Technika NUP: co to je a co dává výsledky?

Počet mužů, kteří chtějí zvýšit svou důstojnost, neustále roste. Díky tomu odborníci neustále vyvíjejí nové metody rozšiřování penisu a zlepšují stávající. LLP je nová technika, která zahrnuje výhradněpřirozené zvětšení penisubez medikace a operace.

Abychom pochopili, zda program celoživotního učení funguje, stačí se podívat na fotografie mužů před a po, kteří jsou stoupenci této techniky. V dnešní době existují dokonce i termíny jako nupman a nupers, a to díky divoce rostoucí popularitě NUP. Dozvíte se více o tom, jaké techniky a techniky přirozené rozšíření penisu je, jak je realizovat, abyste dosáhli výsledku.

NUP - přirozené zvětšení penisu

Program celoživotního učení není jednotný systém, nýbrž soubor nejlepších neškodných metod pro zvětšení penisu, které lze kombinovat tak, aby bylo dosaženo maximálního výsledku. Každá technika zahrnuje jinou účinnost, dobu použitídosažení maximálního pokroku.Manuální metody a použití prodlužovačů jsou považovány za nejlepší, následované technikami zavěšení zboží.

Preferované vlastnosti NUPa jsou následující:

 • nemá žádný vliv na hormonální pozadí člověka;
 • nejsou návykové;
 • jsou založeny na přirozených schopnostech subjektu;
 • jsou ve větší míře zaměřeny na práci s měkkými tkáněmi.

V seznamu technik LLP existuje velké množství možností, každý si může vybrat pro sebe nejlepší cvičení a techniky.V jednoduchých termínech, LLP je non-droga a non-chirurgický účinek na mužském penisu zvětšit jeho velikost.

Co je součástí techniky LLP

Je známo, že penis může být rozšířen dvěma způsoby - chirurgickým a nechirurgickým, LUP označuje alternativní a zcela neškodné techniky.Tento soubor opatření ke zvýšení pohlavního orgánu zahrnuje následující techniky:

 • pomping;
 • 52) želé; 53) závěsné zboží; 54) manuální cvičení; 55) osobní programy;
 • použití zařízení a speciálních zařízení;
 • oteplování;
 • 58) použití přírodních gelů a mastí, doplňků stravy;
 • různé cévní techniky.

Mohou být používány bez poradenství a zásahu lékařů, ale s přihlédnutím k individuálním vlastnostem vašeho těla.Kromě toho mohou různé techniky pracovat v jednom nebo vícesměry - zvětšit délku, zvětšit průměr, zvětšit hlavu penisu, obecně zvětšit penis v vztyčeném nebo klidném stavu.

Cévní techniky

Stav krevních cév a krevního oběhu je důležitým faktorem pro silnou erekci a maximální zvýšení orgánu během vzrušení.Program cévních cvičení zaměřených na zvětšení penisu zahrnuje následující třídy:

 1. Masáž varlat- pro zahájení cvičení je třeba se ujistit, že šourek je uvolněný a visí dolů;teplý s teplým ručníkem.Masáž se provádí buď masážními pohyby palci obou rukou, nebo slabými tahy prstů na varlatech se všemi prsty.Postupem času mohou být obě techniky kombinovány.V ideálním případě by se po masáži měla varlata cítit tvrději, zapadnout kvůli tomu, že se staly těžšími.Opakujte 2-3 krát denně.
 2. Dzhelkking- cvičení ze strany súdánských Arabů zaměřená na „dojení“ penisu za účelem jeho protažení.Počet cvičení denně - 150-200 opakování.Cvičení provádějte dvěma způsoby:
 • mokré želé - začněte cvičením s mazivem nebo gelem, aby se zabránilo poranění penisu, muž natáhne penis z kořene na základnu hlavy s mírným tlakem prstence dvou prstů;
 • suchý želé - po 2-3 týdnech tréninku je možné odmítnout maziva prováděním stejných manipulací, ale s hrubým intenzivním dopadem na kmen penisu.
 1. Upínání NUP- metodazvýšení tloušťky falusu v důsledku tvorby vysokého krevního tlaku v něm.Tato technika není pro začátečníky, protože existuje riziko poškození cév.Podstata metody - člověk zabraňuje venóznímu odtoku se speciálními svorkami, které jsou připevněny k základně falusu.Jako svorku lze použít montážní kroužek.

