starých a čerstvých fotografií.

Ernest Hemingway

Tento muž dal světu mnoho inteligentních citací a aforismů.

Charles Darwin

Světově proslulý přírodovědec, cestovatel a vědec.

Chuck Norris

Populární filmový herec v Hollywoodu, který se málokdy vzpomíná bez vousů a knírek.

Zach Halifianakis

Producent, scenárista, komik a slavný herec amerických komedií, který se proslavil vlastním komickým vousem a knírkem.

Nikita Dzhigurda

Herec ruské kinematografie, zpěvák a šokující showman Ruska, kterého nikdo neviděl bez vousů.

Lev Tolstoj

Velký ruský spisovatel, stejně jako velká vousatá Rus.

Boris Grebenshchikov

Ruský rockový hudebník a zpěvák, známý také svým pobuřujícím vousem.

Che Guevara

Slavný člověk ve světových dějinách, revoluční a podzemní bojovník, který se proslavil svým vousem.

Závěr

Seznam velkých a populárních mužů, kteří vzdali hold módě a nosili si vlasy na obličeji, může pokračovat donekonečna. To je pouze 16. prezident Ameriky Abraham Lincoln, tichý filmový herec Charlie Chaplin nebo ruský spisovatel Alexander Puškin. Ve šlépějích svých idolů následovalo mnoho mužů, kteří do své představy také vložili stylový vous, knírek a tanky.