Všechny známé typy vousů: jména a fotografie

Vousy zdobí muže.S tímto se lze dohadovat libovolně, ale v dnešní době je stylový knír mužů obrazem mužskosti, elegance a důvěry.Mnozí z nich, aby zdůraznili tyto kvality, je neustále mění, experimentují.A to vše díky módě, rychle se vrhající vpřed.Že navrhne, jak si vybrat pro sebe nejlepší možnost.Jsme jí vděční a apelujeme na ni.

Všimněte si, že stylový účes je rychle rostoucí hybnou silou.Chcete vědět proč?Pak čtěte dál.A tak, že máte motivaci, pamatujte - vaši přátelé, kolegové, mužští známí každý rok stále více zkoušejí nové prvky vzhledu.Se statistikami se nemůžete hádat.Chcete se zlepšit?Skvělé, pro nás!

Kdo vejde do knírku?

Pro zástupce silnějšího pohlaví - to je mnohostranná příležitost ukázat svou osobnost.Koneckonců, oni obdivují, jejich přítomnost vám dává vzhled moudrosti.Formulář může mít zvýšený zájemze společnosti. Proč být překvapen, protože rozdíl takového prvku může být velmi originální, dokonce nepředvídatelný.

Nyní jsme připraveni předložit silné argumenty, proč vám elegantní kudrliny pomohou dále. Je to nádherné! Koneckonců, z tohoto vzhledu se hodně změní. Hodí se vám, protože:

 1. Uveďte modernitu . Dobrým a hlavním důvodem pro dosažení cílů. Každý chápe, že příkladný (a často hladce oholený) muž je jen pracovníkem v kanceláři, který někdy potřebuje trochu více vnitřní energie pro kardinální změny. Pak se tvůrčí žánr probudí, výhled se rozšíří, kreativní schopnosti se zvýší. Proužek nad rtem a pod ním jemně vypráví ostatním, že jste původní, zaměstnavatelé potvrzují, že "tento chlap zjevně dosáhne svého cíle."
 2. Přitáhnout pozornost žen . Dívky jsou zvědavá stvoření a vaše chlupatá tvář je instinktivně volá blíž, aby vás lépe viděla. Někdy fráze „Ach, co máte knírek“ naznačuje jasný zájem mladé dámy o vaši osobnost.
 3. Vzhled gramotnosti . Všechno je zde jasné. Někdy, když se dotknete mysli, profesionality, ne každý se může pochlubit velkými úspěchy. Nosit brýle je docela jiná záležitost, lehké štětiny. Jste skutečný mluvčí, veškerá pozornost na vás.
 4. Emoce jsou skryté . Někdy je lepší se tiše usmívat, nepostřehnutelně, bez toho, abys někoho urazil, čímž se eliminuje riziko, že se smíchem znějí příliš frivolně. Chip, který pomáhá šikovně maskovatskutečné emocionální pozadí (je-li třeba). Použijte!
 5. Dávají člověku pocit, že se cítí v pohodě,dokonale zdůrazňující odvahu, dát vnějším znakům tuhost. Mužský knír, který je mezi muži s hladkým oholením, dostane alespoň větší pozornost. Postoj k vám bude přirozený, uctivý. Koneckonců, tak zdůrazňujete charisma, která jako magnet přitahuje každého.
 6. Poskytnout příležitost neustále se měnit, učit se nové funkce . Jak cool: dnes si účes pod jedním oblíbeným hercem, zítra zkusíte roli slavného spisovatele, a pak se změníte v legrační historický charakter.

Knír střih, jaké jsou typy a formy fotografií?

Jsou rozděleny na určité typy, které přímo závisí na tvaru obličeje. Čtvercový, kulatý, trojúhelníkový vzhled může snadno najít atraktivní obraz, ale pak typy vousů budou mít rozdíly. Proto je odrůda velká, což vám umožní dělat dobrou práci a hledat směr.


Forma je hluboce osobní záležitost, protože mnoho experimentů zanedbává dokonce i rady stylistů. Někdy je to užitečné, ohromující. Chcete-li získat informace o tom, jaký druh knírek je, musíte si být plně vědomi nového budoucího obrazu. Zvláště pokud jste již seriózní osoba. Vzhled je vždy pod dohledem zvídavých pohledů. Pro praktické porozumění zvažtepříklady jako průvodce naší tváře.

knír "Horseshoe"

Úplně odůvodňující název tohoto typu.Navenek jsou široká podkova, otočená vzhůru nohama.Pod nosem rostou vlasy středně dlouhé podlouhlosti, které kladou široké linie.Linky mohou být grafické, hladké, končící na začátku brady.

Vousy podkovy byly často noseny vojáky během první světové bitvy.To lze vysvětlit pevným, vážným pohledem, inspirující důvěrou, inspirující mužností, silou, mocí.Nyní je účes aktivně oblíben u cyklistů.Tento model knírku bude vypadat příznivě na čtvercových, kulatých plochách, což jim poskytne prodloužení.

