Všechno o červeném vousu: proč to zčervená a co to znamená?

Každý třetí člověk má zájem, protože jeho štětiny jsou červené.Koneckonců, vlasy na hlavě a další části těla zcela jiného odstínu.Kluci s červenou bradkou, kteří se ptali na podobnou otázku, by měli vědět - ovlivňují genetiku.

K vyřešení tohoto problému je nutné důkladně porozumět nejjemnějším bodům, protože atraktivní obličejová vegetace je stylovým prvkem individuality.Publikace pomůže pochopit tento zajímavý jev.

Proč vousy mění barvu?

Pokud se štětiny zbarví do oranžova, nepropadejte panice předem, ani když jste například brunetka.Při hledání odpovědi na otázku - proč mají brunetky červený vous, víme, že se jedná o běžný jev.V žádném případě se nejedná o chorobu patologického charakteru.Totéž platí pro blondýnky.V důsledku dobře podmíněných faktorů se trnitost stává červenožlutou.

Proč tedy vousy mění barvu, viz níže:

  1. Individuální predispozice organismu, dědičnost .Studujte rodokmen, možná dříve ve vaší rodině byli muži s ohnivou barvou nebo na sobě jen červený knír místo tlusté vegetace stínu mrkve.
  2. Míchání lidí .Důvodem pro "sluneční" hustotu vzhledu lze pokrýtspojování lidí z různých ras (Skandinávský, Caucasoid).
  3. Špatné návyky(zneužívání cigaret, alkoholu).
  4. Hormonální poruchy .Příčinou je nižší produkce testosteronu, podvýživa, nedostatek vitamínů, živin.

V posledně uvedeném případě přímo ovlivňujete: pravidelné cvičení, mytí studenou vodou, budování správného režimu příjmu potravy.

Červená barva kudrlinky se vytváří z několika důvodů současně.Identifikace hlavní příčiny pomůže podrobnou analýzu pod dohledem odborníka, stejně jako pozornost věnovanou zdraví.

Proč vousy zčervenají?

Pokud je pro vás stále obtížné určit, proč se vousy stávají červené, přečtěte si základní genetický zákon.Říká, že dítě zdědí mutační gen od svých rodičů, v němž je pravděpodobnost pomerančových kudrlinek 50/50.Pokud však dítě dostane jeden chromozóm, vlasy chlapce budou tmavé a štětiny budou ohnivé.

Důležité! Věda dokázala, že 16 chromozomů chlapa má jedinečný gen, který způsobuje štětiny zbarvené mrkví.Vzhledem ke speciální látce produkované tímto genem se červené a černé pigmenty ředí.Objeví se černá a červená vegetace.

Také silnější sex se diví, proč rudé vousy rostou a zároveň se vyvíjejí ohniska, kde prameny rostou nerovnoměrně.Odpověď je následující:

  1. Špatný životní styl.Přiřadíme zde špatný plán,který narušuje spánek.Dodáváme příjem škodlivých potravin, polotovarů, stresu.Po chvíli dostaneme hormonální selhání.Aby bylo možné pustit svěží atraktivní hmotu na obličej, lépe se postarat o své zdraví.
  2. Produkce mužského pohlavního hormonu je narušena.Vlasy - menší sexuální rys, testosteron je zodpovědný za jejich plný rozvoj.Proto musí být zachovány hormony, pak kadeře rostou stejně.Pro určení hladiny hormonu se poraďte s endokrinologem.

Toto jsou hlavní příčiny porušení, ale pokud si ve svém těle všimnete červenožlutého strniště, věnujte pozornost odstranění výše popsaných problémů.

​​

Význam červeného vousu mezi Slovany

Slovo je odvozeno od „bohatství“ a „pohlaví“.Znamená to tedy bohatství rasy.Jiná verze říká o prefixu “bo”, znamenat “boha”, to je, pocházet z božského druhu.Znaménko, pokud červený vous Slovanů mluvil o zralosti člověka, jeho důstojnosti, cti.V Rusku to bylo tak symbolické, že bujná vegetace, a ještě více slunečná barva vzhledu, znamenala bohatství, prosperitu, schopnost poskytnout sobě, rodině, pokračovat v závodě.

