Trendy 2018 v mužských účesech

Pokud se vývojové trendy účesů v roce 2018 dramaticky nezmění, pak bychom měli očekávat popularizaci delších vlasů a méně konvenčních stylů, které zatemňují styly úhledných, krátkých chrámů a krku, které v posledních letech dominovaly.

Od hipster účesů ke klasickým mužským stylům, moderní účesy se staly základním kamenem výběru chlapů.Pokud není účes aktualizován po mnoho let, pak je čas najít nový model, který bude zdobit obličej.

Vlastnosti účesů v roce 2018

V roce 2018 došlo ke skutečným progresivním změnám ve způsobu, jakým muži nosí oblečení.a vnímají jejich vlasy.Pro muže, kteří se chtějí odtrhnout od vzorů a vyzkoušet něco nového, prodloužené účesy, které pokrývají přirozenou strukturu vlasů, nebo jen vyzkoušet nové účesy.

Trend extravagance účesů zůstane módním trendem.Barvení vlasů je stále více přítomné, zejména barvící technika.Tyto účesy budou zahrnovat:

 • holení zajímavých vzorů v jakékoliv části hlavy;
 • vytvořit paprsek v zadní části hlavy;
 • 33) srážkys asymetrií;
 • divoška.

Úplně oholené hlavy v příštích několika letech však nebudou v módě. Mladí a aktivní lidé nebudou zraněni podívat se na podříznutý účes, který v roce 2018 přichází na novou vlnu popularity.

Pro informaci!Tento účes by měli provádět pouze muži, kteří jsou ochotni navštívit kadeřníka alespoň jednou za měsíc, aby si udrželi dokonalý tvar.

Co je důležité nezapomenout při výběru účesu?

Obvykle je pro muže hlavním faktorem při výběru účesu pohodlí a praktičnost. Složité účesy zaberou spoustu času a peníze také vyžadují malé. Provádění styling bude muset strávit více času v zrcadle, a mnoho mužů nemá čas ani trpělivost za to.

Existuje několik bodů, které nebrání při výběru účesu:

 • nezapomeňte, že životní styl a vzhled osoby musí být v souladu s ostatními. Pokud každodenní práce člověka zahrnuje nošení helmy, pak velký objem účesu v horní části hlavy nedává smysl, protože tyto vlasy budou vždy vypadat vrásčité a neuspořádané;
 • vezměte v úvahu typ vlasů. Při rozhodování o vašem stylu je třeba mít na paměti, že účesy, které se vám líbí na celebritách, nejsou vždy přípustné. Vzhledem k tomu, že někteří mají kudrnaté vlasy, zatímco jiní prostě nemají ty nástroje, s nimiž můžete provádět nezbytný styling. Proto musíte být realističtí a zvolit takové možnosti, ve kterých jsou vlasy maximálněorganicky spadají;
 • Dávejte pozor na tvar obličeje. V závislosti na jeho vlastnostech si vyberte účes, který vám pomůže napravit všechny nesrovnalosti;
 • nebolí žádat o stylistku - kadeřníka. Specialista se dobře orientuje v nových trendech a bude si moci vybrat nejlepší variantu v souladu s vlastnostmi klienta;
 • není nutné výstižně popisovat požadovaný účes, je lepší, když si s sebou vezmete fotografii účesu;
 • zhodnotit jejich schopnost udržet vlasy v požadované formě. Mnoho modelů kreativních účesů bude vyžadovat určité dovednosti pro dosažení očekávaného výsledku;
 • vzít v úvahu ty stylingové nástroje, které budou nezbytné při každodenním tvarování účesu. Mnohé z krémů a vosků jsou poměrně drahé a musíte je mít na paměti při výpočtu měsíčních výdajů;
 • Pokud člověk dlouho pěstuje vlasy, neměli byste drasticky zkrátit délku. Stylisté doporučují postupně zkracovat prameny, aby se používali a necítili lítost.

Tvar obličeje a ostříhání vlasů

Ne každý účes jde dobře s nějakým chlapem, je důležité, aby si muži vybrali správný účes na základě rysů obličeje. To znamená, že lidé s tvarem oválné tváře by si měli zvolit fade nebo underkat s oříznutými stranami a dlouhými vlasy nahoře. Vypadá to velmi harmonicky styling na horní části vlasů, jako by byli odzbrojeni větrem. Tím se vytvoří rovnováha objemu.a délky.Je třeba se vyvarovat příliš mnoho vlasů na čele, protože to změkčí obličej a udělá z něj kolo.Skvělá volba by byla Caesarova ostříhat, což činí oválný obličej příjemnějším.

Čtvercová plocha je úhlová a mužná.Měla by být uchovávána s klasickým bez volumetrickým střihem, včetně hladkého přechodu, krátkých vrstev pramenů a modelů s úhledně oříznutými chrámy.A pokud se připojíte k obrazu špičaté vousy, pak bude moci změkčit čelist.Srážku můžete měnit s výškou ve středu shora;krátká strukturovaná časová zóna procházející nahoru.

Kulatý povrch musí být vyvážený.Nejvhodnější pro kulaté tváře je vytvořit čtverec, což znamená velmi krátké vlasy po stranách, a pak přidat výšku v oblasti parietal.Ploché podložky a pompadures jsou nejlepší možnosti pro baculaté kluci.Kombinace kulatého obličeje a kanadského koně s mírným prodloužením třesku je považována za dobrou.Silně nežádoucí srážky s asymetrií.

