Trendy v pánských teniskách v módě v roce 2019

Kdysi dávno byly tenisky považovány za výhradně sportovní obuv, která vyžadovala vhodné oblečení a vybavení. Dnes se však svět módy dramaticky posunul kupředu a nabízí obrovské množství odrůd a stylů pro každou příležitost. Dnešní módní pánské tenisky 2019 jsou stylové, atletické, elegantní a brutální modely.

Nejoblíbenějším tématem moderních mužů je sport, který je spojen se zdravým životním stylem, chováním, návyky, stylem oblečení a obuvi, vnitřním i vnějším stavem. Moderní modely tenisek jsou tak rozmanité a originální, že je nesmírně obtížné si vybrat. Trendem budou styly Ugly tenisky, sněhově bílé možnosti a styl staré školy.

Hlavní trendy sezóny 2019

Chcete-li zjistit, které tenisky jsou v této sezóně v módě, což je vrchol, člověk se musí podívat na fotografie z nejnovějších módních přehlídek, seznámit se s nejoblíbenějšími trendy a také vyzvednoutVhodná značka kvalitních a chladných bot.Stylisté analyzovali návrhy významných designérů, zdůrazňující po kreativních modelech Ugly tenisky, styl staré školy a sněhově bílé modely podobné klasikům.

Stejně jako papež (Ugly tenisky)

Mnozí si už nepamatují, jaké tenisky se nosily v 80. až 90. letech minulého století.V té době byly populární masivní modely s vysokými podešvemi.Jak víte, všechno nové je dobře zapomenutý starý, takže se ošklivé tenisky vracejí do módy, které se nazývají „jako táta“, „ošklivé“ atd.

tyto modely:

 • kombinace několika barev;
 • velké masivní rozměry;
 • kombinace několika textur;
 • 83) komplexní a silná podešev;
 • přítomnost nebo nepřítomnost tkaniček.

Tento trend vedl vedoucí pozice pro několik sezón v řadě a nevzdává se.Pozoruhodným příkladem budou strmé tenisky Ugly od Prady, Dior, Balenciaga a Louise Vuittona.

Stará škola

Klasikou v kontextu tenisek je starý školní styl, v tomto formátu jsou vyráběny slavné modely Adidas, tenisové modely Reeboku, kříže New Balance a mnoho dalšího.

Jaký je styl staré školy:

 • mírné celkové rozměry;
 • přítomnost tkaniček;
 • přísný, přehledný design;
 • podešev s normální hustotou bez reliéfu;
 • Stručná kombinace textur.

Na pódiu nejnovějších módních kolekcí lze vidět staré tenisky od značek jako Phillip Lim a Acne Studios.

Bílé tenisky

Pokud dřívější bílé tenisky byly spojnicí v jedné linii, dnes je to samostatný a nezávislý trend.Na módních přehlídkách můžete vidět spoustu krásných a stylových modelů bílých tenisek od známých designérů.

Ale nejčastěji je to:

 • styl futurismu;
 • retro kříže;
 • masivní modely;
 • Čisté diskrétní možnosti.

Modely značek Dior Homme, Balmain, Lanvin a Louis Vuitton se staly prominentními představiteli tohoto módního trendu v roce 2019.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Obvykle uvedené značky lze rozdělit do několika kategorií mužů.Táta-jako kříže jsou vhodné pro stylové a extravagantní muži, old-school modely jsou určeny pro mladé lidi a žáky, a bílé tenisky, jako klasika, jsou univerzální pro všechny věkové kategorie a styly.

Nejmódnější modely pánských tenisek ze sbírek z roku 2019

Módní modely tenisek na jedné straně opakují staré trendy, na straně druhé - mají své charakteristické rysy a nuance.V roce 2019 představili designéři z celého světa modely jako Ugly tenisky, Bulky tenisky, tenisky, ponožky,membránové styly, bílé, síťové kříže, třpytky a mnoho dalšího.Každý typ musí být před provedením výběru posouzen podle fotografie a popisu.

Modely 90. let.„Jako papež“

Devadesátá léta jsou opět v trendu, což ovlivnilo nejen pánské oblečení, ale i boty.Nejvíce odvážný a atletický, jako by byl odstraněn pouze studentem ze třídy tělesné výchovy, ale s pozměňovacím návrhem před třiceti lety.Jedná se o masivní možnosti na silné a dobře označené vlnité podešve.Tento trend se stal hitem v roce 2017, poté modely představovaly značky Balenciaga, Dior, Louis Vuitton.Dnes jen "líný" tento model tenisek nevydal.

