Všechny typy pánských mokasínů od známých značek

Obuv pro muže hraje důležitou roli při vytváření společného vnějšího obrazu a stylu. Ano, a jak ukazuje praxe, většina dívek se dívá především na boty mužů. Aby se styloví, styloví a moderní v létě 2018 mohli styloví poradci poradit s pánskými letními mokasíny, aby se o sebe postarali sami, což se stalo hitem nejnovějších sbírek slavných návrhářů a módních domů.

Moccasiny jsou univerzální a pohodlné boty, které kombinují přednosti klasické a sportovní obuvi. Ale podle názoru stylistů je nejlepší, aby mokasíny vypadali jako muži v neformálním oblečení; Zjistěte si, co mokasíny můžete nosit z módních přehlídek a fotografií na internetu.

Druhy mokasínů podle výrobních materiálů

První věc je člověkStojí za to věnovat pozornost při výběru mokasínů - výrobních materiálů. No, pokud to bude kvalitní a přírodní materiály, jako je kůže, semiš nebo textil. Pokud jsou kožené modely vhodnější pro demi sezónu a podzimní počasí, chrání se končetiny před srážkami, semišem a tkaninou častěji v létě.

Kůže

Pokud byly starší kožené mokasíny populární, pak se lakované modely, které vypadají jasně, elegantně a elegantně, staly hitem současné sezóny. Ale než si vyberete takové boty, musíte pochopit, že lakovaná kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. Mokasíny tohoto stylu vypadají skvěle s klasickým oblekem nebo přísnými kalhotami.

Suede

Semišové mokasíny se sametovou texturou vypadají drahé a bohaté. Slavní návrháři nabízejí modely s ruční výšivkou, takže boty vypadají aristokraticky s nádechem britského stylu. Také dekorativní prvky mohou být připevněny na semišové mokasíny, jako jsou střapce a kontrastní vložky, dekorativní linie.

Denim

Nejoblíbenější v současné sezóně - denimové mokasíny, které vždy vypadají vítězně, bez ohledu na design. Kromě samotného materiálu jsou tyto modely často zdobeny tradičními „denimovými“ kováním - to jsou stehy, nýtování a pruhy. Někdy v džínách moccasins výrobci záměrně opustit mírně syrové hrany, ukazuje se, že model ve stylu ležérní.

Mokasíny v závislosti naroční období

Při výběru obuvi věnuje každý člověk zvláštní pozornost ročnímu období a povětrnostním podmínkám, aby obuv splňovala požadavky. Mokasíny mohou mít tři typy - letní, zimní a demi-sezónu, každý poddruh má své vlastní vlastnosti a výhody.

Léto

Nejideálnější variantou pro horké počasí jsou síťové mokasíny, které jsou z tohoto modelu obuvi považovány za nejvhodnější variantu. Z výše uvedeného jsou mokasíny vyrobeny z kroucených textilních nití se speciální úpravou, která zajišťuje dobré větrání nohou. Mezi nevýhody patří krátká životnost a vysoká propustnost vody.

Demi-season

Pro mírné modely počasí jsou mokasíny z kůže, nubuku a semiše perfektní. Takové mokasíny by měly převzít ochranu končetin před srážkami a chladným počasím, takže byste měli upřednostňovat vysoce kvalitní přírodní materiály výroby. Zvláštní pozornost je třeba věnovat pravidlům péče o boty během období demi sezóny.

Zima

Zpočátku byly mokasíny vnímány čistě jako boty na jaře-léto. Dnes však většina módních návrhářů šije zimní modely pro milovníky mokasínů. Zimní modely jsou vyrobeny z vepřové, ovčí a telecí kůže, uvnitř se předpokládá, že je to kožešinová podšívka. Stylové a originální možnosti vzhledu reverzní a semišové, a podešve jsou obvykle vyrobeny z polyuretanu nebo vysoce kvalitní gumy.

Značkové mokasíny pro muže

Pro zúžení hledání mokasínů, stylistůDoporučujeme se seznámit s nejoblíbenějšími a nejúspěšnějšími výrobci těchto bot.Každá značka prezentovaná na výstavách představuje celou kolekci obuvi různých stylů, vzorů, ročních období atd. Zbývá pouze seznámit se se silnými stránkami každé varianty, aby si pro sebe vybrali nejlepší možnost.

Baldinini

Značka z minulého roku Baldinini (Baldiniниi), která se stará o miliony nohou mužů více než 100 let a nabízí mnoho různých modelů obuvi, je v loňském roce skutečným hitem.Modely se šněrováním jsou vhodné pro oficiální akce, mokasíny s perforací a síťovinou jsou vhodné pro každodenní nošení.Originální vzhled modelů béžových, hnědých a pískových odstínů.