Technika se provádí následujícím způsobem:

 • navíjet falus ze základny elastickým obvazem, aniž by se dotýkal hlavy, vždy v polosvětlovaném stavu;
 • elastické tkaničky upevňují obvaz;
 • u kořene erekčního kroužku pro falus opotřebení;
 • po 5 minutách odstraňte všechny přípravky;
 • se provádí čtyřikrát týdně s postupným zvyšováním trvání řízení.
 1. Pompingje celá třída cévních technik, které ovlivňují krevní tlak v penisu speciálními baňkami a vakuem.V medicíně existuje dokonce i takový termín LOD - lokální negativní účinek, díky němuž je erekce zlepšena a vedlejším účinkem bude zvýšení penisu.Penis je umístěn v přístroji, vytváří vakuum, což způsobuje zvýšený proud krve do penisu (ne více než 10-15 minut najednou).
 2. Seatje nová technika, která předpokládá doslovné sezení na penisu.Jak to udělat?Člověk potřebuje, aby mezi hýždě položil penis a vytáhl varlata.V této poloze se postupně posadí na penis, nejprve z něj upustí váhu a pak se vrátí zpět.První cvičení se provádí na měkkých sedadlech.O 5-15 minut později na pevném povrchu až 40-60 minut najednou.

Manuální cvičení

Ruční cvičení jsou v jednoduchém jazyce natahováním penisu, což zvyšuje pružnost a pružnost měkkých tkání, jakož i lokální průtok krve.Existuje několik způsobů, jak se protáhnout:

 1. Dolů- penis je zabalen do prstence dvou prstů na zadní straně, pak se natáhne mírným tlakem a udržuje napětí 10-30 sekund.Poté můžete přidat efekt z druhé ruky, střídavě mezi nimi.
 2. Nahoru- penis je ovinut stejným způsobem, ale tahové pohyby jsou prováděny nahoru, aby působily na skořápku penisu.Napětí se provádí s mírným tlakem po dobu 10-30 sekund.Poté se zapojí do druhé paže a zvýší intenzitu cvičení.
 3. Na bočních stranách- podle stejného principu, se penis začal natahovat vpravo a dolů, aby působil na horní podvazek falusu, podle stejného principu, orgán byl natažen doleva.
 4. Protahování šroubem- penis je zabalen do prstu prstů v zadní poloze paže, nejprve natažený výše popsaným způsobem, poté natažený, otočený orgán proti směru hodinových ručiček doleva, vedoucí k hornímu bodu, vpravo a dolůdo výchozího bodu.Nejprve proveďte šroubování proti směru hodinových ručiček, pak v opačném směru.
Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Před provedením takového cvičení musí člověk zahřát tkáně penisu teplým ručníkem. Jeden postup by měl trvat 10 minut a pokaždé déle.

Vysavač, vakuové čerpadlo

Pokud se člověk snaží zvýšit délku a tloušťku svého reprodukčního orgánu, LUP navrhuje pro tento účel použít dva typy zařízení - prodlužovač nebo vývěvu.

 1. Vakuové čerpadlo- čerpadlo vytváří negativní tlak na krev, v důsledku čehož je corpus cavernosum naplněno krví na maximum, což přispívá ke zvýšení falusu. LOD terapie je široce používána v lékařství pro léčbu erektilních poruch a prevenci městnavých procesů. Čerpadla mohou být vzduch, působící na tělo vzduchem, vodní hydropomp, působící s teplou vodou.
 2. Extender- zařízení (zařízení Ilizarov) pro natahování tkání penisu používaných v lékařství. To může být mechanické, což zahrnuje upevnění hlavy smyčkou nebo popruhem, stejně jako vakuum, kde k fixaci dochází v důsledku vakua. Principem činnosti je postupné protahování falusu v délce a stimulace tkání pro další růst. Dnes se často používá druhá možnost, protože se může nosit až 6-8 hodin denně.

Kegelova cvičení

Dlouhodobá technika, kterou není třeba ani zlepšovat, neboť vykazuje vynikající ukazatele výkonnosti. Podstata cvičení- Tento trénink je svalovina cibule-kavernóza, která je zodpovědná za kvalitu a trvání erekce, ejakulace a mnoho nepřímých procesů.

Cvičení zvýší tón v pánevní oblasti, čímž se zvýší krevní oběh, přispěje ke zlepšení účinnosti dalších cvičení LUP. Jak najít bulbous-cavernous sval:

\ t
 • zatímco močení, muž může pokusit se zastavit proud tím, že stiskne tento zvláštní sval;
 • během nástupu erekce, můžete udělat člen odrazit, snížit stejný sval.