Objemné tenisky

Ještě monstróznější a těžkopádnější vzhled Objemné tenisky se záměrně masivní podrážkou.S pomocí takových bot, muži mohou jak zdůraznit jejich zvláštní lásku ke sportu a retro stylu, a protestovat nahlas, kombinovat je se zdánlivě neslučitelnými možnostmi.

Ponožky na tenisky

Svět poprvé představil značce Balenciaga jedinečné boty a uvedl na trh předražený model černého úpletu na dokonale bílé a široké podešvi.Nyní stylisté nazývají tenisky-ponožky futuristický hybrid, který míchá oblečení a boty dohromady.Je zajímavé, že tyto modely jsou v poptávce jak v nízkých tržních segmentech, tak v haute couture show.Dnes, takové boty se vzdálily od černé a bílé gamut, objevit se před znalci v jasných, nahých a melanžových odstínech.

Klasický životní styl

Statistiky ukazují, že v 75% případůTenisky nejsou zakoupeny pro sportovní a fitness místnosti, ale vytvořit harmonický a pohodlný luk.Originální a stylové modely budou vypadat klasicky, například Adidas Superstar, legendární Nike Air, New Balance 574, brutální Puma Sued, mládež Converse.

Membránové tenisky

Pro aktivní a agilní muže doporučují stylisté membránové tenisky pro snadné nošení a bezkonkurenční pohodlí.Vysoká podešev dokonale zachrání před mimosezónními nedostatky a membránová základna umožní nohám dýchat bez pocení během sportu.Je však důležité si uvědomit, že tento styl je kompatibilní pouze s pouličním a sportovním stylem, je zakázáno doplňovat jej klasikou v oblečení.

Tenisky se síťovinou

Díky inovativním designům lze tenisky nosit pohodlně a v letním horku.Za tímto účelem konstruktéři vytvářejí modely se základnou ze síťoviny, které poskytují vysoce kvalitní ventilaci nohou a optimální mikroklima podle povětrnostních podmínek.V takových křížích můžete jít celý den bez náznaku únavy.

Bílé tenisky

Bílé tenisky jsou podle stylistů klasiky ve světě sportovní obuvi, což znamená, že to jepánská šatní skříň.Bílá ideálně umístí akcenty do barev obrazu, je mnohem jednodušší je kombinovat s oblečením, takové tenisky jsou dnes vhodné v jakémkoliv stylu a obrazu.Poptávka a obrovská poptávka po sněhově bílých modelech je způsobena vysokým stupněm komfortu a externímuniverzálnost.

Třpytky

V tomto případě rozhodujícím faktorem a charakteristikou není ani tvar boty jako designu. Zvláštností tohoto modelu tenisek je obrovské množství třpytivých částic, které tvoří povrch boty. Na módních přehlídkách, můžete vidět lesklé ležérní tenisky a vysoké tenisky Converse v podobném designu.

Módní barvy pánských tenisek v roce 2019

Barva obuvi je důležitým kritériem, podle něhož se vytváří celkový dojem zejména obrazu a stylu obuvi. Člověk by měl věnovat pozornost především vhodnému stylu tenisek, za druhé - jejich barvě. Módní trendy v roce 2019 jsou černé, bílé, šedé, nahé a pastelové odstíny, stejně jako formát barevných bloků.

Šedá

Šedá - stručná, mužná, neutrální, praktická a všestranná. A tenisky v omezené paletě nabízely značky jako Dior, Chalayan Menswear a Hermès. Tenisky v této barevné verzi jsou mokasíny, lehké modely pro letní sezónu, klasické možnosti pro životní styl.

Černý

Černá barva představuje maximální rozmanitost stylů a modelů tenisek. Nejčastěji jsou však doplněny kombinací textur a barev. Tyto boty lze snadno kombinovat s různými styly a barvami.

Bílá

Ve ​​všech bohatých barvách je bílá považována za vůdce při pohledu na pánské tenisky. ZpravidlaJedná se o modely na vysoké a masivní sole nebo tenisky ve formátu mokasíny a tenisky.

