Všechny typy maziv Durex pro muže a ženy

Kvalita sexu je nepostradatelnou podmínkou pro harmonické vztahy, a aby sex byl pro oba partnery vždy pohodlný a příjemný, výrobci nabízejí různé gely a maziva.Durex je populární německá značka, která získala důvěru milionů lidí.Moderní trh nabízí různé typy maziv Durex, které se liší složením, základem a účelem.

Pokud bylo původně navrhováno, aby intimní maziva Durex zvlhčovala genitálie partnerů, dnes inovátorská značka nabízí mnohem více možností pro transformaci pohlaví.Jedná se o gely pro orální, vaginální nebo anální sex, prodloužovače, stimulanty, stimulanty a jiné odrůdy.Jak si vybrat mazivo, co je potřeba, jak jej správně aplikovat, bude diskutováno v článku.

Co dává použití gelového maziva při pohlavním styku?

Gel mazivo je speciální nástroj, který by měl být používán pouze běhemsex Druhé jméno maziv - maziv, jejich účelem je dále navlhčit genitálie. Stupeň potěšení a potěšení z procesu závisí na tom, do jaké míry pohlavní orgány partnera proklouznou během frikcí.

Existuje také řada dalších úkolů, které řeší gelová maziva, například:

 • posílení přirozeného mazání genitálií během sexuálního vzrušení, jakož i udržování takového stavu po celou dobu trvání akce;
 • zlepšení skluzu při používání kondomů, ochrana ženských genitálií před třením a nepohodlím;
 • zvlhčení vaginy s patologickou suchostí a nedostatkem sekrece;
 • pomoc při zavádění člena s nízkou účinností a slabou erekcí.
Existují také menší způsoby použití maziv, například pro análnost, vaginální nebo orální sex. Tento gel můžete použít k masáži penisu jako předehry a stimulaci mužů.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Jedno mazivo podporuje větší vzrušení, druhé zpomaluje, urychluje, jsou zde i spermicidní lubrikanty k ochraně před těhotenstvím.

Existují negativní důsledky

Jakékoliv intimní mazivo může být nebezpečné, pokud neberete v úvahu pravidla pro jeho použití, složení, vlastnosti těla obou partnerů. Většina moderních produktů bohužel nejsou testovány a zkoumány, ale to neplatí pro produkty Durex.

Nežádoucí účinky mohou zahrnovat:

 • lubrikanty na bázi vody s glycerinem vedou k tvorbě kvasinkových infekcí genitálií;
 • silikonové tuky často způsobují vaginální alergické reakce;
 • olejová maziva mohou nepříznivě ovlivnit strukturu kondomu, což ohrožuje jejich pevnost a spolehlivost;
 • neustálé používání maziv může snížit kvalitu samčích spermií.

Aby se předešlo těmto důsledkům, měli by partneři používat správné typy maziv v závislosti na typu pohlaví.Je třeba vzít v úvahu složení, spolehlivost výrobce, kvalitu, ne úsporu na těchto fondech.

Bezpečnostní opatření při používání

Aby bylo možné správně používat mazivo při pohlavním styku, je třeba nejprve zobrazit výrobky a popis upřednostňovaného výrobce.Poskytuje katalog oficiálních internetových stránek značky Durex, která popisuje bezpečnostní opatření při provozu různých výrobků.Hlavní podmínkou je předběžný test na alergie.

Za tímto účelem se na zápěstí aplikuje malé množství maziva a čeká asi 15-20 minut.Pokud kůže nemá žádné příznaky a alarmující příznaky, může být přípravek použit k určenému účelu.V žádném případě nelze použít lubrikant pro jiné účely, například anální mazivo při orálním sexu.Vyhněte se kontaktu se složením prostředků v očích.

Základ a složení maziv Durex

Co jsou maziva proMuži a ženy do značné míry rozhodují o dvou faktorech - složení maziva a jeho účelu. Obecně platí, že gelová maziva nabízejí tři možnosti pro bázi - silikon, olej a vodu. Všechny výrobky značky Durex jsou však vodotěsné, protože společnost se vyrábí na přírodních a neškodných výrobcích.

Vodní produkty mají lehkou texturu, takže se snadno aplikují, činí sex co nejpohodlnějším a nejpřirozenějším, nezanechávají skvrny, nezpůsobují lepkavost. Jejich základ nenarušuje integritu latexových kondomů a nezpůsobuje podráždění kůže pohlavních orgánů. Kromě vody obsahuje složení:

 • příchutě;
 • glycerol;
 • hydroxyethylencelulóza;
 • propylenglykol;
 • kyselina benzoová;
 • hydroxid sodný;
 • sodná sůl sacharinu.

Chladicí mazivo může obsahovat anestetikum pro otupení citlivosti, komponenty ohřívacích zařízení, jedlé mazivo pro orální sex, přísady do ovoce, anální silikon pro větší skluzu.

