Vše o vitamínech pro muže a vitamíny pro potenci

K odstranění jakýchkoli problémů s potencí a sexuální sférou stojí za to znát všechny vitamíny pro muže a jaké produkty jsou jejich zdroji.S těmito informacemi bude člověk schopen zachovat imunitu, saturovat tělo potřebnými zdroji a zajistit hladký chod urogenitálního systému.

Vitamíny, minerály, mikro a makro prvky - to jsou zdroje, které stimulují plnohodnotnou práci jakéhokoliv orgánu, systému. Účinnost a erekce přímo závisí na skupině vitamínů a minerálů, z nichž mnohé lze získat z různých potravin nebo vitaminových komplexů.Specialisté provedli hodnocení nejlepších vitamínových přípravků pro potenci.

Přínosy vitamínů pro organismus

Ke zlepšení účinnosti a zvýšení imunity je zapotřebí mnoho skupin.vitamíny a minerální látky, protože v této oblasti je zapojeno mnoho systémů a procesů.S nedostatkem jakékoli látky je práce jednoho orgánu potlačena, což přitahuje další zátěž na jiné tělo, což způsobuje poruchy a poruchy.

Za nejdůležitější pro celý organismus se považují tyto vitaminy:

 • Retinol -vitamin A;
 • thiamin - vitamín B1;
 • Riboflavin - vitamín B2;
 • Pyridoxin - vitamín B6;
 • kyanokobalamin - vitamín B12;
 • kyselina askorbová - vitamín C;
 • Tokoferol - vitamín E;
 • Calciferol - vitamín D;
 • filochinony - vitamín K;
 • Bioflavonoidy - Vitamin R.

Všechny uvedené chemické prvky jsou biologicky účinné látky nezbytné pro normální fungování lidského těla. Všichni podporují metabolismus, chrání tělo před patogeny, činí člověka fyzicky a intelektuálně účinným.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Doporučuje se užívat vitamíny z potravin přírodního původu, protože syntetické vitamíny se pouze částečně vstřebávají a často si konkurují a snižují stravitelnost. Vitaminové přípravky se užívají, když není možnost plně jíst - v zimě a na jaře.

Míra spotřeby

Každý vitamín má v lidském těle individuální funkce, a proto musí být konzumován ve specifickém množství. V opačném případě může být nedostatek i nadbytek vitamínů, což vede k tělesným poruchám.

Odborníci určili přesné ukazatele denní sazby pro každý vitamin, a to:

 • A - 5000 IU;
 • B1 - 2 mg;
 • B2 - 3 mg;
 • B3 - 20mg;
 • B5 - 10 mg;
 • B6 - 2 mg;
 • B9 - 200 ug;
 • B12 - 2 μg;
 • PP - 10 mg;
 • C - 60 - 80 mg;
 • D - 100 IU;
 • E - 30 IU;
 • P - 20 - 50 mg;
 • K - 100 μg;
 • H - 200 mcg.

Všechny tyto složky jsou obsaženy v určitých potravinách, moderní medicína navíc nabízí syntetické analogy vitaminů v tabletách a kapslích. Obvykle jsou tyto vitaminy rozděleny na ve vodě rozpustné vitaminy rozpustné v tucích a vitamínové složky. Stanovené míry spotřeby zaručují hladké fungování celého organismu.

Esenciální vitamíny pro muže

Mužské tělo je poněkud odlišné od ženské anatomie struktury, fungování a potřeb, včetně vitamínů. Odborníci již dlouho prováděli výzkum, zjistili skupinu vitamínů, což je pro mužské tělo velmi nezbytné. V důsledku toho bylo stanoveno, které vitamíny jsou pro muže lepší a které nejsou nezbytné.