Cvičení zahrnuje svalovou kontrakci v několika případech:

 • rychlé snížení a komprese 20-30 krát denně, postupně až 300-400 opakování;
 • svalová kontrakce, držení v této poloze po dobu 2-4 sekund, relaxace po stejnou dobu (pokaždé, když potřebujete sval udržet déle, dosahující 20-30 sekund);
 • retence průtoku moči během močení až 5 opakování.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Mnozí muži podceňují význam svalovitého svalstva baňatý a kavernózní. Její laxita vede současně k několika problémům - nedostatečnému průtoku krve do pohlavních orgánů, snížení retenční síly konečníku a neschopnosti člověka udržet ejakulaci během sexu.

Bioadditives

Navzdory skutečnosti, že Nup je nelékařský komplex metod pro rozšíření penisu,Použití doplňků stravy je vhodné a oblíbené.Nejčastěji muži používají tyto doplňky, které obsahují následující vitamíny a látky:

 • Zinek je potřebný pro normální syntézu pohlavních hormonů;
 • Selen je účinná látka, která podporuje vstřebávání zinku a zvýšení testosteronu;
 • Vitamin C - nezbytný pro posílení cévní stěny, zlepšení krevního oběhu a tlaku;
 • Vitamín E - zvyšuje pružnost měkké tkáně falusu a také zvyšuje plodnost mužů.

Mnohé potravinové doplňky a vitamínové komplexy jsou v tomto složení bohaté, například:

 • Přípravek z přírodních vitaminůSpirulin snadno stravitelný protein a aminokyseliny;
 • Viardo Fortes olejem z pšeničných klíčků, který zlepšuje syntézu pohlavních hormonů a čištění krevních cév z cholesterolu;
 • Tykveols dýňovým olejem pro výživu prostaty a vitamínového pohlaví (E);
 • Palm Sabal ovocný extrakt , který váže dihydrotestosteron a zvyšuje libido;
 • Ženšenová tinkturazlepšuje krevní oběh, podporuje zvýšenou aktivitu, vytrvalost a sílu mužů;
 • Cayenne pepřzvyšuje účinnost jiných léků, stejně jako urychluje průtok krve
 • Ginkgo Bilobak rozšíření krevních cév, zlepšení lokálního průtoku krve a zvýšení erekce;
 • Extrakt z kaštanového ovocečistí krevní cévy, ředí krev a obnovuje cévní stěnu, která je důležitá pro erekci;
 • Zinek Zinc (Zn)pro doplnění zásob, protože po ejakulaci člověk ztrácí polovinu svého zinku v těle a bez něj je produkce testosteronu narušena.

Existuje také mnoho multivitamínů pro mužské tělo, které by měly být užívány během mimosezónních a vitaminových nedostatků v těle.

Důležité! Nedostatky vitamínů jsou také škodlivé, stejně jako jejich nadbytek.Proto by měli lidé před užíváním doplňků stravy konzultovat lékaře a vyšetřit.

Masti a gely

Pro zvýšení účinnosti cvičení a výcviku pro LLP může nupman pro zvýšení penisu použít speciální krémy, gely a masti.Dosud byly obdrženy tyto produkty s dobrou zpětnou vazbou:

 1. Perský šah -je domácí produkt, který zvlhčuje měkké tkáně, zvyšuje průtok krvecvičení s extenderem nebo v Dzhelkkinga.
 2. Viagrin's.Penis power crème- tento nástroj lze použít pro přípravek Dzhelkinga, protože kompozice tonizuje pokožku, urychluje krev, nasycuje tělo vitamíny a prospěšnými látkami.
 3. Largo-Largo -Cayenne pepř benzyl nikotinát je obsažen v prostředku, urychluje lokální průtok krve.Vhodné pro ruční cvičení a masáže.
 4. ​​
 5. Himcolin -zlepšuje erekci v důsledku bylinné kompozice, zlepšuje složení krve v oblasti penisu.
 6. Balsam Ambulance -léčivé činidlo pro hematomy, odřeniny, modřiny po intenzivním tréninku, oteplovánía prevenci úrazů.
 7. Hydratační krém na bradavky -je dalším léčivým přípravkem, který zabraňuje hematomům a abrazi.
 8. Rescuer -mast podporuje regeneraci tkání a také pomáhá pokožce odpočívat mezi tréninkem.

