Všechny pánské účesy s oholenými chrámy a šíji

Dříve byly pánské účesy provedeny jen v několika interpretacích, a proto současní stylisté považovali minulou módu za nudnou a nenáročnou.Dnes, pod vlivem módních změn a vývoje designérů, počet pánských účesů překročil sto položek.Trendem však jsou vždy pánské účesy s vyholenými chrámy a šíje, zdůrazňující mužskost a nejlepší rysy obličeje.

Správná technologie pro stříhání vlasů je 50% úspěchu mužského obrazu, takže většina modelových a trendových srážek vyžaduje složité vzory provedení.A pokud dělili muže pod strojem jednou tryskou, dnes používají celý arzenál nástrojů a řadu technik.Stylisté pojmenovávají seznam nejlepších pánských srážek v aktuální sezóně, většina z nich jsou modely s oholenými stranami a šíji.

Vlastnosti účesu

Pánské srážky s vyholenými chrámy a zátylkem jsou počáteční variací účesu v boxu, když muž krátce zastřihával vlasy po celém obvodu hlavy, po kterém byly ostrými přechody sníženy boční části a zátyl.Dnes odborníci vyvinuli mnoho novýchmetody podobné srážky, což má za následek mnoho nových jmen srážky po celém světě.

Dnes kvalifikovaný stylista nebo kadeřník zahajuje stříhání vlasů ze zadní části hlavy a pomocí psací hlavy postupně zvětšuje délku vlasů.Nejdelší zámky mohou být ponechány na parietální části, i když nové modely umožňují prodloužený třesk.O kolik se bude oholit oholený vlasy v chrámech a na zádech hlavy, se mistr rozhodne v závislosti na věku, preferencích klienta, jakož i na jeho vzhledu a struktuře vlasů.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista-image-tvůrce
Mládežnické srážky s vyholenými chrámy jsou často doplněny různými pobuřujícími nápady, například původním zbarvením nebo zastřihováním ve tvaru vzorů nebo geometrických tvarů.

Komu?

Mužské srážky s oholenými spodními částmi jsou nejvhodnější pro muže se silným a mužným vzhledem, sportovní stavbou a velkými rysy obličeje.Každá verze tohoto střihu bude vypadat odvážně, originálně a moderně, ale tento styl bude vyhovovat každému.Při výběru stříhání vlasů stylisté doporučují zvážit následující tipy:

 • vyholené chrámy vyžadují malou velikost hlavy a normální čelo na výšku a šířku;
 • v ideálním případě jsou takové srážky vhodné pro baculaté muže a oválný tvar hlavy; majitelé štíhlé, podlouhlé a čtvercové tváře by se měli ocitnout z vyholených chrámů;
 • mladí kluci, jejichž vlasy jsou přirozeně stočené, takové srážky nejsou vždy vhodné, měli byste použít jiný styl;
 • dokonalé srážky pro muže, jako jsou brunetky a hnědovlasé, můžete obrázek doplnit také zvýrazněním nebo tónováním vlasů.

Pokud má člověk přirozeně řídké, blond vlasy a světlý tón pleti, mohou srážky s krátce vyholenými chrámy vyvolat bolest a únavu.Tenká, hranatá nebo podlouhlá tvář s takovým účesem ještě více zdůrazní její nedostatky.Věk je také důležitý, na muže v solidním věku může oholená whisky vypadat směšně a komicky.

Výhody účesu

Abychom pochopili, jak účelné je vybrat účes s oholenou spodní částí, stačí se seznámit s hlavními výhodami tohoto stylu.Vyholené chrámy a zadní část hlavy jsou ve skutečnosti pánskou novinkou, kterou mladí kluci dávají přednost.Mají několik výhod, jmenovitě:

 • módní, odvážný a účinný vzhled účesu;
 • nedostatečná péče a styling;
 • pohodlné podmínky pro nošení účesů v horkém období;
 • díky třeskům a koruně s podlouhlými prameny můžete vyzkoušet různé možnosti stylingu;
 • oholené oblasti zdůrazňují individuální a mimořádný styl člověka;
 • vzhled se stává výraznou mužskostí a brutalitou;
 • střih upravuje tvar obličeje a přibližuje jej ideálnímu oválu.