Trojúhelníkový povrch vyžaduje klasické vlasové linie.Musíte otevřít čelo s krátkými vlasy vpředu, nebo nechat dlouhý třesk na obličej.Chcete-li upravit ovál, musíte opustit delší strany ostříhat, a celkový úhel ostříhat by měl zaokrouhlit účes.Roztok může být stříhání vlasů s dlouhými vlákny, které jsou umístěny v časové oblasti a dosahují nosní linie.Vlasymusí být s velkým objemem pro vyvážení šířky čelisti.

Obdélníkový obličej umožňuje účesy, ve kterých dlouhé zámky padají na stranu. Musíte se držet dál od přílišného objemu nebo výšky v horní části hlavy. Doporučuje se, abyste si nahoře vybrali vlasy tak ploché, jak je to jen možné. Srst na čele je také vítaná. Je třeba mít na paměti, že vysoké vlasy položené na horní části hlavy budou tvář ještě delší, a příliš krátké strany se ještě zužují.

Klasika je něco, co nikdy nevyjde z módy

Klasické účesové modely ježek, čtyřkolky i box, jsou také žádány mezi muži, kteří upřednostňují krátké vlasy. Tyto účesy mistra se snaží diverzifikovat mimořádnými prvky, jako jsou asymetrické rány dostatečné délky se šikmými prameny vlasů.

Box boxu a je další nadčasovou klasikou. To je skvělá volba pro majitele krátkých vlasů. Tyto účesy jsou sportovní účesy, které se mohou lišit od předchozího dodatečného oholení na spáncích nebo zadní části hlavy. Navíc tento typ účesu nenáročný a je to docela jednoduché balení.

Na první pozici přichází účes dvojitý-caret, který se stal favoritem sportovního kontingentu, zejména fotbalistů. Tento módní účes se vyznačuje dynamikou a přídavným objemem pro jemné vlasy.

Kanadský účes zůstane v poptávce, která je oblíbená u podnikatelů asportovci. Účes, ve kterém chrámy a zadní část hlavy zůstávají krátkosrsté, a délka je udržována v čele a korunce. Mezi krátkými a dlouhými vlasy nemá žádné ostré přechody.

Další trendy 2018 ve stříhání mužů jsou vyjádřeny v přítomnosti širokého dělení, které může být oholeno 2 až 3 mm. V tomto okamžiku jsou vlasy stylové a formální, což je velmi vhodné pro pracovníky s přísným kódem oblečení. Je žádoucí, aby měly husté rovné vlasy.

Nezapomeňte na podřez, pompadour a čtverec

V loňském roce si popularita underkatu získala značný podíl, protože mnoho umělců a osobností tento účes provedlo. Tento účes odkazuje na odvážné a odvážné účesy. Anderkat oholí blízko, téměř u kůže sám, dolů a kolem, od jedné strany hlavy a v přímé linii na druhou stranu. Horní část zůstává mnohem delší a lze ji stylizovat jinak.

Pompadour - skvělý styl, pokud mu délka srsti dovolí snížit. Letos se mnozí pokusí reprodukovat. Vlasy se nedají snadno udržovat, ale pumpa se může dramaticky změnit a přidat zvolený styl. Střih často přitahuje obličej a pomáhá zdůraznit jeho vlastnosti. Jednoduše řečeno, mělo by být zpočátku poznamenáno, že takový model není pro slabé srdce, protože každé ráno trvá čas a trpělivost.

Odstupované auto si může dovolit pouze šokující lidi.Barvení vlasů v jasných barvách není pro každého člověka přijatelné. Zde pro ty, kteří chtějí upozornit na sebe - tento účes se hodí v té době.

Romance je opět v trendu

Klasika na dlouhých vlasech dává romantiku nositeli. V takovém střihu se rány dokonale kombinují a mohou mít různou délku. Může být rovný nebo česaný.

Střih jako Brit může být prováděn na delších provazech. Vyznačuje se prodlouženými vlasy v zadní části hlavy a korunou a mírně zkrácenými vlasy u chrámů. Všechny přechody jsou prováděny hladce, což je charakteristický rys tohoto modelu. Je ideální pro muže s kudrnatými a kudrnatými vlasy. Střih, vyrobený v takovém romantickém stylu, může velmi proměnit vzhled člověka a odhalit jeho individualitu.

Účesy v tomto stylu jsou velmi přitažlivé pro muže, protože při použití různých stylingových nástrojů pokaždé, když můžete změnit obrázek a vytvořit jej snadno:

 • špičky jehel;
 • mokrý vlasový efekt;
 • originální uvízlé prameny, které dodávají kouzlo a osobnost.
Pro informaci!Romantické účesy pro muže mohou být prováděny pouze na středních nebo dlouhých vlasech.

Kreativita je vždy s námi

Pánský účes ve stylu babičky vždy přitahoval pozornost své nestandardní délky, vzpoury pramenů a jasných barev.

Tyto srážky vybírají mladí lidékluci, kteří milují ohromit ostatní.Pro dospělé muže tento styl není zcela přijatelný, protože to může vyvolat úsměv, ne radost.

FotogalerieLetošní ročník bude plný mnoha jedinečných stylových účesů.Kteří muži opravdu chtějí nosit.Není žádným tajemstvím, že ženy milují muže se smyslem pro styl a vlasy jsou jedním z nejdůležitějších aspektů chlapa.Je to proto, že ho nosí každý den v práci a doma.Proto je třeba pečlivě se podívat na trendy roku 2018 v mužských účesech a stát se prvními v nejlepších a nejelegantnějších účesech.