Vakuové čerpadlo pro zvětšení penisu: přínos a poškození, návod k použití

Nejběžnějším mužským problémem je slabá erekce, následovaná nespokojeností s velikostí penisu.Odborníci vyvinuli účinný způsob, jak vyřešit dva z těchto incidentů najednou - to je vakuová pumpa.Zařízení lze zakoupit v kterékoli pobočce lékárny, kromě poptávky po něm není malá vzhledem k obrovskému množství zpětné vazby od mužů.

I přes humbuk je otázka, zda člen zvyšuje vakuovou pumpu, v horní části požadavků na internetu.Pochopte, co je postup a je to bezpečné?Jak používat čerpadlo ke zvýšení počtu členů, ať už budou výsledky, jaké jsou výhody a poškození zařízení.To bude dále diskutováno v článku.

Co je vakuová pumpa?​​

Vakuová pumpa je zdravotnické zařízení, které bylo vyvinuto k obnovení funkcí penisu po operaci prostaty. Hlavním účelem zařízení je udržovat správnou formu penisu, a také nutit krev, aby přišla do kavernózních těl kvůli tlakovému skoku.

Jak to vypadá?

Vakuová pumpa je průhledná válcová baňka, která má vstup, ale žádný vývod. Díky této konstrukci poskytuje zařízení vakuový efekt, který může být dosažen díky přítomnosti malého otvoru s hadicí připojenou k němu pro čerpání vzduchu z baňky.

Můžeme tedy říci, že čerpadlo je jednoduché čerpadlo pro člen ve formě ruční hrušky nebo speciálního čerpadla s pistolí s manometrem, to vše závisí na výrobci, kvalitě a ceně. Klasifikace vývěv zahrnuje dvě odrůdy:

 1. Přístroj, který má speciální válcovou nádobu, ve které je umístěno čerpadlo a kde je místo pro uložení penisu. K dispozici je také trubka s tenkým vzduchovým vedením, která je potřebná ke zmírnění účinku vakua. Díky manometru můžete regulovat intenzitu tlaku.
 2. Hydropomp - podobné zařízení, které se liší pouze principem činnosti. Na penisNení to tlak vzduchu, který ovlivňuje vodu. Na obrázku níže vidíte, jak vypadá hydraulické čerpadlo:

Muži se stále více ptají na otázku, vodní čerpadlo nebo vakuovou pumpu, což je lepší, které zařízení preferovat? Většina lékařů doporučuje první možnost, která působí na člena vody, protože jeho princip činnosti je bezpečnější a zcela eliminuje riziko zranění. Kromě toho lze hydropomp použít samostatně pro erekci doma.

Princip fungování

Efekt podtlaku stimuluje silné zrychlení krevního oběhu, distenzibilitu tkání, lokalizovaný průtok krve a také přívod kyslíku do určité oblasti. Pochopení toho, proč jsou nutná vakuová zařízení, není těžké odhadnout, který princip provozu vakuové pumpy pro muže je určen.

 1. Muž vloží člen do válcové baňky.
 2. Baňka by měla být přitlačena co nejtěsněji ke krku, aby se zabránilo průchodu vzduchu.
 3. Při použití hrušky nebo čerpadla v ručním režimu se vzduch čerpá ze zařízení, což vytváří podtlak.

V lékařství se tento tlak používá k normalizaci krevního oběhu a tlaku. Za prvé, krev začíná proudit ve velkém objemu do penisu, což způsobuje, že jeho kavernózní tělesa se natahují co nejvíce, což způsobuje umělou erekci. Vodní nebo vzduchové čerpadlo pomáhá zvýšit pružnost a pružnost tkání penisu, zajistit průtok krve a zabránit další sexuální dysfunkci.

Primordialúčel zařízení

Zpočátku byla v medicíně vyvinuta vakuová pumpa, která poskytuje mužům stabilní erekci. Ale postupem času bylo zjištěno, že uměle vytvořené vakuum pro člena nejen zlepšilo kvalitu erekce, ale také přispělo ke zvýšení penisu. Dnes většina lidí ví, co je to čerpadlo a jak to funguje.

