Vousy bez knírku: výběr účesů s fotografiemi

Člověk, který miluje sebe a respektuje ostatní, se vždy postará o jeho vzhled.To lze říci nejen o ženách, ale také o mužích.V průběhu dějin lidstva měli muži na sobě vousy, které se zdály být odvážnější a hrozivější.Nyní je populární vousy bez knírek.

Takové vousy vypadají krásně, ale aby nedošlo k ošklivosti, musí se o ně starat.Je důležité zvolit typ vousu, který vám vyhovuje osobně.Teď budeme o tomto tématu hovořit.

Trocha historie

V současné době mnoho žen upřednostňuje, aby jejich muži byli bez vousů.Vysvětlují to tím, že v takovém případě je příjemnější dotýkat se lidské tváře a nevypadají příliš hrubé.

Krátký vous u mužů je však považován za velmi atraktivní.Byli to muslimové, kteří začali nosit vousy a postupem času tomu věnovali pozornost i další národnosti.V dávných dobách byli muži povinni nosit vousy, protože - to bylo znamení maskulinity a síly.Muži, kteří si oholili vousy, byli považováni za smích.

Pouze v římské říši bylo obvyklé předpokládat, že holý obličej je znakemcivilizace .Vousy byly opotřebované duchovní nebo věřící.V naší době se všechno změnilo, už není rozdíl, kdo nosí vousy, hlavní věc je, že je krásná a módní.

Vždy ti, kteří měli vousy, měli knír, ale nyní se objevil nový styl vousů.Pojďme zjistit, co.

Popularita a módní trendy

Existují různé verze vousů.Nejmodernější účes vousů je bez knírku.

Mnozí také jako ruský vous, protože se hodí k mužům se širokým nosem a velkou tváří.Takové vousy dávají člověku jistotu a mužnost.

Formy vousů bez knírku: foto

Existuje mnoho různých druhů vousů, které lze nosit bez knírek.Některé typy vousů nejsou určeny pro nošení knírek.Vezměte si například kapitána vousy, měl by se nosit bez knírek.

)


Podívejme se, jaké druhy vousů jsoubez knírků u mužů.

 1. Vous je starý holandský .
 2. Bez knírku lze nosit kozu .Délka musí být zvolena pro každou osobu individuálně.
 3. Ostrov ostrůvků .
 4. Vous „Bug“ .
 5. Velitel norských vousů .
 6. Obrazovka vousů nebo Lincoln .

Fotografie pomůže vidět různé verze vousů.Mistr si pro každého člověka vybírá různé formy a styly vousů.

Pro informaci! Bez knírků, jako je Balbo, Hollywood, Espanyelka a španělský vous, se nesmí nosit žádné vousy knírů.

Jak si vybrat svůj styl?

Chcete-li začít nosit vousy, nestačí jít k kadeřníkovi a ukázat fotku vousu, která se vám líbila. Chcete-li vypadat krásně, musíte vybrat vousy pro váš styl a specialista vám může pomoci s tím.

Existují dva druhy vousů bez knírek - je plné, když vlasy rostou po celé tváři a jsou neúplné, když jsou oholené tváře. Krátký vous je nyní populární, protože se hodí každému muži.

Pro jakýkoli tvar obličeje je třeba zvolit tvar vousu, například:

 • Když má člověk tvar lichoběžníku, pak musíte udělat vousy ve tvaru jabotu nebo kapitána.
 • Pro trojúhelníkový obličej bude dělat čtvercový vous nebo tvar podkovy.
 • Kulatý vous ve tvaru čtverce nebo podkovy bude vyhovovat mužům s prodlouženým tvarem obličeje. Takoví muži nemohou dělat koně nebo Espana vousy, jak oni prodlužují obličej.
 • Pro kulatý obličej je pro prodloužení obličeje vhodné prodloužené vousy.

Ne všichni muži jdou odděleně vousy, takže potřebují kombinovat několik druhů. Vzhledem k tomu je důležité vědět, jaké typy vousů jsou vyzvány, aby vysvětlily, jaký výsledek chcete vidět.

Poradenství!Nezapomeňte vzít v úvahu vaše povolání dříve, než si uděláte nějakou formu vousů. Pravý vous dá člověku jistotu.

Střih a oprava

Pokud jste se rozhodli pro tvar vousu, požádejte o pomoc odborníka. Oříznutí vousů je vážným povoláním a ne každý může udělat krásný vous. Po sestřihu, musíte si koupit bezdrátový zastřihovač, aby se provedla korekce tvaru. Můžete také použít kadeřnické nůžky.

Můžete provést opravu sami nebo se obraťte na pomocníka. Pokud se rozhodnete provést opravu sami, je důležité dodržovat některá pravidla:

 1. Řezané suché vlasy.
 2. Začněte řezat od ucha k bradě, abyste získali symetrický tvar.
 3. Délka vousů pomůže regulovat trysku na vyžínači.
 4. Pro měření vlasové linie použijte ostrý stroj.

Pokud vám tvar vousu nevyhovuje, nebojte se, změňte jej na jiný. Díky experimentům najdete svůj tvar vousů.

Jak pečovat?

Není těžké se starat o vousy bez knírku, ale musí se provádět pravidelně, jinak se ztratí vzhled. Umyjte si vousy tak, aby vypadalo elegantně. Štětiny nelze sušit fénem, ​​je třeba je otřít ručníkem.

Každodenní hřeben vousů, protože nečesané vousy okamžitě zachytí. Ujistěte se, že si koupíte speciální široký hřeben na hřeben vousů. Vousy, stejně jako vlasy, vyžadují pravidelnou péči a korekci.

Zakupte si speciální nástroj na vousy, aby bylo snadné ho rozčesávat. Musíte vousy umýt tak dlouho, jak vlasy na hlavě.

Celebrity s vousy bez knírku

Módní trendy vousů podporují celebrity. Téměř každý filmový herec kdysi vyrostl vousy a dal mu obraz mužskosti.


Brad Pete, Antonio Banderas, Gerard Butler, Ben Affleck, Dominic Cooper, Michael Douglas, Jim Carrey a mnoho dalších, změnili svůj vzhled pěstováním vousů.

Pokud vám vousy nevyhovovaly?

Ne každý, od prvního, může přijít s jedním nebo jiným druhem vousů, ale to neublíží, hlavní věc je nezastavit. Vousy, jako vlasy, musíte vyzvednout, a to nějakou dobu trvá. Vezměte si vážně volbu odborníka, který si vyzvedne tvar vousů.

I když je snadné se starat o vousy, mělo by být prováděno pravidelně. Včasná náprava vám pomůže vždy vypadat krásně.