Všechny pánské účesy pro krátké vlasy

Bezvadný vzhled je vizitka úspěšného a účelného člověka, který dobývá vrcholy a rozvíjí se k lepšímu.Stylisté doporučují správně kombinovat oděvy s účesem a účesem, protože tvar obličeje a vizuální přitažlivost závisí na délce a tvaru vlasů.A jak víte, setkávají se s oděvy, takže účes je nedílnou vlastností celkového obrazu.

Podle statistik jsou nejoblíbenější typy účesů krátké modely, které se liší v několika převládajících rozdílech.Za prvé, krátké vlasy nejsou náročné na péči, nepotřebují časově náročný každodenní styling.Za druhé, jsou univerzální ve stylu a jsou kombinovány s různými předměty oblečení a obrázky.Za třetí, krátké pánské účesy jsou rozmanité a nabízejí mnoho variant účesů.

Vybereme si účes podle tvaru obličeje

Je těžké vybrat si krátké pánské účesy, krátké vlasy nejsou vhodné pro všechny muže podle kritérií, jako je tvar obličeje a lebky, struktura vlasů a jejich barva,věku a typu temperamentu.Proto nejprve poradit stylistům a kadeřníkůmUrčete tvar obličeje tak, aby vybraný účes zdůrazňoval důstojnost vzhledu a zakrýval některé nedostatky

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Ultra krátké účesy pro muže vyžadují ideální oválnou lebku, symetrické linie a velké rysy obličeje, stejně jako zdravou pokožku hlavy bez jizev a jiných vad.

Stylisté rozlišují několik forem hlavy, pod nimiž jsou vybrány účesy:

 1. Oválný tvar je ideální tvar obličeje, který přijímá téměř všechny typy účesů.Nejčastěji však kadeřníci doporučují stříhat krátké vlasy se zkrácenou částí spánků a hřbetem hlavy, oblast koruny a koruny hlavy bude o něco delší;Nejoblíbenější účesy pro tuto formu tváře jsou všechny účesy s rány, Briton, Canadian, box a halfboxing, sportovní a bojové účesy, klasické možnosti.
 2. Kulatý tvar - účes pro takovou osobu by měl vytvořit iluzi úhlu a prodloužení obličeje.Proto v koruně nechávám dlouhé a tlusté vlasy a chrámy a zadní část hlavy jsou řezané co nejkratší.Také odstranit nadbytečný objem v tvářích mohou být asymetrické čáry ve stříhání vlasů.Ne všechny krátké účesy budou vhodné, protože kolem obličeje ještě více.Nejoblíbenější možností jsou Briton, Underkick Quiff, Haircut nebo Canadian.
 3. Čtvercový tvar je pro člověka velkou tváří a odhaluje v něm mužné rysy.Je snadné vybrat účesy pro tento tvar, může to být krátké klasické možnosti nebo stylové dlouhé účesy. Trendem v současné sezóně pro muže s takovou tváří je krátká srst po stranách a přítomnost rány, například v klasických srážkách padesátých až šedesátých let, česaný účes hladký, rozcuchaný kreativní účes s kudrnatými kadeřemi, krátká a střední verze ježka.
 4. Trojúhelníkový tvar - pro takovou osobu je lepší sestavit objem v oblasti korunky, přípustná je přítomnost třesků a boční dělení vlasů. Nejoblíbenější účesy pro takové osoby jsou Briton, Quiff účes, kanadský a podobné účesy s česanými vlasy zpět, účesy s vlasy styling na stranu.
 5. Ve ​​tvaru srdce by byly vhodné jakékoli krátké účesy, pokud zdůrazňují šířku čela, i když častěji stylisté doporučují dlouhé účesy. Nejlepší účesy ve tvaru srdce - Britové, Kanadské, účesy se stranou.

Pro prodlouženou tvář se stylistům doporučuje, aby si vybrali účesy s asymetrickými liniemi, rány, ne všechny krátké účesy budou v tomto případě vhodné. Módní stříhání vlasů s krátkými vlasy je nejlepší zvolit pro muže s tenkými nebo naopak příliš tvrdými a tlustými vlasy, to znamená, když není možné dosáhnout objemu nebo stylingu a správného česání vlasů.

