Všechny druhy a formy vousů u mužů: fotografie s názvy

Stylový doplněk pro většinu moderních mužů se stal vousem a knírkem, díky kterému mohou zástupci silnějšího pohlaví ukázat svou odvahu, brutalitu a určitou charisma. Dlouhé, protože mnoho žen si vybralo pro sebe manžela s dobrou genetikou podél hustého, dlouhého vousu, dnes ženy zůstávají věrné tradici a ve většině případů schvalují vegetaci na obličeji člověka.

Vzhledem k vysoké popularitě vousů neustále rostou a doplňují se novými styly. Barbera, jako specialisté na modelování a stříhání vousů, nabízí mnoho alternativ a možností, kterými můžete nastavit tvar obličeje. Politici, herci, zpěváci, sportovci, stylisté a další jasné osobnosti se stávají propagandisty určitého tvaru vousů.

Formy vousů s knírkem u mužů

Dnes je vousy pro muže významným plusem při vytváření obrazu, vnějšího obrazu a výhody jeho vnější přitažlivosti. Mnoho mužů nemá dostatek trpělivosti k pěstování dlouhé a husté vousy, a pro ty, kteří toho dosáhli, je obtížné vybrat vhodný vous. Chcete-li si vybrat nejlepší možnost, stačí zobrazit nejoblíbenější typy vousů a fotografií mužů pro vizuální hodnocení.

Pro informaci!Vous je zpravidla o 2 měsíce později řezán, když ho muž přestal holit a stříhat. Tato délka vám umožní vybrat jakýkoliv typ vousů z navrhovaných holičů.

V komplexu vousů a knírů může být několik forem a variant:

 1. vousy arabské- takové vousy přijímají všechny druhy knírek a délka vousů muslimských mužů musí být taková, aby se vešly do ruky. Vous může být libovolný vzhled a styl, takže arabský vous může být čtvercový, kulatý, trojúhelníkový.
 2. Střih dřevorubců- v tomto případě by měla být vousy velká a objemná, ale vždy dobře upravená. Ryan Gosling a Hugh Jackman se stali významnými představiteli tohoto stylu.
 3. Vousy ruskéjsou podobné vousy se dřevorubeckým stylem, ale v tomto případě by měly být krátké vousy s knírkem, pokrývající bradu, oblast kolem úst a krku až k Adamovu jablku.
 4. Styl kotvyje výrazný styl vousů s malými úponky, které jsou odděleny tenkým oholeným pruhem přímo ve středu.
 5. Brettje malý vous s knírkem z Hollywoodu, jehož oblast pokrývá dolní čelist a bradu. Samostatně převzaté vousy.
 6. Krabice- trojúhelníkový tvar obličeje přijímá právě takovou plnovous s lopatou, jejíž styl začíná od 60. let. Vousy lze srovnávat s kachním ocasem (ducktail), ale pouze délka srsti může být naprosto libovolná.
 7. Plachta- pro takové vousy musí růst vousy spolu s liniíVousy, tvořící zajímavou kompozici. Oblast brady se však hladce oholí.
 8. Garibaldi- tento druh vousů byl pojmenován podle politika a generála Itálie D. Garibaldiho. Široká forma vousů roste spolu s nádrží, zatímco vousy a kníry musí být tlusté a dlouhé až 20 cm, různé druhy knírek jsou kombinovány s takovým italským vousem, ale častěji se jedná o knírky řídítek.
 9. Irský vous- začíná knírkem ve stylu fu manchu, který se svou délkou sbíhá po tvářích, lemuje horní ret a visí dolů.
 10. Italský vous Balbo- ne plnohodnotný vous s knírkem, který by měl pokrýt pouze část lícních kostí, je také považován za vůli pod spodním rtem. Autorem vousu byl italský politik a vojenský Italo Balbo.
 11. Francouzský vous . Další vous se nazývá francouzská vidlice - je to plnovous s knírkem, pocházejícím z vousů a pokrývající tváře.
 12. Verdiho vous- má zaoblené tvary a částečně oholené tváře s nadýchanými kníry.
 13. Kulatý vous . Jedná se o zjednodušenou verzi klasického vousu se zaobleným tvarem na bradě.
 14. čtvercové vousy . Chcete-li získat tento styl vousů, pěstovat cisterny a vousy, pak přidat na vlasy náměstí.
Tip!Pokud se člověk nemůže rozhodnout o vhodném stylu vousů a knírek, v téměř všech holičstvích je na fotografii klienta služba počítačové simulace.

Mnoho druhůtéměř všichni muži mohou dělat vousy doma.Existují však poměrně specifické verze vousů a typů knírek, které nebudou řádně vyříznuty pro každého.Proto můžete držet první střih v kabině, a pak udržovat a péči o vousy, při zachování výsledku.

