Účesy pro chlapce: vyberte typ osoby a povahu vlasů

Pro mnoho dětí školy a dospívání je účes nepostradatelným prvkem vnějšího obrazu, díky kterému dítě projevuje svůj potenciál a osobnost.Rodiče by v tomto případě neměli na chlapce vyvíjet tlak, uplatňovat svůj názor, ale pouze řídit a navrhovat, jak vybrat účes.Hlavními kritérii výběru jsou typ obličeje a povaha vlasů dítěte.

Tvar obličeje všech lidí je odlišný a pomocí účesu můžete skrýt některé jeho nedostatky a rysy.Pokud je špatné vybrat si účes, může hrát krutý vtip, zdůrazňující nedostatky v vzhledu.V tomto ohledu se odborníkům a kadeřníkům doporučuje, aby zvážili, jaké typy účesů jsou určeny pro každý typ obličeje, který má chlapec, a pak na základě těchto poznatků vybírají účes, vycházející z přání dítěte.

Výběr účesu podle tvaru obličeje

Hindštinafashion dence hemží rozmanitost a svobodu volby, a proto docela obtížné najít módní a stylovýúčes pro chlapce školy nebo dospívání.Abychom omezili okruh hledání, kadeřníci doporučují věnovat pozornost především tvaru chlapcova obličeje, pro který jsou speciálně navrženy určité typy účesů a účesů.

Pro informaci! Stylisté zdůrazňují, že účes není jen způsob sebevyjádření, ale také nástroj pro skrytí některých vad ve vzhledu.Někdo s ostříháním skrývá lepící uši, někdo - kulatý obličej nebo asymetrie v obličeji.

Oval

Oválný obličej se nejčastěji vyskytuje mezi lidmi, takže většina účesů a účesů je pro něj vhodná.To může být účesy pro chlapce bez rány nebo s rány, krátké, střední a dlouhé možnosti účesů, objemné nebo elegantní, stylové účesy.Kadeřníkům se doporučuje věnovat větší pozornost struktuře vlasů, protože oválná tvář dokonale zapadá do všech účesů.

Kolo

Kulatý povrch je charakterizován rozšířenými lícními kostmi nebo přítomností nadměrného objemu v tvářích.S pomocí správného střihu můžete tyto prvky skrýt v exteriéru chlapce tak, aby měl obličej oválnější tvar.Vertikální linie by měla být přítomna ve stříhání vlasů, je lepší stříhat vlasy střední délky.Ačkoli mnoho typů stříhání vlasů s asymetrií je také dobře vhodné pro tvary kulatého obličeje.

Náměstí

V tomto případě bude vzhled chlapce tvořen vysokým tvarem čela a prodlouženou bradou.Příliš mužné funkcevelká hlava musí být změkčena pomocí účesu, proto se stylistům doporučuje, aby si vybrali účesy s rány a asymetrickým uspořádáním vlasů. Prostor kolem uší je otevřen a rány jsou vyčesány do strany. Nepoužívejte jen hřeben zpět nebo nosit rovné rány.

Trojúhelníkový

Tento tvar obličeje se vyznačuje širokou linií čela a lícních kostí, ale úzkou bradou. Chcete-li vyrovnat linie obličeje, skrýt tyto funkce, kadeřníkům se doporučuje dát přednost krátké modely účesů s přítomností rány. Základní pravidlo pro chlapce s touto formou obličeje je úplné odmítnutí přímého rozloučení ve vlasech, je lepší dodržovat asymetrii a nedostatek jasných linií ve stříhání vlasů.

Diamant

Tento tvar obličeje se často nazývá diamant a pouze dobře zvolené typy účesů skryjí jeho rysy - úzkou linii čela a brady, prodloužené lícní kosti a dutiny na chrámech. Musíte vyzvednout takové účesy, které mohou dát objem bradě a vyhladit linii lícních kostí. Je třeba se vzdát dlouhých účesů, které jsou česané zpět, stejně jako těch, které znamenají objem ve středu hlavy nebo rozloučení. Nejdůležitější zbraní jsou šikmé rány, které rozšiřují linii čela.

Prodloužený

V tomto případě pomáhají rány zkrátit tvar obličeje, stejně jako zakrnělou korunu s koncentrací délky vlasů. Díky objemné horní části hlavy, nepřítomnosti časové oblasti, šikmým nebo rovným ránům můžete maximálně přinést prodlouženou tvář dostandardní oválný tvar. Je lepší dělat dělení na jedné straně a držet se asymetrie, aby nedošlo k protažení obličeje. Měli byste se také vyvarovat rovných a hladkých vlasů, protože zdůrazňují velikost obličeje.

Tudíž, každý tvar obličeje, který je vlastní všem lidem, vám umožňuje správně zdůraznit krásné rysy obličeje, ale zároveň skrýt některé nedostatky a nedostatky. Toto kritérium by mělo být zásadní při výběru účesů a účesů, i když mluvíme o malém chlapci.

Dětské účesy pro chlapce podle barvy a povahy vlasů

Vlasový odstín, jejich struktura a objem je další skupinou kritérií, která určuje volbu ve prospěch účesu a účesu pro chlapce. Tam jsou účesy, které vypadají harmonicky a stylově na tmavých vlasech, a tam jsou ti, kteří dělají obraz světlovlasého chlapce výhodnější. Kromě toho, pokud některé účesy jsou vhodné pro rovnoměrné a objemné vlasy, pak se ostatní budou efektivně dívat pouze na kudrnaté kudrnaté zámky.