Krátké srážky

V současné sezóně jsou stylové krátké účesy nabízeny v široké škále, a proto je pro muže obtížné vybrat si vhodný účes pro sebe. Seznam stylistůkromě tvaru obličeje a struktury vlasů se doporučuje věnovat pozornost i vašemu temperamentu a způsobu života a možná i vašemu oboru činnosti. Krátké účesy dnes mohou být několika stylů - sport, klasika, armáda, boj, grunge a bederní.

Klasika

Nejběžnější klasické účesy pro kluky jsou prováděny v klasickém stylu, protože klasika nikdy nevyjde z stylu. Klasika je minimalismus, zdrženlivost a závažnost stříhání vlasů, může být velmi krátká nebo srst je o něco delší, v závislosti na tvaru obličeje a typu vzhledu. Charakteristické linie klasických účesů - délka srsti není větší než 5 cm a rovné, jasné linie.

Krásné pánské krátké účesy ve stylu klasiky:

 • box - krátký střih s přibližně stejnou délkou vlasů, ale poněkud menší u spánků a zadní části hlavy;
 • semi-box - stejný box, ale s prodlouženými vlasy v oblasti koruny;
 • Kanadský - mužský účes na bocích je krátce nahoře dlouhý, více než v případě polopenze as přítomností rány;
 • Brit - krátká whisky a prodloužená koruna, vlasy položené na stranu;
 • Hitler Youth - účes „pod Fritzem“, koruna s vlasy 3–7 cm dlouhými, ultralehkými chrámy a hřbetem hlavy, s rozdělením na stranu.

Klasické účesy zdůrazňují mužskou aristokracii, její charakter a inteligenci, ale v péči a stylu nejsou náročné.

Sport

Sportovní účesy jsou spíše krátké účesy pro mužepsací stroj, ve kterém jsou strany krátké a nahoře mírně delší. Stylisté doporučují takové účesy pro muže, kteří se oblékají v neformálním stylu, hrají sport a vedou aktivní životní styl. Vlasy nevyžadují časté mytí, pokožka hlavy dýchá a nepotí se, což je ideální v horkém období.

Nejkrásnější sportovní krátké účesy jsou následující:

 • podříznutý střih s oholenými chrámy, jak dává Ronaldo přednost;
 • Iroquois krátké varianty, fotbalista Asamoa Gyan a Paul Pogba nosí tento účes;
 • box a halfboxing, zpočátku tyto účesy byly noseny boxery;
 • ostříhat na nulu, to znamená velmi krátký sestřih pro muže pod strojem;
 • vlasový tenis pro tvrdé, drsné vlasy;
 • ježek s krátkými prameny pro muže tvůrčí povahy;
 • bobři s krátkou oblastí spánků a týlního hrbolu as čtvercovým tvarem krátkých vlasů v parietální zóně.

Všechny varianty účesů se vyznačují krátkými prameny, které nevyžadují časově náročnou péči a styling. Pokud se jedná o ježka, stačí roztrhnout prameny do různých vlasů, box a půl boxy nevyžadují vůbec styling, podvrtnutí je třeba jen otřít na stranu.

Boj

Bojové účesy jsou především odvážné účesy s poznámkami agresivity, které ukazují jeho sílu, charakter a charakter v člověku. Nejoblíbenější účesy dnes bez stylingu v tomto stylu mohou být následující:

 • box, halfboxing, bobr - takové účesy otevírají brutalitu v mužské tváři acharisma;
 • Caesar - velitel sám nosil tento střih, a dnes krátké strany a záda hlavy a o něco déle než provaz, česaný dopředu ve formě zkráceného třesku, preferují mnoho mužů se silným charakterem;
 • Princeton - na parietální oblasti je ponecháno 2,5-5 cm srsti, délka srsti na spáncích a zadní část hlavy ostře klesá, ale s postupným přechodem.

Nejčastěji tyto srážky preferují mladí kluci a sportovci.Organicky vypadají s jakýmkoliv stylem v oblečení, ať už se jedná o kožené bundy a džíny nebo přísný kalhotový oblek.

