Všechny typy a formy prutů s popisem prvků

Prakticky každý člověk je znepokojen tvarem a velikostí svého reprodukčního orgánu, podléhá veřejným stereotypům a předsudkům. Ve skutečnosti, medicína zvažuje mnoho typů členů ve velikosti, tvaru a jiných klasifikacích. A většina poddruhů je považována za absolutní normu. Lékařské potvrzení také odkazuje na průměrné sčítání týkající se velikosti.

Je možné rozlišovat mezi typy mužského reprodukčního orgánu takovými kritérii, jako je délka a tloušťka, tvar hlavy a předkožky atd. Při výpočtu velikosti penisu a porovnání s normami musí muži brát v úvahu jejich rasu a genetiku. Psychologové však trvají na tom, že muži v žádném případě nesmějí porovnávat své parametry s údaji ostatních lidí.

Typy mužského členu v závislosti na velikosti

Vzhledem k tomu, že existují různé druhy penisů a klasifikací, každý člověk bude schopen najít takovou definici a pochopit, že jeho data jsou absolutní normou. Zpočátku odborníci radí zvážit existující typy pohlavních orgánů, počínajejeho velikost.

Ve velikosti stojí za zmínku následující typy:

 • tlustý- ve vzrušeném stavu se penis podobá hlavně ve tvaru sudu, bude mít malou délku, ale poněkud impozantní průměr,méně často se tyto parametry shodují;
 • tenký- takový penis ve vztyčeném stavu se podobá šípce, to znamená, že bude mít úzký průměr na základně a trupu, ale překvapivě malou nebo velkou délku;
 • je dlouhý- pro takový penis, délka během erekce přesahuje 15 cm, zatímco šířka je poměrně skromná;
 • krátký- délka takového genitálního orgánu nepřesahuje 12 cm a tloušťka bude malá;
 • micropenis- patologický stav způsobený dysfunkcemi endokrinního systému, který je doprovázen abnormálním růstem a vývojem pohlavních orgánů;
 • je masité- tento orgán je považován za působivý ve velikosti i v uvolněném stavu, méně časté jsou typy penisu s větším průměrem, ale skromnou délkou;
 • veiny- tento penis je charakterizován výrazným vaskulárním výbojem, bez ohledu na velikost délky a tloušťky.
Důležité! Ze všech uvedených odrůd se jedná o absolutní normu, s výjimkou mikropeniček.V tomto případě lékaři diagnostikují závažné abnormality v těle, což vedlo k nedostatečnému rozvoji pohlavních orgánů.Pokud mužský penis spadá pod tento popis, musí se poradit s urologem nebo andrologem.

Druhy ve formě pohlavního orgánu

VíceJedním z důležitých ukazatelů je tvar penisu, kterým můžete samostatně nabízet kompletní klasifikaci typů penisu. Lékaři říkají, že anatomicky uspořádané tak, že každý člověk má individuální ukazatele tvaru penisu, z nichž každý je normou.

V dnešní době se v jejich podobě zvažují tyto druhy penisů:

 • zakřivený(zakřivený) - zde je ohyb nebo hala hlavy penisu v libovolném směru;
 • cylindrický- tato forma se vyskytuje nejčastěji, je to penis s hladkým a rovnoměrným základem, ale bez výrazného přechodu mezi průměrem kmene a hlavou;
 • houba- takový orgán má velkou hlavu připomínající čepici hub, zatímco průměr kmene bude mnohem tenčí;
 • kuželovitý- stonek penisu může být dlouhý, tlustý, ale hlava bude relativně menší, protože penis bude široký u kořene a postupně se zužuje směrem ke konci;
 • sudovitý tvar- tento typ penisu předpokládá malou délku, ale impozantní tloušťku, a když je člověk nadšený, jeho tělo se podobá hlavni;
 • šipka- od základny hlavy je zúžení penisu, a když je člověk vzrušený, jeho penis vizuálně připomíná šíp;
 • neobvyklá forma- zde můžete uvažovat o penisech s různými typy hlav, například o tvaru C s ohybem hlavy nebo o formě gravioly.

Pro každou národnost a rasu je uveden správný formulář.penis, to vše závisí na vlastnostech a individuálních kritériích různých národů.Ale ideální forma jako taková neexistuje, je to spíše řečnická otázka, každý člověk bude mít svou vlastní odpověď.

Klasifikace přítomností předkožky

Je možné určit, jaké druhy penisu jsou mezi muži přítomností předkožky na ní a individuálními charakteristikami tohoto oddělení ve struktuře penisu.V současné době se v lékařské praxi uvažují i ​​metody měření velikosti předkožky a díky existujícímu rozsahu velikostí lze identifikovat různé patologie předkožky.