Oteplování

Povinné podmínky pro provádění jakéhokoli cvičení nebo metody pro zvýšení počtu členů - jedná se o předběžné zahřátí orgánu. Prostřednictvím těchto akcí můžete předcházet zraněním a poškození měkkých tkání a pokožky při protahování, masáži a dalších cvičeních. Zahřívání se provádí třemi způsoby:

 1. Sprchový kout- Sprchový kout musí být teplý pro zahřátí pokožky.
 2. Stlačit- mokrý ručník v horké vodě, stlačit a aplikovat na penis.
 3. Vana- člen je ponořen do nádoby s horkou vodou, ale teplota vody nezpůsobuje nepohodlí.
Tip!Chcete-li se naučit všechny typy technik LLP a cvičení, můžete si prohlédnout video tutoriály, stejně jako vizuální instrukce pro zahřívání, želé, protahování, masáž, používání všech druhů zařízení.

Kdo jsou Nupers? Co děláte?

LLP není jen komplexem opatření, která by přirozeným způsobem zvýšila penis, ale je to celý proud, ve kterém jsou vyráběny miliony mužů. Ti, kteří se dlouhodobě zabývají výcvikem, se řídí doporučeními LLP, mohou komunikovat s podobně smýšlejícími lidmi na fórech. Největší fórum nuperov - toto fórum NUP gratis.

Nuper - muži, kteří na dlouhou dobučas kombinovaný a praktikoval různé techniky přirozeného zvětšení penisu. Prokazují také zvětšení fotografie penisu, sdílejí své výsledky a závěry o provedené práci. Existuje i kniha „Jak zvýšit člena“ napsaná jedním z nupers.

Existují skutečné výsledky metody? Může jeho použití ublížit tělu?

Teoreticky, samotný název přirozeného rozšíření penisu LLP odporuje názoru, že může poškodit zdraví člověka. Výjimky mohou být ty případy, kdy muži nedbale zpracovali kontraindikace, nesprávně provedli cvičení, zneužití zařízení pro protažení člena atd.

Skutečné výsledky LLP lze vidět na různých živých fórech, kde muži sdílejí fotografie s výsledky před a po. Abyste však získali zisk, musíte si celý program tříd doplnit, držet se ho minimálně 3 měsíce a nejlépe půl roku, a také správně postupovat podle pokynů.

Recenze NUP

Oleg, 21, Moskva

Mám velikost penisu pod normou, lékaři říkají, že jsem stále ve stadiu puberty. Abych však nevěřil tomu nejlepšímu, rozhodl jsem se zůstat nečinný a stát se duperem. Dělám Jelkling denně, používám doporučená maziva a krémy, trénuji svaly Kegel a užívám multivitaminy pro močový systém. Zde je můj výsledek po šesti měsících práce.

Dmitry, 25, Petrohrad

Už více než rok jsem Nuper.Zpočátku byla moje velikost pod průměrnou normou - 10,5 cm, po roce práce se mohu pochlubit 14,5 cm, průměr mého penisu vzrostl o 3,5 cm. Studoval jsem obrovské množství literatury, použitelné pro všechny stávající technologie.

Igor, 33 let, Krasnodar

Jakmile jsem se dostal na fórum nuper, okamžitě mě zasáhlo množství užitečných informací a kolik mužů tyto techniky praktikovalo. Rozhodl jsem se stát jedním z nich, protože jsem byl vždy nespokojen se svou velikostí. Po půl roku se mi podařilo zvýšit délku a průměr jen o 1 cm, ale nebudu se na tom zabývat. Dělám jelcling a kegel cvičení, trením krém urychlit průtok krve, pít vitamíny.

Ilya, 29, Novosibirsk

A věřím, že LLP bude vyhovovat dospívajícím, kteří jsou v pubertě. Řekněme tedy impuls pro normální růst člena. Trénoval jsem techniku ​​Jelking, natáhl penis, používal vakuovou pumpu po dobu 3 měsíců a nedosáhl žádných změn.

Závěr

Dnes miliony mužů raději trénují podle metody LLP, kteří jsou nespokojeni s velikostí penisu. Pro zvýšení penisu existuje mnoho cévních a manuálních cvičení, masáží, krémů, doplňků stravy a vitamínů, stejně jako nástrojů a přístrojů pro mechanické působení. Zkušenosti Nuperu s prvními výsledky by měly být od šesti měsíců a více.