Stále se ale zajímají, proč je vousy červené a vlasy hnědé.Slované neměli žádné oranžové prameny jako takové.Barvu přinesl incest až do sedmého kolena.Ve skutečnosti červená barva znamenala vstup do vztahu blízkých příbuzných, nerešpektování obecných zákonů.

To vůbec neníTo znamená, že barva Slovanů byla převážně bílá.Bylo mnoho zástupců s tmavými kadeřemi a hnědýma očima.Oči byly často šedé, modré nebo zelené.Ale hnědé vlasy a rudovlasí se objevili kvůli incestu s jinými neslovanskými národy.Silné štětiny pak - vlastní vlastnost, symbol mužství, majestátu, síly.

Pro informaci! V době starověkého Egypta, jen Pharaoh měl právo nosit objemný obličej účes.Teprve po nějaké době, již v období pozdního království, měli kněží takové právo.Egypťané bují vegetaci spojenou se symbolem moci.

Povaha a barva vousu

Červený vous mladého muže často mluví o přátelském charakteru.Vzácná struktura kudrlinek může znamenat nestálost a někdy i nějakou nevyslovenou ženskost.Hustý účes vypráví o vyrovnaném, klidném temperamentu a kudrnatá struktura bude představovat otevřeného, ​​laskavého společníka.

Slavný ruský vědec, básník Michail Lomonosov v roce 1757 vytvořil slavnou „Ódu na vousy“.Vládnoucí elita byla s tímto zákonem nespokojena.

Zrzaví muži s vousem, který je úhledně zhotoven, se vyznačují úhledností, opatrností.A pokud vidíte muže s červeným a žlutým strništěm, rozcuchaným, špatně upraveným, jako možnost - mele na tvrdou práci, která jí neumožňuje pozorněji sledovat.Srst mrkve tón plus sideburns je známkou spolehlivé, stálý člověk spoléhat.

Také ohnivý tónhovoří o mimořádném mužském charakteru. Kdo má červený vous ,je jasný, je vždy zajímavý, zábavný. Vyjádření psychologů jsou založena na skutečnosti, že je snazší nalézt společný jazyk s prvky slunečné barvy, jsou méně zlí. Kromě toho jsou mnohem více populární u opačného pohlaví.

Mohu změnit barvu vousů?

Někdy člověk není spokojen s barevným stočením obličeje, pak chce střídač překreslit. Důvody pro to jsou: věk, roční období, hormonální transformace. Někteří také chtějí úplně změnit sebe nebo přidat to, co se nazývá zvýraznění. To lze provést, ale je nutné mít na paměti, že při barvení kadeř by se měl nový aplikovaný odstín lišit od přirozené barvy maximálně o jeden tón.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
Ať je barva strniště jakákoliv, vyžaduje stálou péči: gel a olej jí dodají skvělý lesk a zdůrazní jakýkoliv odstín. Pravidelně stříhejte kadeře, udržujte dobrý tvar. A aby tento tvar déle pomohl pokládání vosku.

Není dobré experimentovat na vlastní pěst, raději navštívit holičství, konzultovat stylistu. Výhody barevné vegetace jsou:
  1. Vzhled, dávání mládeže.
  2. Aktivní, energický obraz.
  3. Pozitivní vliv na charakter a zvyky.

Nakonec bychom se neměli příliš obávatvzhled žluto-červené tváře.To může dobře dát svůj vzhled pevnosti, stavu.Koneckonců, hlavní věc - krásně uspořádat vlasy.Kromě toho je ohnivá barva vlasů velmi sexy a atraktivní.

Jsi jen oheň!

O koho říkáte stejným způsobem, bez ohledu na to, jak jsou lidé s oranžovým nádechem pramenů.Ale pokud jste červená s plnovousem a hlavní tón kadeře je tmavý nebo světlý, zvažte genetickou predispozici, věnujte pozornost každodenním zvyklostem.Po pochopení hlavní příčiny jděte do kadeřnictví, konzultujte, jak můžete vytvořit harmonický a kontrastní obraz s lehkým, ohnivým odstínem.

Konečně, pamatujte: oranžová barva často označuje úspěch, originalitu a dokonce i volnost.Snad několik jasných žlutých kudrlinek půjde do tváře.