Vše o abstinenci pro muže: pro a proti

I když je výhoda mít sex, někdy se ho muži a ženy zdržují. Dámy tento postup snášejí mnohem snáze, ale abstinence pro muže, přínos a škoda je velmi zajímavým a relevantním tématem, které je předmětem mnoha osobností.

Je dobré, aby se muži zdrželi hlasování, jak moc to udělat, aby nedošlo ke škodě na zdraví a jak se správně zdržet - mělo by být považováno za bližší. Znát takové důležité nuance, můžete nejen chránit před zdravotními problémy, ale také, aby to mnohem silnější.

Co je považováno za normální?

Sexuální abstinence u mužů, kteří žijí se ženou, není takový častý výskyt. Pokud je tento proces stále pozorován, pak trvá jen několik dní, což lze považovat za absolutní normu. Pokud se člověk zdržuje pohlavního styku déle než týden nebo dokonce déle, nelze to považovat za normální stav, je to s největší pravděpodobností patologický. Samozřejmě nemluvíme o tom, že je třeba upustit od pohlavního styku z různých zranění nebo nemocí, zde máme na mysli abstinenci naprosto zdravých, mladých mužů.

Jak abstinence postihuje muže?

Organismus každého z nichčlověk je jedinečná struktura, takže prodloužená abstinence pro někoho je normou a druhá přináší velmi velkou škodu.Samozřejmě, ve všem, stejně jako v procesu abstinence od sexuálního kontaktu, by měla být označena střední půda, protože teprve potom může vzniknout riziko dalších problémů.Abstinence může člověka zklidnit, nebo naopak podráždit, způsobit problémy nebo obnovit zdraví.

Klady a zápory

Pokud jde o takové téma, jako je použití abstinence, stojí za zmínku, že stále existuje a sestává z následujících bodů:

31)
 • možnost pro tělo odpočívat a zotavovat se;
 • po abstinenci se muž i žena mohou více radovat v posteli;
 • Abstinence bude užitečná pro ty, kteří potřebují znovu získat své intimní zdraví.
 • Výhody abstinence jsou již všem jasné, ale abstinence je pro mladého mužského organismu škodlivá.Ano, škoda z takové praxe může být poměrně velká, protože pokud je docela dlouhá a člověk nežije sám, pak se jeho zdraví udělá více škody než užitku.Pokud se zdržujete příliš dlouho, pak je možné, že i mladý muž se může stát impotentním, čelit různým onemocněním a patologiím intimní sféry.

  To je důležité! Dlouhodobá abstinence nic slibuje, může způsobit vážnéproblémy.

  Důsledky prodloužené abstinence u mužů

  Co způsobuje nepřítomnost sexu příliš dlouho, někteří silnější sex si ani neuvědomují. Pokud tedy člověk dlouho nemá sex, může ho předjet následující následek:

  • všechny druhy nervových poruch;
  • výskyt onemocnění prostaty;
  • kvalita spermií se významně zhoršuje;
  • reprodukční systém nedostává dostatek kyslíku;
  • výskyt kongestivní prostatitidy, sníženého libida a erekce;
  • rozvoj nespavosti.

  Ano, důsledky takových experimentů mohou být závažné, ale často mohou být prospěšné.

  Kdy je abstinence užitečná?

  Pokud člověk praktikuje měsíc abstinence, pak na tom není nic dobrého. Ale stále existují případy, kdy je tato praxe velmi užitečná. Pokud hovoříme o výhodách takového procesu, má následující charakter:

  • zdržením se častého sexu můžete dosáhnout výšek ve škole nebo v práci;
  • pro sexuální vztahy k získání nových barev;
  • pokud budete potřebovat více energie na další věci;
  • v přítomnosti různých užitečných genitálních sfér u mužů a žen.
  Neexistuje žádná zvláštní výhoda z neopodstatněné sexuální abstinence, takže to nestojí za praktikování.

  Tip!Pokud chce člověk ještě trochu přestávky od sexu, pak by se taková přestávka neměla protáhnout, několik dnípraxe je dostačující.

  Stanovisko sexuologů

  Kvalifikovaní sexuologové nesouhlasí s takovými praktikami jako abstinence od sexuálních vztahů. To může být velmi škodlivé pro zdraví mužů i žen a neměli byste je riskovat. Čím mladší je mužské tělo, tím horší je jeho praktikování. Ani v případě, že by se intimní sféra mladého muže mohla rychleji zotavit, pak je ve starším věku k dosažení tohoto cíle nereálné.

  Sexuální abstinence pro muže není zjevně něco, co může přinést významné výhody. Proto by toto omezení nemělo být časté. Samozřejmě existují případy, kdy je tato praxe nesmírně nutná, ale nelze je nazývat častými. Pokud je nepřítomnost sexuálního kontaktu krátkodobá, není na tom nic špatného, ​​ale prodloužené trápení vlastního organismu může mít za následek velmi závažné následky.

  Je-li abstinence prováděna za účelem zlepšení zdravotních výsledků, je třeba tuto dobu správně a včas oslovit. Během této praxe by se určitě žena neměla snažit vzbudit člověka, protože to bude mít extrémně negativní dopad na jeho zdraví.

  Závěr

  Je lepší mít normální, pravidelný sexuální život a určitě to bude mnohem lepší než nějaký druh abstinence. Samozřejmě, že příliš mnoho sexu nestojí za to, všechno by mělo mít své vlastní měřítko, které bude klíčem k dobrému intimnímu zdraví v budoucnu. Zdržení se sexu není dobréZdraví lidé a lékaři o tom mluví plným hlasem. Poslechnete-li si názor odborníka, pak z hlediska sexuálního života bude vše v pořádku. Okamžik abstinence, stejně jako otázka prodlouženého pohlaví, by měl být přistupován opatrně a klidně, s ohledem na všechna klady a zápory, protože teprve potom bude možné neubližovat.