Pro informaci!Zpočátku byla vakuová masáž široce používána v medicíně a po prokázání její účinnosti byla vynalezena podobná zařízení. A pouze s použitím takového maséra pravidelně a po dlouhou dobu, můžete protáhnout tkáně penisu a navázat lokální zásobování krví, což ve skutečnosti určuje velikost penisu a kvalitu erekce.

Vedlejší účinky na mužský pohlavní orgán

Při použití běžného vakuového čerpadla pro penis dospěli lékaři k jednomu závěru, že přístroj způsobuje vedlejší účinek - mírný nárůst velikosti penisu. Stalo se to z několika důvodů:

 • urychlení krevního oběhu, zvýšený průtok krve do cév v penisu;
 • aktivní krevní oběh na pozadí podtlaku, který poškozuje tkáně;
 • získání mikrotraumat, které způsobují otoky tkání.

Díky těmto změnám zvětšuje penis ukazatele průměru a délky o 1-2 cm. To znamená, že vakuová pumpa není pouze provokatérem umělé erekce, ale také zvětšovačem penisu.

Můžu to udělat sám?

Pokud člověk z nějakého důvodu nemůže koupitv lékárně, je možná alternativa vyrobená samostatně.Chcete-li sestavit vývěvu pro zvýšení penisu vlastníma rukama, musíte použít několik improvizovaných prostředků:

 • plastový válec o něco větší než penis (to může být plastová láhev pro děti);
 • pryžová spodní přísavka pro válec s otvorem, druh těsnění pro upevnění penisu;
 • tenká trubka pro čerpání vzduchu (lékařská trubka pod kapátkem);
 • Píst, podobný tomu, který je uveden v originálu pro měření tlaku, je připojen ke vzduchové čerpací trubce (ze stříkačky nebo stříkačky pro dívky).

Dále mohou být komponenty sestaveny do jediného zařízení následujícím způsobem:

 • 1) V plastové láhvi vyřízněte malý otvor ve středu víčka tak, aby byl součástí vzpřímeného členu.
 • 2) Na druhém konci láhve by měl být vstup pro trubku.
 • 3) Trubka je umístěna v tomto otvoru, ošetřena těsnící hmotou.
 • 4) Stříkačka pyatikubov je připevněna ke konci zkumavky, utažením spoje těsnicí hmotou nebo svorkou.

Toto je konec vytvoření čerpadla doma, je důležité používat zařízení správně, aby nedošlo k poranění reprodukčního orgánu.

Existují lékařské indikace pro použití vakuové pumpy v souvislosti s rozšířením penisu?

Každé zařízení tohoto druhu prodávané v lékárně musí být doprovázeno pokyny.Obsahuje následující indikace pro provoz vakuové pumpy:

 • erektilní poruchy;
 • snížená účinnost;
 • nízké libido a stupeň excitability;
 • nespokojenost s velikostí pohlavního orgánu;
 • Nízká pevnost penisu na základně.

Proto moderní medicína upřednostňuje použití čerpadel pro zvětšení penisu.Člověk se však musí naučit správně používat přístroj a také ho používat po dlouhou dobu, protože metoda poskytuje kumulativní účinek.

Kontraindikace

Ne všichni muži mohou vědět, jaký účinek má vakuová pumpa na činnost.Přístroj a jeho provoz mají kontraindikace:

 • cévní a srdeční onemocnění;
 • ateroskleróza nebo trombóza;
 • zánětlivé nebo infekční onemocnění;
 • pánevní křečové žíly;
 • novotvary různé geneze;
 • urologické patologie;
 • dětství a dospívání;
 • trauma genitálií;
 • onemocnění kůže;
 • autoimunitní onemocnění;
 • zhoršené srážení krve;
 • duševní poruchy.

Je zakázáno používat čerpadlo, pokud cvičení s člověkem způsobuje nepohodlí a bolest.Věková omezení - 18-65 let.

Co znamená použití vakuové pumpy?

