Vhodné novoroční kravata pro muže: nejlepší kombinace

Nový rok je vždy spojen s vůní mandarinky, výzdobou slavnostního vánočního stromu a dárků.Není divu, že říkají, jak oslavit Nový rok a utratit ho, takže se musíte starat o dary pro blízké, aby dovolená byla zábavná s pozitivním přístupem.

Pokud dary pro ženy mohou být velmi rozmanité, pak pokud chcete potěšit člověka, tento seznam je výrazně zúžen.Nejběžnější možnosti: kabelka, suvenýry nebo kravata.Dnes budeme hovořit o správné volbě slavnostní kravaty.

Kravatu na dárek, jak si vybrat?

Před zakoupením tohoto příslušenství byste měli zvážit vzhled člověka a jeho postavení.Aby byl nový rok kravatu relevantní, a ne okamžitě migrujte do horní police skříně do prachu.

Poradenství! Věnujte pozornost dárkovému balení.Hodně záleží na tom, jak to prezentujete, takže se snažte vybrat jasnou krabici jasného tvaru.

Novoroční předlohy

U odvážných a kreativních mužů, kteří milují být středem pozornosti, bude model se vzory nebo obrázky ideální volbou.Toto příslušenství bude diverzifikovat jakoukoliv stranu.Novoroční kravata se vzory bude středem světléhoslavnostní obraz.

Mezi kupujícími jsou nejoblíbenější tyto tisky: sněhové vločky, větve jedlí, sněhuláci, jeleni, obrázky na vánoční témata.Nový rok je magická noc, kdy se každý dospělý člověk může vrátit do svého dětství a oklamat trochu, přidávat do svého obrazu svůj neobvyklý detail, například na sobě kravatu s Santa Clausem.Novoroční vzory pomohou vytvořit jedinečný obraz a povzbudit ostatní.

Přizpůsobení barvy obleku a košile nebo džíny

Dá se říci, že každá barva kravaty je ideální pro modrý oblek a modrou košili.Nejuniverzálnější volba, když si koupíte dárek, je modrá nebo modrá.V tomto případě je žádoucí vyhnout se jasným chytlavým vzorům, které mohou být problémem v kombinaci s oblekem.

Pod světlými košile jsou vhodné nejsložitější modely jakékoli tloušťky s jasnými vzory.Můžete se pokusit hrát s jednou barvou různých tónů.Například tmavě růžová kravata bude dobře fungovat pro růžové tričko.Nebo vycházejte z barvy látky obleku.Tmavě fialový oblek vypadá dobře s monochromatickou světlou košili a šedo fialovou kravatu.

Kravata s džíny.Pod holými tmavomodrými nebo černými džíny si můžete také vybrat sváteční kravatu, hlavní věcí je dodržovat určitá pravidla.

  1. Tato šatní skříň není kombinována se sportovními džíny.
  2. Nedílnou součástí obrazu by měl být svetr, vesta nebo svetr.
  3. Nepoužívejte modely odoblek tkanina je lepší dát přednost vzorky bavlny nebo hrubé pletené vlny.

Délka kravaty

Vnějšku, novoroční kravata pro muže může být cokoliv: široká, úzká, s neobvyklým vzorem, jasnou barvou.Existují však určitá pravidla pro nošení tohoto příslušenství, zejména jeho délka.

​​

Má se za to, že optimální délka je, když je konec dlouhé volné části v kontaktu s okrajem spony pásu.Pokud je jeho délka vyšší nebo nižší, znamená to, že uzel je nesprávně svázán.Příliš dlouhá nebo krátká ocasová vazba v celkovém stylu.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Doporučuje se, aby modely byly dlouhé nebo velmi dlouhé.V tomto případě, i při návrhu nejsložitějšího uzlu, je minimalizováno riziko, že volný ocas zůstane krátký.

Barevný gamut

Kravata pro nový rok je lepší zvolit kontrastní světlou barvu s tematickým vzorem nebo vzorem.Může být červená, zlatá, hluboká vínová nebo modrá.

Pokud chcete, aby se symbol tohoto roku shodoval se žlutým psem, věnujte pozornost všem žlutým odstínům od citronu po meruňky.Hlavní věc je, že volba zapadá do vybraného obleku a nevypadá směšně a nevhodně.

Důležité! Při nákupu kravaty pro tmavovlasé muže se doporučuje věnovat pozornost modelům světlých chytlavých barev.Zatímco světlovlasí kluci a blondýnky s bledýmkůže je lepší odmítnout takové barvy, takže koupit příslušenství pro ně uvolněnější barvy.

Fotogalerie

Novoroční mužský obraz neznamená vždy vtipné vazby nebo přísný obchodní styl. Vše záleží na stavu člověka a na společnosti, kde se svátek slaví.


Pokud jsou doma v rodinném kruhu modely s vánočním stromem nebo Santa Clausem, pak je v obchodním kruhu lepší dát přednost klasice. Ve společnosti přátel je nejlepší volbou džíny a tričko s bundou. Kravata v tomto případě je vybrána individuálně.

Závěr

Při volbě novoroční kravaty pro muže je důležité spoléhat se na osobní vkus, aby byl dar speciální. Hlavní věc není koupit toto příslušenství "levně", protože obvykle padělky nesedí dobře, protože levné tkaniny a zakřivené švy. Věnujte pozornost kvalitní látce (hedvábí nebo vlna). Dnes jsou ručně vyráběné italské modely na vrcholu popularity. Takový dárek ocení každý muž!