Vousové šperky: vybíráme příslušenství

Pánský vous je nejnovější módní trend, který pokryl téměř celý svět. Někteří muži používají vousy, aby přilákali pozornost, jiní pomáhají skrýt vady a nedokonalosti svého vzhledu, a jiní, kteří používají stylové formy a styling vousů, realizují odvážné tvůrčí impulsy a potenciál. Ať už se jedná o vousy, vyžaduje každodenní a komplexní péči.

Pro styling a dávání individuality vousů, mnoho mužů dává přednost nákupu speciálních perličkových šperků, ať už se jedná o vlásenky, gumičky a prsteny. V dávných dobách se skandinávské etnické skupiny uchýlily k takovým trikům, pletení vousů v copech a ocasech za pomoci prstenců a uzlů. Dnes může moderní člověk ve svém arzenálu mít všechny druhy šperků a šperků pro styling vousů.

Jak si vybrat vousové šperky?

Pro snadnou péči a modelování vousů by měl každý vousatý muž zásobit potřebnými nástroji a příslušenstvím. Kromě standardní sady holicích strojků, vyžínačů, hřebenů a kosmetiky můžete použít speciální dekorace a upevňovače pro úpravu vousů střední a maximální délky. Mohou to být gumové pásky, spony, vlásenky,neviditelný kroužek

Pro informaci!Vousové šperky jsou skvělým způsobem, jak upozornit na vousy člověka, jeho smysl pro styl a kreativitu.

Navzdory tomu, že pánské doplňky a šperky nejsou povinnou věcí pro péči a styling vousů, stylistům a holičům se doporučuje, aby je používali k tomu, aby dodali své vousové individualitě a originalitě. Je třeba zvolit takové příslušenství, s ohledem na délku a tloušťku vousu, předpokládané účesy a vlasový styling, stejně jako speciální preference samotného muže.

Druhy příslušenství

Jednoduché a prosté korálkové šperky, gumy a prsteny lze použít pro úpravu vousů v různých tvarech a účesech. Člověk tak bude schopen diverzifikovat rutinu každodenního života a nezdráhat si vousy jako svůj život a vnější obraz jako celek. Nejoblíbenějším výrobcem šperků a doplňků pro vousy je dnes značka Krato Milano.

Prsteny

Moderní výrobky v prodejnách péče o vousy nabízejí širokou škálu šperků, ale prsteny jsou považovány za nejoblíbenější. Zpočátku, tento obraz muže vousy přinesl historii do současnosti, kdy skandinávští Vikingští bojovníci pletli své silné a dlouhé vousy do copánků a ocasů pomocí kroužků během vojenských bitev.

V dnešní době se prstence používají pro několik účelů najednou:

 • upevňovací provazy;
 • tvorba ocasu;
 • fixacedredy a zámky;
 • jako dekor.

Prsteny mohou být stříbrné a bronzové, představují alternativu k jednoduchým elastickým páskům a stuhám pro upevnění účesů. Prsteny jsou kovové válcové trubky malých rozměrů s vyřezávanými ornamenty a vzory, které mohou být standardní kruhové tvary. Je nutné si vybrat prsteny podle odstínu vousu člověka a také z osobních preferencí.

Chcete-li upevnit prstence, které potřebujete:

 • sbírejte ocas, prýmek nebo provaz;
 • umístěte špičku vousu do prstence;
 • Kroužek vytáhněte na požadované výškové účesy.

Aby se prstenci a účes na vousech udrželi co nejdéle, aby se zachoval původní vzhled, měl by člověk použít kosmetiku na styling, ať už je to lak nebo vosk. Cena bronzové šperky bude 300-1000 rublů, pro stříbrný prsten budete muset zaplatit 1000-3000 rublů.

Guma

Jakákoli pružina vousů musí splňovat jeden požadavek - shodovat se s odstínem vousů. Je směšné dívat se na tmavou gumu na bradku světlého stínu a naopak. Pro opravdovou brutální vousatou žvýkačku by měla být co nejviditelnější a pouze jako upevňovač účesů na vousech. Dandy raději nosí gumu s kameny a šperky, se zaměřením na jeho vousy.

Pružné pásy se používají podle standardního schématu:

 • hřeben vousy a vložte ho do ocasu nebo copu;
 • poté je konec pokládky upevněn elastickým páskem;
 • pokudpředpokládají se dredy, kořeny takových pramenů a jejich konce jsou upevněny gumičkou.

