Vše o arabských parfémech pro muže: olejové parfémy pro šejky

Parfumerie s orientálními motivy byla vždy nejvyhledávanějším. Takové vůně jsou poněkud tajemné a přitažlivé, takže arabský parfém pro muže se podle většiny odborníků stal vůdcem mezi ostatními výrobci. Tento parfém si okamžitě vzpomněl na veškerou vytrvalost, bohatou, ale nevtíravou vůni, nejvyšší kvalitu.

V současné době je na trhu pro pánské vůně navrženo velké množství orientálních vůní pro muže, a tak si jen velmi málo lidí může vybrat takhle. Abychom pochopili rozdíl mezi arabskými parfémy a jak mezi nimi najít ideální vůni, odborníci sestavili hodnocení nejlepších osvědčených značek. Je důležité, aby arabská vůně používaná člověkem byla v souladu s ním, pronikala póry kůže a saturovala je přirozenými tekutinami.

Arabský parfém pro muže

Muslimští výrobci parfémů netolerují přítomnost alkoholů a podobných přísad, takže se vůně okamžitě liší v perzistenci a vůni. Nejčastěji se při tvorbě parfémů používají olejové přísady, které nejsou o nic méně stejné trvanlivosti a závažnosti. Pokud se vůně aplikuje na pulzující oblast, vůně se během několika hodin otevře majiteli na nové straně.

Ropné destiláty

ToAby člověk pochopil, proč byste si měli vybrat olej z arabského parfému na bázi oleje, měl by člověk znát jejich vlastnosti.Takové vonné látky jsou uchovávány na kůži několik dní, měly by být aplikovány hůlkou nebo válečkem pouze na místech, kde je pulsován.Vůně parfému se mění po celý den a aktivita člověka v reakci na změny jeho tělesné teploty.

Z předložených ropných arabských lihovin spadají do hodnocení nejlepších výrobků tyto výrobky:

 1. Sultán z Al-Haramain- nejlepší nabídkaod výrobců arabských olejových parfémů pro muže.Vůně je jemná a hravá, vyznačuje se lahodnými tóny jahod a vanilky, stejně jako fascinující tóny pačuli, ylang-ylang a dalších složek.
 2. Arba Wardat by Rasasi- existují okouzlující květinové motivy a afrodiziakum, které okouzluje srdce jasmínových polovin v lásce.Člověk cítí tuto vůni a člověk se může dostat do myšlenkového stavu, za pomoci dřevitých tóny cedrového a santalového dřeva.
 3. Noora od Swiss Arabian- slušné olejové arabské lihoviny, které se díky povzbuzující vůni pomeranče rozveselí.A tóny bílé lilie mění člověka na okouzlujícího a vážného představitele silnějšího pohlaví.
 4. Baraq ze společnosti Swiss Arabianje unisexová vůně pro obě pohlaví, ve které se dřevité tóny a vůně růží prolínají v neobvyklém složení a skořice dává pocit tepla a útulnosti.
 5. Dalalje další unisex parfém s ušlechtilou a jemnou vůní.Tam jsou chutné tóny pomeranče a karamelu,osvěžující květinové vůně, dřevité motivy santalového dřeva. Racková vůně se bude udržovat po celý den, aniž by bylo nutné ji znovu použít.
Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Olejová arabská parfumerie je důležitá pro použití pouze v místech, kde je krev jasně pulzující, stejně jako v tandemu s přírodními tkaninami oděvu, aby nedošlo k narušení chuti. Pokud vezmeme v úvahu elitní parfémy od arabských výrobců, je důležité je aplikovat pouze na tělo, a to pouze v malém množství, aby nedošlo k přetížení vlaku.

Parfumerie Elite

Chcete-li si vybrat drahé a kvalitní pánské arabské parfémy, měli byste věnovat pozornost elitním parfémům z arabských značek. Specialisté sestavili v posledních několika letech top žebříček nejlepších vůní, aby zúžili hledání muže. Nejlepší rozpoznané značky jsou nejlepší:

 • Dark Oodje vůně pro silného, ​​sebevědomého a ambiciózního člověka. Brutální aroma dodává hořký agar dřeva, doplněný opojnou vůní brandy, kůže a tabákových poznámek.
 • Rasikje triumfální vůně od arabského výrobce, odvážná kůže-udový vůně pro stejně silné a odvážné muže. Složení nasycuje tělo muže s tóny cedru a agaru, v kombinaci s vůní kůže, jantaru a pižma. Smyslnost vůně spočívá v přítomnosti vanilky, pačuli, santalového dřeva.
 • Oblíbený- vůně opojného oleje s tabákem a santalovým dřevemaroma, květinové kompozice růží a muškátů, osvěžující citrusové tóny a omamné koření.Výrobce stále nezveřejňuje úplné složení parfému, preferuje udržet intriku.
 • Ud Suleimanje sexy pánská vůně z řady elitních arabských parfémů.Složení obsahuje přírodní afrodiziakum, které mohou v člověku probudit pravého macho muže.
 • Tofa Attarje pronikavá a mnohotvárná vůně s ušlechtilou dřevitou hořkostí, jakož i stimulující složky pižma, šafránu a jantaru.
]

Každá kolínská voda, prezentovaná v pětce nejlepších elitních vůní pro muže od arabských výrobců, je zastoupena omezeným sběrem,proto je někdy obtížné tyto produkty v prodeji nalézt.Po pokusu o některou z těchto značek, muž nebude schopen se s ním na jeden den.

Jaké jsou poznámky v arabských parfémech?

Arabské lihoviny se svým složením výrazně liší od ostatních zpracovatelských zemí, protože místo alkoholové báze používají olejové a etherové složky.Pokud analyzujeme nejlepší arabské parfémy pro muže, můžeme říci, že v kompozici jsou nejčastěji přítomny následující složky:

 • erotická a svádějící vanilka;
 • 81) pižmo a jantar pro upevnění kompozice;
 • perzistentní jasmín;
 • hřebíček;
 • studená a osvěžující růže;
 • mírně hořký zázvor;
 • erotické a nádherné santalové dřevo;
 • teplý a sladký ylang-ylang;
 • hořký a osvěžující citron;
 • brutální tabák a kožené bankovky;
 • bohaté a omamné koření a koření;
 • tart jalovec;
 • olivový olej;
 • tóny rozmarýnu;
 • bohatý muškátový oříšek;
 • cedr a pačuli.

Mužské toalety pro muže od arabského výrobce mohou být zpravidla dřevité, tabákové s koženými tóny, květinové a citrusové kompozice s přídavkem koření a koření. Při výběru aroma je třeba vzít v úvahu složení, věk a charakter člověka, jakož i rozsah činnosti člověka a roční období.

Závěr

Doposud se odborníci domnívají, že arabské lihoviny jsou jedinečné a nesrovnatelné s jinými parfémy z různých zemí a značek. Jsou 100% vyrobeny z přírodních surovin, neobsahují alkohol a zároveň stojí pevně a pevně na těle člověka po celý den. Je jen důležité najít svou individuální chuť a naučit se, jak je správně aplikovat.