Název vitaminu Užitečné vlastnosti
Vitamin A (retinol) Nejvýkonnější imunostimulant, který zvyšuje obranyschopnost organismu. Vitamin také normalizuje reprodukční zdraví, zlepšuje kvalitu semenných tekutin a zárodečných buněk pro početí potomků.
Vitaminy skupiny B (thiamin, riboflavin, pyridoxin, kyanokobalamin) Všechny vitamíny této skupiny pomáhají játrům vyrovnat se s nákladem a normalizovat hormonální pozadí člověka. B6 a B12 odpovídají zamužská sexuální aktivita a B6 také normalizuje práci centrálního nervového systému.B9 zajišťuje stabilitu potence, zvyšuje účinnost mužů.
Vitamin E (tokoferol) Vědět, co je vitamin E, pro co je tato složka dobrá, člověk nikdy neví, coerektilní dysfunkce.Vitamin poskytuje normální krevní oběh a průtok krve do penisu, urychluje obnovu a regeneraci buněk a normalizuje funkci žláz s vnitřní sekrecí.Ale nejdůležitější je, že vitamin se podílí na produkci a zrání spermií.
Vitamín C (kyselina askorbová) Tento vitamín činí pružné a silné cévy, normalizuje průtok krve a zajišťuje silnou erekci.Vitamin přirozeně zvyšuje hladiny testosteronu, čímž zabraňuje prostatitidě a sexuální dysfunkci.Ascorbicum zvyšuje hladinu dopaminu, jehož nedostatek vede ke snížení imunity, účinnosti a častému nachlazení.
Vitamin D (kalciferol) Užitečný vitamín pro mužský reprodukční systém a potenci.Optimální hladina kalciferolu podporuje libido a normální hladiny pohlavních hormonů.

Jak užívat?

Pokud jde o vitaminy, které se nacházejí v potravinách, je důležité je užívat po celý rok v optimálních množstvích.Například vitamín A lze získat z mléčných výrobků, bylin, brokolice, žluté zeleniny a ovoce.Vitamín C se nachází v citrusových plodech, E- v rostlinných olejích a olejnatých rybách, vitamíny skupiny B v zelenině a živočišných produktech a zdrojem vitamínu D je přímé sluneční světlo.

V mimosezóně užívejte komplexní vitamíny pro muže podle tohoto principu:

 • věk 20–40 let- muži by si měli vybrat komplexy s vitaminy skupin B, E a A, kyselinu lipoovou, vitamin N (zvyšování kvality spermií, posilování svalových svalů a potence, snižování negativních účinků špatných návyků);
 • věk 40-50 let- vitamíny pro muže po 40 letech musí obsahovat kyselinu askorbovou, vitamíny E a A pro ochranu kardiovaskulárního systému, stimulovat imunitu a předcházet změnám věku a stárnutí;
 • věk od 55 let a starší- vitamín D je mimořádně důležitý pro muže, prevenci infarktu, mrtvice, posílení kostní tkáně.

Pro vysokou účinnost vitamínové terapie je nesmírně důležité dodržovat správné dávkování. Mnoho komplexů zahrnuje kapsle a tablety s přesným výpočtem dávek všech látek a jejich poměru. Zbývá pouze přísně dodržovat pokyny pro léky a jíst různé produkty. Posílení účinku každého vitamínu může být komplexní příjem všech výše uvedených vitamínů pro mužské tělo.

Důležité!Minerály a vitamíny se užívají s jídlem nebo ihned poté, aby se zvýšila stravitelnost složek. Vitamíny E, B a C jsou polknuty celé, D je opláchnut velkým množstvím vody.

Hodnocení nejlepších vitamínů pro zlepšení účinnosti

Po analýze všech důležitých vitamínů a minerálů pro mužskou potenci a zdraví odborníci vytvořili nejlepší vitamíny pro muže ve formě lékařských přípravků.Pro profylaxi se užívají v mimosezónních obdobích, pro léčbu - v komplexní terapii předepsané lékařem.Specialisté udělali hodnocení vitamínů pro muže s popisem každé drogy a principu akce.

1. Abeceda Nejoblíbenější komplex vitaminů s různými specializacemi - pro muže podle věku a indikace, pro děti, pro ženy, pro seniory, sportovce, atd. Mužské abecedy vitamíny obsahují doplněk sibiřského ženšenu a sadu složek pro potenci a erekci.