Na blond vlasy

Rodiče se nejčastěji zajímají o to, jak si vybírat účesy pro blond kluky, protože předškolní a školní věk je doprovázen obdobím lehkých měkkých vlasů. Mnozí z těchto chlapců se stávají tmavšími ve zbarvení vlasů až do nástupu dospívání a dospělosti a jen několik z nich zůstává blond. Hlavní výhodou blonďatých vlasů je možnost růstu objemu a dlouhých variací účesů.

Můžete si vyzvednout blond vlasyabsolutně všechny typy účesů. Jedinou výjimkou budou ty možnosti, které předpokládají minimální krátkou délku a vlasy - design, oholené dělení. Na blond vlasy bude gradace minimálních délek vlasů, vzorů a všech druhů kudrnatých vlasů sotva znatelná a ne tak velkolepá jako na tmavých vlasech. Ideální účesy pro blond kluky - grunge, klobouk, žebřík, náměstí, Brit nebo kanadský.

Na tmě

Tmavé vlasy, na rozdíl od světlých odstínů, nebudou vždy vypadat příznivě s dlouhými účesy a přetížením vnějšího obrazu chlapce. Stylistům se doporučuje věnovat pozornost krátkým stříháním vlasů, promocím a víceúrovňovému stříhání vlasů, protože tmavé, světlé prameny zvýší účinek textur vzorů účesů. Mohou to být účesy s objemným vrcholem, se šikmým stylovým třeskem nebo roztrženými prameny.

U tmavovlasých chlapců byste měli věnovat pozornost krátkým sestřihům, jako je box a půl krabice, ve kterých budou jasně vyjádřeny přechody délek vlasů. Můžete doplnit obraz pomocí figurální účes ve stylu vlasy - design. Jsou také přijatelné průměrné srážky, zejména pokud jsou předpokládány různé délky vlasů. Nejvhodnější příklady srážek pro takové vlasy jsou box a halfboxing, zip, Briton, Caesar.

Pro hrubé vlasy

Kadeřnické účesy pro chlapce s tvrdými vlasy by měly být v prvé řadě nenáročné na styling, protože tento typ vlasů je nezdravý a tvrdohlavý v péči o chlupy, navíc nezůstávají dlouho v určeném objemu a tvaru.Kadeřníci a kadeřníci nejčastěji doporučují vybírat krátké verze účesů, pohodlné a praktické v péči o školy a dospívající chlapce s tvrdými vlasy.

Dva nejběžnější způsoby řezání tuhých vlasů jsou kaskáda a řezání textur ve vrstvách.Takové známé modely účesů, jako je bob a bob, jsou kontraindikovány, protože vyžadují stálý a nejpřesnější styling.Také nedělejte ostříhat se zkrácenými chrámy a velkou délkou v korunce, protože tuhé vlasy vytvoří neupravený vzhled.Nejideálnější možností je ježek a dětské hřiště, kanadské a polopolečky.

Pro tenké měkké vlasy

Pokud má chlapec ve své struktuře tenké a měkké vlasy, stylisté vám doporučují pečlivě vybrat si účesy.V tomto případě je cíl stejný - dává větší objem, který se dosahuje odstupňováním délky vlasů.Texturované, víceúrovňové účesy mohou být krátké nebo střední délky, ale možnosti jako čtvercové a jiné podobné modely na tenkých vlasech budou vypadat tenké a matné.

Nejvhodnější účesy pro chlapce s měkkými a tenkými prameny jsou klasická polka, sportovní polodrahokam, krátký a odvážný box, krátký účes.Ale možnosti pro stříhání vlasů s prodlouženými třesky je nejlepší vyhnout se majitelé tenké vlasy, jako účesy s forelocks čelo forelock.Můžete také zvážit krátký výklad bob účes, jak to dokonale dává objem vlasů, ale potřebuje styling.

Účesy pro chlapce se dvěma vrcholy: foto

Mnozí chlapci se dvěma hlavami na hlavách považují za obtížné vybrat si účesy, jako jejich rodiče, protože tato funkce může zabránit mnoha účesům. Nejčastěji se volba týká krátkých variant účesů (např. Boxu a půl boxů), protože to vám umožňuje skrýt vadu a vyhnout se pramenům v oblasti vrcholků. Průměrná délka nevypadá, protože formulář nedrží. Dlouhé stříhání vlasů je však možné, pokud vlasy mohou být stylizovány nebo mohou být sbírány v culíku.


Lidé říkají, že lidé narození se dvěma vrcholy jsou zvláštní a často nadaní. Proto stojí za to vysvětlit dítěti, že to není chyba v jeho vzhledu, ale naopak zvláštní rys projevu jeho individuality.

Kadeřnické účesy na lopatky: foto

Kadeřníci a stylisté věnují zvláštní pozornost účesům pro chlapce s ušima, protože pro mnoho dětí ve škole a dospívání se tato vlastnost stává příčinou komplexů a pochybností o sobě. Nejjednodušší možností, jak skrýt vyčnívající uši, je udělat dlouhý účes pro chlapce, jako je bob nebo prodloužená verze bobu. V tomto případě budou prameny, které začínají od rány do zadní části hlavy, padat dolů a zakrývat tvar uší. Také můžete upravit tvar uší pomocí stříhání vlasů, jako je čepice, když je velké množství vlasů v horní části hlavy.


Závěr

Každé dítě je individuální ve formě obličeje, typu a struktury vlasů, vnějších údajů a zájmů.Při výběru účesu je důležité zvážit všechna tato kritéria, a co je nejdůležitější, touhy a životní styl samotného chlapce.Střih bude vyhladit některé z tvrdých rysů obličeje, správné asymetrie, dát chlapce vzhled atraktivnější.Navíc pomůže dítěti v týmu cítit sebevědomí a statečnost.