Italské vousy

Také nazýván balbo, na počest italského zakladatele.Účes kombinuje mnoho stylů, protože umožňuje jasně vystupovat.Péče o ně musí být pečlivě.Charakteristické rozdíly jsou:

 1. Absence vousů.
 2. Vousy a vousy jsou oddělené, s jasnými konturami.

Tato tvář je pozoruhodně vhodná pro baculaté, čtvercové muže.Typy forem jsou: rozptýlené kadeře, kozí brada, vousy ostrova.

Kombinace těchto stylů nám přináší vynikající výsledek účesu, který mimochodem může být proveden doma s určitým zábleskem:

 1. Oříznutí podrostu na délku 0,4 cm.99) Oholte tváře.Jasně rozlišujeme linii vousů od temporální oblasti k oblasti kolem úst.
 2. Se strojem odřízneme krkdůvodů.
 3. Zarovnejte vousy na rovnou čáru shora.Děláme totéž.Jsou tedy odděleny od vousů.
 4. Provádíme holení na ostrůvcích, jemně odstraňujeme chlupy zpod spodního rtu na obou stranách.

Tak snadné je dělat všechno.Výhodou je, že nemusíte pěstovat dlouhé strniště.

Pamatujte! Balbo je typ vousu s písmenem „T“ s knírkem.Linka jejich spojení chybí vůbec.Kromě toho je vegetace v dolních rozích úst oholena.

"knír"

Tento typ byl obzvláště populární v Evropě, Americe, od 19. století.Všimněte si, že během druhé světové války takový „kartáč“ nosil Adolf Hitler.Pak bylo méně pravděpodobné, že se uplatní.

Když pěstujete takové, štětiny oholte každé 4 dny a ponechte 3-4 centimetry vegetace přímo pod nosem.

Ukrajinské vousy

Komu jsou tyto vlasy určeny?Jak jste již pochopili, nejen Ukrajinci, protože každý, kdo si přeje si půjčit styl nošení dlouhých kudrlinek.Tvar je na koncích úzký.

To se provádí břitvou nebo ředěním.Máte-li trojrozměrnou strukturu, můžete profilovat bujnou vrstvu nůžkami, to znamená odstranit přebytek.Chcete-li zkrátit délku střihaných vlasových kudrlinek, srst od konců ke kořenům.

Pro informaci! Vousy a vousy procházely obtížnými časy pod vládou francouzského krále Ludvíka 16. století.Potom šlechta byla napodobena mladistvým spravedlivým mužem, na sobě měla vesty pro ženy a holila si celý obličej.Zůstali jen výsadoupro vybrané týmy vedoucího země.

Knír „Řídítka pro jízdní kola“

Opravdu se podobají analogii.Krátce nebo dlouho vytvořené.Haircut vyhovuje mužům hromadné struktury.Důkladně zarostlé kadeře se stočily na špičkách.

Účinku lze dosáhnout použitím kosmetického vosku.Formulář je také označován přezdívkou slavného filmového hrdiny - „Poirot“.Tento spíše veselý trend se objevil na jaře roku 2012 a aktivně se používá na kabelky, šperky, oblečení.

Čínské vousy

Každý národ má své vlastní vnější rysy, které jsou podporovány genetikou.Vzhled Číňana je charakterizován vodnatou vegetací.Hodí se málo lidí, a proto se často holí, téměř bez rostoucích štětin.Větší vegetace je neodmyslitelnou součástí starších starších lidí žijících ve venkovských oblastech.

Číňan a bradka jsou vzácné.Teorie čínské tradiční medicíny říká, že ten, kdo má velké štětiny, je žlučník dobře funkční.Hieroglyf tohoto těla označuje odvahu.Proto je na obličeji tlustovlasý muž, který je považován za hrdinu.

Chevron

Soudruh Stalin, který je nám znám, nosil takový pohled.Kudrny svěží, široké, zcela zakrývající horní ret.Klasická móda, stále populární.Vrchol tohoto účesu padl na 70-80 let.v minulém století, i když je nadále hodnocen.Chevron dává obraz tvrdosti, důvěry, mírné odvážnosti, dobře zdůrazňuje jehovýraznost.

Při tomto řezání je nutná pečlivá péče.Čas strávit trochu ostříhat.Lidé západních zemí tento model úzce spojují s vystupováním hudebníka Freddieho Mercuryho.V Rusku, to je herec, který hrál Novoseltseva.Vzpomeňte si na "kancelářský románek".Okouzlil jeho miliony diváků.Podobný příklad je standard chevron whisker slávy.

Důležité! Móda je proměnlivý jev, stejně jako jakýkoli jiný proces ve společnosti.Před několika lety bylo považováno za stylové, že dnes je malý vous.Proto je otázkou, co vypadá lépe, krátké strniště, vousy z hladkých materiálů nebo dandy kníry, otázka rozdílů názorů.Celkový vzor vždy existoval, nahrazený novými.Hlavní věc - vnitřní uspořádání na neobvyklý obraz, snadnost, pohodlí.

Fu Manchu

Kudrlinky jsou dlouhé, tenké, sbíhající od rtu nad špičkami.Lze provést na základnu brady.Často v kombinaci s malou štětinou pod ústy.Někdy se k hlavnímu kníru přidá třetí, vinutí dolů.Představil tento typ Číňanů.