Abychom pochopili, zda vakuová pumpa pomáhá zvýšit erekci a zvětšit velikost penisu, může to být, pokud si techniku ​​vyzkoušíte pomocí vlastního příkladu.Medicína pouze uvádí, že jsou možné dvě možnosti.vývoj událostí - získání dočasného účinku nebo trvalého výsledku.

Jakými procesy je dosažen dočasný účinek?

Pokud přístroj používáte pouze periodicky, ne trvale, můžete získat dočasný efekt. Je to způsobeno několika mechanismy:

 1. Je-li člen delší dobu pomačkaný, elastinová vlákna orgánu se natáhnou uvnitř baňky působením podtlaku. Díky těmto změnám budou erekční tkáně schopny zadržet krev mnohem více během nástupu erekce, což zvyšuje obvod penisu. Účinek ustoupí po několika hodinách, kdy se obnoví normální délka elastinových vláken a velikost penisu bude stejná.
 2. Vlivem podtlaku proudí do penisu nejen krev, ale také lymfa, která se hromadí pod kůží v blízkosti předkožky. Do konce pompingu můžete pozorovat efekt "koblihy", který zmizí během několika hodin po cvičení.

Co by mělo být učiněno pro dosažení trvalého účinku?

Pokud se člověk rozhodl, že bude mít trvalý účinek z čerpání, stojí za to kombinovat použití čerpadla s manuálními technikami. To dále roztahuje elastinová vlákna penisu a pak maximálně pumpuje krev do kavernózních těl. K provádění takových manipulací bude třeba pravidelně po dlouhou dobu získat kumulativní účinek.

Znalecký posudek! Nejlepší manuálCvičení je masáž podle techniky Jelking, jejímž cílem je postupné natahování tkání těla vlastníma rukama. Tato cvičení, kombinovaná s pompingem, navzájem zvyšují efektivitu.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Nejlepší ruční cvičení je považováno za Jelklingovu masáž, jejímž cílem je postupné natahování tkání těla vlastníma rukama. Tato cvičení, kombinovaná s pompingem, navzájem zvyšují efektivitu.

Základní metody použití

Přezkum osvědčených postupů při užívání penisu umožní mužům vybrat si pro sebe nejlepší možnosti. Dosud jsou nejlepší výsledky demonstrovány dvěma metodami - klasickou pompézou a balením.

Klasická metoda

Klasické pompování je použití široké žárovky čerpadla, kde je zajištěna optimální podtlaková síla, která umožňuje členu, aby se plně rozšířil na šířku. Díky tomu může člověk zvýšit nejen délku, ale i průměr svého penisu, ve kterém budou tělesa kavernóz naplněna maximálním průtokem krve.

Paking

V tomto případě se úzká žárovka používá k zakrytí falusu. V procesu vystavení podtlaku nebude penis schopen šířit se na šířku, což znamená, že se jeho délka co nejvíce zvětší.Proto je nutné uchýlit se k takovému způsobu použití vakua je nezbytné pro ty, kteří nejsou spokojeni pouze s délkou těla, ale ne s jeho průměrem.

Bezpečnostní pravidla při použití vývěvy

Používáte-li přístroj k posílení erekce a zvětšování falusu negramotně a bezdůvodně, ignorování instrukcí, člověk může zranit svůj orgán a poškodit jeho sexuální zdraví. Výrobci proto platí pro bezpečnostní předpisy čerpadel, které se týkají následujících bodů:

 • 1) Pokud cítíte bolest a nepohodlí během pompingu, měli byste okamžitě přestat manipulovat a identifikovat příčinu bolesti. Pokud se jedná o zranění, postup lze opakovat až po posledním uzdravení orgánu.
 • 2) Na sexuální orgán není třeba působit příliš rychle a prudce. Denně můžete tlak postupně zvyšovat, a to i pomalým tempem, který je třeba provádět tlakovým spádem se speciálním čerpadlem, jinak se tkáně neprotáhnou, ale jednoduše se roztrhnou.
 • 3) Přiblížení čerpání by nemělo překročit 40 minut, přičemž nejlehčí zátěž dovolila hodinu schůzky. A pak se k této době budete muset přiblížit postupně, a ne od prvního dne. Během zastavení krevního oběhu mohou buňky umřít.
 • 4) Nemusíte se uchylovat k postupům příliš často, protože taková cvičení budou zasahovat pouze do růstu falusu. Je nutné vytvořit si tréninkový plán pro sebe a důsledně jej dodržovat.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
V žádném případě by se varlata neměla dostat do baňky během podtlaku a podtlaku. Proto je důležité, aby člověk správně zvolil optimální šířku čerpadla.

