Všechny nejoblíbenější pánské parfémy s popisem a fotografií

Co může učinit obraz člověka přitažlivým, dokonalým a samozřejmě úplným?Každý má svůj osobní názor.Ale mnozí řeknou, že by to mělo být stylové, atraktivní.Unikátní, jedinečná vůně, která nejen přitáhne pozornost, ale i svede ženské publikum, bude v tom dobrým pomocníkem.Ale pro to musíte vědět, kde získat populární pánské parfémy, aby byly vhodné pro vás.

Některá dlouhodobá období nemění svůj obvyklý parfém a volba nového se stává obtížným nebo i nevyřešeným úkolem.Dejte nápor pozitivních emocí, přidejte radost nikdy neublíží.Pomůže to při výběru nových chutí, které jsou nyní ve velkém sortimentu.

Důvod a chuť, co si vybrat?

Pánská vůně by neměla být vhodná pouze pro věkovou kategorii, ale také jako událost, kterou navštěvujete.Je nemožné použít "klasiku", když míří do posilovny.V tomto případě lepšíaplikovat světlé, moderní a novější parfémy.

Pro romantický večer by nejlepší volbou bylo tlumené, nádherné aroma, takže by v této chvíli nic nemohlo odvrátit pozornost od nejdůležitější věci.Výběr je poskytován poměrně rozsáhle, takže si každý může vybrat pro sebe nejoptimálnější variantu.

Ale ještě hezčí, když milovaná žena udělá dárek pro svého muže v podobě parfému, s vědomím, které pánské parfémy jsou nejoblíbenější, což jistě osvěží obraz, dá mu novost.

Moderní parfumerie je ve své rozmanitosti pozoruhodná, není obtížné učinit požadovanou platnost.Se správným přístupem k výběru chuti bude odměněno.

Večerní a denní parfémy, jaký je rozdíl?

Existuje nějaký rozdíl mezi lihovinami, které se používají během dne a večera.

  1. Eau de Parfum - odborníci to považují za denní vůni, doporučuje se používat po celý den.Dokonce i když je hojné používat paruku ráno, nebude moci udržet vůni po dlouhou dobu.Zpočátku bude příliš ostrá a po 2 - 3 hodinách zmizí.
  2. ​​
  3. Parfém je parfém, který vyjadřuje více vůně „vydatných“ poznámek a „smyčkované“ bankovky jsou méně pociťovány.Toto aroma přetrvává 5-7 hodin.Mohou být použity v odpoledních hodinách, také ve večerních hodinách, v závislosti na jejich intenzitě.
  4. Toaletní voda je parfém, který se doporučuje používat několikrát denně.

Pánské parfémy jsou večerní aden. První z nich se obvykle prodávají ve světlých obalech a druhé jsou klidnější. Navíc mohou být napsány „nuit“ (noc) nebo „intenzivní“ (intenzivní).

Hodnocení nejoblíbenějších vonných látek pro muže

Luxusní vůně je důležitou součástí dobře udržovaného, ​​moderního člověka. Z tohoto důvodu mnoho z nich věnuje zvláštní pozornost výběru parfémů, hodnocení této vůně hraje nedůležitou roli. V této sezoně nabízíme oblíbené parfémy se šťavnatými, svěžími větry. Relevantní jsou také elitní pachy, které nejsou výrazné, ale pouze podmíněně rozlišitelné. Každý člověk je však individuální, proto je nutné zvolit jeho obraz i životní styl.

Následují oblíbené vůně parfémů pro muže, každý si může vybrat ten správný pro sebe.

Acqua Di Gio by Giorgio Armani

Tato vůně je považována za exkluzivní parfém. Bude věnovat pozornost důstojnosti mužů. Vytvořil ji Alberto Morillas, slavný parfém. Vrchol akordů tvoří netradiční kombinace osvěžujícího vápna, zářivě oranžové barvy, která je změkčena vůní bergamotu a jemnou mandarinkou. Pokračuje čerstvostí neroli a hořkostí jasmínu a je zde také mírná kyselost citronu.