Někdy je fu manchu zaměňováno s „podkovou“, která je nám již známa.Hlavní rozdíl mezi nimi je, že fu manchu je pěstován z rohů horního rtu.Sklopili se a vypadají jako chapadla.Podkova je růst vlasů na obou stranách úst, jako je písmeno U (podkovy).Kromě toho trvá mnohem déle pěstovat manchu.

Příručka

V podstatě je to stejný druh"Řídítka pro jízdní kola". 2017 jí dal nový dech, který nabídl majitelům, aby ji doplnili, aby se módní účes a rány, česal nahoru.

Knír objemný přes horní ret, konce jsou krátké, načechrané, mírně zastrčené (kvůli vosku). Pokud vezmeme v úvahu typ, tato volba je nejvhodnější pro prodlouženou tvář.

Poradenství!Stává se, že pro rychlý růst vlasů, muži třít olej, mléko a pít různé vitamíny do kůže. Je to neefektivní. Vlasy na obličeji rostou normálně v závislosti na vlastnostech organismu. Dost zdravého životního stylu, dobré výživy.

Mustache Dali

Světlo, pěkné. A to vše díky své vnější jemnosti, originalitě, která přitahuje dospělé i mladé muže.

Za tímto účelem není nutné zapojit se do práce velkého umělce. Prostě je odřízněte jako fu manchu, jemně je aplikujte gelem. Klasická variace - ohněte konce. S trochou fantazie však můžete položit spirálu, vinutou vlnu.

Maďarština

Volumetrické zužující se vlasy, které jsou česány z centrální části do stran, končící nad rohy úst. Je možné růst ještě déle než toto místo. Zázrak účesu zcela závisí na tom, jak pečlivě je majitel připraven se o ně postarat.

Maďarsko je zemí, ze které pochází název této účesu. Po několika stoletích v pouštích divokého západu, oni znovu stali se relevantní. Používají je zaměstnanci banky, šerifové.Rostou ne dlouho.

Tužka

Malý knír, zdobený nahoře nebo dole. Tloušťka jejich tužky, takže název je vhodný. Vzpomínka na popularitu byla 30-50 roků, když idoly od Hollywoodu, například, Clark Gable, inklinoval nosit podobné. Slavnými osobnostmi maďarského účesu jsou nyní kytarista Kirk Hemmet ze světoznámé kapely Metallica.

Haircut vyžaduje pravidelnou péči. Ve stejných letech 20. století se často nosily módní postavy - mafiosi. Díky tomuto ztvrdlému gangsterovi, pocházejícímu z Itálie, je obraz, nad nímž jsou nad okrajem nutně tenké čáry. Elegantní, souhlasíte?

Císařské kníry

Jsou podobné příručkám, které se objevily i na počátku 20. století. Pohledy takto:

 1. Se zúženými konci se dívá přímo nahoru.
 2. Široké objemné kudrlinky pod rukojetí s větší hladkostí.

Jsou vhodné jak pro starší, tak pro mladší mládež, s důrazem na eleganci jejich vzhledu.

Dobré vědět!Pokud chcete pěstovat husté, načechrané štětiny, doporučujeme také vyzkoušet velké kotlety, které jsou obzvláště kontrastní s objemovými vousy.

Pyramidální

Trojúhelníkový pohled. Mírně se podobají chevron vzhledu. Jejich forma je však správnější. V blízkosti nosu už na základně širší. Považován za klasický, vhodný pro každou příležitost. Majitelé podobného typu obrovské množství.Váš dědeček a možná otec se s největší pravděpodobností pokusil nosit tento účes.Inspirují život sedmdesátých let, svobodnou morálku, názory, zejména ze západních zemí.

Je zbytečné myslet si, že zde nemůžete experimentovat.Když necháte vlasy déle, můžete jemně pěstovat chmýří pod rtem níže.Obraz bude podobný americkému skladateli Frankovi Zappovi.

Walrus

Široký, rozsáhlý účes.Ošuměl nebo se hodil po stranách.Okraj chloupků ve spodní části je oříznut na stejnou úroveň.Tento objemový kryt často částečně nebo úplně zakrývá ústa.Slavnými představiteli tohoto modelu byli Friedrich Nietzsche, Mark Twain.

Jaký je tento typ výhodný?Svou tvář osvětluje s důvěrou, vážností.Lidé, kteří se na vás dívají, zastupují odpovědnou, kompetentní osobu, naslouchají vašemu názoru.Z hlediska mrožové praxe je však obtížné pojmenovat optimální.Koneckonců, je těžké jíst, kadeře často špinavé.Jste připraveni neustále se starat?Pak jděte do toho!

Knír a bohatý!

Ano, přátelé, přesně.Baleen jsou často prosperující.Tento vzhled dobře zapadá do jejich charakteru, stylu, způsobu práce.Kromě financí jsou postiženy všechny oblasti života.Koneckonců, pokud člověk dosáhne výsledku, pak úplně.Přinejmenším to dokazují milované postavy každého z nich, mezi nimiž je dostatek zástupců baleenů.Chceme rychleji růst vašeho bohatství!