Všechny populární kravaty: typy a jak je správně pletit?

Kravata je nezbytným doplňkem v šatníku úspěšného podnikatele, bez ohledu na jeho věk nebo styl.Stylisté trvají na tom, že všichni muži by měli mít oblek, košili a kravatu pro všechny příležitosti.Kromě toho tento styl přijímá většinu typů povolání, a pro dovolenou událost, že soubor oblečení položek bude vhodnější než kdy jindy.

Většina mužů zná standardní tkaní tkaní, ale málokdo ví, že kravata uzlů může být vázána na 18 možností.Samozřejmě, není zde žádná zvláštní potřeba pro schopnost vázat se ve všech existujících způsobech jako takových, ale je nepravděpodobné, že by se člověk vzdal příležitosti demonstrovat svůj smysl pro chuť, dovednosti a schopnosti.Kromě toho, každý uzel na kravatě zapadá do určitého typu příslušenství a příležitostí.

Druhy vázaných uzlů a jak jsou viskózní v obrazech

Dnes se může naučit všech osmnáct způsobů učení, jak se pletou uzlymuž Nejjednodušší způsob, jak provést všechny akce, pokud se podíváte na obrázky krok za krokem, stejně jako vizuálně prozkoumejte techniky tkaní na videích. A tipy stylistů pomohou správně kombinovat různé typy uzlů s různými typy vazeb.

Windsor

Podle historických informací, vévoda z Windsoru sám upřednostňoval svázat šátek na krk do takového uzlu, a proto byl uznán jako klasik mezi kravaty. Tato možnost uzlu je ideální pro rekreační a zábavné akce, v kombinaci s jasnými a módními doplňky. Výhodou je, že Windsorský uzel je volný, lze ho snadno dotáhnout nebo uvolnit, aniž by byl odstraněn z krku. Pro tento uzel, oni vezmou kravatu 4 cm delší než normální verze, tak že po tkaní to jde dolů k pásu.

Poluvindzorsky

Když se podíváte na kravatu uzlů v obrazech, tato možnost je mnohem jednodušší v procesu tkaní, ale není to o nic horší než uzel Windsor. Ve skutečnosti je to opravdu jednodušší než jeho protějšek a vypadá to mnohem elegantněji. Jeho rozdíl od „velkého bratra“ je malá asymetrie, pokud jde o objem, bude o něco větší než uzel Windsor. Formální vzhled místa Poluvindzorsky vhodné pro různé límce košile a všechny druhy kravat.

Kosoy

Pokud člověk preferuje neobvyklý uzel kravaty pro zvláštní příležitosti, pak stojí za to praktikovat šikmým šikmým uzlem. Ale pro získánídovednosti, které člověk potřebuje trpělivost, manuální obratnost a obratnost, protože je možné vytvořit asymetrický uzel pomocí dvojité vrstvy.Pokud budete postupovat podle kroků na obrázku, skončíte s asymetrickým elegantním uzlem v kombinaci s různými styly.

Triple

Tato verze stránek upřednostňuje úzkou, dlouhou verzi příslušenství pro mladé a aktivní muže.Je možné získat tři uzly, pokud se budete striktně řídit pokyny na obrázku.Výsledkem je módní uzel připomínající klenbu pšenice nebo ocas.

Dvojitý

Vzhledem k dvojímu typu vázání se získá kompaktní a krásný kravatový uzel, který se podobá vizuálnímu uzlu Victoria.Pro tuto možnost provedení vyberte příslušenství z tenkých tkanin bez výplně.Otočením konce kravaty v úhlu 180 stupňů se získá tato varianta uzlu.Výsledkem je silný a elegantní uzel, který je ideální pro přísný klasický styl.
Další informace o této stránce.

Krestovy

Pokud se chce člověk naučit nejpřísnější způsoby vázání uzlů na kravatu, stojí za to zvážit variantu Cross Knot.Jméno mluví samo za sebe, výsledkem je křížový uzel a jeho druhé jméno je „Christensen“ na počest švédského výrobce krav Amanda Christensen.Stylisté doporučují tuto metodu pro muže tenké konstrukce a kravata je lepší zvolit rafinovanou formu lehkých tkanin.

Angličtina

Pokud vezmeme v úvahu komplex, ale původní a trendové typy uzlů pro kravatu, můžete dát přednost anglickému uzlu. Jedná se o slavnostní a elegantní design, který vyžaduje jemný model příslušenství z jasně tekoucích tkanin. Vypadá perfektně v tandemu s halenkami a košile, které mají dlouhý límcový límec.

