Všechny masti pro potenci: kompletní seznam léků

Není to vždy mužská energie, která se ukáže být přesně tak, jak by to chtěli představitelé silnějšího pohlaví.To je důvod, proč nitroglycerin masti pro zvýšení účinnosti u mužů a jiných podobných léků jsou tak populární.Najít tyto nástroje pro externí použití v lékárně, jsou propuštěny bez lékařského předpisu a mohou dosáhnout poměrně pozitivního výsledku.

Masti pro potenci jsou vyráběny na základě různých účinných složek, které pomáhají doma zvýšit mužskou sílu, bez různých vedlejších účinků a závislosti.Účinné prostředky často stojí v lékárně penny a to je další důvod, proč je lidé aktivně kupují.

Kdy je nezbytné použití mastí pro potenci?

Účinná mast je lék, který lze zakoupit v lékárně nebo vyrobit doma.to není všelék, který může vyléčit vážné nemoci spojené s intimní sférou mužského těla, ale v některých okamžicích to může být velmi úspěšný asistent.Gely a masti pro potenci jsou vhodné pro následující použití.případy:

 • musíte udělat sexuální orgán pružnější;
 • je nezbytné prodloužit dobu sexuálního kontaktu;
 • existuje potřeba obnovit citlivost na pohlavní orgán;
 • člověk chce mít během sexu živější pocity;
 • potřebují další stimulaci nervové soustavy, která vysílá impulsy pro normální fungování intimní sféry;
 • je nezbytné rozšířit kavernózní tělesa a zvýšit průtok krve do genitálií.

Je třeba si uvědomit, že farmaceutické přípravky pro vnější použití pomáhají odstranit pouze drobné vady, s nimiž se člověk může setkat v každodenním životě, a léčba větších problémů by měla být řešena odborným lékařem.

Účinnost fondů

Masti pro potence pro muže jsou velmi žádané, což znamená, že výsledek jejich používání je stále k dispozici. Prostředky můžete využít v komplexní terapii, která zajistí stabilnější výsledek nebo jako samostatnou složku. Účinnost účinků mastí na mužský reprodukční systém spočívá v následujících bodech:

 • zvětšení velikosti genitálu a bezprostředně po aplikaci se stává tvrdou;
 • můžete rychle dosáhnout očekávaného cíle, aniž byste narazili na řadu vedlejších účinků;
 • je možné dosáhnout nejen perzistentní erekce před pohlavním stykem, ale také dosáhnout vynikajícího zvlhčujícího účinku;
 • prostředky pro vnější použitísex má lepší kvalitu a zvyšuje citlivost;
 • Pravidelné používání těchto nástrojů zvýší četnost vysoce kvalitního pohlaví.
To je důležité! Domácí krémy mají mnohem kratší trvanlivost než léčiva, a to by mělo být vzato v úvahu, aby při použití nekvalitního výrobku nepoškodilo jejich zdraví.

Co jsou masti a gely ke zvýšení účinnosti u mužů: popis a návod k použití

Pomazání vazodilatačních mastí pro potenci se provádí poměrně často, protože vám umožní získat nejrychlejší akvality.


Seznam těchto nástrojů je poměrně slušný a jejich hlavní vlastnosti a způsob použití pomohou určit následující tabulku:

Název produktu Základní popis Návod k použití73]
Nitroglycerinová mast Přípravek stabilizuje libido a zvyšuje účinnost.Díky léku můžete zvýšit frekvenci sexuálního kontaktu, dosáhnout vyšší úrovně citlivosti a obnovit sílu, pokud je jeho užívání pravidelné. Naneste na genitál tenkou vrstvu masti bez ovlivnění oblasti hlavy, půl hodiny před pohlavím.Bezprostředně před samotným těsným kontaktem odstraňte zbytky produktu měkkým suchým hadříkem.
Heparinová mast Nástroj rozšiřuje krevní cévy, nepoužívá se v přítomnosti ran a odřenin, špatné srážlivosti krve a individuální intolerance.Neexistuje okamžitý výsledek použití, je nutné použít kurzy. Naneste mast do genitálního orgánu 2-3 krát denně po dobu několika týdnů.
Masť měsíčku Masna na rostlinné bázi se používá po dobu 2 týdnů.Normalizuje svalový tonus, dává první výsledky po prvním týdnu užívání. Aplikujte přípravek na oblast genitálií jednou denně s lehkými pohyby.
Zinková mast Mast podporuje tvorbu testosteronu, zvyšuje sexuální touhu, používá se k masáži prostaty, která se používá po dobu 10 dnů. Rozetřete v prostatě po dobu 10 minut.
Asterisk Hvězda hvězdičky pro účinnost má oteplovací účinek, zvyšuje krevní oběh v intimní oblasti, používá se po dobu 10 dnů, pokud na něj člověk není alergický. Aplikujte prostředek mezi druhým a třetím bederním obratlem, jemně ho otírejte na půl hodiny.Tato mast není aplikována na penis.
Streptocidní Zachrání před problémy s erekcí vyplývajícími z různých infekcí.Vhodné masti prakticky pro všechny, s výjimkou těch, kteří mají individuální složení. Opatrně aplikujte přípravek na genitální orgán, vyhněte se oblasti hlavy a nepoškrábejte ji.
Maxoderm Lék se vyrábí na rostlinné bázi.rychle postihuje pohlavní orgán a pomáhá dosáhnout požadovaného výsledku.Nástroj je vazodilatační, skládá se z vitamínů, výtažků z přírodních rostlin.Je kontraindikován pro ty, kteří mají škrábance a vředy v intimní oblasti, má červy nebo příliš citlivou pokožku, má sex s těhotnou ženou nebo členem opačného pohlaví, který kojí. Naneste krém 7 minut před pohlavím na penis.Prostředky se nanášejí tenkou vrstvou.
Himcolin Má přirozený rostlinný základ, rozšiřuje kavernózní tělesa, pomáhá prodlužovat sexuální kontakt a činí ho citlivějším.Pokud lék není vhodný pro člověka, může způsobit alergie a podráždění.Průběh užívání je 30 dnů. Aplikujte dvakrát denně na genitál, lehce ho vmasírujte až do úplného vstřebání.
Pozor! Než začnete užívat léky z tohoto seznamu, měli byste se poradit se svým lékařem.

Jak vyrobit mast vlastní silou?

Ručně vyrobený krém a masti nejsou o nic horší než léčiva, i když jejich trvanlivost je mnohem menší.Nejčastěji je základem takovýchto domácích léčiv med nebo propolis, které lze získat od včelařů.

Na základě medu

Vysoce kvalitní masti na bázi medu se připravují velmi jednoduchým způsobem.Pro přípravu finančních prostředků je nutné jednat výhradněpřírodní včely medonosné získat požadovaný efekt.Pokud je med příliš tlustý, musíte ho trochu rozpustit, přidejte zázvor nebo tinktury bylin, které zlepšují krevní oběh a zvyšují mužskou sílu.Tento nástroj je uložen v chladničce několik dní, aplikován velmi pečlivě, pomáhá zlepšit krevní oběh.

S propolisem

Jak používat a vyrábět přírodní masti, muži nevědí.Dobrým nástrojem pro účinnost může být propolis.Tato složka rozšíří krevní cévy, odstraní všechny zánětlivé procesy a umožní vám příjemnější pocit intimního života.Chcete-li účinně napravit, musíte nalít asi 20 gramů propolisu s 80 mililitry alkoholu, nechte ho chvíli sedět.Propolis lze použít externě nebo dovnitř, což bude v každém případě užitečné.

To je důležité! Před použitím mastí vyrobených z přírodních surovin stojí za to zvážit, že pokud dojde k poškození nebo je pokožka příliš citlivá, je lepší je odolávat.

Závěry

Mnoho mužů se snaží zlepšit své intimní zdraví pomocí mastí a uspět.Lékař vám pomůže vybrat lék správně, a to by mělo být používáno přesně podle pokynů, takže očekávaný výsledek nebude trvat dlouho koupit masti, je třeba věnovat pozornost nejen značky nebo ceny, ale také pečlivě studovat ukazatele kvality, aby se skutečně zlepšit svézdraví, neubližujte mu.