Princip fungování je následující:

· zlepšení blahobytu;

· normalizace kvality spánku a odpočinku;

· zvýšení celkového tonusu;

· zvýšení ochranných funkcí těla;

· zvýšená intenzita a účinnost.

Přijímání vitaminů Abeceda může být použita pro únavu, neurózy, sexuální poruchy, nespavost.

2. Duovit Vitamíny Duovit pro aktivní muže, kteří obsahují určitý soubor vitaminů a minerálních látek, které se navzájem posilují.Princip drogy je následující:

· normalizace metabolických procesů;

· očištění těla radikálů atoxiny;

· zvýšení pracovní kapacity a vytrvalosti;

· odstranění chronické únavy;

· normalizace bdělosti a odpočinku.

Vitaminy A, B, D, E, jakož i stopové prvky železo, měď a hořčík v komplexu Duovit jsou odpovědné za udržování erektilní funkce.

3. Wellman Velmen Vitamíny jsou rehabilitační a wellness komplex pro muže, který bude užitečný na podzim a na jaře. Jeho složení obsahuje látky, jako jsou:

· hořčík, selen a zinek pro sexuální aktivitu;

jód a chrom pro udržení endokrinního systému;

· křemík, železo a mangan pro imunitu;

· Vitamin C pro krevní oběhy a krevní oběh;

· Vitaminy A a D pro reprodukční zdraví;

B vitamíny pro produkci testosteronu a hormonální rovnováhu;

· arginin a methioninové aminokyseliny.

U vitamínů Velmen se pozoruje zvýšená koncentrace a bohaté složení, proto se používají podle doporučení specialisty.

4. Lidský vzorec Pánská formule není jen multivitamin, ale celý komplex hodnotných látek pro udržení účinnosti a erekce. Kromě bioaktivních látek obsahuje přípravek extrakt z ženšenu, který zvyšuje tón a vitalitu, kůra yohimbe stimuluje potenci a erekci, extrakt ze zeleného měkkýše, jako silné afrodiziakum. Droga kdyprodloužené používání zaručuje zvýšený testosteron.
5. Opti-muži (optimální výživa) Sportovní doplněk, který je oblíbený mezi odborníky v tomto oboru. Americká značka se již dlouho etablovala na nejlepší straně, včetně drogy Opti-Men. Směs obsahuje následující látky: \ t

· vitaminy skupiny B, A, E, K a C;

· ústřicový extrakt;

oxid křemičitý;

stearát hořečnatý.

Lék lze užívat nejen k udržení tónu a aktivity, ale také k prevenci sexuálních dysfunkcí.

6. Centrum Esenciální vitamíny se zinkem bez kontraindikací a vedlejších účinků pro muže všech věkových kategorií. Kromě vitaminů A, B, C, E a D3 obsahuje léčivo minerály. Princip činnosti je následující:

· posílení práce srdce a cév;

· normalizace psycho-emocionálního pozadí;

· zlepšený metabolismus;

· stimulace produkce androgenů;

· inhibice změn souvisejících s věkem a stárnutí organismu.

Léčivo má příznivý účinek nejen na reprodukční systém, ale i na celý organismus.

7. Parita Komplexní vitamíny v tomto přípravku slibují posílení všech sexuálních funkcí mužů, zejména vitamínů A, E a C, jakož i minerálů zinku a selenu, podporujících práci pohlavních žláz. Lék stimuluje libido, zvyšuje produkci testosteronukvalita spermatu obecně zlepšuje kvalitu sexuálního života.
8. Supradin Pro dosažení znatelného účinku mohou být vitamíny Supradinu užívány jak ve formě tablet, tak ve formě šumivých kapslí.Složení obsahuje 10 vitamínů pro zdraví mužů, stejně jako fosfor, zinek, vápník, měď, hořčík, mangan, železo a molybden.

