Všechny modely a typy pánských džíny s názvy a fotografiemi

Pro mnoho lidí jsou džíny pohodlné oblečení. Abyste však našli vhodný model, musíte tvrdě pracovat, protože modely pánských džíny dnes září svou rozmanitostí. Stává se, že musíte jít kolem spousty butiků, abyste si koupili. To připravuje na to, že existují různé typy pánských džíny.

Pozorný výběr je klíčem k úspěchu. Jinak nemůžete zdůraznit důstojnost své postavy, ale spíše ji zkazit. Aby však délka byla vhodná a šířka, člověk by měl vědět, jaké styly pánských džíny existují.

Pánské džíny (foto)

Existují tři hlavní vlastnosti, kterými je výrobek řezán - řezá se (noha), zvedá a sedí. Co to je?

  • Střih (noha) - tato část určuje, jaké džíny budou: rovné, rozšířené nebo zúžené;
  • Vzestup je typ fit nebo výška pasu. Je normální, vysoká a podceňovaná;
  • Fit - označuje, jak úzké nebo široké budou produkty, a jak budou sedět na určité postavě. Tato část, která se nachází od pasu až po koleno.

Rovný nebo klasický

Chcete-li získat džíny v kategorii klasické, je důležité pochopit, jak by měl tento kus oblečení vypadat.Tam je několik důležitých znamení definovat klasiku - toto je rovný řez, mírně užší ke dnu, takový šířka, která neodpovídá bokům, délka mírně pokryje vrchol tenisek nebo bot.Barva je modrá nebo tmavě modrá.Džínovina pevně se neroztahuje.Obvykle pět kapes.Samozřejmě, že svoboda moderních návrhářů umožňuje odchýlit se od přijatých pravidel a obsahuje v seznamu černé džíny nebo světlé odstíny s přídavkem elastinu.

Důležité! Nejdůležitější kritérium - džíny by neměly být těsné a příliš široké.Rozdíly lze pozorovat ve výrobním materiálu a tvaru kapes.

Chcete-li si vybrat klasické modely pánských džíny, měli byste věnovat pozornost:

  1. Fit .Pás výrobku může být na samotném pásu nebo mírně nižší.Ale návrháři také nabízejí nestandardní možnosti - to je vysoký pas.Nejčastěji tyto modely nosí starší muži.Vypadá vinobraní, ale za nimi můžete skrýt malé bříško.
  2. Délka.Toto kritérium je velmi důležité jak pro krátké, tak pro vysoké muže.Pokud je v případě první možnost opravit délku ve studiu, lemování extra centimetrů.To v jiném případě tato metoda nebude fungovat.Proto je velmi důležité dbát na parametr délky.
  3. Barva .Význam zde je vyjádřen nejen v chuti, ale také v významu.Například, tmavé odstíny: černá, modrá je vhodnější kancelář možnost, asvětle hnědá, aby sotva někdo nasadil. Světlé barvy: béžová nebo bílá budou v zimě vypadat směšně.
  4. Materiál . Klasické pánské džíny jsou vyrobeny z těžkého denimu, který není natažený, není pomačkaný. Pokud je model zvolen správně, pak je bezpečné vyměnit si kalhoty s oblečením za sebe, spolu s košili a bundou. Takový duet bude relevantní pro každodenní život, pro dovolenou nebo pro datum.

Flare

Toto je model džíny, který se rozpíná ze středu stehna nebo ze spodní části kolena. V tomto případě je přistání zcela jiné. Vložky, výtisky nebo vzory nejsou na těchto výrobcích vítány. Nejlepší možností by byl jednobarevný model v klasických barvách. Chcete-li výrobek trochu ozdobit, doporučujeme zvolit krásný pás.

Světlice se stala opět módou a jsou prezentovány džíny takových modelů v různých denimových značkách. Velkolepé džíny s erupcí vyrábí známá značka Lee a Wrangler.

Nejsou však vhodné pro každého. Jsou vhodné pro štíhlé, vysoké muže. I když jsou na obrázku nějaké nedostatky, mohou být také nošeny, zakryjí břicho za vysokým pasem výrobku a široké boky mohou být zachráněny odleskem, počínaje kyčlí.

Podobné styly se nedoporučují pro muže malého vzrůstu, zejména pokud mají výrazné břicho. V tomto případě budou nohy vypadat ještě kratší a žaludek více.