Výhody gelových maziv na vodní bázi

Hlavní řada maziv je stále založena na složení vody bez silikonových a olejových přísad, aby byla mikroflóra pohlavních orgánů chráněna před negativními důsledky. Abychom pochopili, jak je tato touha společnosti Durex vyrábět maziva na vodní bázi oprávněná, můžete se seznámit s jejich hlavními výhodami:

 • jsou levnější než jakékoli analogy na bázi oleje nebo silikonu;
 • jsou vhodné pro všechny typy pohlaví;
 • neobsahují glycerin, a proto nevyvolávají kvasinkové infekce;
 • 91) bezpečný při styku s kůží;
 • jsou rozšířené v různých částech světa;
 • mají optimální kyselost u žen (Ph 3-4,5), aniž by rušily vaginální mikroflóru.

Nevýhody maziv na bázi vody

Navzdory seznamu převládajících rozdílů mají maziva Durex na bázi vody stále několik nedostatků.Nevýhody zahrnují:

 • rychlá konzumace, protože přírodní kompozice se rychle vstřebává do kůže a vyžaduje opakované použití;
 • Některá maziva obsahují barviva a cukry, například oranžová, fialová, červená jsou barva ovocných maziv pro orální sex;
 • glycerin, silikon může být přítomen v některých mazivech, dráždí vaginu ženy;
 • Nepoužívejte mazivo ve sprše, protože se rychle a snadno omyje.
Pro informaci! Každé mazivo Durex obsahuje látku, která se nazývá ethylnikotinát, což vyvolává místní cirkulaci.Jakýkoliv lubrikant tedy zaručuje zahřívací a stimulační účinek, což zvyšuje citlivost genitálií obou partnerů.

Návod k použití

Sortiment lubrikantů Durex poskytuje několik typů maziv, která se liší způsobem aplikace, a to:

 • maziva pro neutralitusilikonová báze;
 • ústní jedlé lubrikanty;
 • ochranné spermicidní lubrikanty;
 • zahřívání pro zvýšení vzrušení;
 • masážní olej pro předehru a stimulaci genitálií;
 • prodlužování maziv pro prodloužení pohlavního styku.

Výrobce zdůrazňuje, že každý typ maziva je nejlépe používán výhradně pro účely, pro které je určen.Instrukce pro všechny je obecná, zahrnuje následující akce:

 • otevřete obal a na zápěstí nasaďte několik kapek maziva, aby se otestovaly reakce;
 • Pokud nedojde k reakci, zmáčkněte tuk do dlaně;
 • Nyní, s dlaní vaší ruky, musíte otřít tuk na hlaveň a hlavu penisu;
 • Je-li k dispozici kondom, musí být mazivo rovnoměrně naneseno na celý jeho povrch;
 • Po ukončení pohlavního styku omyjte tuk vodou bez mýdla.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Pokud během pohlavního styku není mazivo dostačující, můžete ho znovu použít na stejném principu.Další podrobnosti naleznete v pokynech, které výrobce nutně připojuje ke každému výrobku.

Základní řada maziv Durex

Společnost dnes vyrábí 3 série maziv intimních vztahů - klasická řada DUREX Play, řada masážních maziv DUREX Play stimulující masáž,stejně jako řada maziv pro zlepšení ženského orgasmu.V rámci předkládané série může být jeden produkt nebo několik najednou.

DUREX Play

Tato maziva mají klasická složení a návod k použití.Všechny produktyK dispozici v 50 ml a mají silnou texturu, transparentní barvu.Uvnitř série najdete několik produktů s ovocnými příchutěmi nebo klasickou kompozicí, použitelnou v tradičním i orálním sexu.

DUREX Play Massage

Tato série zvlhčujících gelů během sexu má nejen přímý, ale i nepřímý účel.Mazání se aplikuje na genitálie a na předehry a sexuální hry, masáže, stimulace atd. Gel se vyrábí v objemu 200 ml, aby nedošlo k úspoře peněz na nářadí.Uvnitř série je několik produktů, které mají příjemnou vůni a univerzální základ, díky kterému se používají ve všech typech sexu.Doba použitelnosti těchto prostředků je 3 měsíce po otevření obalu.

Série na posílení ženského orgasmu

Společnost dlouhodobě vyvinula speciální maziva pro ženy a výsledkem byla bílá barva DUREX Play O- růžové balení.Komponenty nejen hydratují pokožku pohlavních orgánů, ale také stimulují posilování orgasmu.Jeden hrachový prostředek bude stačit k tomu, aby byly erotogenní body citlivé.

Nejoblíbenější značky gelových maziv durex

1. Durex Play Feelv modrém obalu pro klasický sex s průhlednou základnou bez vůně.Cena láhve je 187 rublů, tuk Durex Phil vyrobený v Thajsku.

