Viking vousy: doporučení pro péči o fotografie

Móda pro vousy mezi muži byla kultivována po několik desetiletí s obdobím klidu a vzletu.Pro některé je vousy známým mužským doplňkem, jiný pomáhá vousy, aby se vyjádřil, aby ukázal svou mužnost a nějaký druh charisma.Je také možné, aby se vous s vousy stal pro mnoho vousů Viking živým příkladem mimořádného přístupu a originality jako člověk.

Před několika desítkami let by se jen málokdo domnívalo, že by tlustý a dlouhý vous s úmyslně divoce se vyskytujícím mezi moderními lidmi byl tak populární.Dnes, ve specializovaném obchodě, nikoho nepřekvapíte, pokud požádáte o prsten pro vousy ve stylu Viking.Přínos éry sebevyjádření a kreativního přístupu k vlastnímu obrazu a stylu umožňuje mužům svobodně si vybrat typ vousů.

Jak to vypadá?

Vikingský vous byl mezníkem celého lidu, jeho puncem a hrdostí.V dávných dobách, Vikingové 'nejodvážnější a silní bojovníci, schopný produkovat zdravé velké potomstvo, byl určen hustotou a délkou vousů Vikingů.Dnes jistý barbarský styl v obraze moderního člověka vyjadřuje jeho charisma, mužský princip, který si tak moc vážízástupci slabšího pohlaví.

Pro pochopení toho, co je to vikingské vousy, si můžete prohlédnout fotografii:


Pro informaci!Hlavním atributem vousů Viking jsou speciální prsteny z drahých kovů a kamenů, které zdobí vlasy na obličeji.

Kdo tento styl vyhovuje?

Vikingské vousy byly skutečným „hlavním proudem“, mohly být různé délky a tloušťky, cop v copech, ocasech a jiných účesech. Viking vous je považován za nejneobvyklejší, nestandardní, pro mnohé je vnímán jako znamení subkultury.

Vousy budou vyžadovat obrovské množství času a úsilí při pěstování, modelování a péči, ale konečný výsledek stojí za to.

Důležité!Maximální vousy muže v délce, hustotě, barvě a mužskosti jsou bezesporu vousy Vikingů. Ne každý se však odváží stát vlastníkem takového excentrického a charismatického příslušenství.

Vikingský vous není vhodný pro muže, jejichž pleť je mnohem lehčí než odstín vlasů.Perfektní Viking vous je, když muž má bílou kůži a načervenalé vousy. Vousy jsou také vhodné pro muže s vysokým růstem, protože pouze jejich délka může být mezi 20 cm a více. Nejlepší ze všeho je, že Viking vousy se budou dívat na muže s oválným protáhlým obličejem.

Prýmky na vousech ve stylu Vikingů, jak se tkát?

Scythe onvous se stal skutečným trendem vikingského času, i když v té době jen velmi málo lidí z jiných národů pochopilo, proč měli tito barbarští divokí lidé dlouhé vousy pletené do copu.Ve skutečnosti severní lidé shromáždili své obličejové vlasy v ocasech a copech tak, aby jejich vlasy ve větru neodletěly, aniž by se držely oblečení, a co je nejdůležitější, nebudou zasahovat do lovu a boje.

Vikingský vous může sestávat z jednoho nebo více prýmků.K tomu je nezbytná část vlasů rozdělena do 3 stejných částí, po které je levá část směřována nejprve do středu, poté do pravé části.Podle tohoto principu bude levá a pravá část copu střídavě sloužit jako centrální část tvořící krásný prýmek.Pohyby se opakují, dokud není vous.Vikingové mohli splétat 1-2 copánky, a oni mohli okamžitě a 3-5 copánky v jednom vousu, vše záviselo na tloušťce a délce vousů.

Vikingské vousy krouží, jak si vybrat a používat?

Vousy jsou doplněk Vikingského stylu a dnes mnoho specializovaných obchodů nabízí nejpodobnější kopie prstenů podle historických legend a legend o severních lidech.Prsteny byly použity v případě, že vlasy vousů byly zapleteny do copánků.Skutečný vikingský vous se nikdy pevně nepletl a takové dekorace pomohly opravit jeho konec.

Aby prstenec zůstal na vousu a plnil funkci fixačního zařízení, je důležité zvolit správnou šířku.Záleží přímo na tloušťce vousu, takže šířka můžeidentifikovat přímo v obchodě pletením vousů.Několik provazců může být navlečeno do kroužku, nebo po upevnění prstence může být jeden prýmek rozdělen do několika malých prýmků.

Základní péče

Vlasy na hlavě a na obličeji musí být důkladně omyty kosmetikou nebo mýdlem.Je lepší to udělat ráno a před spaním, zejména pokud má vousy vysokou hustotu.Také po každém jídle musíte zkontrolovat vousy na stupeň kontaminace a v případě potřeby také omyt.Poté musí být česán hřebenem.

Od dávných dob byla existence Vikingů a dodnes dlouhých dobře upravených vlasů na hlavě a obličeji považována za rozlišovací znak šlechty.A dnes může být dlouhá, hustá vousy, pouze s pečlivou péčí, předmětem pýchy a pozornosti.Vousy mohou být pleteny nejen v copech, ale také tvoří ocasy pomocí prstenců a stuh.V tomto případě jsou důležité omezení a smysl pro proporce.

Závěr

Nepochybně má každá žena vzhled vousového vousu spojeného se silou, brutalitou, mužností a dokonce militantností člověka.Ale aby nedošlo k opačnému efektu odmítnutí a dokonce znechucení, pro tak husté a dlouhé vousy potřebujete každodenní komplexní péči.Vlasy se nejprve pěstují na dlouhou dobu, pak se jim dostane stejnoměrného tvaru, upraví se a uloží se do copánků a ocasů.Pouze sebevědomý a odvážný člověk si může dovolit takový vzhled a obraz.