Náklad

Nákladní kalhoty jsou funkčním modelem, který je navržen tak, aby poskytoval pohodlíkapsy na nošení potřebných předmětů.To vám nedovolí vzít batoh nebo tašku.To je praktické, ale ne pro moderní obyvatele velkoměsta.

Poradenství!Pokud jste rybář, lovec a nesete skládací nůž, baterku nebo něco jiného, ​​pak je pro vás model nákladu.

Jsou praktické v jiných případech.Pokud jsou kapsy, měly by být použity.Je však důležité vyhnout se velkému nákladu, s přítomností mnoha kapes, ve kterých budete vypadat jako obyvatel 90. let.Odborníci doporučují, aby se zabránilo také módní modely (hubený náklad), které nejsou módní.Kvůli své dlouhé délce by neměly být zavěšeny na botách.Můžete najít náklad se slušným střihem, měl by se nosit s nafukovacími vestami, flanelovými košile, svetry z velkého úpletu.Hlavní věcí není přehánět to.

Uvolněné přizpůsobení

Pánské džíny ve volném stylu a uvolněné silueta.Kvůli tomu dostali své jméno.Pokud se velikost shoduje a je vybrána bez chyby, nebude v bocích těsně přiléhat.

Někteří výrobci úmyslně ponechávají malý příspěvek, aby produkt získal maximální přirozenost.Důležité je, abyste si vybrali džíny.Fanoušci těchto modelů je najdou v modré, černé, šedé a bílé barvě.V tomto případě přípustné použití dekorativních prvků.Scuffs, řetězy, záplaty a díry vypadají krásně.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Ačkoli většinaUvolněné fit jsou vhodné pro vysoké, štíhlé kluky.Oni jsou dobře skryté vizuálně nadváhu, což umožňuje plným mužům vypadat atraktivní.

Loose (Baggy) fit

Nejčastěji tento volný styl vyžadují mladí lidé, kteří jsou zástupci neformálních hnutí.Není to praktická volba pro každodenní nošení.Tam jsou takové džíny mezi hip-hop strany návštěvníky nebo na módní střelby.Pro úplný popis oblečení se hodí slova: pytlovitý, neopatrný nebo prostorný.

Téměř ve všech svých sbírkách mají Boxfresh, Carhartt, Addict a další podobné džíny, oblečení může mít nejen volný střih, ale také velký okraj v pásu.Při výběru byste měli věnovat pozornost tomuto.Aktivní sportovní mládež často používá takové modely a kombinuje je s tričkami a sportovními bundami.

Slim fit

Tento typ výrobku má úzký řez, ale nepovažuje se za příliš těsný.Šíří pevně na boky.Pouze zakoupené džíny mohou rozdrtit poprvé a nebudou příliš pohodlné na nošení.Ale po několika hodinách už budou sedět na postavě a nebudou zdrojem nepohodlí.

Jsou vhodné pro štíhlé a fit kluky.U baculatějších mužů tento model pouze zdůrazní všechny nedostatky.Měly by být nošeny s těsně přiléhajícím oděvem: s vestami, úzkými košilkami.Boty jsou vhodné pro klasické nebo retro klasické tenisky nebo mokasíny.

Jogger

Sportovní styl je vždy v módě.Pokud se chcete cítit pohodlně, měli byste si koupit “ kalhoty.Neomezují tělo, umožňují mu dýchat.Nosí je jak mladí muži, tak starší muži.Samozřejmě by neměly být nošeny při slavnostních akcích nebo při práci v kanceláři.Dříve, jméno "Yuriuk-jogger" odkazoval pouze na sportovce, ale teď jsou noseny téměř všemi, bez ohledu na věk, životní styl.

Výhodou výrobku je pohodlí.Manžety (elastické) jsou umístěny u kotníků a pasu.Pomáhají neprohledávat kalhoty při sportu nebo chůzi.Správná barva může vizuálně prodloužit, učinit ji štíhlejší než její majitel.

Skinny

Toto je jeden z extrémních typů džíny, výjimečná verze štíhlého řezu.Po celé délce se vejdou na nohu, nosí ji nejen dívky, ale i chlapci.Dokonale zapadají do tenisky.Existují podobné modely v mnoha známých sbírkách různých značek.

Výběr pánských jeans

Existuje velké množství různých modelů, stejně jako nuance, které by měly být vzaty v úvahu při výběru.Hlavní věc je seznámit se se styly a styly produktů, naučit se rozlišovat mezi typy řezů.Zjistěte přesně, co vám vyhovuje a můžete bezpečně nakupovat.