Účes pro chlapce v hrnci: foto

Pánské účesy jsou dnes tak rozmanité a zajímavé, že malí chlapci začali dělat účesy.Ale klasický účes pod hrncem nejde do minulosti, ale je stále relevantní.

Ale mohou si všichni chlapci ostříhat vlasy tím, že to dělají?Ne, ne všechny.A proč se můžete dozvědět o čtení článku.

Historie původu účesu

Pod hrncem - první módní účes.První, kdo si ostříhal vlasy, byli muži, kteří žili v XIV století.

Zásada vytvoření takového účesu byla velmi jednoduchá: na hlavu si dali hrnec hlíny, který se hodil a hodil, a chlupy pod hranami hrnce byly odříznuty.

V dnešní době se změna účesu mění, vypadá stylověji, ale klasická verze zůstala v módě.

V rámci hrnce se nejedná pouze o muže a chlapce, účes je velmi oblíbený u spravedlivého pohlaví.Ženy se naučily styling kadeřnic pomocí fénu nebo curlingu, dosahují originálního, kreativního vzhledu a zdůrazňují svou individualitu.

V jakém věku je tento typ účesu nejvhodnější?

Z velkého množství účesů mistři doporučujíúčes pod hrncem pro chlapce ve věku 1-3 let.

Důvodem jsou tyto body:

  • Vlasy pro děti různých délek a struktur, takže je pro pány snazší a snadnější vyrobit takový účes;
  • Vlasy jsou stále tenké, takže je snadno zaměnitelné.Aby se tomu vyhnulo, chlapcova ostříhat by měla být bez dlouhých pramenů;
  • Účes by měl být velmi jednoduchý a rychle oživený, protožeděti z důvodu svého věku jsou velmi neklidné.
Poradenství! Je-li chlapcovy vlasy velmi zmatené, měla by být zadní strana hlavy co nejkratší.

Dítě s takovým ostříháním bude vypadat nejen elegantně, ale i stylově.Taková „čepice“ na hlavě chlapce dává objem tenkým vlasům, což vám umožní vytvořit krásný každodenní účes.

Proč byste neměli štěpit dítě ve věku 7 let?

Ve věku od 7 do 10 let začínají chlapci vyrůstat a chtějí vyniknout mezi svými vrstevníky.Sedmiletý chlapec se může zúčastnit výběru účesu.Dítě bude nepochybně chtít něco módního a stylového, ale protoževlasy pod hrnec jde do dětí a dospělých, první srovnávač chce něco zajímavějšího.

Odborníci však nedoporučují řezat dítě v tomto věku pod hrncem z jednoduchého důvodu: aktivní vypadávání vlasů.Proto se kadeřníkům doporučuje vybrat si velmi krátké účesy.

Pro informaci!Vlasy dítěte mohou vypadat z různých důvodů, ale nejdůležitější je stres způsobený vstupem do školy.(nové zkušenosti, změny v emocionálním stavu a způsob práce a odpočinku).

Pokud má sedmileté dítě rozhodně účes pod hrncem, určitě bude možné se k němu vrátit.Je však třeba vzít v úvahu několik nuancí:

  1. Ujistěte se, že dítě neztrácí vlasy;
  2. S vypadáváním vlasů zjistíte příčinu a zbavte se jí, čímž umožníte vlasům opětovný růst a minimalizujete vypadávání vlasů.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pro nejvhodnější účes pro chlapce v daném věku byste měli kontaktovat odborníka, který odborně zhodnotí stav vlasů a doporučí možnost účesu.

Tloušťka vlasů a stříhání vlasů

Při výběru jakéhokoliv účesu je nutné posoudit strukturu vlasů, jejich délku, tloušťku.Střih pod hrncem pro chlapce nebyl výjimkou, má také své specifické ukazatele.

K vytvoření tohoto účesu rozhodně nejsou vhodné kudrnaté vlasyNedovolí ostříhat vypadat tak, jak bylo zamýšleno.V takových případech je třeba skladovat produkty pro úpravu vlasů, ale dítě to nepotřebuje.

Tenké vlasy také nejsou vhodné pro "hrnce".Budou zmateni.Aby se tomu zabránilo, kadeřník učiní délku co nejkratší v zadní části hlavy, ale ne skutečnost, že to bude vypadat tak, jak bychom chtěli.V této situaci se ukazuje, že už je to model účesu.

Hrubé vlasy jsou to, co potřebujete pro vybraný účes.Umožní toPokládejte stohování podle potřeby, bez jakéhokoliv úsilí.

Důležité!Pro účesy pod hrncem by měly být vlasy naprosto rovné. To umožní účesu být vždy přitažlivý a usnadnit péči o ni.

Hladké tlusté rány z tlustých vlasů pomáhají skrýt případné vady na čele.

Tvar hlavy

Žádný mistr neprovádí provedení požadovaného střihu, než se seznámí s tvarem hlavy klienta. Účes může vypadat směšně a směšně, pokud se nehodí k typu obličeje a tvaru hlavy.

Jaký tvar hlavy by měl chlapec stříhat pod hrnci?

Kadeřník by doporučoval takový účes nejčastěji těm, kteří mají nedokonalý tvar hlavy, protože dlouhé vlasy vám umožní upravit tvar. Objem účesu skryje vady dobře a zdůrazní výhody chlapce.

Fotogalerie

účes malého chlapce pro hrnec perfektně sedí. Takové holky vypadají velmi roztomilý, účes zdůrazní jejich bezmocnost. Příklady naleznete zde:Starší děti získají více romantický účes. Kluci 15-17 letý účes přidají tajemství a zakryjí nevýhody přechodného věku na čele, pro každý věk bude účes jedinečný a zajímavý.

Střih pod hrncem pro chlapceje jedním z nejběžnějších a nejvhodnějších.Nezávisle provádět účes tak, aby to vypadalo dobře, je nepravděpodobné, že bude fungovat, je zapotřebí pomoc specialisty.Holič vybere optimální délku střihu a učiní ho tak, aby každý chlapec vypadal úžasně.