Trendy 2017 v mužských účesech

Letošní rok byl časem nepřetržitých experimentů a velké tvořivosti, které předvedli špičkoví stylisté po celém světě. Móda 2017 v účesech mužů pokračovala s tímto trendem, jak můžete vidět nové krátké účesy, střední účesy, stejně jako delší modely.

Pokračování loňské studie nejodvážnějších účesů a stylů v letošním roce nabízí některé z nejlepších mužských modelů. Kromě krátkých úniků a podtřísků budou pánské trámy a copánky stylovou volbou. Mladí kluci souhlasí, že pokaždé, když jdou do kadeřnického obchodu, vyzkouší něco nového a očekávají, že se vymaní z davu.

Rozmanitost je vždy v módě

Nezáleží na tom, zda má člověk prameny, které jsou kudrnaté, tlusté, tenké nebo rovné, kdokoliv bude moci najít mnoho čerstvých účesů a účesů, které budou nejlépe fungovat pro určitý typ vlasů. Není těžké najít různé možnosti pro všechny délky vlasů: krátké, střední a dlouhé.

Trend směřující ke značkovému holení vlasů kolem krku získává všechnovelkou popularitu. Na základě současného trendu tetování vlasů, tato verze umožňuje přenos designu z časových pásem do zadní části hlavy pro přitažlivost pohledu zezadu. Takové holicí strojky lze provádět na účesech s hladkými přechody, které slouží jako plátno pro stylistickou představivost.

Při rozhodování o modelu účesu je třeba vzít v úvahu všechno: zda stojí za to experimentovat s trendy účesy. Existují možnosti, které si mohou dovolit pouze mladí kluci. Často se jedná o protáhlé prameny, s roztrženými, asymetrickými kadeřemi, stříháními mužů s ozdobou a vzorem, nebo s nerovnými, roztrženými nebo šikmými rány.

Seznam nejoblíbenějších účesů

Důležitým faktorem je správnost zvoleného účesu, protože účes pro muže by měl být praktický a nevyžadoval si dlouhý styl, ale spíše vytvořit majiteli maximální pohodlí a pohodlí.

Polotovar

Polubox - tento model představuje klasickou verzi pánských účesů, které nikdy nevypadnou z stylu. S jeho pomocí se rozlišuje časová oblast a brada a v případě otevřenosti krku je zdůrazněn trup a široká ramena člověka. Tento účes je sportovní, ale moderní móda vám umožní kombinovat ji s klasickými obleky.

Polotovar je mužský účes, který ponechává obličej otevřený a zdůrazňuje vysoké čelo. Dává vzhled brutality člověka a vytváří dojem, že charakter osoby je tvrdývelká vůle.

Vícevrstvý

Tyto účesy jsou letos velmi důležité. Jsou ceněny pro nenáročné v ponožkách a vypadají dobře na dlouhých a krátkých vlasech. Díky svému schématu, takový model pro řezání dlouhých vlasů dodává extra objem a umístí nezbytné akcenty do exteriéru.

Na středně dlouhých vlasech se vytváří vyvýšená zadní strana hlavy, která se provádí technikou roztrhaných pramenů. Neméně výhodný vzhled vrstev a krátkých vlasů. V tomto případě použijte roztrhané části a tříděné prameny.

Podříznutí

Jeden z nejjednodušších stylů, který se vrátil a upevnil své místo jako jeden z nejznámějších trendů. Jedná se o výběr stylových sebevědomých mladých kluků, kteří se snaží držet krok s módními trendy a zdůrazňovat svou mužnost. Tento účes je úplným opakem klasického obrazu, což znamená plynulé přechody.

Tento pojem se v podstatě vztahuje na jakýkoli účes, který ponechává délku nahoře, a zadní a boční strany jsou pečlivě vyříznuty, dělají hladké přechody nebo jsou zcela holené.

Box

Box - se vyznačuje poměrně krátkými dlouhými vlasy, které se zvyšují od zadní části hlavy a chrámů k temechku. Přes její jednoduchou techniku ​​provedení je účes také relevantní a poptávaný, protože vypadá stylově a originálně. Tento účesvýrazně usnadňuje život člověka, protože délka vlasů vám umožňuje umýt si vlasy méně často. Styl a nepotřebujete.

Pompadour

Tento účes je poměrně flexibilní a umožňuje jeho přizpůsobení požadovanému tvaru obličeje a typu vlasů. Chcete-li dosáhnout trendového obrazu, musíte vystřihnout krátké a tvrdé strany a nechat prodloužený vrchol. To je stále jeden z nejlepších příkladů, které dosud existovaly. V ideálním případě jsou konce vlasů ořezány takovým způsobem, aby se zachovala charakteristická délka pramenů v celé sestřih. Pak musíte použít rtěnku na zvednutí vlasů nahoru a zpět, čímž se vytvoří stylová boule na hlavě.

Pompadour dodává vlasům husté vlasy, což je ideální pro muže, kteří dávají přednost krátkému vousu. Aby byl účes ještě modernější a kreativnější, stylisté se zaměřují na krátkosrsté boky a opravdu zvedají prameny na parietální části hlavy.

