Vše o balbo vousy: fotografie, jak růst, střih a péče

Dnes je obtížné přeceňovat význam vousů. Každý člověk tak může vyjádřit individualitu a zdůraznit svou mužnost. Vousy Balbo jsou jednou z nejoblíbenějších odrůd.

Vousy tohoto typu charakterizuje svého majitele jako osobu odvážného, ​​stylového a sebevědomého člověka. Pokud zvolíte správný tvar, střih vousů a velikost štětce nad spodním rtem, můžete k celkovému obrazu muže přidat sexualitu.

Příběh Balba?

První nositel tohoto typu vousů žil před více než sto lety a nazýval se Italo Balbo. Tento muž byl voják a politik, spolupracovník známého Benita Musoliniho.

Jméno kadeřníka, který dosáhl takového výsledku, zůstalo neznámé, takže se název držel slavné postavy, která ho začala nosit.

Pro informaci!Že Balbo vous je považován za jeden z nejvíce módních. Ona může být viděna na tvářích herců a dalších slavných osobností, jako je Johnny Depp, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt a Robert Downey Jr.

Jak to vypadá?

Tento druh vousu se podobá obrácenému T s knírkem. Mezi těmito dvěma komponentami není žádná spojovací čára, stejně jako žádné boční kotvy. Také vlasyDoporučuje se holit pod rohy úst pomocí vyžínače nebo břitvy.

Balbo je obecně smíšená verze několika variant najednou, a proto vypadá stylově. Můžete to ověřit několika fotografiemi. Tato vousy také vyžadují pečlivou péči.

Kdo je vhodný?

V ideálním případě je balbostanet vousů nejvhodnější volbou pro trojúhelníkový obličej, protože váží ostrou bradu, což činí obličej úměrnějším. Rysy kulaté a hranaté tváře: elegantní knír s knírkem je měkčí a tenčí, je žádoucí, aby štětiny muže byly tlusté a tmavé. Na blond vlasy se ztrácí balbo.


Také kluci, kteří chtějí, aby jejich obraz byl chladný a atraktivní pro dívky, se mohou rozhodnout pro tento vous. Kromě sexuality prostě nenechá člověka, aby se ztratil v davu kolemjdoucích.

Jak růst?

Aby bylo možné vytvořit dobrý základ pro budoucí vousy, bude nutné pěstovat plnou hustou bradku a vyříznout z ní nezbytný tvar. Pouze v případě, že vlasy na vousech dosahují délky nejméně 1,5 cm, pak můžete pokračovat v registraci.

Stává se, že z nějakého důvodu vegetace obličeje nevyrůstá rovnoměrně s velkými plešatými místy. K odstranění těchto momentů používejte speciální oleje, spreje a krém na obličej.a vousy.

Nezapomeňte hřeben vousy s hustým hřebenem alespoň několikrát denně zradit směr růstu. Tato procedura nahradí masáž, která zlepší krevní oběh na obličeji, což aktivuje růst vlasů.

Tip!Kup si jedle nebo lopuch oleje a léčit vegetaci na obličej každých pár dní. Takový malý trik posílí folikuly a krmí je tak, aby se vlasy staly silnějšími a rostly rovnoměrně.

Věnujte pozornost denní dietě, která by měla být obohacena o proteinové potraviny minimalizující mastné, smažené potraviny a alkohol. Obohaťte své menu o zeleninu a ovoce bohaté na vitamín A (mrkev, rajčata, pomerančové a červené papriky).

V průměru trvá 1,5–2 měsíce, než naroste dostatečná délka vlasů na obličej. Pak můžete přistoupit k návrhu vousů Balbo. Jak to správně přečíst níže.

Jak snížit?

V první etapě je nutné vyrovnat celou vegetaci na bradě s ostrými nůžkami na délku 1 cm. Pak je třeba dobře oholit krk, dokud se nepřiblíží k bradě.

Rovněž je nutné zastřihnout vousy, aby jejich linie byla čistá, aby přebytečné vlasy nevyčnívaly a nepodobaly se mrožovým knírkům.

Dále je třeba načrtnout obrysy budoucího vousu pomocí zastřihovače nebo břitvy. Obrys se oholí od ucha k bradě. Aby bylo symetrické, je třeba se oholit co nejvíc, popadat stejné množství vlasů na obou stranách najednou (střídavě). Takovévstup se vyhne smutnému součtu se zakřivenými čarami.

Dále musíte oddělit vousy a kníry, ale pro tento případ je třeba zvolit optimální interval pro konkrétní případ. A pak tvoří charakteristický ostrov na bradě, který lze vidět na jakékoli fotografii.

S nástavcem na vyžínač 3 nebo 5 mm vyrovnejte délku vlasů po obvodu. Snažte se dosáhnout maximální rovnoměrnosti, takže obraz v zrcadle vypadá elegantně a dobře upravený. Po dokončení holení naneste na ruce trochu gelu nebo vosku a vlasy jemně položte na vlasy.

Návod na údržbu

Měli byste být schopni se starat o všechny vousy, jinak se časem stanou rozcuchanými s chlupy vyčnívajícími ve všech směrech, které budou vypadat alespoň neuspořádané. Udržet balbo ve slušné formě nevyžaduje spoustu času a úsilí. Je nutné denně oholit ty oblasti obličeje, které nenaznačují přítomnost vegetace v ustálené formě vousů.

Pokud toto jedno důležité pravidlo není dodrženo, pak vousy rychle ztratí svůj tvar, zkreslené čáry budou deformovány.

Každý moderní holicí strojek s plovoucí hlavou je ideální pro každodenní holení potřebných ploch. Pomůže vám to udělat čistý řez vlasů bez zranění, což je velmi důležité při formování hladkého kontury balbo.

Kromě holení je důležité každodenně umýt a kartáčovat vousy, aby se rychle odstranily drobky, které se do něj dostanou po jídle.

Důležité!Koupitmalý kompaktní skládací hřeben a vždy s sebou. Takový malý trik vám umožní hřebenat a uklízet si obličejové vlasy kdekoli a kdykoliv, takže to vypadá elegantně
.

Aby se zabránilo ztrátě lesku vlasů, omyjte je pod tekoucí vodou a jednou týdně používejte šampon.

Existuje spousta možností, jak nosit vousy, ale je to Balbo, které kombinuje závažnost a sexualitu. To neznamená mnoho vlasů. V klasické verzi, 5-6 mm vlasů je dost tvořit požadovaný tvar, tak to nebude trvat dlouho růst objemu. V každém případě je vousem síla člověka, brutalita a charisma, takže alespoň jednou to stojí za to se pokusit pěstovat.