Účesy a účesy pro chlapce s rány

Pro mnoho rodičů se dítě stává záležitostí pýchy, takže výběr oblečení a účesů se stává více než odpovědným úkolem. Psychologové doporučují dětem vybrat si účesy a účesy, které jsou plně v souladu s jejich typem temperamentu a charakteru. A starší děti si mohou samy pro sebe vybrat obrazy a účesy, rodiče mohou směřovat zájmy dítěte pouze správným směrem.

Dnešní účesy pro chlapce s rány si zaslouží zvláštní pozornost, protože se vyznačují svými tvůrčími nápady a nestandardním přístupem k účesu chlapce. Některé účesy mohou znamenat krátký třesk, zatímco jiné účesy mohou být s dlouhým třeskem, který je položen na bok, záda nebo nahoru s pomocí kosmetiky. Hlavní věc je, že chlapec má rád účes a nezasahuje do jeho životní činnosti.

Kdo je vhodný?

Všechny stávající účesy pro chlapce s rány od stylistů a kadeřníků, které jsou v současné sezóně tak oblíbené, by měly být vybrány podle několika kritérií. S pomocí rány, můžete nejen vytvořit stylový a originální obraz, ale také upravit tvar obličeje. Proto při výběru účesu s třeskem musíte odtrhnouttyto ukazatele:

  • tvar obličeje a rysy vzhledu chlapce;
  • vlasová struktura a stín;
  • věk, životní styl a zájmy dítěte;
  • péče o rány a srážky;
  • Celkový obraz a obraz chlapce.
Pro informaci! Navzdory tomu, že rány nikdy nevyjdou z módy, pro malé chlapce se nedoporučuje dlouhý a objemný třesk, protože se může dostat do očí a způsobit problémy s viděním.

Výhodami rány jsou zlepšení a náprava proporcí obličeje, jakož i upozornění na oči dítěte.Pokud si vezmete bang špatně, můžete přidat vzhled temnoty.Nejlepší ze všech rány všech typů a tvarů jsou vhodné oválné tváře.U kulatých ploch, kadeřníci zřídka vybírají a doporučují rány, alternativou může být asymetrický krátký okraj.

Trojúhelníkový tvar obličeje je kombinován s tlustým třeskem na linii obočí nebo se vzácnými klenutými rány, ale měli byste se vyvarovat přímého lemování rány a rovných čar, protože zbytečně zdůrazňují hranu brady..

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pokud jde o čtvercovou tvář dítěte, holiči doporučují vybrat si účesy s asymetrickými rány, které změkčují obličej.

Druhy rány

Módní účesy s rány jsou nejčastěji účesy pro mladistvé, stejně jako u chlapců předškolního věku, nadměrná délka vlasůmůže zasahovat do znalostí světa a učení. Dnes, módní průmysl v této oblasti nabízí mnoho druhů účesů, mohou být široké a úzké, rovné nebo asymetrické, hladké, rovné nebo šikmé, atd.

Výběr rány v účesu pro chlapce je lepší z následujících typů:

  1. Šikmé - rány vypadají velkolepě na čtvercové nebo obdélníkové ploše, ale také pro kulatý nebo oválný tvar také skvěle fungují.
  2. Přímé rány jsou dlouhé - mohou mít různou délku a tloušťku, ale jsou vhodné pouze pro oválný a kulatý obličej.
  3. Přímé rány jsou krátké - ideální pro tvary ve tvaru srdce nebo kulatého obličeje, zatímco rány mohou být roztržené nebo dokonale hladké.
  4. Vícevrstvé rány - ideálně kombinované s texturními typy účesů, a co je nejdůležitější, vhodné pro téměř všechny chlapce, bez ohledu na tvar jejich tváří.

Navzdory skutečnosti, že u mnoha lidí hrají rány výborný nástroj, jak skrýt nedostatky ve vzhledu a tvaru obličeje, holiči ne vždy doporučují tuto techniku ​​používat na dětech. Chlapci ve věku 3-10 let, mohou rušit, kromě rány náročných na péči a styling. Na kudrnaté a kudrnaté vlasy to nemusí vypadat tak, jak chtěli rodiče.

Módní účesy pro chlapce s dlouhými rány

Každý účes pro chlapce s třeskem musí být schválen odborníkem, který chápe, jak spojit třesk s účesem a tvarem obličeje. Je třeba zvážitvěku, a také zda bude schopen samostatně položit a starat se o svůj účes. Navíc, rány musí pravidelně řezat, aktualizovat model účesu. Zbytek rány je skvělým doplňkem k obrazu dítěte.

Odstupňovaný caret

71 Technika rovnání vlasů vám umožní kreslit tlustý a objemný, efektivní účes, a to i na tenké měkké vlasy. Špičky rány a čtverce jsou mlety, což má za následek ostříhání vlasů, které je tak přirozené a nenáročné, jak je to jen možné.

Anderkat

Tento klasický účes je vhodnější pro chlapce 14 let a starší, protože se zaměřuje na mužnost a brutalitu vzhledu. Hlavní objem ostří je soustředěn na horní části hlavy, kde středně dlouhé vlasy přecházejí do třásně, která je nutně česaná na stranu. Ale parietální oblast a chrámy jsou ponechány krátkosrsté, aby hrály na kontrast délek.

Kanadský

Kanaďan je výkladem půlkruhu, ale s dlouhým třeskem a korunou. Ideální kanadský vzhled na objemné a kudrnaté vlasy. Holič odřízne zadní část hlavy a chrámy a ponechá průměrnou délku vlasů pouze v horní části hlavy s vířivkou na rány. Rány mohou být položeny v každém směru, pokud nejsou hladké a rovné.

Tenis

Totouniverzální verze účesu, která se hodí téměř všem chlapcům, bez ohledu na tvar obličeje a charakteru. Vizuálně ostříhaný tenis je protáhlá koruna, stejně jako krátký účes a temporální oblast. V sestřihu by neměly být ostré čáry a přechody, to je to, co odlišuje tenis od ostatních modelů účesů.

Kaskáda

Kaskáda účesů dokonale přizpůsobuje tvar obličeje, zejména pokud kadeřník dělá účes s kaskádovitým tvarem. Funkce účesů - textury vícevrstvé řezné délky vlasů, takže vlasy budou vypadat dynamicky a originálně. Rány mohou být šikmé nebo dokonce, ale oříznuté v roztržené kaskádě. Střih nevyžaduje styling a speciální péči.

Bob

Další vícevrstvý účes pro chlapce, takový zkrácený výklad auta. Bob je nutně objemná a tlustá hlava rovných vlasů, která rámuje obličej. Délka účesu může být upravena, ale podle standardu by měla být na horní části hlavy, projít přes chrámy nad ušima a končit rovným, hladkým třeskem. Účinkuje účes na rovných blonďatých vlasech chlapců s měkkými rysy.

Závěr

Všechny nejmodernější účesy pro chlapce s rány byly uvedeny dříve. Vyjadřují různé druhy rány - rovné, šikmé, vícevrstvé a roztrhané varianty. Při výběru účesu vám kadeřník řekne, jaký druh obličeje má dítě a jaký typ rány v účesu mu bude lépe vyhovovat.celkem Je jen důležité, aby vlasy nezpůsobovaly chlapci nepohodlí. Pravidelně, rány budou muset být oříznuty tak že to nespadá do očí.