Kanadský

Canadian - účes je poměrně starý a získal silné pozice v oblíbených účesech moderních mužů. Mladí kluci se rozhodnou pro asymetrickou verzi s nejvíce protáhlými prameny parietální zóny v kombinaci s ultralehkými vlasy krku a chrámů. Zralí muži si vybírají klasický přístup s hladkými přechody z dlouhých na krátké.

Britové

Briton, ve své klasické verzi vlasy nepřekročí 5 cm, arány budou přesně stejné délky horizontálně, častěji se vejdou do strany. Všechny řádky tohoto účesu jsou jasné a nezajišťují ředění.

Sportovní replika účes je odlišná v jeho pohodlí a za každého počasí neztrácí požadovaný tvar. Ale vyrobený ve stylu vojenské Briton běží v několika vrstvách a vytváří nějakou náhodnost v celém obrazu.

Pro informaci!Takový střih by měl být upuštěn od lidí, kteří dodržují závažnost a abnormalitu ve výběru oblečení, stejně jako pro ty, kteří nechtějí věnovat stylingu každý den velkou pozornost.

Hitler - Jugend

Účes Hitlerovy mládeže dává mužům brutalitu, mužskost a zároveň sexualitu. Může být několika typů:

  • s oddělováním;
  • se šikmým asymetrickým dělením;
  • vpřed;
  • česané zadní rány;
  • lehce zvednuté vlasy.

Mladí lidé, kteří udržují krok s módou, doplňují ostříhaný účes se zvýrazněnými nebo oholenými vzory na chrámech.

Gavroš

Je to krátký vrchol koruny a chrámů a v dolní části hlavy jsou dlouhé konce. Toto jsou charakteristické rysy tohoto modelu. Prameny vlasů se vyznačují různými délkami vpředu, vzadu a po stranách. Přední vlasy jsou často krátké, u spánků - střední, vzadu - dlouhé. Veškerý účes nutně mletý, což mu dává objem. A v každém případě existuje třesk v jakékoliv formě - šikmý, asymetrický, rovný, trojúhelník. Lze provéstna vlasech různých délek a to se stane:

  • krátké;
  • průměr;
  • dlouhá.

Gavrosh si zaslouží pozornost pro svou originalitu a drzost.

Kare

Mužský čtverec vám umožňuje experimentovat se stylingem, a tudíž měnit obrázky v závislosti na vaší náladě a situaci. Obzvláště oblíbené jsou odstupňované čtyřkolky, které se nosí s nebo bez rozloučení.

V případě stříhání s kaskádovou technikou tvoří prameny dvě úrovně. Tato technika je úspěšně kombinována s hustými kudrnatými vlasy. Toto je skutečný mužský účes pro moderní mladé lidi.

Pro informaci!Dvouřezový účes je možný pouze pro majitele dlouhých vlasů.

Uzávěr

Údržba uzávěru není zcela jednoduchá, protože zahrnuje každodenní styling. Jedinečnost účesu je vyjádřena tím, že je schopna skrýt jakékoli nedostatky. Měli byste si vybrat pouze odrůdu.

S asymetrickým modelem bude jedna strana vlasů delší než druhá, vícevrstvá verze zajistí kudrnaté vlasy. Dlouhý model předpokládá prodloužené prameny vpředu s hladkým přechodem zadní části hlavy.

Grunge

Varianty účesů ve stylu grunge jsou populární už léta. Tento styl zahrnuje všechny výstřední, neopatrné účesy s oholenými boky, s kontrastními roztrženými prameny, avantgardními a odpadkovými účesy. Například pokládka na stranu je neobvyklý model s oholeným chrámem.

Mnoho mladých kluků si vybralo mohawk.Jak se módní trendy vracejí do současné popové kultury, opět vidíme vlasy 90. let.Grunge vypadá perfektně, pokud chcete uvolnit svou vnitřní rockovou hvězdu.

Nosníky

Velmi populární účes pro bokovky.Jedním z jeho důležitých doplňků je vous.Hlavní věc, bez které mužský svazek nebude fungovat, jsou vlasy dostatečné délky.

Pro navázání vlasů do drdolu, stačí 15 cm, je také populární horní svazek uzlů, pro které jsou vlasy potřebné pouze v korunce a chrámy jsou oříznuty.Není však nutné sbírat svazek příliš nízko: u mužů to vypadá hloupě.

Fotogalerie


Závěr

]

Pánské účesy nevypadají vždy vzrušeně.Správně zvolený účes je však něco, co může snadno zajímat mužský pohled, bez ohledu na to, jaký typ vlasů se mistr setká.Dlouhé vlasy pro muže mohou být přijatelné pro kudrnaté, hrubé vlasy, zatímco krátké, texturované účesy jsou ideální pro rovné vlasy.

Mělo by se dobře zamyslet nad tím, kolik času je dovoleno strávit na účesu vlasů a jaký styl oděvu bude dokončen před odchodem do kadeřnictví.