2. Durex Play Sweet Strawberry(jahody) v růžové krabičce s příchutí berry pro klasický a orální sex.Vyrábí se v České republice a stojí 340 rublů.

3. Durex hraje velmi dobřetřešeň(třešeň) v burgundském balení s příslušnou vůní pro klasický a orální sex. Výroba Czech, cena 340 rublů.

4. Durex Hra Pina Coladave žlutém obalu as tropickou vůní kokosu a ananasu pro orální sex a klasický sex. Cena láhve je také 340 rublů.

5. Durex Hrát Prutv modré láhvi s mrazivým efektem a vůní mentolu, prodlužující pohlavní styk snížením citlivosti receptorů.

6. Durex Play Heatv oranžovém balení s efektem oteplování, který zvyšuje krevní oběh a vzrušení. Přípravek je vhodný pro nízkou účinnost u mužů a obtíže s vzrušením u žen. Cena za balení je 520 rublů.

7. DUREX Přirozený pocitobsahuje pouze přírodní přírodní složky, které jsou zaměřeny na osoby trpící alergiemi a na ty, kteří mají sliznice citlivou na syntetické látky. Spojené království se zabývá výrobou.

8. DUREX Přehrát stimulující Masáž Aloe Verave fialovém balení kde bylinný extrakt hydratuje, zklidňuje jemnou pokožku, zabraňuje podráždění s antibakteriálními a protizánětlivými účinky. Thajsko se zabývá výrobou.

9. DUREX Play stimulující Masáž guaranyve žlutém balení s kofeinovou přísadou, která má rušivý účinek na oba partnery. Příjemná vůně a oteplovací efekt umožňují oběma partnerům, aby byli rychlejší.

10. Durex Přehrát Smyslná Masáž ylang-ylang​​v obalech s červenou vanilkovou příchutí.Používejte pro sex a masírujte pouze intimní místa, aby se zabránilo iracionální spotřebě.

11. DUREX Play Ov balení bílé a růžové barvy as trojitým účinkem studené + brnění + zahřívání.Novinka je ve velké poptávce, navzdory ceně 600-800 rublů za 15 ml.Je nutné použít prostředky v malých dávkách, které nejsou delší než 3 měsíce po zveřejnění.

Recenze produktu Durex

Daniel, 29, Arkhangelsk .Nejprve jsem si před měsícem vyzkoušel smetanový lubrikant s dívkou, která nemá při vzrušení přirozené sekrece.Četla na internetu, že Durex Play O není jen mazivo, ale že je zesilovačem ženského orgasmu.Po první aplikaci jsem si všiml, že je okamžitě nadšená, což jí pomohlo rychle skončit.

Anatoly, 41, Moskva .Vždy jsem měl problém předčasné ejakulace tváří v tvář chronické prostatitidě.Proto jsem hledal způsob, jak pomoci prodloužit sex.Pro mě je ideální volbou Play Tingle od firmy Durex s mrazivým efektem.Je důležité zvolit správnou dávku pro sebe.Pokud jste hodně rozmazat, obecně ztratíte citlivost, pokud je malá, nemůžete čekat na zvláštní efekt.

Timofey, 25, Murmansk .Moje přítelkyně a já používáme Durex Play masáž 2v1 stimulující nejen pro mazání při sexu, ale také pro dobrou předehru.Složení maziva napomáhá ke vzrušení,Zvláště pokud používám Durex, hrajte s tímto vibrátorem radostně paralelně s tím, po čem se moje přítelkyně čas od času zlobí.A co je nejdůležitější, kompozice nedráždí jemnou pokožku pohlavních orgánů.

Dmitry, 32, Vladivostok .Můj výběr při výběru intimních prostředků je vždy výrobce Durex.Nejčastěji se moje volba týká maziva DUREX Natural, protože podle hodnocení a recenzí videa je tento produkt nejpřirozenější a nejbezpečnější pro životní prostředí genitálií.Já sám jsem alergický, takže jsem vždy pečlivě přečetl složení výrobků, není tam žádný silikon, glycerin a další složky nebezpečné pro mé tělo v tomto krému, které jsem se naučil z vlastní zkušenosti.

Taras, 27, Rostov na Donu .Vždy používám klasickou verzi maziva Play Feel, protože tento nástroj lze použít pro jakýkoli druh sexu.Nelíbí se mi ovoce obsedantní vůně, jen rozptylovat.A tato možnost je pohodlná a plní své úkoly 100%.

Závěr

Chcete-li si vybrat intimní mazivo pro kvalitní sex, můžete se obrátit na výrobce Durex, u kterého je k dispozici více než tucet druhů maziv.Abyste zajistili jejich účinnost, musíte produkt vyzkoušet na osobní zkušenosti.Fotografie a typy balíčků byly uvedeny výše, zůstává jen správná volba.