Pastelové barvy

Pastel barevné boty dnes lze vidět ve sbírkách nejznámějších výrobců, od Nike a Puma, až po New Balance. Nejčastěji se jedná o letní modely pro světelné a vzdušné snímky.

Nude odstíny

Nude doslova je nahá, což znamená, že nahé barvy jsou ty odstíny, které jsou co nejblíže barvě pleti osoby. Ve světě pánské módy, takové barevné řešení bylo zřídka viděno dříve, ale dnes nahá barva je dokonce přítomná ve sportovní značce boty.

Barva barevných bloků

Pokud jsou muži unaveni monotónními a matnými barvami v botách, doporučuje se stylistům věnovat pozornost dalšímu trendu - barevným křížům v pestrých barvách. Mají nízký podklad, jasné barevné skvrny, závratné kombinace barev. Zvláště chladný vzhled, jako je kamufláž, ale skvrny budou kontrastních odstínů.

Slavné značky

Když člověk pozná hlavní trendy roku 2019 pro tenisky, rozhodl se pro model a zbarvení, můžeme hovořit o výběru značky. Obrovské spektrum nových produktů poskytovalo značky jako Adidas, Nike, Puma a další designéři pánské obuvi.

Adidas

Německá společnost pro výrobu oděvů a obuvi působí od roku 1925 do současnosti. Jméno pochází z prvních písmen jména a příjmení.zakladatel Adolf Dassler. V roce 2019 se značka může pochlubit takovými skvělými nabídkami jako Adidas Originals, Inline, Select (Fashion) a Trend.

Adidas Originals

Jednou z oblastí činnosti Adidas je pobočka Adidas Originals nebo Adidas Sport Heritage. Směr začal svou činnost v roce 2001, získal si nejmodernější a nejvýznamnější trendy z kategorie sportovního oblečení a obuvi. Uvnitř této řady jsou shromážděny návrhy z návrhů návrhářů Inline, Select a Trend.

Inline

Řada obuvi a sportovního oblečení, které značka distribuuje všude, ale pouze za předpokladu, že butik nebo obchod má dokončenou originalitu. V této větvi byste neměli hledat omezené a exkluzivní sbírky, ani značkové spolupráce.

Vybrat (Móda)

Taková řada sportovní obuvi značky Adidas je dodávána pouze do velkých měst a specializovaných obchodů. To znamená, že najít boty tohoto formátu nebude tak snadné, možná budete muset hledat obchod ve větším sídle nebo kapitálu.

Trend

Novodobé sbírky, vytvořené včas pro každou novou sezónu roku, s přihlédnutím k módním trendům a inovacím. Účelem těchto sbírek značky je určit témata a nálady následných řad výrobních bot v nadcházejících sezónách.

Nike

Od roku 1964 začala další moderní značka - americká společnost Nike.Analytici a kritici již mnoho let uznávají, že se jedná o nejdražší značku pro výrobu sportovního zboží a služeb.Tato značka má také několik aktivit: Nike Skateboarding, Converse All Stars a další

Nike Skateboarding

profilované na vytváření speciálních bot pro bruslaře.Pod jasným vedením známých západních designérů jsou boty vydávány k prodeji s předponou Zoom, která je obzvláště opatrná ve všech detailech.

Converse All Stars

Málokdo ví, že Converse je dceřinou společností americké značky Nike.Po dlouhou dobu to byla tato značka, která vyráběla a prodávala všude cool tenisky z plátna, s nápisem na zádech, stejně jako bílý (více zřídka černý) nos.

Puma

Další značkový výrobce sportovního oblečení, obuvi a vybavení z Německa - Puma.Je pozoruhodné, že tato společnost patří bratru zakladatele společnosti Adidas Rudolf Dassler.V roce 2016 se Puma stala členkou živé spolupráce v tandemu se zpěvačkou Rihann'ou, která vydává jasné a extravagantní sportovní zboží.Tenisky 2019 této značky kombinují omezený a pohodlný styl.

Závěr

Pokud se podíváte na nejnovější sbírky pánských tenisek od slavných návrhářů, můžete si myslet, že čerpali inspiraci z jiných období, alezaveden do modelu pouličních trendů.Muži si musí vybrat, co je blíž.v duchu a stylu - odvážné a těžkopádné tenisky nebo omezené a stručné klasické modely.Můžete věnovat pozornost značkám, jejich funkcím a navrhovaným barevným řešením.