Všechny druhy motýlek: úplný seznam

Každý člověk může vypadat stylově a krásně.K tomu je třeba se naučit, jak pro ni vyzvednout oblečení a šperky.Italská motýlek je velmi populární.Taková dekorace může zdůraznit styl člověka.

Dnes budeme zkoumat typy vazeb, jak je kombinovat s oblečením.Zjistíme také, z kterých tkanin můžete tento šperk vyrobit, a v kterém obchodě je lepší si takové příslušenství zakoupit.

Jak si vybrat motýlek?

Než si koupíte motýla, musíte vědět, jaký druh kostýmu jej nosíte.Je důležité, aby tkanina příslušenství a kostým byly stejné.Pokuste se koupit kravatu s uzávěrem, pomůže vám regulovat její objem.

Věnujte pozornost také barevnému schématu.Kravata by měla být vždy lehčí nebo tmavší než košile.Pokud máte sametovou motýlku, pak pro ni musíte zvlášť vybrat oblek.

Znalecký posudek
HeleneGoldman
Pánský stylista-tvůrce obrazu
Správně zvolené příslušenství dokáže zdůraznit celý obraz.

Druhy

Existují různé typy motýlek.Každá z nich je určena pro konkrétní událost.Pojďme se podívat na některé typy vazeb a zjistit, jak pro každý případ zvolit vhodnou možnost.

Samovyaz

Tato možnost je velmi výhodná, protože z ní lze vytvořit různé uzly.Tato dekorace je často oboustranná.To umožňuje člověku ukázat svou kreativitu a uvázat motýlek tak, aby se harmonicky mísil s oblekem.Tyto dekorace jsou vyráběny na zakázku, takže jsou dražší.

Kanzashi

Kanzashi je páskový výrobek.Takové možnosti se hodí pro obleky.Mohou být zdobeny korálky nebo jinými vzory.Takový motýl vypadá velmi stylově a originálně, ale nehodí se k žádnému obrazu.Mnozí z nich dělají motýlek ze saténových stuh, vyzvedávají látku na oblek.

Dvojitý

Dvojitý motýlek je vyroben ze dvou vrstev.Některé kombinují několik barev.Tento typ příslušenství ho činí objemnějším.Pokud takovou kravatu vytvoříte vlastníma rukama, pak musíte vybrat správné barvy a materiál.Můžete kombinovat různé látky, stačí se ujistit, že budou krásně kombinovány.

Na sponu

Motýlek sponu kupují ti muži, s nimiž ozdoba mačká krk.TakovéSpona pomáhá regulovat objem krku.Je trvanlivější, protože pokud se guma natáhne, může být dotažena.Spona není viditelná pod límcem košile, takže se nemusíte starat o jejich vzhled.

V angličtině

Tento druh vazby je těžké odlišit od ostatních.Někteří rádi nosí motýli s anglickou vlajkou, aby přitáhli pozornost ostatních.Britové rádi dělají takovou výzdobu v kleci.

Italština

Italské šperky jsou často vyráběny z kůže.Vypadají neobvykle, ale velmi originální.Toto příslušenství samozřejmě neodpovídá obvyklému obleku.Motýli jsou však vyrobeny z jiných, ale vysoce kvalitních materiálů.

S výšivkou

Motýli s výšivkou často nosí nacionalisté nebo styloví muži.Ruční práce okamžitě udeří ostatní, ale takový výrobek bude drahý.Může vyšívat různé vzory nebo národní ornament.Někteří lidé rádi nosí šperky se svým jménem.Výšivka vždy přitahuje pozornost ostatních a zvláštním způsobem zdobí obraz.Silná podlaha musí nosit takové příslušenství pro běžný oblek a košili, protože vzorované oblečení odvádí pozornost od kravaty.

S flitry

Další neobvyklá kravata s flitry.To může být nošeno pro různé dovolené nebo téma strany.Tato možnost není vhodná pro oficiální schůzku.Paetki jsou taková brilantní zrna písku nebo flitry, ze kterých je vytvořen vzor nebo zcela zakrývají tkaninu.

Karneval a novoroční

Tyto vazby jsou velmi odlišné od ostatních. Nejčastěji používaná lesklá tkanina pro tuto dekoraci. Mohou to být různé novoroční nebo karnevalové vzory. Například, tam je speciální motýl kravatu karneval partymania. Nelze ji zaměňovat s jiným příslušenstvím.

Do klece

Velmi originální motýli v klecích. Jdou dobře s kostkovanou košili nebo oblekem. Je důležité si uvědomit, že všechny věci by neměly být se vzory, protože příslušenství je okamžitě ztraceno.

Standardní výrobní materiály

Nelze jednoznačně říci, ze kterých tkanin se vyrábějí motýly, protože se liší. Pod jakýmkoliv oblekem musíte najít odpovídající příslušenství. Můžete dokonce najít kožený motýlek.

Pro výrobu těchto ozdob lze tyto tkaniny použít:

  • Bavlna.
  • Umělá kůže.
  • Atlas.
  • Hedvábí.
  • Vlna.

Tkanina je vybrána v souvislosti s ročním obdobím nebo pod tkaninou hotového kostýmu.

Důležité!Je-li materiál, ze kterého je vázán, odlišný od materiálu obleku, pak se obecně na obrázku objeví negativně.

Motýlek Foamiran: mistrovská třída

Kravata motýla motýla vypadá velmi neobvykle a jasně. Pro jeho výrobu použijte speciální tkaninu Foamiran.

Může být stále nazýván plastový semiš. Jeho výhodou je, že může mít naprosto jakoukoliv formu a nezdraví.

Pro informaci! Takové vazby se často provádějí pro zvláštní příležitosti.

Chinaski Shop

Existuje speciální prodejna, která prodává pouze motýlky.V Chinaski si můžete koupit zboží za cenu, která vám vyhovuje.V něm je obrovská rozmanitost této výroby, počínaje monofonními výrobky, dokončovací práce s různými vzory a kresbami.Také motýli jsou vyrobeni z různých tkanin.

V tomto obchodě jsou dokonce i tématické šperky, například s poznámkami.Můžete si objednat individuální ruční příslušenství.Tento obchod je opravdovým hledáním pro muže, protože tím, že jdete na to, můžete určitě najít to, co hledáte.

Motýl s vlastními rukama

Pokud je pro vás drahý koupit motýla nebo nemůžete najít vhodnou možnost, můžete si takovou dekoraci udělat sami.Existuje mnoho videí na internetu, které vám v této práci pomohou.