Výhody používání zařízení

Je možné posoudit proveditelnost pompování podle ukazatelů přínosů těchto postupů. Správné použití vakuové pumpy slibuje:

 • zajištění silné a dlouhodobé erekce po úrazech;
 • zvýšená účinnost;
 • prodloužení orgasmu a zvýšení citlivosti orgánu;
 • zvýšení průměru a délky falusu o 1-3 cm;
 • snížení rizika kavernózní fibrózy;
 • prevence onemocnění pohlavních orgánů;
 • zlepšení tvaru falusu a snížení existujícího zakřivení.

Pro dosažení těchto výsledků je nutné přístroj používat nejméně 2 týdny maximálně 4 týdny.

Recenze těch, kteří pomohli

Ilya, 35, Saratov

Přátelé mi dali tuto hračku v legrační podobě. Zpočátku jsem podcenil jeho účinnost, dokud jsem neviděl program na toto téma v televizi. Poté přístroj používal asi měsíc, na konci tříd se ujistil, že penis se zvětšil o průměr 1,5 cm a kvalita sexuálního života se změnila k lepšímu.

Roman, 29 let, Petrohrad

Čerpadlo používám velmi opatrně, aby nedošlo k poškození kůže a cév. Díky těmto činnostem se mi podařilo posílit erekci, což prodlužuje pohlavní styk.Pomp se rozhodl použít k boji s předčasnou ejakulací.

Vitaly, 41, Moskva

Mám radost z provádění postupů, když vidím, jak můj přítel doslova roste před našimi očima. Po dobu 3 měsíců pravidelného cvičení se můžu pochlubit nárůstem o 1 cm a průměru 1,5 cm.

Harm

Kromě výskytu kontraindikací a určitých rizik existují nevýhody pompingu. Mezi ně patří následující nevýhody:

 • trhliny malých nádob, které způsobují podkožní modřiny;
 • porucha citlivosti falusu způsobená nadměrným použitím čerpadla;
 • znecitlivění a sušení kůže;
 • rizika vzniku bolesti;
 • možné snížení síly ejakulace způsobené nesprávným použitím zařízení;
 • Rizika snížení kvality erekce na pozadí nesprávného použití.

Recenze těch, kteří byli zraněni

Taras, 32 let, Rostov na Donu

Udělal jsem řadu chyb při používání pumpy, protože jsem se setkal s rupturami cév a bolestivými pocity. Vzhledem k tomu, že tělo je tak citlivé, že zašlo příliš daleko s negativním tlakem, musel jsem zažít velmi nepříjemné pocity.

Dmitry, 46 let, Gelendzhik

Čerpadlo jsem používal jeden a půl měsíce a možná si všiml, že bez ní nemohu dosáhnout tak silné erekce. Pocit, že tělo je na přístroj jednoduše zvyklé. V mém případě se erekce ještě zhoršila.

Ivan, 28 let, Kaliningrad

Přístroj nebyl podle svých představ, protože všechny účinky vakua jsou doprovázeny bolestí a pocitem, že se kůže roztrhne. Buď to není pro mě, nebo čerpadlo používám nesprávně, ale musel jsem to vzdát.

Závěr

Pro dosažení maximálního efektu při použití vakuové pumpy je možné pouze pokud zvolíte správný typ a velikost zařízení. Je nutné jej striktně aplikovat v souladu s instrukcemi, aniž by došlo ke zneužití principu práce. Pomping má indikace a kontraindikace, které jsou vzaty v úvahu předem. Zvýšení falusu a zlepšení kvality erekce může pouze pravidelné a správné používání čerpadla.