Nicméně, jakovětšina z ostatních stylů pánských účesů, nejsou vhodné pro všechny muže, je to hlavně mládežnický styl.Fanoušci přísného stylu a starší generace s oholenými chrámy budou vypadat alespoň směšně.A různé úrovně délky vyžadují pravidelnou korekci v kabině, nejméně 1 krát za 2 týdny.

Typy mužských účesů s oholenými chrámy a šíji

Mnoho mužů má takový rys jako úplná neznalost názvů nejmodernějších účesů v aktuální sezóně.Proto stylisté zdůrazňují seznam nejvyhledávanějších modelů s oholenou spodní částí, pojmenovávajíc každý název účesu s popisem jejich vlastností.

Anderkat

Vedoucí sestřižků pro mládež v letech 2017–2018 je podle názoru světových designérů a stylistů podřízen.Střih vyžaduje ostrý přechod mezi středně dlouhými vlasy v horní části hlavy a temporální, týlní oblasti.Můžete přidat účes účesu z čela směrem k zadní části hlavy, prodloužené rány, které zvednou vytvořit vizuální množství styling.

Hitlerova mládež

Hitlerova mládež je striktní sestřih z období Fritzových a koncentračních táborů, které dnes již nejsou spojeny se smutnouminulý model.Dnes, aby bylo možné navrhnout takový střih, pán odřízne vlasy na koruně střední délky a chrámy a hřbet hlavy jsou ostře oholeny bez vyhlazovacího efektu.Nakonec se vlasy na jedné straně hladce, hladce a s použitím stylingových výrobků.Přípustnéholení bočního dělení, které přispěje k brutalitě účesu.

Iroquois

Iroquois je ostudný účes, jehož stupeň závisí na délce vlasů a možnostech úpravy.Zpočátku mistr oholí vlasy po stranách hlavy až k zadní části hlavy, přičemž prameny zůstávají pouze v pruhu podél středu hlavy od čela k zadní části hlavy.Dále jsou vlasy pomocí fixačních nástrojů opatřeny vyčnívajícími kadeřemi a vytvářejí neformální rockerový styl.

Krabice a boxy

Oholené chrániče a zadní strana hlavy mohou být charakteristické pro klasický účes, pokud jde o box a halfbox.V prvním případě vlasy zanechávají nahoře krátkou délku, poté ostro oholí chrámy a zadní část hlavy.Ve druhém je přechod proveden postupným vyhlazováním a na koruně jsou vlasy odříznuty střední délky.

Kanadská

Jedním z nejpopulárnějších srážek je Kanadská.V tomto případě jsou chrámy zřídka oholeny na kritickou délku, ale spíše postupně snižují délku na maximální přípustnou délku.Chlupy nahoře jsou ponechány střední délky, pak jsou vyčesány na stranu nebo zpět.Účes vypadá elegantně a přísně, ideálně v kombinaci s klasickým stylem oblečení, a také hodí muže v solidním věku.

Plavba

Hlavní rys zastřižení plavby spočívá v jeho kulatém tvaru, horním polštáři a hladkém přechodu délek od vrcholu k stranám.Tato srážka je analogická zastaralé verzi podle čl. \ Tpot a klobouky, když se s pomocí vlasů dostane zaoblený pravidelný tvar. Ideálně upravuje tvar hlavy a také se hodí k jakékoli struktuře vlasů.

Závěr

Oholená whisky je novým trendem módy mladých pro účesy mužů, což vytváří jedinečný a odvážný styl. Různé délky vlasů vám umožní vytvořit texturovaný účes, čímž se koriguje tvar obličeje a viditelné nedokonalosti. Nejčastěji stylisté doporučují podobný styl mladým klukům s odvážným vzhledem a velkými rysy obličeje.