Užitečné produkty ke zvýšení potence u mužů

Potence je sexuální potenciál člověka, který spočívá v jeho schopnosti mít pohlavní styk k iniciování a otěhotnění dětí. Účinnost je přímo závislá na obrovském seznamu faktorů, z nichž nejdůležitější jsou strava, životní styl a zdraví. Lékaři nazývají nejdůležitější produkty pro potenci.

Seznam těchto přípravků musí být zahrnut do denní stravy každého člověka. To nejenže zabrání erekčním poruchám a impotenci, ale také zvýší účinnost a libido. Zbývá pouze vytvořit seznam užitečných a zakázaných produktů pro mužský genitourinární systém.

Jak závisí účinnost na konzumaci určitého jídla?

I v době bohyně Afrodity byly identifikovány produkty, které zvyšují účinnost a úroveň libida člověka, bez ohledu na jeho věk. Dnes lékaři vedli spoustu argumentů, jak přesně takové jídlo ovlivňuje sexuální potenciál člověka a co může snížit aktivitu v posteli.

Konkrétně:

 • Vitamíny A a E jsou nezbytné pro plnou reprodukci a zvýšení mužské plodnosti;
 • Vitamíny B pomáhají nervovým zakončením přenášet impulsy, které způsobujívzrušení a související procesy;
 • vápník, hořčík, zinek a selen, síra přispívá k silným erekcím a dostatečné účinnosti;
 • sacharidy a tuky zvyšují vytrvalost mužů;
 • Aminokyseliny vylučují z těla radikály a toxiny, zabraňují řadě onemocnění;
 • protein je stavební materiál pro syntézu testosteronu a semenné tekutiny.
Stanovisko znalce
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Každý člověk by měl mít na paměti, že přejídání a zneužívání potravin může vést ke snížení potence a hladu k úplnému odstavení.

Výrobky, které zvyšují pohlavní aktivitu mužů

Denní strava mužů by měla být vyvážená a různorodá.Jídlo pro potence se vaří v troubě, pečené a vařené, není možné smažení.

A nejcennější jsou potraviny, které nebyly tepelně ošetřeny.Následující produkty mohou zachovat účinnost:

 • Ořechy všeho druhu.Kromě vitamínů E a B obsahují látky jako hořčík a zinek.
 • Ryby.Zdrojem fosforu, vápníku, zinku a řady vitamínů by měla být ryba v nabídce nejméně dvakrát týdně.
 • Chudé maso.Pro sexuální aktivitu by muži měli upřednostňovat červené maso, bohaté na složení a užitečné vlastnosti.
 • ​​
 • Některé sladkosti.Pro sexuální sféru jsou nejužitečnější med, tmavá čokoláda.
 • Kuřevejce. Složení výrobku zlepšuje krevní oběh, zvyšuje imunitní sílu, pomáhá lépe plnit tkáně penisu krví během erekce, čímž eliminuje problémy s potencí.
 • Mořské plody. Zdroj zinku a proteinu, díky kterému se produkuje testosteron v dostatečném množství.
 • Citrusové plody. Tyto plody jsou nepostradatelným zdrojem luteinu, který zvyšuje koncentraci testosteronu v krvi.
 • Rostlinné oleje. Zdrojem vitamínu E a dalších látek, které zlepšují kvalitu semenné tekutiny, upravují hormony.
 • Granátové jablko. Díky tomuto plodu jsou stěny cév a funkce srdce zesíleny, cévy jsou rozšířeny a krev je během erekce snadněji dodávána do genitálií.
 • Zelení. Petržel a špenát jsou považovány za prapůvodně maskulinní produkty ke zvýšení síly a potenciálu.

Mezi užitečné produkty patří také šťávy z celeru, granátového jablka, dýně a různých bobulí, koumiss, bylinných čajů a mléčných výrobků.

Co byste měli kategoricky odmítnout?

Vědět, jaké jídlo je potřebné pro zvýšení účinnosti, nebude pro člověka obtížné sestavit si stravu. Zředěný může být kaše, libové maso, vejce a droby. Ale produkty, které jsou užitečné pro účinnost, nejsou jediné věci, které potřebujete vědět jistě. Existuje jídlo, které může naopak vyvolat impotenci.

Konkrétně:

 • alkoholické nápoje, které snižují funkci varlat, které inhibují účinnost a reprodukční funkci;
 • tučné maso a rybyzvýšení hladiny cholesterolu v krvi, což vede k erektilním poruchám;
 • nadměrně slané potraviny, které narušují mnoho procesů v těle, poškozují páteř a vedou k otoku;
 • šumivé nápoje, muffiny, sladkosti, které vedou k obezitě;
 • uzené, konzervované potraviny, které vrhají tělo radikály a toxiny.

Nesnažte se také využít pomoci energetických nápojů, které mají krátkodobý účinek a úder do kardiovaskulárního systému.Hlavní nepřítel potence má nadváhu, takže jídlo by mělo být zelenější a řádně vařené.

Nejlepší produkty pro zvýšení účinnosti

Na základě těchto vitamínů, minerálních látek a stopových prvků můžete vytvořit seznam nejcennějších produktů pro zachování účinnosti a erekce.Lékaři volají více než 30 produktů, mezi nimi 5 nejlepších produktů rychlého a silného vlivu na sexuální sféru.

Název produktu pro zvýšení účinnosti Popis užitečných vlastností produktu
Syřidlo nebo velbloudí žaludek Pokud budete jíst 3 gramy sušeného produktu, člověk za pár minut pocítí nárůst síly a vzrušení.S pomocí tinktury na takovém produktu může být impotence vyléčena.
Ústřice Přírodní mocný afrodiziakum, které stimuluje pohlavní orgán.Zdroj zinku, bílkovin, aminokyselin a hormonu dopaminu (stimulátor spokojenosti).
Platýs Nepostradatelný produkt pro zvýšení odolnosti člověka a erekce.Ryby jsou bohaté na vitamíny a minerály, stravitelné bílkoviny, minerály užitečné pro potenci.
Makrela Tato ryba obsahuje omega mastné kyseliny, které jsou důležité pro produkci testosteronu.Složení ryb (jód a fosfor) je také užitečné pro reprodukční zdraví mužů, protože produkt zvyšuje životaschopnost spermií.
Tuřín Výrobek by měl být použit ve vařené formě jako příloha pro ryby a mořské plody.Kompozice je bohatá na vitamíny a látky, které posilují imunitní systém a fungují téměř ve všech systémech a orgánech.

Závěr

Nejlepší potraviny, které zvyšují účinnost, jsou tuřín, platýs velký a makrely, ústřice a syrové ryby.Také do tohoto seznamu můžete přidat ořechy a med, libové maso, rostlinné oleje, mléčné výrobky, zeleninu a ovoce, bobule a přírodní šťávy.Pokud je dieta mnohostranná a rozmanitá, člověk nikdy nebude čelit impotenci na pozadí nedostatku vitaminů a užitečných zdrojů těla.