Všechny pánské parfémy v oranžových lahvích: seznam nejlepších vůní

Nejen ženy, ale muži také rádi denně používají parfém nebo toaletní vodu.Hlavní věc je určena vaší oblíbenou vůní.Samozřejmě, že existují unisex vůně, které vypadají skvěle na muže i ženy, ale dnes budeme věnovat pozornost pánským parfémům v oranžové láhvi.

Kluci jsou rozděleni do dvou typů.Ti, kteří dávají přednost koláčům, ostrým příchutím, mají obvykle silný charakter a ne jednoduchou náladu.Ti, kteří preferují čerstvé citrusové akordy, obvykle odkazují na aktivní jedince, kteří milují sport a extrémní sporty.Dnes budeme mluvit více o pánských parfémech, které jsou ukryty v oranžových lahvích.

Jaká chuť a značka skrývá oranžovou láhev?

V takových světlých lahvích číhají přírodní, čerstvé citrusové vůně.Cítíte jasné dominantní tóny pomeranče, mandarinky, lesních plodů, tropického ovoce a bergamotu.Je to ideální řešení pro letní nebo denní volbu.

Pro informaci! Citrusové bankovky mohou být kombinovány s jakýmkoli způsobem, ale ne každý to může udělat správně.Nelze vážit tuto lehkou vůni, ale je ještě lehčí „zastínit“ těžší kompozicí.V tomto případě uslyšíte citrusovou čerstvost v jinémnasycený zápach bude velmi obtížný.

Pánská toaletní voda v oranžové láhvi může patřit do klasické nebo aromatické rodiny.V prvním případě je kladen důraz na citrusovou akord jako u Eau Sauvage Dior, Dior Homme Sport by Dior.A ve druhém případě je parfémový vlak doplněn tóny vonných bylin (šalvěj, tymián, estragon).Parfémy CK One od Calvin Klein, Guerlain Homme z Guerlainu mají tyto vlastnosti.

Vůně

Mnozí mohou pochybovat o tom, že jemný oblak zeleného jablka, mandarinky nebo broskve bude vyhovovat svůdci sexuálního sexu ženských srdcí..A marně!Pomerančový parfém navrhne směs citrusového oblaku s vůní černého pepře, levandule nebo bergamotu, která je odlišuje od mužské mužskosti a zároveň zanechává nepatrnou pachuť.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Citrusové aroma se doporučuje pro každodenní nošení a setkání s přáteli.Taková vůně poskytne uvolněnou atmosféru a zároveň si uchová důvěru.Pokud jedete na rande, pak si vyberte vůni směsi mandarinky a kardamomu, takový vlak určitě potěší každou dívku.

CLINIQUE Šťastní muži

Parfém pro šťastné muže.Čerstvé počáteční tóny mandarinky a limetky se postupně proměňují v květinovou kytici.Srdcem vůně je dřevitá chomáč na bázi pižma, cedru a cypřiše.Tyto tart poznámky dávají parfému kompletní formu.

​​

FaberlicDonnaFelice

Tato oranžová láhev otevírá dřevitou citrusovou vůni.Horní noty připomínají lehký vánek na sicilském pobřeží.Sladká, citronová, mandarinka, bergamot a meloun činí vůni svěží s dominantním citrusovým akordem.Kromě toho se čerstvost mění v odvážné tóny pomerančovníku, levandule a fialové.Směs doplňuje pachuť z pačuli, dubového mechu a prášku.

Mandarina Duck Man

Ideální volba pro moderní, aktivní muže, který miluje klasiku, ale chce držet krok s dobou.Srdcem těchto mužských duchů jsou dřevité tóny.

Ředí se pikantními a ovocnými akordy, které dávají hloubku a eleganci.A smyslné tóny pižma a muškátového oříšku doplňují zvuk vůně.Vyrazili na lehkou stezku, což ji učinilo výraznějším.Nepodceňujte tuto příjemnou, středně lehkou, středně sladkou vůni.

Důležité!Téměř všechny pánské parfémy v oranžové láhvi nesou lehkou citrusovou vůni.Chcete-li prodloužit jeho život, můžete použít parfém po použití sprchového gelu nebo tělového krému ze stejné série.Takový malý trik vám umožní vychutnat si lehký vlak vaší oblíbené kolínské mnohem déle!

Bvlgari Omnia Indian Garnet

Alberto Morillas, tvůrce této orientální vůně, byl inspirován exotickou krásou Indie.Tato oranžová toaletní voda je charakterizována lehkým oblakem mírné saturace.Celá kytice kompozice je nasycena citrusovými akordy, které jsou doplněnyovoce, květinové a sladké odstíny.

Absolutní člověk Bruno Banani

Na základě této toaletní vody jsou to tartové tóny grapefruitu a sladké mandarinky.Extravaganza citrusů je doplněna kořeněným akordem černého pepře.

Výraz vůně je změkčen jemnou vůní fialové a svěží konvalinky.Závěrečná poznámka se vyznačuje drahým rezistentním roztokem jantaru, vanilky a cedru.Tato jasná vůně dokáže zvýšit sebevědomí a přidat charisma.

Rada! Použijte citrusové vůně na horkých slunečných dnech.Toto řešení vám umožní naplnit místnost lehkým osvěžujícím větrem, a to i v horkém letním megalopolisu.

Solo Loewe |LOEWE

Toto ušlechtilé aroma je trvalé.Jeho horní noty se otevírají pomalu a v prvních minutách se zdá být velmi skromný.Kouzelné vůně mandarinky, citronu, bergamotu a levandule se pomalu proměňují v osvěžující mátový cyklus s koláčem muškátového oříšku a růžového pepře.Nakonec můžete jasně slyšet přetrvávající vůni pižma a jantaru, které dokonale ladí s vůní vanilky a dubového mechu.

Dokončení

Pro člověka je velmi důležité zvolit vhodnou vůni, která doplní jeho obraz, spojí se s ním do jednoho celku.Dosažení takového výsledku bude muset tvrdě vyzkoušet.Bylo vědecky prokázáno, že citrusové tóny jsou tonické, ale lehká toaletní voda a kolínské vody této rodiny jsou spíše prchavé a nespěchají až do večera.

Volba citrusového oblaku bude dobrým řešením pro denní použití, často štiplavý zápach těžkého parfému dráždí ty kolem vás. Čerstvé citrusové tóny jsou vhodné pro aktivní mladé kluky, kteří milují outdoorové aktivity s přáteli a sportem.