Trius vousy růst olej: je to stojí za to koupit?

Krásná a svěží vousy jsou pýchou mnoha mužů. Ne všichni zástupci silnějšího pohlaví si mohou dovolit takový luxus, protože jejich vlasy rostou špatně nebo jsou velmi vzácné. Tento problém pomůže vyřešit olej pro růst vousů Trius.

Tento nástroj budeme podrobně diskutovat. Jeho zvláštností je, že se skládá z přírodních složek a nemá žádné kontraindikace. Přírodní látky přirozeně obnovují vlasovou strukturu. Pojďme zjistit, z čeho se skládá.

Popis léčiva a forma uvolnění

Trius je olej skládající se z 18 přírodních složek, které pomáhají přirozeně urychlovat růst vlasů, takže je lze právem považovat za neškodný lék. Tato skutečnost sama povzbuzuje muže k tomu, aby použili Trius.

Složení nástroje zahrnuje:

 • Ginger Essential Oil,
 • Lněný olej,
 • Makadamový olej,
 • Arganový olej,
 • Skořicový olej,
 • Macerarat Rakytník řešetlákový,
 • Ricinový olej,
 • Jojobový olej,
 • Olej z červeného pepře a další.

Díky přírodním olejům má výrobek příjemnou vůni, takže jej lze aplikovati když jdete na veřejná místa. Je důležité poznamenat, že všechny složky produktu jsou speciálně vybrány tak, aby ovlivnily růst vousů. Každý prvek pomáhá probudit spící cibuli a dát jí vitalitu. Trius není hormonální analog Minoxidil.

Hlavní složky jsou skořicový olej a olej z červené papriky. Zlepšují krevní oběh a vyživují vlasy prospěšnými látkami.

Rakytníkový a jojobový olej zmírňují podráždění kůže a změkčují vlasy. Ricinový olej ovlivňuje růst vlasů a tloušťku vousů.

Tento olej uvolněte v 50 ml lahvičce. Pro větší pohodlí si výrobci vložili pipetový olej. Tento nástroj můžete také najít ve formě masti.

Svědectví

Trius používají ti muži, kteří chtějí pěstovat vousy, ale mají vzácný nebo dlouho rostoucí.

Náprava má tři hlavní účinky:

 1. Zrychluje růst vlasů,
 2. Vyživuje a hojuje vlasy,
 3. Zahřívá pokožku.

Tento olej je vhodný pro téměř všechny muže. Olej Trius je kontraindikován u těch, kteří mají alergickou reakci na některé ze svých složek. Chcete-li zkontrolovat alergie, dát olej na ruku, kde se ohýbá v lokti. Pokud se po několika hodinách nic neobjeví, jako je zarudnutí, svědění, odlupování nebo vyrážka, pak můžete tento lék použít.

Tip!Zeptejte se svého lékaře, pokud je pro Vás bezpečné užívat přípravek Trius pro růst vousů.

Vzhledem k tomu, že červená paprika vyrábí olejmůže způsobit malý pocit pálení, nedoporučuje se aplikovat ihned po koupeli nebo sprše.Také Trius je nejlepší použít po setkání, takže dívka také necítí pocit pálení.

Výrobek má trvanlivost od okamžiku jeho použití, je 6 měsíců.Nezapomeňte na to, protože pokud olej vyprší, nebude mít účinek, který se očekává.

Pokyny pro použití

Olej Trius by se měl používat každý den s 12 kapkami ..Jedna láhev stačí na tři měsíce.Nástroj má pipetu, která vám pomůže označit požadovaný počet kapek.Nasaďte několik kapek na dlaň a otřete olej do rukou a pak masírujte do kůže na bradě masážními pohyby.Na jeden čas budete potřebovat několik kapek.Při použití oleje budete cítit malý pálivý pocit a spěch tepla.

Je důležité nejen aplikovat olej na vlasy, ale také dobře ho otírat, aby se zlepšil krevní oběh.Musíte ho vmíchat, dokud nezůstane na rukou.
Výsledek

Po několika měsících můžete zaznamenat pozitivní výsledek.Vaše vlasy rostou rychleji a silněji.Vzhledem k tomu, že se olej skládá z přírodních složek, jeho působení lze pozorovat po třech měsících, pouze chemikálie mají okamžitý a rychle mizející účinek.

Důležité! I když přestanete používat tento olej, jeho účinek nezmizí, protože všechny složky ovlivňují strukturu vlasů.

Ropa je také dobráovlivňuje pokožku obličeje, vyživuje ji vitamíny a stopovými prvky. Trius olej bude vaše pleť a vlasy krásné a zdravé. Po použití oleje nejsou na obličeji žádné mastné skvrny.

Kde nakoupit a cenu

Olej si můžete koupit online nebo v lékárně.Jeho přibližná cena je 1200 rublů . Pokud si koupíte na internetu, pak můžete provést slevu. Vzhledem k tomu, že tento výrobek se prodává jako krém, můžete si koupit celý soubor, aby se vypořádal s vaším problémem.

Při nákupu věnujte pozornost složení, protože padělky lze prodat. Nekupujte příliš levný olej Trius.

Co jiného může urychlit růst vlasů?

Genetická predispozice může ovlivnit růst vlasů, ale ve všech případech tomu tak není. Někteří muži si ani neuvědomují, že jejich vlasy rostou špatně díky:

 • Znečištěná ekologie,
 • Konstantní napětí,
 • Hormonální selhání,
 • Nedostatečná výživa,
 • Sedavý životní styl,
 • Nedostatek mužského hormonu.

Mnohé z těchto faktorů mohou být ovlivněny. Získejte různé vitamíny, doplňky stravy nebo přípravky na podporu růstu vlasů, ale to nestačí. Pokud to okolnosti dovolí, je lepší přejít na ekologicky čisté místo a začít vést aktivní životní styl. Můžete dělat cvičení nebo hrát sporty - to pomůže zvýšit množství testosteronu v těle.

Zkontrolujte svůj rozvrh a dietu. Je důležité jíst hodně vitamínu, což jev ovoci a zelenině. Zapomeňte na smažené a tučné potraviny. Budete tak přispívat k růstu vousů.

Pomáhá Trius pěstovat vousy?

Zkušenosti mnoha mužů ukázaly, že tento olej skutečně pomáhá. Jedinou nevýhodou tohoto nástroje je, že musíte počkat několik měsíců, než uvidíte výsledek. Přes tuto nepříjemnost, zástupcové silnějšího sexu používají Trius.

Pokud jste tento nástroj ještě nepoužili, musíte jej určitě zakoupit. Triusový olej má dlouhodobý účinek.