Top holicí strojek pro muže

Téměř každé ráno v moderním člověku začíná hygienickými postupy a štětinami na holení. Nejčastěji muži preferují použití holicích strojů pro muže, mnohem méně často elektrických spotřebičů. Charakteristickým rysem strojů a holicích strojků je skutečnost, že světla poskytují nejhladší pokožku obličeje a holení vlasů v samotném kořenu.

Proto jsou holicí strojky lídry v poptávce, je pouze důležité vybrat si ten správný model pro vás. Proces holení může být pohodlný a bezpečný pouze tehdy, když člověk ví, který stroj se má holit. Moderní trh s holicími doplňky se vyznačuje řadou značek a modelů, což jen komplikuje výběr. Odborníci proto v současné době dosáhli svého nejlepšího hodnocení nejlepších holicích strojků.

TOP 5 nejlepších břitev

Výrobci holicích strojků se ve všech směrech snaží získat důvěru spotřebitelů, aby se dostali do seznamu ratingů břitvy od známých odborníků a publikací. Někteří lidé dávají přednost vývoji nových marketingových strategií, jiní zavádějí do výroby nové inovativní technologie a další se zaměřují na vysokou kvalitu a rozumné ceny. V tomto ohledu odborníci identifikovali holicí strojky nejlepších modelů a vytvořili seznam spolehlivých výrobců.
Nejlepší seznam nejlepších pánských holicích strojů zahrnuje přední výrobce a jejich nejlepší modely sestavené po celém světě.
Revize holicích strojků od odborníků se skládá z následujících modelů:

 1. Gillette Mach 3- stroj světově proslulé značky Gillette je vhodný pro každodenní použití. Břitva se liší od standardních modelů plovoucí hlavou a také přítomností 3 lopatek. Vzhledem k tomu, že během procedury plave hlava a mění svůj pohyb, je zajištěno maximální holení vlasů i na těžko přístupných místech. Kromě toho tento model holicího strojku chrání pokožku před podrážděním co nejvíce, protože čepele snadno a rychle zvládají chlupy. Jedná se o model 515 rublů.
 2. Gillette Fusionje dalším úspěšným modelem holicího strojku Gillette. Tento nástroj předpokládá přítomnost 5 čepelí v hlavě, jakož i přídavné nůžky pro stříhání dlouhých vlasů. Čepele jsou dostatečně ostré na to, aby řezaly i ty nejtěžší štětiny. Pro tento stroj bude muset zaplatit 720 rublů.
 3. Gillette Fusion ProGlide Powerje vyspělý stroj od firmy Gillette, který kromě 5 ostrých lopatek instaloval další šestý ostrý nůž. Kompletní sada poskytuje pohodlné ovládání stroje, jakož i funkci vibrací. Náklady na tento stroj je v průměru 800 rublů.
 4. Schick Xtreme 3 Sensitive- holicí strojek s pohodlnou pogumovanou rukojetí, díky kterému stroj nevypadá z ruky.Jedná se o jednorázový stroj, který lze použít 1-3 krát, po kterém je nahrazen novým.Stroj poskytuje jemné a bezpečné odstranění chloupků pod nulou.Jeho cena je 170 rublů.
 5. Bic Sensitiveje levná ve srovnání s jinými výrobci a modely, ale vysoce kvalitní stroj s pohodlnou rukojetí a špičatými břity.Břitva snadno a rychle odstřihne vlasy i při vysoké tvrdosti, čímž chrání pokožku před podrážděním.Cena za položku je 20 rublů.

Gillette je lídrem na špičkových holicích strojích s nejlepším kompletním setem, funkčností a kvalitou.Americký holding potěší své spotřebitele již více než 100 let kvalitními a různými doplňky a doplňky pro holení.Druhou nejoblíbenější značkou je společnost Schick, která neustále zavádí do výroby špičkové technologie a spoléhá na kvalitu každého výrobku.

Odborný posudek
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
„Bic je současným lídrem jednoúčelových strojů s vysokou kvalitou a dostupnými cenami.“

Proč jsou tyto holicí strojky nahoře?

Abychom pochopili, které holicí strojky jsou lepší a proč přesně těchto pět modelů bylo v nejlepším hodnocení nejlepších holicích strojů pro muže, stačí se seznámit s hlavními rozdíly jednotlivých modelů.

Gillette Mach 3s vyměnitelnými břity má lepší pověst, protože pouze 3 lopatky dráždí pokožku obličeje a pokožku obličejepřinášejí muži nepohodlí.Výhody tohoto modelu zahrnují následující ukazatele:

 • bezpečné a maximální oholení štětin;
 • minimální riziko podráždění kůže;
 • přítomnost nožů proti tření, aby se zabránilo jejich odolnosti při holení;
 • přítomnost jedinečného indikačního proužku, který se ukáže, když je požadována výměna čepele;
 • Plovoucí hlava řídí úhel lopatek a sleduje linie růstu vlasové linie.

Podle recenzí mužů je holení s takovým modelem stroje jen potěšením.Jedinou nevýhodou tohoto modelu je jeho poměrně vysoká cena.