Srdcové tóny obsahují pikantní muškátový oříšek, lehké skvrny cyklámenů, které jsou kombinovány s orientální mandarinkou a rezedou. Kombinace chutí odhaluje všestrannost obsahu pod vlivem hořkých fialek, frézie, stejně jako přidávání vůně mořskýchvoda, chutné zralé broskve. Postupně se otevírá další kytice složená z hyacintu, jasmínu, jemné růže a rozmarýnu.

Základní tóny jsou pižmové akcenty, orientální jantar s pačuli, doplněný vůní dubového mechu, také bílého cedru.

Armani Acqua Di Gio Pour

Představuje nejoblíbenější pánský parfém, styl a nejprodávanější parfém v historii. Přináší letní slunce, které láká do romantických, nezmapovaných vzdáleností. Svěží svěžest, dodává eleganci, čistý parfém, kouzlo, přitažlivost, která vyniká květinovými a ovocnými tóny. Když je vlhký a deprimující na ulici, zabalí se do jemných paprsků slunce, teplého mořského vánku.

Počáteční akcenty citrusů s přítomností bergamotu, rozmarýnu. Jsou změkčeny exotikou tropického ovoce, měkkých mořských vln a květinovým uspořádáním jasmínu, cyklamenu a frézie. V závěru se objevují teplé tóny cedru, pižma, mechu, měkkých vůní jantaru a pačuli.

Důležité! Takový parfém dodá člověku sofistikovanost, aristokracii a sofistikovanou eleganci. Pomůže vám splnit vaše sny a odhalit se v mnoha aspektech.

Allure Homme sport by Chanel

Toaletní voda, která se vyznačuje jasnou, ale zároveň svěží, nenápadnou vůní, která dává styl, pokušení, odhodlání riskovat dobývání vrcholů, hledat nová dobrodružství. Parfémové se snažili sjednotit duchovní, vnitřní svět a vnější kouzlo moderních lidí, kteřísnažit se dosáhnout svých cílů s vynikající chutí, vůlí.

Jelikož majitelé často mají jedinečný a komplexní charakter, první místo aroma je vyjádřeno v čerstvém citrusovém stínu, včetně pižmových jantarových akordů a pikantní lomky z madagaskarského pepře,cedr, vetiver a dřevo.

Takový parfém se prodává v pravoúhlé ploché láhvi s matným sklem.Je ozdobena černou čepičkou s kovovým obručím a zvoní.

Kouros z Yves Saint Laurent

Jedná se o toaletu, která je srovnatelná se skupinou východo-kořeněná.Základem vůně je kořeněná dřevitá vůně, která magneticky ovlivňuje ostatní.Nejdříve se zdá, že horní noty jsou povědomé, ale po chvíli se neobvykle rozvinou.

Složení zahrnuje: cedr a zelený eukalypt.Jsou to tyto složky, které změkčují vůni.Po tom, otevřené srdce poznámky: sametové akordy benzoin a mák.Závěrem lze říci, že kompozice zůstává dlouhým vlakem santalového dřeva a pižma.Parfém se nejvíce projevuje v letním období.

Pro informaci! Takový parfém dokonale doplňuje obraz energického gentlemana, elegantního a sebevědomého.

Jeden pro muže od Dolce & Gabbana

Luxusní vůně obsahující extravagantní kompozici.V prvních poznámkách můžete slyšet koriandr, bazalku a šťavnaté, osvěžující grapefruity.Srdcové akordy se objevují v horkém zázvoru, kardamomu a vůni jemných oranžových květů.Závěrečná nota smyslnosti je šedá jantarová, vedle které následuje cedr s tabákovou vůní.Tyto parfémy používají muži, kteří chtějí být vždy v centru pozornosti.

Le Male by Jean Paul Gaultier

Tuto vůni vytvořil Jean-Paul Gautier.Po mnoho let dělá neuvěřitelné věci, překvapuje své fanoušky.Ve světě módy je tento muž jako dech horské vody.Jeho první vůně byla stejně šílená jako samotný tvůrce.V překladu je Le Male „muž“.