Všechny druhy vousů bez knírku

Bez knírků není mnoho žádostí o mnoho forem a typů vousů, protože muži, kteří nad svými horními rty nenosí žádnou vegetaci.Moderní jména vousů bez knírku jsou následující:

 1. Chinstrap(vous brady) nebo vous velitele - připomíná pás podél linie brady, totiž tenký pás vegetace postupující podél líce a brady.
 2. Ostrovje minimalistický vous, ve kterém je malý kruh chlupů umístěn přímo pod spodním rtem uprostřed.
 3. Obrazovka nebo opona brady- vegetace pochází z chrámů, pokračuje k bradě a zcela ji zakrývá.
 4. Kozí vous- žádné vousy, hladce oholené tváře a vousy jsou ponechány pouze v dolním rtu a bradě, což opakuje šířku úst člověka.
 5. Goatee nebo kozaje vousy, které vypadají jako kozí brada, ale mají kulatý tvar pokrývající celou oblast brady.Tento vous je často kombinován s dlouhými a tlustými kotlety.

Bez vousů se brada odlišuje racionalitou, zvláštním stylem a muži si tento typ vousů vybírají z platných kritérií a důvodů.Nejčastějimluvíme o jiném odstínu knírek a vousů, stejně jako o chaotickém a nepravidelném růstu knírek.V každém případě, opustit luxusní vousy kvůli problémům s knírkem je nepraktické.

Módní trendy vousů

Módní trendy v posledních letech diktují mužům husté vlasy na obličej v podobě nádrží, knírek a vousů.Nejvíce aktuální a na vrcholu popularity jsou následující vousy vousů:

 1. vousy skandinávských Vikingů- dlouhé a tlusté vousy, tanky a kníry, které mohou být pleteny do copánků a jiných účesů.
 2. Lincolnův vous- tento vous je opravdu populární mezi vysoce postavenými úředníky a politiky, neakceptuje kníry, ale je to s tanky.
 3. Wolverine Beard- široké a tlusté nádrže a ostré linie vousů, které jsou obvykle připevněny k trojúhelníkovému tvaru.
 4. Šedovlasý vousje posledním vrcholem hollywoodské módy, jehož jasným představitelem je nejkrásnější mužský herec George Clooney.
 5. Mexická vousa- vegetace v oblasti knírek a vousů by měla být stejnoměrná, počínaje knírem.Vousy kolem rámu mužských úst, úplně zavřené.

Také letošní móda upřednostňuje takové druhy vousů, jako je koza, Suvorovova vousy, plátno, štětiny Garibaldiho a vousy koz.Milovníci extravagance a rozhořčení se mohou uchýlit k vousům slavných postav filmů, například vousů Jacka Sparrowa nebo Tonyho Starka, stylu Vikingů a dalších.barevné znaky.

Jak vybrat vhodný tvar vousů a knírek?

Za účelem výběru nejlepší varianty vousů by měl člověk věnovat zvláštní pozornost tvaru obličeje, vzhledu a typu vlasů. Tvar vousů a knírek by měl být určen tvarem obličeje, konkrétně:

 • pro oválný tvarse vejdou všechny typy vousů;
 • pro tvar diamantu- vousy s hustou vegetací, například Wolverine, skládací clona;
 • pro podlouhlou tvář- všechny druhy vousů střední délky s nádrží a podkovy;
 • pro kulatý tvar- pro prodloužení obličeje můžete nosit kozí bradku nebo kozí bradku, stejně jako masivní strniště z jednoho chrámu do druhého;
 • pro čtvercový obličej- velitel a hollywoodské vousy jsou dokonalé;
 • pro trojúhelníkový obličej- Lincoln nebo Balbo vousy mohou zvětšit bradu.
Důležité!Aby vousy vypadaly organicky s obrazem člověka, je nutné porovnat výšku a konfiguraci. Například dlouhá hustá vousy by byla absurdní podívat se na muže krátkého vzrůstu a naopak.

Styl oblečení a forma vousů

Člověk musí vybírat odrůdy vousů a knírek nejen podle typu a tvaru obličeje, ale také podle druhotných kritérií. Konkrétně:

 • styl a rytmus života;
 • externí data;
 • profesionální funkce;
 • styl a obraz oděvu;
 • délka, struktura a barva vlasů;
 • dostupnostvolný čas pro péči o vlasy.

Pro sportovní nadšence jsou ideální kanadské vousy a malá štětina. Klasika v šatech je dnes často kombinována se sportovní botou a vousem střední délky a tloušťky. Neformální styl také přijímá ty druhy vousů, které mladí muži nejčastěji nosí dnes, například bradku, kozí bradku nebo vousy Balbo. Módní styl grunge v oblečení dokonale ladí s hustou vegetací a barevnými dlouhými vousy.

Závěr

Světlo nebo tmavý, dlouhý nebo krátký, tlustý nebo minimální, v každém druhu vousů promění tvář muže. Správná volba formy a typu vousů umožní nejen ukázat pevnost, stáří a zkušenosti, ale také napravit jakékoli nedostatky a rysy mužské tváře a celkový obraz. V každém kadeřnickém specialistovi poradíme při výběru vousů, a jak to snížit.