Gillette Fusion ProGlide Powers 5 břity a volitelným šestým ostří nože, díky kterému se můžete vyrovnat s dlouhým vousem a knírkem.Výhody takového modelu jsou:

 • 6 lopatek, které se mohou vyrovnat se štětinami;
 • 60) nejbližší možné umístění lopatek, které chrání pokožku před vysokým tlakem;
 • Šestá čepel na zadní straně je vyžínač pro chrámy, kníry a vousy;
 • mazací proužek ukazuje životnost lopatek a namazává kůži, chrání ji před suchým holením;
 • plovoucí hlava stroje opakuje všechny znaky a linie obličeje;
 • Rizika podráždění jsou minimální.

Nevýhodami jsou vysoké náklady na stroj a nutnost nahradit drahé lopatky.Pokud jde o ostatní, jak potvrzují recenze, stroj slibuje jemné oholení a odstranění štětin.

Schick Xtreme 3 Sensitive nejlepší holicí strojek na jedno použití, který zaujímá druhé místo v Rusku a je na prvním místě v Japonsku.

Následující kritéria se považují za plus:

 • jemné oholení se třemi lopatkami;
 • proužek aloe vera na ochranu kůže;
 • holicí strojek má kompletní sadu, která se při ohybu a otočení holení přizpůsobuje textuře kůže;
 • ergonomická rukojeť z gumy.

Mínus takového stroje není, protože u holicích strojků na jedno použití je to dokonalé zařízení a čepele.Recenze potvrzují, že čepele vyrovnávají i malé chlupy na těžko přístupných místech.

Bic Sensitiveje ekonomický a kvalitně přijatelný stroj, který rozbíjí stereotyp, že vše levné je špatná kvalita.Jednorázové stroje se poprvé objevily na trhu v roce 1975 a jsou stále v poptávce, pravidelně vykládají jednorázové stroje Gillette.Mezi výhody tohoto modelu patří:

 • jedna čepel z nerezové oceli s vysokým procentem ostrosti;
 • Čepel je pevně umístěna a nepohyblivá;
 • bezpečné holení s minimálním rizikem podráždění i při citlivé kůži;
 • ergonomická rukojeť;
 • Stroj se při holení vlasů neupchává;
 • Speciální geometrie nože u stroje se přizpůsobuje reliéfu obličeje.

Mnozí odborníci dnes poznamenávají, že kopie tohoto stroje s horšími ukazateli kvality se často objevují na trhu.Recenze schvaluje jednu čepel, protože to chrání pokožku předpodráždění a stroj z blokování.

Při vytváření takového hodnocení a porovnání všech modelů strojů odborníci srovnávali takové ukazatele, jako je cena a kvalita, bezpečnost při každodenním holení, ostrost čepelí, ochrana kůže před podrážděním a řezy, možnost odříznutí třídenních štětin atd.

Důležité!Specialisté také přidávají důstojné typy holicích strojků k uvedeným vůdcům: prémia Schick Quattro Titanium, Gillette Blue 3 pro jedno použití, Manfort je nejlevnější možností pro jednorázové použití. Před provedením špičkového hodnocení provedli odborníci břitvou zkoušku.

Co musí kupující vědět při výběru?

Moderní trh s holicími doplňky nabízí jako opakovaně použitelné holicí strojky za vysoké ceny pro jeden spotřebitelský segment a levné jednorázové holicí strojky pro širokou škálu zákazníků. Pro volbu správné varianty stroje pro muže odborníci uvádějí hlavní kritéria, kterým je třeba věnovat pozornost. Konkrétně:

 1. Užitečný život . Jednorázové stroje se snadno používají, protože nevyžadují vyhledávání zaměnitelných hlav, kazet a lopatek. Ale ne všichni muži jsou pro ně vhodní, protože často způsobují podráždění kůže.
 2. Plovoucí hlava . Holicí strojky s touto funkcí poskytují vysoce kvalitní holení a minimální podráždění pokožky.
 3. Směr ostří . Pro muže, kteří se snaží dosáhnout co nejčistšíhokůže po holení by měla věnovat pozornost modelům strojů, ve kterých jsou nože směrovány v opačných směrech.
 4. Počet lopatek . Pokud dříve byl klasický jednolistý stroj populární, dnes několik čepelí umístěných v různých vzdálenostech od sebe chrání pokožku před zraněním a účinně oholí silné a dlouhé štětiny.
 5. Gumové pásy . Pokud má stroj gumový pásek se smetanou, nejenže hydratuje pokožku kromě bezpečného oholení, ale také umožňuje člověku určit, kdy je použití lopatek úplné.

Mělo by být založeno na faktorech, na kterých by měl být založen každodenní stroj na holení. Pánské stroje se výrazně liší od ženských modelů, proto nepoužívejte modely pro jiné účely. V současné době se na trhu objevuje stále více modelů obráběcích strojů s nastavitelnými lopatkami, takže člověk si pro své dovednosti vybere stupeň agresivity břitvy.

Závěr

Je těžké pojmenovat nejlepší holicí strojek, protože potřeby a touhy každého člověka se mohou výrazně lišit, stejně jako struktura štětin a typ kůže na obličeji. Pro některé stroje jsou přijatelné obráběcí stroje s ostrými břity a vysokým stupněm agresivity, zatímco pro ostatní vyžaduje pokožka obličeje minimální dopad lopatek na kůži, nejbezpečnější nástroj a holení. Představitelé ve výrobě obráběcích strojů pro muže jsou považováni za Gillette a Bic.