Typy pánských klobouků: modely a typy s názvy a fotografiemi

Jakmile přijde chladné počasí, muži okamžitě spěchají do obchodů a butiků, aby si koupili teplé a útulné oblečení v šatníku. Klobouk je nezbytným a spíše praktickým kusem oblečení, ale díky designu designérů se klobouky používají také jako dekorace. Moderní typy pánských klobouků dokonale přizpůsobují tvar obličeje, zdůrazňují nejlepší vlastnosti a speciální styl mužů.

Nejnovější kolekce prostě ohromí hojnost a široký výběr různých stylů a modelů klobouků pro muže všech věkových kategorií a preferencí ve velkém stylu. Mohou to být sportovní modely pro aktivní kluky, klasické klobouky pro podnikatele a kreativní a originální pohledy pro kreativní lidi. Klobouk je skvělou volbou pro zpestření stylu.

Druhy uzávěrů

Všechny prezentované modely pánských klobouků se liší od moderních designérů a designérů několika funkcemi - stručnost, omezené barvy, jednoduché styly a minimální výzdoba. Při tvorbě různých typů pokrývek hlavy odborníci brali v úvahu sezónní charakteristiky, životní styl mužů, trendy ve stylu a věkové kategorie. Z navrhovaných modelů je možné zvolit pro každého člověka takové možnostiharmonicky zapadá do rytmu života a vnějšího obrazu.

Beret

Tato hlavička přišla do země ze stylové a sofistikované Francie, od té doby barety milovaly nejen ženy, ale také zástupce silnějšího pohlaví.A návrháři a módní domy nabízejí originální mužské modely baret, které jsou vyrobeny v lakonické a zdrženlivé verzi.V nejnovějších sbírkách jsou barety pro muže vyráběny v přísném a zdrženlivém stylu hladkých a hladkých materiálů.

Uzavírací klapky

Pokud vezmeme v úvahu typy pánských pletených klobouků různých značek, téměř každý výrobce nabízí model ušních klapek.Tento klobouk dokonale zakrývá hlavu a uši před větrem a mrazem, zejména pokud je vyroben z pravé kůže a kožešin.Neuvěřitelně útulný a teplý v lišce nebo norkové čepici a nošení takových klobouků by měl být volný bez kravat a uzávěrů.

Kepi

Bude vypadat dokonale strop, ale v zimní verzi, která je vyrobena z teplého a měkkého materiálu.materiálů.Vizuálně, pokrývka hlavy se bude podobat baseballové čepici, ale obložení bude vyrobeno z kožešiny nebo kůže.Nový trend v módu 2018-2019 je čepice z krátkého stříhání norka nebo pečeť kožešiny.Odolný zorník nejen zakryje obličej před větrem a srážkami, ale také příznivě zdůrazní lícní kosti.

Klobouk s pomponou

Dalším stejně významným trendem v pánské módě jsou klobouky s kožešinovými pompami.Nejčastěji doplňují čepice kašmíru nebo úpletu.Dnes významní výrobciNabízejí modely s pom-poms vyrobenými z dlouhých vlasů lišky, polární lišky, mývala, mnoho dokonce barví srst v jednom tónu s kloboukem.Tento druh pokrývky hlavy preferují mladí muži a mládež.

Klobouk

Mnozí muži váhají nosit klobouky, protože je považují za pokrývku hlavy žen.Ale na molu, mužské modely ukazují, jak krásné a elegantní mužské modely klobouků vypadají.Pro zimní období nabízejí výrobci ohřívané možnosti měkkých tkanin.To je jen klobouk od návrháře White Moountaneer v gangsterském stylu dob Al Capone.

Výběr vhodného klobouku podle struktury a barvy

Navrhované typy a styly klobouků pro muže by měly být vybírány především podle tvaru obličeje tak, aby hlavašaty to příznivě upravily. Jak nosit klobouk?

Tenké pletené klobouky jsou ideální pro kulatý obličej, ale úhel čela dokonale koriguje asymetrický tvar čelenky.Pokud jde o barvy, tato sezóna návrháři nabízejí diskrétní možnosti - tmavé odstíny, stejně jako béžové, cihlové, oranžové barvy.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Nejoblíbenější barvy pro pánské klobouky jsou bílé, černé, šedé a béžové klobouky a pro milovníky jasných barev můžete sledovat modely s červenými vložkami a vzory.

Pokud má člověk špičaté rysy, je lepšízkuste na ploché pletené textury klobouk s geometrickými vzory a rovné čáry.Pokud má člověk rysy obličeje tvořené rovnými čarami a oblouky, pak je lepší zvolit si velkou pleteninu s jemným reliéfem a výstižným stylem.Majitelé stylistů s měkkými rysy se doporučuje nosit klobouky s reliéfní a objemné pletení, kulaté pom-poms nebo buboes.

Sbírka fotografií


Závěr

]

Stávající typy čepic se dnes pod vlivem módních trendů tolik změnily, že je obtížné rozlišovat mezi mužskými a ženskými produkty podle jednoho vzhledu a stylu.Z renomovaných výrobců moderních klobouků pro muže stojí za zmínku následující značky: LACOSTE, Calvin Klein, Armani Jeans, PUMA, OSTIN, Gucci, Moncler Gamme Bleu.Všechny nabízejí nové kolekce klobouků pro mladé a zralé muže, kteří preferují sportovní, klasický, kreativní a městský styl oblékání.