Všechny oblíbené modely trimrů Gillet (Gillette) \ t

Móda pro vousy mužů diktuje svá vlastní pravidla, proto vzrostla poptávka po nástrojích a elektrických spotřebičích pro péči o obličejové vlasy. Nejoblíbenějším a nejoblíbenějším zařízením je zastřihovač, díky svým funkcím je možné odstranit přebytečné chlupy i na těžko přístupných místech, zastřihovat a simulovat vousy a také odstřihnout extra tloušťku a délku vlasů.

Gillet Trimmer je nejlepším řešením pro ty muže, kteří potřebují zastřihovač k pravidelnému používání dobré kvality za dostupnou cenu. Značka Gillette je dnes téměř všude populární, miliony mužů dávají přednost veškerému příslušenství pro holení, od pěny, dokončovací práce až po holicí strojek nebo holicí strojek, pouze od tohoto výrobce. Úvěr pro tuto důvěru je flexibilní ceny a vysoce kvalitní produkty.

Vlastnosti a výhody vyžínače Gillette

Aby bylo možné pochopit, jak je účelné zvolit vyžínač od značky Gillette, stačí se seznámit s vlastnostmi a preferenčními odlišnostmi tohoto zařízení pro muže. Trimmer Gillette je primárně charakterizován dvěma kritérii - praktičností a všestranností. Díky svým funkcím můžete experimentovat s tvary a velikostmi vousů a vousů a také jim poskytovat pravidelnou péči a korekci.

Výhody vyžínačů Gillette jsou následující:

 • dostupnost všech standardních funkcí, které by měl mít dobrý vyžínač;
 • vodotěsné pouzdro, díky kterému lze přístroj použít i ve sprše;
 • možnost suchého a mokrého holení;
 • promyšlený design a ergonomický tvar;
 • přítomnost několika trysek pro stříhání vlasů různých délek;
 • hladké holení se speciální tryskou pod nulou bez podráždění;
 • kombinovaný druh potravin;
 • pružné oceňování při prodeji zboží;
 • Záruční servis.

Odborníci uvádějí, že Gillette nabízí vyžínače se standardním vybavením a dalšími funkcemi, díky nimž si každý člověk může vybrat nejvhodnější variantu pro sebe. Všechny modely před testováním jsou testovány a ověřeny kontrolou kvality.

Charakteristika

Ve skutečnosti běžní výrobci zastřihovačů vousů Gillette umožňují použití k odstranění nadbytečných vlasů. Většina modelů je univerzální a bude vyhovovat naprosto každému člověku, jsou zde také drahé přístroje s kompletní sadou s tunou dalších funkcí pro profesionální použití. Rozdíl oproti jakýmkoliv možnostem je dlouhá životnost a slušná úroveň kvality.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
„Většina vyžínačů se vyrábí v Číně, ale trysky a čepele nožůGillette dodává Německo, které je známé pro svou kvalitní a odolnou čepelí. “

Součásti a specifikace vyžínačů zahrnují:
 • několik trysek a hřebenů různých délek a úrovní;
 • napájení ze sítě a baterie;
 • kvalitní talíř pro hladké holení štětin;
 • vodotěsné tělo a suché, mokré holení funkce;
 • Styler holicí hlavice Gillette s 5 břity pro dokonalé oholení;
 • stojan pro dobíjení a skladování vyžínače.

Vyžínače gillette jsou vyráběny v malých množstvích, ale jsou v poptávce a důvěře díky cenově dostupným cenám a dobré pověsti společnosti.

Způsob použití

Toto zařízení může být použito pro několik účelů - holení štětin, zkrácení délky vousů a knírek, zmenšení jejich tloušťky, oříznutí stávající vousy, jakož i lemování a modelování tvaru. Rovněž trimmers pomáhají odstranit chlupy v nose a uších, stejně jako v oblasti reliéfu obličeje. Trimmer Vest se používá pro suché i mokré holení nebo stříhání vlasů.

Vlasy před vousy se promyjí, suší a česají hřebenem. Vedle vyžínače nastavte požadovanou trysku s délkou. Zastřihávání lze provádět přidržením zařízení proti vlasové linii. Začněte s tvářemi a chrámy, pak pokračujte na bradu, knír a krk. Poté se tryska odstraní a ostří nože způsobí, že se brada ořízne, čímž se odstraní zbytečné plochy na tvářích a krku.

Je to důležité!Trimmer Gillette musí být po použití opláchnut pod tekoucí vodou, stejně jako trysky, aby se odstranily chlupy a maz. Je důležité, aby byl přístroj uložen na větraném a suchém místě s krytem, ​​pouzdrem nebo stojanem.

Populární modely

K dnešnímu dni výrobce nabízí pouze jeden model vyžínačů - Gillette Fusion ProGlide Styler, který plně splňuje všechny požadavky na kvalitní vyžínač pro práci s vousy a kníry. Kromě hlavní funkce holicího strojku je k zařízení připevněno několik příloh pro rychlé a bezpečné oříznutí knírek a vousů. Trysky se používají k modelování malých štětin a vousů různých délek a tloušťek.

Zjistěte více o jiných značkách vyžínačů a jejich cenách z jednotlivých materiálů:

Speciální sada trysek, přítomnost hřebenů a zařízení stroje umožňuje během používání maximálně opakovat obrysy obličeje a stříhat vlasy co nejpřesněji. Přístroj pracuje na bateriích AA a navzdory skutečnosti, že Gillette Fusion ProGlide Styler byl původně prezentován jako elektrický holicí strojek, zvládá s funkcemi zastřihovačů o nic méně než ostatní zařízení od renomovaných výrobců.

Cena

Jelikož Gillette vyrábí jedno zařízení s multifunkčním účelem (holicí strojek), mnoho mužů má zájem o cenu takového zařízení. Soudě podle kvality samotného případu a dostupnosti inovativníchStyler Gillette holicí tryska s 5 břity, příslušenství pro stříhání vlasů různých délek, můžeme říci, že Gillette Fusion ProGlide Styler zastřihovač je dalším průlomem ve společnosti.A cena za to je pouze 1200-1300 rublů.

Závěr

Gillette je známý německý výrobce kvalitního a cenově dostupného příslušenství pro holení.Vzhledem k velké oblibě různých forem vousů a experimentů s vlasovými vousy si výrobci vytvořili speciální přístroj - holicí strojek Gillette s bradkou pro multifunkční set.Model Gillette Fusion ProGlide Styler je několikrát levnější než vyžínače od jiných známých firem, ale zvládá úkoly, které jsou nastaveny na pět nejlepších.