S pomocí gumiček může člověk experimentovat se svými obrazy, kterými mohou být malé afro-africké copánky nebo několik tlustých vikingských copánků, ocasy, loky a dredy a mnoho dalšího. Je nutné zvolit elastické pásky z měkkých materiálů, aby byly chlupy na bradě maximálně chráněny před záhyby. Odborníci radí před použitím gumiček pro muže, kteří mají velmi měkké vlasy rostoucí na jejich vousech.

Tip!Není nutné používat elastické pásky ze syntetických materiálů, protože jejich dlouhodobé nošení může poškodit strukturu vlasů a může také vyvolat alergii na kompozici.

Vlasy

Známá značka příslušenství pro dřevorubce Krato Milano nabízí řadu barrettů pro mužské vlasy. Pokud zpočátku byl klip na vousy neviditelným klipem pro upevnění různých účesů a účesů, pak nová kolekce této značky nabídla vlásenky s kameny jako dekor vousů. V tomto případě vypadají oblázky brutálně a minimalisticky.

Barrettes jsou prezentovány v různých formách:

 • kotva;
 • lebka;
 • krystaly.
Vizuálně se tito barretti podobají piercingu, ale ne na těle, ale na bradě člověka. Vlasy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních kovů minimální velikosti, což umožňuje člověku, aby zůstal odvážný a brutální, navzdory tomu, že kov ve vousech. Vlasy lze také použít na volné vlasyparalelně s fixační kosmetikou.

Klipy

Ruská známá značka šperků Joya Jewelry nedávno představila veřejnosti novou sbírku šperků pro muže vousy. Všechny šperky, které jsou již v prodeji, byly označeny názvem Les p'ti trucs. Domácí výrobce nabídl spoustu miniaturních a stylových klipů, které jsou vyrobeny ze stříbra, a doplněné dekorem z kubických zirkonů a diamantů.

Klipy splňují kritéria, jako je minimalismus a stručnost, čistota geometrických čar a tvarů, jakož i přítomnost totemových obrazů a symbolů. Na klipech jsou nejčastěji ilustrovány zvířecí stopy, ptáci, granáty, náboje atd. Šperky lze použít v několika případech:

 • pro upevnění ocasů a copánků;
 • za účelem zamaskovat žvýkačku a jiné držáky na vousech;
 • pro upevnění dredů;
 • pro zdobení volné narovnané vousy.

Můžete nosit klipy v libovolném množství a na místě, takže muži mají možnost vytvořit si vlastní obrazy, ztělesňující odvážné fantazie a kreativní podněty. Klipy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních skutečných kovů, ale aby se udržely těsné na vlasech a aby se neztratily, musíte použít stylingovou kosmetiku.

Pásky

Móda tkaní copánků na vousech vedla k tomu, že mnoho mužů v dnešním pletení používá stuhy k ozdobení vousů. Docela skandální a odvážnézpůsob, jak ozdobit vousy, řekne mnoho mužů.Ale na obalech lesklých časopisů je stále více vidět modely mužů s afrocos, ve kterých jsou tkané různé stuhy.Proto je nutné zahrnout takové příslušenství do kategorie bižuterie.

Stuhy pomáhají zvětšovat objem vousů a je důležité zvolit správnou barvu a materiál pro takové dekorace, aby copánky na vousech nedaly obrazu komický charakter.Ty mohou být odstíny co nejblíže barvě vlasů na obličeji, odvážní a excentrickí muži dávají přednost tkaní světlé pestré tenké stuhy, které jsou kombinovány s jejich externím obrazem a stylem.

Doporučení stylistů

Člověk musí vždy udržet ve svém vzhledu zdrženlivost, mužskost a takt.Jakákoliv dekorace na vousy by měla být minimalistická, skromná a stručná, aby nedošlo k přetížení vzhledu brilancí, patosem a elegancí.Prsteny ve stylu Vikingů dávají nejbrutálnější a jistou drzost obrazu, klipy a kameny naproti, zdůrazňují styl a lesk člověka.Elastické pásy jsou nejneutrálnější variantou pro styling vousů.

Závěr

Jakákoli dekorace pro vousy by měla odpovídat obrazu a stylu člověka, například na motorkáři bude nesmírně směšné dívat se na klip s drahým kamenem, o kterém se nedá říci o člověku v klasickém stylu.oblek a módní účes na hlavu.Největší poptávkou dnes jsou prsteny ve stylu Vikingů, protože se vejdou téměř každý člověk.AAle spíše neformální muži a kreativní šokující osobnosti raději nosí afrokosichek se stuhami.