Vichy (Vichy) z vypadávání vlasů pro muže: reliéf hlavy!

Každý člověk má stále vlasy, které vypadnou, a na jejich místě se objevují nové, což je považováno za přirozený a normální proces.V případě, že rychlost vypadávání vlasů výrazně převyšuje růst nových vlasů, stojí za to hovořit o problému plešatosti.Mezi muži, problém plešatosti se vyskytuje třikrát častěji, takže odborníci nabízejí speciální prostředky pro péči o ně, jako je Vichy vypadávání vlasů pro muže.

Dnes je celosvětová značka kosmetiky Vichy hlasitou a rozpoznatelnou značkou.Výrobce nabízí samostatnou řadu výrobků pro muže, kterými můžete vyřešit problém zvýšené ztráty vlasů.Lékaři zároveň trvají na tom, že kromě lokální léčby plešatosti je důležité komplexně řešit problém zevnitř.Abychom pochopili, proč je lepší zvolit prostředky od Vichy, experti nazývají výhody a nevýhody, vlastnosti této značky.

Pracovní princip

Zdravotní problémy s vlasya skalp se nachází téměř u všech lidí v různých fázích života.Statistiky říkají, že plešatost je spíše mužský problém, protože mužské vlasy jsou citlivé na výkyvy genitáliíhormony, a u žen vlasové folikuly jsou mnohem hlubší v pokožce hlavy. Pokud nebudete jednat včas, může to mít za následek úplnou ztrátu vlasů.

Vichy linie vypadávání vlasů pro muže může pomoci při řešení problému, tato značka šamponů s tímto označením obsahuje potřebné látky pro stimulaci růstu vlasů. Používáte-li šampon podle pokynů po dlouhou dobu, nástroj zaručuje následující účinky:

 • zlepšení fungování kořenového systému pokožky hlavy;
 • urychlení prokrvení a výživy vlasových folikulů s potřebnými zdroji;
 • urychlení růstu vlasů;
 • zpomalení procesu vypadávání vlasů;
 • urychlení metabolismu a procesu regenerace.

Cenná skladba produktů rovněž zaručuje posílení kořenů a struktury vlasů, čímž prodlužuje životnost každého vlasu. A pokud většina kosmetických přípravků obsahuje agresivní chemické složky, které zhoršují problém plešatosti, kompozice neobsahuje v přípravcích Vichy alergeny a toxické přísady.

Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Hlavní nevýhodou výrobků Vichy je vysoká cena ve srovnání s jinými výrobci kosmetiky proti vypadávání vlasů. Je to dáno bohatým a neškodným složením a komplexním a mnohostranným principem činnosti fondů. Jediné, co je třeba pamatovat, jsou fondy Vichyobsahuje vitamín PP, který může způsobit alergie u lidí náchylných k těmto reakcím.

Složení a výhody

Vichy z plešatosti u mužů není jen kosmetika, obsahuje spoustu složek léků, vitamínů a minerálů, díky čemuž je problém řešen složitým způsobem. Následující komponenty zaručují vysokou účinnost při léčbě vypadávání vlasů:

 • Amineksil 1,5%- složka urychluje průtok krve, zlepšuje prokrvení vlasových folikulů, zabraňuje vytvrzování pojivových tkání stěn vlasových folikulů a odumírá na pozadí;
 • Vichy SPA- vysoce mineralizovaná voda, která přispívá k udržení vlhkosti v pokožce hlavy, nasycení vlasových kořenů nezbytnými minerály, zvýšení ochranných funkcí.

Mezi významné výhody výrobků Vichy patří skutečnost, že neobsahují parabeny nebo konzervační látky, které kůži suší, ředí vlasy a také způsobují alergické reakce. Kompozice je obohacena komplexem důležitých vitamínů, vitamínů B5, B6 a vitaminu PP, které dodávají vlasům vitální energii a sílu. Pokud aplikujete šampon v komplexu s ampulemi, maskami od Vichy, můžete dosáhnout účinku po 3-4 týdnech léčby.

Při použití

Při prvních projevech plešatosti mužského vzoru je důležité navštívit lékaře trichologa a vyšetřit ho na klinice. To se provádí za účelem objasnění diagnózy, jakož i stanovení důvodů, pročvlasy. Po neutralizaci jakýchkoli provokujících faktorů může lékař předepsat průběh lokální terapie léky proti baldnessismu Vichy. Následující indikace jsou považovány za indikace pro použití šamponů, masek a ampulí Vichy:

 • urychlené vypadávání vlasů;
 • pomalý růst nových vlasů;
 • prudký pokles hustoty vlasů;
 • tvorba lysých míst na hlavě;
 • diagnostika alopecie první nebo druhé fáze.

