Vícebarevné motýlky: vyberte si barvu s chutí

Dnes je mnoho mužů zvyklých na freestyle oblečení. Dokonce ani v kombinaci s oblekem nesou krční doplňky, ale nechají horní knoflík košile rozepnuté. To vše se stalo kvůli tomu, že prostě nevědí, jak kombinovat věci svého šatníku s nimi. Pokud pravidelná kravata vyžaduje určité uzlové dovednosti, pak je motýlek jednoduše sladěn v barvě.

Bez ohledu na vybraný styl se motýl vejde každému muži. Stačí se rozhodnout pro styl, materiál a barvu tohoto příslušenství tak, aby dokonale zapadal do celkového obrazu. Pomocí motýlek můžete drasticky změnit svůj vzhled k lepšímu.

Co je to motýlek?

Motýlek z angličtiny je doslovně přeložen jako motýlek. A není to jen tak. První vazby podobného vzoru se podobaly více šátkům a svázaly se v podobě luku.

Ve starých fotografiích vidíte, že samo-langers postrádají přesnou symetrii a někde je neopatrný, ale vnější zjemnění obrazu tím netrpí. Vícedozvědět se o typech motýlek.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Klasický motýlek vypadá jako dlouhá stuha, zesílená na hrany. Musí být vázána nezávisle. Na konci večera se muži mohou otevřít a jen pověsit kolem krku stuhu, která v kombinaci s kostýmem vypadá o nic méně elegantní.

Jak si vybrat barvu?

Je velmi důležité zvolit správné barvy pro motýla, aby se obraz doplnil, ne aby to bylo směšné. Podívejme se tedy na nejoblíbenější modely těchto kravat v barvě as tím, co je lepší nosit.

Černá a bílá

Klasická verze, která vyhovuje jakémukoli tričku a stylu, přidává mužskému obrazu mužskost. Bílý motýl - nejčastěji možnost svatby. Černý motýl je nejlepším řešením pro světskou recepci, návštěvu divadla atd. v kombinaci s smokingem nebo klasickým oblekem.

Červená

Tento jasný model by měl být doplněn jasnými prvky. Například červené kalhoty nebo kostkovanou košili s jasnými pruhy a modrou bundu. Takové rozhodnutí určitě způsobí univerzální radost.

Zelená

Je lepší nosit zelený motýlek s košile bílé, světle zelené nebo citrónové barvy as kalhotami z tmavě modrých, šedých nebo hořčicových barev.

Růžová

To je volba romantického mladého muže. Růžová barva dobře ladí s bílou, fialovou asvětle růžové košile, stejně jako obleky šedé, modré a fialové tóny.

Oranžová

Barva sluníčka a radosti vypadá na muže v teplém období dokonale, v kombinaci s bílými nebo světle hnědými košile. V tomto případě musí být doplněny hnědými kalhotami nebo modrými tenkými pruhy ve světle modré barvě.

Violet

Tato barva bude relevantní kdykoliv během roku. Ukazuje sílu povahy svého nosiče. Fialový motýl vypadá krásně s fialovou, bílou nebo světle šedou košili. Kromě toho se doporučuje zvolit fialový nebo námořnický oblek.

Peach

Tato barva je mírně měkčí než oranžová, ale v barvě se hodí pro stejné kalhoty a košile jako oranžové modely.

Modrá

Ideální volba pro dospělé a stylové muže. Tmavě modrý motýlek se nejlépe kombinuje s bílou, světle modrou nebo růžovou košili, která ho doplňuje tmavě modrým nebo šedým oblekem.

Hnědý

Hnědý motýl se často stává volbou odpovědných a zralých osobností. Má na sobě košile ze světle hnědého nebo citrónového odstínu. Doplněny hnědými nebo tmavě modrými kalhotami a bundou.

Žlutá

Žlutá motýlka se často používá při slavnostních akcích za jasných letních dnů. Dobře harmonizuje s bílými a světle modrými košilemi, béžovými a tmavomodrými kalhotami.

Bordeaux

Barva zralých třešní je velmi oblíbená u mužů, burgundský motýl vypadá dobře s bílou, světle modrou a světle fialovoukošile a tmavě modré nebo světle hnědé kalhoty.

Stříbro

Toto příslušenství se používá pro zvláštní příležitosti.Nejčastěji jako doplněk koncertního kostýmu v chladných tónech.

Zlato

Zlatý motýlek má stejné vlastnosti jako stříbrný.Toto příslušenství vhodně doplní koncertní kostým v teplých barvách.

Závěr

Tlačítko zapnuté horní košile a stylový motýl na krku v dokonale sladěné barvě učiní obraz stylovým a dokonce někdekompletníMotýl odstraní z obrazu vulgární sportovnost a naplní ji elegancí.Skutečný muž s bezvadnou chutí by měl usilovat o tento výsledek.