Vojenský

V tomto případě je vojenský styl velmi krátký účes pro muže pod strojem.Zpočátku byly tyto účesy prováděny armádou z Ameriky, která sloužila ve Vietnamu.Dnes je tento obraz neodmyslitelný pouze pro armádu, ale také pro civilní muže, kteří preferují minimalismus a závažnost vzhledu.Ultra krátké dámské účesy ve vojenském stylu mohou být následující:

 • účesy pro 0 mm, 3, 6, pro 9 mm a pro 12 mm jsou jednoduché ostříhání bez jasných čar a přechodů;
 • box - ultrakrátké strany a šíje, krátká parietální oblast;
 • polopole jsou krátké chrámy a hřbet hlavy, ale poněkud delší než korunová a korunová oblast;
 • Ježek - krátká verze rozcuchaného účesu s vyčnívajícími prameny a délkou vlasů ne větší než 2 cm.

Vojenské účesy jsou v designu jednoduché, každý se s nimi vyrovná domanůžky.Srážky mohou mít různou délku, ale nejčastěji je to ultrashort.bez jasných hranic a čar.

Grunge

Moderní účesy jsou stylem grunge, a to modelové srážky pro krátké vlasy pro muže, které většina mladých lidí dnes dává přednostkluci.Tyto účesy jsou vhodnější pro kreativní lidi s neštandardním myšlení.Může to být jakákoliv verze krátkých sestřihů, ale s excentrickými a modelovými doplňky, například krátké účesy na boku, s oholenými chrámy, figurálními vlasy, malými Mohawk, roztrhané prameny a protáhlé rány.

Bokovky

Tyto srážky zahrnují všechny verze krátkých účesů, ale s oholenými chrámy a prodlouženou korunou.Ale výrazný rys moderních bederních účesů, na rozdíl od stylu grunge, může být považován za "nabriolin" a dobře upravený stylingové metody.Akcenty účesů bederních vlasů jsou gélované nebo voskované vlasy, protáhlé rány, chlupy vlasů a odolné chlupy vlasů, kromě účesu ve formě vousů a knírek.Nejdokonalejší účes pro tento styl - Undercut.

Srážky s minimální péčí

Mnozí muži dávají přednost stylovým krátkým účesům nejen proto, že dávají obraz mužskosti, ale zdůrazňují smysl pro chuť, ale také proto, že jsou naprosto nenároční.v péči.

Nejzávažnější typy účesů a účesů, které jsou stále v trendu, jsou:

 • srážky za nulu nebo za délky 3-6 let.9-12 mm - provádějí se strojem a specifickou tryskou, nikolivmají ostré přechody, jasné linie, vypadají nejlépe na tvrdých silných vlasech;
 • box - stříhání vlasů s krátkou korunkou a ještě kratšími chrámy, šíje, mezi nimiž je viditelný ostrý přechod;
 • semi-box je krabicová verze, ale s delší délkou vlasů a postupným přechodem délek může být malý třesk a odloučení;
 • Tenis je skvělý účes pro výstředné a odvážné muže, kteří nemusí být vůbec postaráni, protože znamenají rozcuchaný vzhled;
 • bobr - hladké vlasy krátké délky v korunce a krátká zadní strana hlavy a boků nevyžadují ani kartáčování, pokud jsou vlasy ušlechtilé a učenlivé;
 • Caesar - drsný krátký účes, který je třeba pravidelně čistit od parietální oblasti až po čelo.

To také zahrnuje seznam nenáročných účesů, které nepotřebují péči a styling, lze je připsat všem druhům bojových účesů a účesů ve stylu armády.Všechny z nich znamenají velmi krátkou délku vlasů, hlavním požadavkem je čistá zdravá pokožka hlavy.

Fotogalerie

Moderní móda pro pánské krátké účesy nabízí obrovské množství stylů a odrůd, mezi nimiž můžete snadno zmást a nereálně vybrat něco vhodného.Stylisté doporučují prohlížet fotografie nejmodernějších modelů a vizuálně vybrat požadovaný účes.

Klasika

Box a box

Britové a Kanadští

Hitlerova mládež

Podříznutí

Vojenské účesy

Ježek

Bobrik

Grange

Účesy bederní

Závěr

Krátký účes pro muže je příležitostíukázat všechny přednosti jeho vzhledu, zdůraznit jeho sílu mysli a charakteru, odhalit brutalitu a mužnost.Při výběru účesu je nutné vzít v úvahu životní styl, strukturu vlasů, tvar hlavy a individuální rysy.Životní styl, aktivita a styl oblečení jsou také rozhodujícími kritérii při výběru účesů, protože účes a oděv jsou oblékáním moderního člověka a jeho vizitky.