Timberland

Mokasíny značky Timberland jsou pozoruhodné svou elegancí, rozmanitostí modelů a barev.Společnost používá moderní inovativní technologie, aby se boty pružné, trvanlivé a dlouhotrvající, při zachování reprezentativní vzhled tak dlouho, jak je to možné.

Lacoste

Obuv Lacoste je v dnešní době obzvláště populární, kterou každý pozná podle malého zeleného krokodýla.Značka Lakosta nabízí vysoce kvalitní, praktické a pohodlné boty, které neomezují nohy, umožňují jim dýchat a univerzální barevné schéma vypadá originálně a stylově.

Ugg

Společnost Ugg vyrábí po celém světě nejen značkové a senzační pánské boty, ale také zimní mokasíny.Tyto boty jsou vyrobeny z pravéhokůže prase nebo ovce, uvnitř je také naplněna ovčí kožešinou. Modely vypadají velmi kreativně a moderně, často jsou preferovány motoristy, kteří v zimním období snadno jedou autem díky měkkým mokasínám.

Geox

Tato značka nabízí mokasínové kolekce v různých barvách, z různých výrobních materiálů a zajímavých vzorů. Výrobce nabízí jak oficiální modely pro pracovní prostředí, tak i praktické a praktické každodenní možnosti pro každý den. Výhody mokasín Geox jsou prodyšné materiály a šití bot s anatomickými rysy nohy.

Gucci

Značka Gucci letos vypukla na vrcholu své popularity a pánské mokasínové sbírky se staly skutečným trendem. Nejlepší volbou jsou klasické mokasíny z plazů v diskrétních barvách. Zdobené vzorové logo firmy «GG». K dispozici jsou také možnosti s kovovým můstkem, s Union Jack padem, nebo s páskou značky Gucci.

Tods

Kultovní modely mokasínů značky Tods jsou nejlepší kombinací kvality a ceny. Boty tohoto formátu začaly být vyráběny před více než 35 lety, italská výroba obuvi byla okamžitě oceněna po celém světě. Mokasíny jsou často šité z telecí kůže nebo semiše, na podešvi je 133 gumových hrotů, jazyk jako mokasíň nebo tkaničky mohou být přítomny.

Ecco

Společnost Ecco je nabízena v přísné černé barvě a pouze zpravá kůže. Zvláštností této boty je vysoká prodyšnost materiálů. Také tyto mokasíny vypadají skvěle v každodenním a pracovním oblečení.

Jaké jsou pánské mokasíny?

Stylisté poukazují na to, že mokasíny by měly být nošeny správně, aby člověk vypadal módní a stylový. Existuje několik pravidel opotřebení:

  • opotřebení na holé noze, ve vzácných případech jsou povoleny krátké ponožky nebo neviditelné ponožky;
  • nemůžete kombinovat mokasíny s plážovým oblečením;
  • Nekombinujte černé kalhoty s textilními mokasíny jiných barev.
Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-image-tvůrce
Ideální mokasíny vypadají skvěle, které jsou v souladu s kalhotami, ale budou buď lehčí nebo o něco bohatší než barva kalhot.

Černý

Černé mokasíny jsou přípustné v tandemu s džíny a kalhotami, rozdíl může být pouze v tonalitě a sytosti barev. Černá až černá je tradiční kombinace.

Bílá

Takový model lze nosit k vytvoření obrazu romantického, pokud na sobě nosí bílý oblek. Pro milovníky a mladé kluky mohou být bílé mokasíny kombinovány se stylovými džíny.

Červená

V roce 2018 jsou klaretové mokasíny považovány za trendy, ale pouze v případě, že je tento odstín podporován jinými prvky obrazu. Kalhoty mohou být různé barvy, můžete nosit tričko aozdoba vínové barvy.

Hnědá

Nejoblíbenější barva mokasínů je hnědá.Tmavé odstíny jsou vhodné pro přísnou pracovní atmosféru a jemné světlé barvy jsou vhodné pro odpočinek a víkendy.V tomto případě by mělo být dodrženo pravidlo slučitelnosti barev bot a kalhot.

Modrá

Modré mokasíny mohou být nošeny pouze s kalhotami stejné barvy, dobře, nebo alespoň v těsné blízkosti modré palety.V letošním roce v trendu Niagara stínů mokasíny, to může být v kombinaci s modré a modré džíny.

Módní mokasíny z roku 2018


Závěr

Mokasíny jsou pohodlné, praktické, stylové boty pro muže všech věkových kategorií a stylových preferencí.Mokasíny mohou být klasické, příležitostné, kreativní nebo univerzální, vše záleží na celkovém obrazu a stylu člověka.Při výběru takových bot byste měli věnovat pozornost výrobním materiálům, barvám, značkám a ročnímu období.