Toaletní voda nebyla podobná to, co bylo vytvořeno dříve.K tomu bylo přidáno složení máty, jemného heřmánku, lesního cedru, santalového dřeva, oranžového citrusového akordu a bergamotu.I když se mnozí snaží dosáhnout podobného výsledku, ale jejich práce nemá takový úspěch.Tento parfém je zcela unikátní a vytvořený pro tytéž lidi.

Ambr Baldessarini

Tento parfém byl výklad silně chutné, spíše silné chuti.Jeho první poznámky zdůrazňují smyslnost, sexualitu, ale zároveň zachovávají eleganci, eleganci a šlechtu.Začátek je velmi energický, svěží, odhalující vůni mandarinky a červeného jablka.Hluboké, hluboké tóny jsou zdobeny tartem sbírajících bylin.

Tento akord je nasycený, okouzlující vůní drahé kůže smíšené s vonnými tóny fialové.Základní tóny jsou vyjádřeny smyslným pozadím dubu lesního, labdanum a jantaru, mírně tlumené sladkou vanilkou.

Prada Man

Tyto nejmodernější parfémy spojují dva počátky: čisté přírodní materiály a moderní dynamický duch. V láhvi jsou nasycené přírodní tóny, které odolávají vůni sladké vody. Spojuje to, že v přírodě se nekombinuje. Parfém na jedné straně, jako skála, a na druhé svěží, jako vzduch v horách.

Tato vůně odhaluje charakter muže odvážného, ​​ale v teplých, šumivých akordech. Šest klasických poznámek, kombinovaných v srdci, otevírá novou extrémní stránku v historii. Láhev je vyrobena z těžkého skla, které symbolizuje silný mužský charakter. Červený pruh podtrhuje cestu k dokonalosti, kterou se majitelé této vůně snaží najít.

Fahrenheita Christian Dior

Existují parfémy, nad nimiž čas nemá žádnou moc. Pokud hledáte právě toto, pak je to před vámi - to je nejlepší příklad nestárnoucí klasiky. Vůně byla poprvé vidět světlo před několika desítkami let, ale neztratila svou popularitu. Je to jako dobré víno v průběhu času neztrácí své vlastnosti, ale pouze zlepšuje.

Složení toaletní vody se skládá z dřevitých, zelených akordů, které nejenže povzbuzují, osvěžují, ale také vyzývají k příjemným myšlenkám. Vrcholky jsou prezentovány ve vůni ušlechtilého cedrového dřeva. Srdce si všimne nenapodobitelného zimolezu. Poslední akord je založen na nádherném hloh.

Recenze mužů

Výběr jedné z navrhovaných chutí, \ tmužská polovina nezůstala lhostejná.Nehledě na to, že je to tak hojné množství parfémů, si každý našel ten správný, který se řídí vlastními preferencemi, nebo se spoléhá na chuť slabé poloviny naší společnosti, o které se nemluví.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Nesledujte módu, najděte svůj obraz a zdůrazněte jej prezentovanými vůněmi.

Zde jsou některé z recenzí:

Objednal jsem si sportovní parfém Chanel Allure Homme, byl jsem velmi spokojen nejen s obsahem, ale také s krásným elegantním obalem.Příchuť nezapomenutelná, drahá.

Parfémy Armani Acqua Di Gio Pour Home jsou prostě nádherné.Mnozí obdivují a ptají se, jaký druh vůně voní tak chladně.Příjemný vlak zůstane po dlouhou dobu, a co je nejdůležitější, to mi vyhovuje.

Závěr

Aroma je jedna z neviditelných částí našeho stylu a vybraného obrazu.Ovšem přímo ovlivňuje to, jak nás lidé vnímají.Když jste se naučili hodně o tvůrcích parfému, jeho vůních a obsahu, můžete si sami vybrat ten, který přesně zvýrazní vaše charakteristické pozitivní rysy.Poté budete cítit potěšení a neuvěřitelné pohodlí.Pánský parfém je neobvyklý nástroj, který musíte použít.