Supradin je možné použít podle následujících indikací:

· nedostatek nebo přebytek vitamínů;

· prevence častého nachlazení;

· zotavení po vážné nemoci;

· fyzické a duševní přetížení;

· chronický alkoholismus;

· aktivní životní styl a sport;

· sexuální poruchy.

Lék s širokým profilem účinku pomůže obnovit normální fungování všech systémů a orgánů.

9. Pánské denní prádlo Twinlab Komplex pro muže, složený z 18 vitamínových a minerálních látek, sestavený v gramotných poměrech a poměrech.Přijetí těchto dodatků slibuje následující výsledky:

· aktivace vnitřních rezerv orgánu;

· Zvýšení výkonu a vytrvalosti;

· nasycení energie a síly;

· posílení imunity;

· Zlepšit duševní schopnosti.

Lék má komplexní účinek na celé tělo díky rozsáhlému seznamu složek - vitamínům A, C, E, D a skupině vitaminů B, hořčíku,zinek, měď, chrom, vápník, stejně jako cholin a inositol.

10. Gendevit Polyvitaminy pro posílení imunitního systému a obrany těla.Předpokládá se, že vliv na reprodukční systém je nepřímý v důsledku ochrany těla před infekcemi, zánětem a dalšími podmínkami impotence.

Struktura zahrnuje:

· retinol;

· kyselina askorbová;

· kyselina listová;

· ergokalciferol.

Je nezbytné užívat takové vitamíny s celkovým oslabením organismu, častým nachlazením, sníženým libidem a aktivitou.

)

Účinnost léčiv

]

Ve skutečnosti ne všechny vitamíny pro potenci a doplňky stravy pro erekci jsou stejně účinné jako výrobce.Zaprvé, ne všechny komponenty mohou být ve stejné přípravě a nesoutěží, v důsledku čehož jsou populární monoterapie.

Za druhé, v lidském těle může být nedostatek některých vitaminů, zatímco jiné v přípravku budou nadbytečné.Přípravky s obsahem vitamínů jsou proto často méně účinné, než je uvedeno výrobcem.Bylo nalezeno řešení - jedná se o vytvoření více tabletových přípravků, kde denní dávka vitamínů je rozdělena do několika dávek.Zástupci těchto fondů jsou vitaminy Duovit a Aflavit.

Tipy pro výběr

Správněvybrat vitamínový přípravek, člověk by se měl dívat nejen na složení a výrobce. Odborníci doporučují zvážit následující body:

 • Štítek- musíte věnovat pozornost složení léčiva a dávkování každého vitamínu.
 • Životní styl- pro aktivní a mobilní muže existují samostatné vitamíny, které zvyšují fyzické schopnosti, další složení je poskytováno pro potenci a erekci, jsou zde také vitamíny pro obecné účinky na tělo.
 • Minimum železa- tento minerál v přípravku by měl mít minimální množství, jeho přebytek vede k infarktu myokardu.
 • Více testosteronu- pro zvýšení sexuálních funkcí a reprodukčních schopností člověk potřebuje testosteron, který lze zvýšit pomocí zinku a selenu, jakož i vitaminu E.
 • Přípravek s více buňkami- není-li denní dávka požadovaných látek rozdělena několika dávkami kapslí, znamená to vysokou účinnost přípravku a stravitelnost vitaminů.

Cena by neměla být ukazatelem výběru drog, protože mnoho účinných prostředků může stát penny, zatímco zahraniční značkové doplňky se slabým ukazatelem výkonnosti, ale rozsáhlé složení bude prodáno za velké částky peněz.

Závěr

Pouze odborný lékař a diagnostika celého těla může naznačit, které vitamíny jsou pro muže nejlepší. Výrobci nabízejí jak rozsáhlé vitamínové komplexy k posíleníimunita a zvýšení tonusu celého těla a úzkoprofilových prostředků pro sexuální aktivitu, vytrvalost, duševní a tělesné postižení, prevenci onemocnění nebo obnovu těla.