Vlastnosti struktury hlavy členu: pohled zevnitř

Penis je mužský vnější orgán, který vykonává různé úkoly a funkce.S pomocí penisu může člověk defekovat a tento orgán je také přímo zapojen do sexuálního jednání a oplodnění ženy pro další potomky.Z jeho zdraví a normálního vývoje přímo ovlivňuje kvalitu sexuálního života a aktivity člověka, takže potřebujete znát strukturu hlavy penisu a samotného orgánu.

Jak ukazuje praxe, každý člověk se zajímá o tvar, velikost a fungování svého penisu.A jakékoliv nemoci s ní spojené, způsobují nejen fyzické, ale i psychické nepohodlí až do vývoje deprese.Proto každý člen silnějšího pohlaví potřebuje znát anatomii a strukturu penisu, jeho vlastnosti a rizika vzniku onemocnění.

člen

Samotný penis ve své struktuře zahrnuje tři části - základnu, stonek a hlavu.Největší pozornost je však věnována hlavě lékařským osvědčením a anatomií lidské struktury.Neexistují žádní muži, kteří nevědí, co je hlavou člena, jak to vypadá a pro co je určen.Existují však lidé, kteří neznají úplnou strukturu a vlastnosti tohoto oddělení penisu.

Hlava penisu je poslední částí penisu,pokryté předkožkou.Hlava je tvořena rozšiřujícím se koncem houbovitého těla uvnitř hřídele penisu.Předpokládá se tedy, že hlava je vnějším koncem hubovitého těla a penisu s tupým kónickým tvarem, který má zaoblený hrot.Nejvíce vystupující část hlavy se nazývá „okraj“

Uvnitř hlavy penisu se nachází extrémní část uretry, díky které člověk provádí proces močení.Pokud je penis ve vzrušeném stavu, dochází k jeho ejakulaci, která je určena k oplodnění ženských zárodečných buněk, takže partneři dávají potomky.V tomto ohledu je hlava penisu zapojena do reprodukční funkce.

Struktura hlavy také zahrnuje velký počet nervových zakončení, proto je velmi citlivá na dotek.Navíc, hlava je nejvíce erotogenní zóna na těle člověka, je zodpovědná za reflexní ofenzívu ejakulace.Uvažovaná je také část hlavy - předkožky, její vnitřní list zvlhčuje hlavu a na spodní straně penisu předkožka přechází do uzdu.

Jak to vypadá: režim

Ve skutečnosti je hlava penisu zvětšenou částí tělesa kavernóz, která je určena k odstranění moči a spermií mužského genitourinárního systému, k provádění pohlavního styku a k pohlavnímu styku.muž maximálního potěšení ze sexuální stimulace.Abychom pochopili, jak vypadá hlava člena, stačí vzít v úvahu jeho vlastnostibudov v následujícím schématu:

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Hlavní části hlavy penisu jsou předkožka, uzda, otvor uretry. Kromě toho anatomie struktury hlavy zkoumá různé skořepiny, vrstvy kůže, dělení, díry a zahloubení.

Jaké jsou typy členů představenstva?

K dnešnímu dni urologové nabízejí klasifikaci toho, jaké typy členů vedou. Zahrnuje tyto odrůdy:

 • zakřivené nebo zakřivené- v tomto případě může být mírné zakřivení v různých směrech jak na samotné hlavě, tak na trupu penisu;
 • válcový- společný tvar hlavy s hladkým základem bez pruhů a nepravidelností a také bez výrazného přechodu mezi průměrem hřídele penisu a hlavou;
 • kuželovitý- v tomto případě se hustý stonek penisu na základně postupně zužuje k samotné hlavě;
 • houba- vizuálně hlava penisu připomíná čepici houby, ale kmen penisu bude mnohem tenčí než průměr hlavy;
 • sudovitý tvar- penis o malé délce má objemovou tloušťku a během erekce se vizuálně podobá tvaru sudu;
 • správná forma- každý národ a národ má své vlastní pojetí normy;
 • výložník- od základny k hlavě je zúžení hřídele penisu, ale při erekci orgán nabobtná,
 • vizuálně vyvolávající šipku.

Neobvyklé formy genitálního orgánu a jeho hlav, které jsou poměrně vzácné, jsou také posuzovány odděleně. Například, graviola tvar nebo široký krátký penis s masivními varlaty, C-formoval penis se zakřivením k pravé straně, banánový tvar když hlava orgánu nakloní se na jih s ohybem uvnitř 10 mír a mnoho dalšího.

Vlastnosti péče a prevence nemocí

Pokud člověk nedodržuje hygienické normy sexuálního orgánu, významně se zvyšuje riziko vzniku onemocnění. Nejběžnější jsou fimóza nebo patologické zúžení předkožky, stejně jako balanitis nebo zánět v oblasti hlavy. Zabránit zánětlivým a infekčním procesům v oblasti třísla podle těchto pravidel:

 • sprcha s použitím mýdla 1-2 krát denně;
 • pravidelná výměna spodního prádla;
 • depilace nebo epilace nadměrných vlasů v oblasti slabin;
 • nošení volného prádla z přírodních tkanin.

Odborníci radí mužům, aby také při opláchnutí kůže předkožkou propláchli oblast hlavy od smegmy, aby plně odkryli hlavu. Prevence nemocí penisu a hlavy může být také chráněna pohlavním stykem za použití bariérových antikoncepčních prostředků, jakož i vyhýbáním se náhodným vztahům. Pro jakékoli alarmující příznaky (zarudnutí, svědění, pálení) byste měli okamžitě kontaktovat svého urologa.

Závěr

Mužský penisse skládá z několika oddělení, je nesmírně důležité, aby člověk poznal strukturální rysy hlavy penisu.Skládá se z předkožky, uzdy, uretrálního otvoru a také obsahuje velký počet cév a nervových zakončení.Hlava je nezbytná pro odstranění moči a spermií, rozvoj erekce při sexuální stimulaci, stejně jako pro příjem potěšení ze pohlavního styku.