Používáte-li výrobky v komplexu s pravítkem, a také dodržujte všechny lékařské předpisy, v tomto případě vám kosmetika Vichy pomůže vyřešit problém plešatosti. V tomto případě by průběh léčby měl zahrnovat opatření k odstranění provokujících faktorů uvnitř nebo vně, ať už se jedná o špatné návyky, nezdravý životní styl, vnitřní patologie, hormonální poruchy nebo avitaminózu.

Cena

Značka Vichy dnes nabízí mnoho různých druhů prostředků proti plešatosti, včetně šamponů různých sérií, různých ampulí pro tření do kůže, masek a balzámů pro další ošetření vlasů. Například, šampon Vichy Dercos v lékárnách bude stát asi 600-900 rublů, šampony na lupy - 550 rublů, od vypadávání vlasů s amineksilom - 850 rublů, pro růst vlasů s kmenovým kmenem - 750 rublů, pro objem a hustotu - 780 rublů.

Značka Vichy je dnes uznávána farmaceutickou kosmetikou s přirozeným a neškodným složením a obsahem léčivých složek. Z tohoto důvodu můžete všechny linky a řadu fondů nakoupit pouze v kanceláříchlékárnách.Ampule, které je třeba otřít do kůže, aby dále stimulovaly růst vlasů a předcházely plešatosti v lékárnách, budou stát asi 2300 rublů za 12 kusů.

Kontraindikace

Pokud se podíváte na řadu produktů, které stimulují růst vlasů a zabraňují plešatosti, budou v šamponech, maskách a ampulkách od firmy Vichy přítomny léčivé látky, jako je aminxil.V tomto případě existují určité kontraindikace nápravných opatření, a to:

 • věk mladší 18 let;
 • kojení;80) individuální intolerance na aminoxyl nebo jiné složky ve složení činidla;
 • 81) náchylnost k alergiím;
 • dermatologická onemocnění pokožky hlavy;
 • podráždění pokožky hlavy;
 • rány, řezy, škrábance, popáleniny pokožky hlavy.
Poradenství! Ujistěte se, že jste si zakoupili jakýkoli výrobek této značky, měli byste znát jeho složení, protože některé složky mohou vyvolat alergickou reakci.

Způsob podání

Nejčastěji se léky Vichy na plešatosti používají v komplexu k dosažení maximálního výsledku.Trichologové doporučují vybrat šampon proti vypadávání vlasů a aktivaci jejich růstu, stejně jako podstoupit léčbu ampulemi.Šampon je třeba aplikovat na mokré vlasy, pěnu, držet 2-3 minuty na vlasy a pokožku hlavy.Poté se činidlo omyje vlažnou vodou, aplikace se může podle potřeby opakovat.

Na mokrých vlasech dále rozdělte masku nebo balzám z Vichystejné série, aby poskytly dodatečnou podporu vlasům.Přípravek se na vlasy ponechá několik minut, poté se opláchne teplou tekoucí vodou.Ampule lze aplikovat na suché i mokré vlasy.Za tímto účelem se otevře jedna ampulka, která aplikuje masážní pohyby na pokožce hlavy bez mytí.Šampon, balzám a ampule by měly být aplikovány po dobu 6 týdnů denně.

Fotografie před a po použití


Výhody anevýhody

Aby člověk pochopil proveditelnost používání prostředků proti Vahy proti plešatosti, musí se seznámit s hlavními tajemstvími účinnosti této značky.Výrobce jmenuje dva faktory, které určují účinnost výrobků, a to:

 1. Omlazující a regenerační účinky mineralizační vody Vichy Spa.Je extrahován z termálních přírodních zdrojů sopečného původu.
 2. Organická sloučenina, která zaručuje vysokou penetraci, nasycení pokožky hlavy, vlasové folikuly a jejich strukturu aminokyselinami, vitamíny, lipidy, polysacharidy.

Mezi výhody společnosti Vichy patří absence parabenů a konzervačních látek, hypoalergennost a četná doporučení trichologů.Do nevýhody - vysoké náklady na finanční prostředky vzhledem k cennému vícesložkové složení, je třeba po dlouhou dobu užívání (nejméně jeden a půl měsíce), přítomnost některých kontraindikací.Po zrušení mohou dobré výsledkyv průběhu času se poněkud zhoršují, takže bude nutné periodické opakování terapie.

Užitečná videa

Závěr

Vichy je jedinou kosmetikou a zároveň značkou farmacie, která získala důvěru téměř všech dermatologů a trichologů. Výrobce nabízí samostatnou řadu výrobků pro všechny typy vlasů, s přihlédnutím k vlastnostem pokožky hlavy. K dispozici je také řada produktů proti vypadávání vlasů a jejich růst. To zahrnuje šampony pro muže a speciální balzámy, stejně jako ampule pro účinnou komplexní léčbu alopecie.