Takže odrůdy pohlavních členů masa mohou být následující:

 • krátká- podle rozsahu velikosti bude penis mítkrátká předkožka a lehce natažená uzda;
 • normální- předkožka bude normálně pokrývat hlavu penisu, aniž by člověku způsobovala nepohodlí;
 • prodloužené- předkožku lze umístit poněkud volně na hlavu, což je důvod, proč se obřízka často provádí.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Odborný posudek!V prvním případě je důležité včas navštívit lékaře, aby se předešlo závažným onemocněním spojeným se zkrácením předkožky a uzdy.V druhém případě se zvyšuje riziko patogenní flóry v oblasti hlavy, takže lékař může předepsat řez předkožky, aby se zabrániloinfekcí.

Co ovlivňuje typ nebo tvar penisu?

Odrůdy a druhy sexuálních členů mezi mužskou populací jsou způsobeny vlivem různých vnějších a vnitřních faktorů. Dnes, lékaři citují několik důvodů protože kterého velikost, tvar a struktura penisu se mohou lišit u různých mužů, jmenovitě:

 1. Genetika- dědičná predispozice určuje velikost a tvar penisu člověka podle parametrů, které jsou pozorovány v jeho původu.
 2. Úrazy a předchozí operace- mohou ovlivnit jak malé jizvy, tak i vážná zranění v oblasti třísla, což může vést ke změně tvaru, délky a šířky penisu.
 3. Vnější prostředí- špatná ekologie a škodlivé podmínky odborné činnosti mohou vyvolat vývoj endokrinních patologií, které způsobují poruchy sexuální sféry.
 4. Pravidelné používání vakuových čerpadel , trysek, kondomů a zařízení ke změně tvaru a velikosti a dalších triků mužů, kteří zneužívají způsoby zvětšení velikosti penisu.
 5. Nesprávně zvolené spodní prádloa položení penisu v něm, což může vést k postupnému zakřivení nebo ohnutí.

Tvar a velikost penisu však nezávisí na erekci, ačkoli takový názor existuje mezi silnou polovinou společnosti. Specialisté pouze poznamenávají, že během erekce budou všechny rysy reprodukčního orgánu výraznější.

Je možné nějakým způsobem změnit penis?

Může změnit velikost penisu ?Vzhledem k tomu, že velikost penisu během erekce přímo závisí na systému prokrvení, pružnosti a roztažnosti tkání a kůže, je možné penis měnit.Zároveň je však třeba pochopit, že jakýkoliv dopad bude mít malý nárůst z 2 na 4 cm a situaci mohou ovlivnit pouze radikální metody ve formě plastů a operací.

Cvičení

Cvičení ke zvýšení velikosti penisu a zlepšení jeho tvaru jsou účinná, zbývá jen vybrat správné možnosti, kombinovat je s jinými technikami a řídit se pokyny specialistů.Všechna navrhovaná cvičení budou navržena pro masážní a tahové účinky, například Jelkingovu techniku.Účinnost cvičení je možné zvýšit pomocí speciálních přístrojů - vakuových hrotů, extenderů atd.

Přípravky

Přípravky, které způsobují přetrvávající asilná erekce, nebude schopna ovlivnit velikost a tvar reprodukčního orgánu mužů, kromě toho nejsou neškodné.Vhodné však budou přírodní prostředky složení bylin a vitamínů.Je dobré, pokud obsahují takové složky, jako je kaštan konský, ženšen, ginkgo biloba, Rhodiola Rosa a další, které je třeba užívat současně s dalšími alternativními metodami.

Například, průběh tohoto léku zlepší erekci a přidá + 1-2 cm na délku penisu.Současně nejsou téměř žádné kontraindikace a nežádoucí účinky.

Chirurgický zákrok

V krajním případě, kdy byly konzervativní metody léčby neúspěšné, lékaři předepíší operaci, aby napravili tvar a velikost penisu. Musíte však pochopit, že se jedná o poněkud nebezpečný a traumatický způsob, který lze použít pouze pro naléhavé potřeby.

Závěr

Velikost a tvar penisu je geneticky determinovaným rysem každého člověka a mohou ho ovlivnit i další faktory. Při určování tvaru a normální velikosti člověka je třeba vzít v úvahu jeho národní identitu, zdravotní stav a tělesné proporce. A výše uvedené klasifikace pomohou každému pochopit, že data z povahy parametrů jsou normální.