Calvin

Název tohoto stylu tkaní uzlů byl získán na počest lorda Calvina, který objevil teplotní stupnici a byl fyzikem a matematikem. Je také známo, že byl vědec, který studoval myšlenku struktury atomů z uzlů. Uzel má komplexní a originální techniku ​​tkaní, na konci by měl být podlouhlý slavnostní uzel. Je lepší vzít si kravatu z měkkých tkanin z vlny nebo bavlny, a to jen pro speciální akce.

Baltus

Výsledkem této metody tkaní by měl být velký a široký uzel a jeho praotec je považován za slavného umělce ze Švýcarska Balthazara Klossovského. Dnes je takový uzel kombinován s hedvábnými světelnými modely doplňků a pouze muži krátkého vzrůstu. Jinak široká a krátká kravata vytvoří iluzi disproporce.

Princ Albert

Podle většiny stylistů, je princ Albert nejkrásnějším uzlem kravaty, protože je vizuálně ve srovnání s budem kvetoucího květu. Pro vytvoření takového stvoření bude člověk muset praktikovat dlouhou dobu, ale výsledek stojí za to. Pářenívětšina délky kravaty odchází, takže tato varianta uzlu je doporučena pro nízké muže.

Pratt stupně obtížnosti.Pratt je nejběžnější uzel ve státech, preferovaný politiky, obchodníky, mocnými.Charakteristickým rysem je tkaní kravatových švů ven, po kterém by měl límec košile pokrýt švy.

Mys

Toto je snad nejsložitější uzel možných variant, ale vypadá stylově a jedinečně, což zvýrazňuje člověka z davu..Pod tímto uzlem je lepší zvolit kravatu jemných odstínů a jednoduchý tisk, protože důraz by měl být na strukturu uzlu.Cape uzel je kontraindikován pro pruhovaný vzor, ​​protože to může způsobit bolesti hlavy a přetížení.

Francouzština

Pokud se podíváte na názvy uzlů a všechny druhy možností, tento model si zaslouží pozornost.Během tkaní je důležité, aby tkanina nebyla příliš utažena, protože záhyby a mechanické účinky na tkaninu vizuálně zkazí vzhled konstrukce.Tento uzel je dokonce lehce opotřebovaný a dodává obraz originality a určité svobody.Můžete kombinovat kravatu s halenkami a rozepnout horní tlačítko.

Nikki

Podobný model konstrukce s uzlem Pratt a jeho vlastník je považován za vlastníka továrnyMilán, vyrábějící Ernesto Kurami vazby. Zvláštností uzlu je, že chrání tkaninu před odíráním a mechanickým nárazem. V ideálním případě s tímto designem vypadají texturované kravaty s raženými drahými tkaninami. Tvar pyramidy jen zdůrazní všechny tyto výhody.

Van Wake

Je známo, že nejkrásnější varianty vázaných uzlů byly vyvinuty lidmi, ale případ Van Wake bude výjimkou. Tento model byl vyvinut umělcem Lisa Van Wake, založený na uzlu Prince Albert. Tento design však vypadá široký a protáhlý, a může vypadat působivě a stylově na doplňcích z lehkých elegantních tkanin. A všechny vzory, ornamenty a dokonce i pruhy jen zvýší krásu stránek.

Eldridge

Eldridge - komplex a připomínající pšeničný špic se stal skutečnou revolucí mezi klasickými přísnými kravaty. Je lepší zvolit variantu kravaty protáhlé velikosti, která není jasná bez nadměrných výtisků. Je také žádoucí kombinovat uzel a příslušenství se skromnými a diskrétními modely obleků a košile.

Wismar

Vizuálně je design podobný klasickému způsobu tkaní, kromě uzlu je jednoduchý design. Z ní dýchá sofistikovanost a milost, takže uzel je preferován nejen muži, ale i spravedlivým sexem. Je možné překonat stylovou náladu kravaty tkaninami a barvami, například světlé hedvábí vytvoří slavnostní náladu.

Motýlek

Mnozí muži dávají přednost tomu, aby si vybrali hotovou verzi motýla, i když uzel vyrobený vlastními rukama dodá obrazu více luxusu a rafinovanosti. Je lepší použít uzel Bow-Tie s kravatou, která je speciálně navržena pro vytvoření motýla. Namísto krku můžete cvičit na koleni nohy a je lepší nosit motýlek s okřídleným límcem.

Závěr

Po uvedení všech jmen uzlů navrhují stylisté také seznámit se s technikami tkaní na obrázcích. Kromě toho, podle doporučení na výběr tkanin, textur, odstínů, parametrů a možností oblečení, můžete vždy vypadat silný, módní a organické. Kravatu lze stříhat střídavě v uvedených způsobech, jak změnit obraz a experimentovat s obrazem.