Účesy pro chlapce na boku: cool nebo již mainstream?

V poslední době se kluci dívali na vlasy a pravidelně si stříhali vlasy.Dnes, pánské kadeřnictví přišli s různými účesy pro silnější sex, který jim pomůže vytvořit jejich image.Nyní velmi módní účesy pro chlapce na boku.

Dnes se podíváme na odrůdy těchto účesů a naučíme se, jak se o ně starat.Také se naučíme, jak si vybrat krásný obraz s ohledem na váš typ obličeje.

Účesy pro chlapce s třeskem do strany

Mnoho chlapů rád nosí rány, takže si vybírají ty účesy, které budou s tímto doplňkem vypadat krásně.Pokládání pramene na stranu je velmi jednoduché.Musí se česat na boku a zajistit speciálním nástrojem.

S třesky na straně silnější sex vypadá odvážněji, sebejistěji, vážněji a obchodně.Chcete-li mít slušný vzhled, musíte zvolit správný třesk, vzhledem k tvaru tváře.

  1. Muž s kulatým obličejem je pramen, který je oholen po stranách a protáhnut výše.
  2. Pro typ čtvercového čela se vejde dlouhý pramen aprodloužené vlasy v korunce.
  3. Pro prodlouženou tvář musíte udělat objemný účes. Mělo by být svěží s šikmým pramenem.
  4. Téměř každý střih s rány se hodí do oválného obličeje.

Nezapomeňte vzít v úvahu vaše povolání a svůj vlastní styl, jinak bude ostříhat vypadat vtipně.

Tip!Vyberte požadovaný obrázek, který pomůže kvalifikovanému a zkušenému odborníkovi.

Bob se šikmými asymetrickými rány

Nejen holky, ale také chlapci dělají bob s šikmými rány. Ne všichni kluci jako tento účes, to je často dělá pro chlapce. Naučit se, jak udělat účes na straně pro chlapce lépe sledovat video.

Bob vypadá perfektně na rovných a hustých vlasech, protože kudrnaté vlasy zkazí celý tvar. Rány mohou být šikmé, rovné a rovné.

Kanaďan položený na stranu

Kanaďan je klasický účes pro chlapce na boku, který vytváří vzhled podnikatelského, vážného a účelného chlapa. V tomto účesu má třesk šikmý tvar.

Je velmi snadné se o kanadce starat a starat se o něj. Je vhodný pro rovné i kudrnaté vlasy. Strand, s pomocí gelu, položil dozadu. Je ideální pro chlapce, s kulatým nebo oválným obličejem.

Máte-li hranaté rysy, pak to může být opraveno pomocí krátkých třesků a pramenů padajících na obličej. K dispozici je také sportovní kanadský. Vytváří obraz chlapce tyran.

Dvojitá kareta

Haircut double square miluje obrovsképopulární, pokud jde o silnější sex, bez ohledu na jeho věk.Dokonce i mladí kluci mohou nosit tento účes.Chcete-li to, musíte pěstovat malé vlasy a pak se o ně starat.Je ideální pro kluky s kulatým a oválným obličejem.

Z obvyklých čtyř druhů se dvojité čtyřky tohoto druhu liší v tom, že vlasy na parietální části jsou delší, jejich délka je 8 cm a mají dvě úrovně.Takový střih se může podobat kaskádě.Dvojité auto skvěle vypadá na husté a rovné vlasy.Bez ohledu na strukturu vlasů, účes bude vždy vypadat hlasitost.Tento styl je velmi vhodný pro chlapce 14 let.

Hladký účes s postranním oddělováním

Hladké vlasy v podstatě dělají chlapce pro speciální události, protože přidávají věk a oficiální vzhled.Jsou zvlhčeny gelem.Pro chlapce ve věku 12 let, takový styling nelze nosit denně, ale pro speciální události je to to, co je potřeba.Dělení může být provedeno tak, aby bylo vhodné pro dítě.

Retro styl

Retro styl bude pravděpodobně vždy v módě.V tomto účesu je velmi snadné udělat rány na stranu.Je nutné rozdělit vlasy do dvou ne identických částí.Budete potřebovat vosk, který si dáte na vlasy a stylizovaný s fénem.Někdy se účes děje s oholeným dělením.

Takovou úpravu lze provést jak při zvláštních příležitostech, tak iv každodenním životě.Chcete-li vytvořit takový obraz, musíte mít dlouhé vlasy na čele a korunce.Tento styling je ideální pro kudrnaté vlasy.

Pro informaci! Tento typ stylinguvyžaduje odpovídající styl, to znamená, že chlapec musí nosit oblek, takže tento účes je vhodný pouze pro slavnostní příležitosti.

Oholené chrámy s lemem do strany

Oholené chrámy vždy ukazují odvahu chlapa. Tento styl ostříhání vypadá velmi pěkně, ale ne všichni teenageři a muži se rozhodnou tento krok udělat. Vlasy a jejich délka by měla být pravidelně sledována a denně by měla být na čele.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista
Samozřejmě, vyholená whisky pro chlapce s rány do strany může vypadat vzdorně, ale všichni teenageři chtějí držet krok s módou. Na oholené chrámy, odborníci mohou různé vzory.

Tenis

Střih na tenis byl vyroben sportovci, ale postupem času si získal popularitu mezi mladými lidmi. Jeho zvláštností je, že chlupy na bocích a na zadní straně hlavy jsou velmi krátké a v horní části hlavy jsou delší. Existují čtyři typy tenisu:

  • Čtyřkolky,
  • Ježek,
  • Tenis pro mládež,
  • Beaver.

Bangs hraje klíčovou roli ve srážkách. Zpravidla není příliš dlouhý a vejde se tak, že čelo je otevřené.

Kdo jsou účesy s rány česanými do strany?

Když se chlapec podíval na módní účesy, může chtít železnou módu, ale jak víte, co se s ním stane? K vyřešení tohoto problému vám pomůže speciální program, ve kterém si můžete vybrat pro sebe různé účesy.

Nějaké rány padnou těm klukůmkteré rovné vlasy, s kudrnatými vlasy, je důležité zvolit správný účes. Také je třeba vzít v úvahu délku vlasů.

Fotografie módních pánských účesů s rány na stranu

Chcete-li určit výběr účesu, musíte se podívat na fotografie různých účesů, věnovat pozornost tvaru obličeje, struktuře vlasů a věku dítěte.Péče o vlasy

Nemyslete si, že je velmi obtížné se starat o stříhání vlasů na jeho straně. Pokud si vyberete správný účes, s ohledem na všechny fyzické vlastnosti dítěte, pak vlasy je velmi snadné sledovat. Je důležité si uvědomit, že je třeba si umýt hlavu každý den, aby byl styling lepší.

Pro péči o vlasy musíte zakoupit kvalitní kosmetiku, která bude udržovat tvar po celý den. Některé účesy vypadají krásně bez stylingu.